Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
18. apr 2009

jajka, to sa budes bat cele tehotenstvo 😉 neboj , vsetko je vporiadku 😵

melisska
18. apr 2009

deny ty si mala ET alebo KET?

kukulik30
18. apr 2009

ahoj melisska , jajka 😵

melisska
18. apr 2009

ahoj kukulik, malicky uz spinka?

kukulik30
18. apr 2009

no uz 🙂 ...a ja cakam byvalu spoluziacku z vysky, ideme blahozelat dalsej spoluziacke k svadbe 😵 ta babulka je tehotna a mimochodom tu zo splnu 😵

deny3
18. apr 2009

ET, na KET nič neostalo.

jajka27
18. apr 2009

ahoj kukulik...máš pekný albumík,kopec nádherných fotiek,ste veľmi sympatická rodinka,Samík je zlatunký,pekné kučeravé vlásky,vyzerá riadny šibal 🙂

kukulik30
18. apr 2009

jajka dakujeme 😵
men uz prichadza mrska, spinim,takze zajtra alebo dnes v noci sa asi rozbehne...takze o 3 tyzdne pojdem po vcelicku decapeptyl do Splnu 😉 dufam, ze dovtedy to schvalia

melisska
18. apr 2009

deny ET, super 😉

kukulik 😉 ja idem po vcelicku v pondelok 😉 tak sa pekne zabavte 🙂

papapa a dobru nocku

lulocka
18. apr 2009

Ahojte všetky. 🙂 Ja som tu nová a som veľmi rada že je takáto stránka.Ked som sa dozvedela že budeme musieť navštíviť centrum bola som úplne zúfala a veľa krát som sa sama seba pýtala prečo my.Ale v daka tejto stránke som pochopila že nie sme sami a dalo my to veľa síl bojovať a spraviť maximum aby sme sa raz dočkali vytúženého bába.Všetkým vám silno držím prsty aby sa vám splnilo po čom túžite.

katy2
19. apr 2009

ahojte a krasne slnecne ranko vsetkym 😵
lulocka, vitaj 😉 naozaj nie si sama s tym problemom.... je nas velmi vela.... ale nadej je 😵 😵 😵
bavili ste sa o PN po transfere....
ja som na PN od odberu.... pracujem v skole, plno chorob, stresov, vela schodov, cely den na nohach, moj gyndos mi vlastne ani nedal na vyber.... a nelutujem.... a aj napriek PN som si v 12-13tt polezala v nemocke.... nechcem mysliet, co by bolo, keby som chodila do prace.... da sa to zvladnut.... 😉

melisska
19. apr 2009

Dobré ránko,

mám za sebou smutný deň, neviem prečo, ale včera celý deň som myslela na naše bábo, ktoré bolo s nami chvíľku, ale bola som najšťastnejšia žena na svete, už je to za mňou, dnes je u nás krásne:O)

lulucka vitaj medzi nami 😉

katy mas pravdu aj ja robim v škole, a teraz som pevne rozhodnuta ze idem na PN, aj ked pred KETom mi moja dr. povedala, ze co sa ma stat to neovplyvni PN, ale v skole som sa velakrat rozculila-mame kopu ciganov, na nervy 😒 a niekedy mi zdvihli mandle aj ucitelky 😝 teraz ideme do 3. kola a urobim viac ako doteraz 😉

pozdravujem hankuuuuuuuu, cmuk 🤐 😵

melisska
19. apr 2009

jooooooooooooooj a zabudla som pochváliť Karolínku a Oliverka, ale boli vyfešákovaný 🙂 čím ďalej sú krajšííííííííííí 😵 posielam cmukyyyyyyyyyyyy 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

pevne veríííííííím ze aj my budeme mat takeeeeeeeee 😵

katy2
19. apr 2009

melisska, do tretice vsetko dobre 😵 a anjelik vam urcite posle dalsieho nastupcu 😵 drzim palce 🤐 😉

melisska
19. apr 2009

katy ďakujeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 drž silneeeeeeeeee 😅

kukulik30
19. apr 2009

Pekny den prajem 🙂

taella takze drobci sa dnes stanu dietkami bozimi 😵 😵 😵 myslim na Vas 🤐 deturence su kraaaaaaaaaaaasne 🙂

lulocka
19. apr 2009

Ahojte pekný deň dakujem za milé privítanie.

kukulik30
19. apr 2009

lulo a prid aj castejsie, budeme radi 😉

adulik30
19. apr 2009

Ahojte vsetci tak som tu zas po dlhsej prestavke. napisala som tu no citam vas pravidelne a tesim sa zo vsetkymi novymi tehulkami.Ak vsetko pojde ako ma byt tak v utorok pojdem do SPLnu a zacnem so stimulkoou a dufam ze tento krat to moje babo nevzda a budem sa tesit na prichod maleho drobca.Tak mi drzte palce

kukulik30
19. apr 2009

adulik, vidim, ze jar a leto bude plne stimulantiek a nasledne tehuliek 😵 drzim palce velmi vsetkym, aby sme sa dockali nasich zazrakov 🙂

adulik30
19. apr 2009

Kukulik dakujem pekne a dufam ze sa aj ty coskorao pridas do nasich radov a ze to tehulkovanie si budeme uzivat spolu 🙂

kukulik30
19. apr 2009

adulik verim verim a uz sa neviem dockat 🙂 som taka netrpezliva 😅

ixi
autor
19. apr 2009

ahojte splniecka moje 😀 😀 😀

kukulik30
19. apr 2009

ahoj ixi 😀

ixi
autor
19. apr 2009

ako kukulik? 😀 😀 😀

kukulik30
19. apr 2009

co nove?

kukulik30
19. apr 2009

a cmuk sa nam dlho neozvala, vidim, ze dala inzeratik, ale nic nenapise...baba jedna 😀 ani nevieme ako sa ma 😒

kukulik30
19. apr 2009

a cavik tiez..ktovie, ako pokracuje? 😕 dnes som na nu myslela od rana

ixi
autor
19. apr 2009

tak dievcatat sup sup ozvat sa 🙂 🙂 🙂 nech vieme ako a co 😀 😀 😀

kukulik30
19. apr 2009

ano ano 😀 potom nemame prehlad o maminkach a ich detickach 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre