Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
31. júl 2009

ahoooooooooooooooooooj melisska, sa nejako obchadzame, ked som tu ja, nie si tu ty a ked si tu ty, tak zase ja nie 😀

hej to je mapka, na ihrisko, ktore mame za cinziakom...ale uz to vymazem, ale v podstate podla toho trafis v pohode k nam...i ked lepsie by bolo inou cestou...to by som ti inak nakreslila 😀

melisska
31. júl 2009

noooooooooo, dufam, ye uy trafim ku vam 😉 😀 a coskoro 😀

melisska
31. júl 2009

ze uz trafiiiiiiiiiiiiiiim ku vaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 😀

melisska
31. júl 2009

zase sa mi vytratila 😀
idem trosku von, zatial paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

kukulik30
31. júl 2009

Samko uz vstal 😉

lyndus
31. júl 2009

🙂 dnes nastastie nieje tak horuco...supeeeeeeeeeeeeeer 🙂

lenuliatko
31. júl 2009

Ahojte, po dlhom čase sa zas ukazujem 🙂 Boli sme s polovičkou pracovne mesiac v Anglicku a dnes sme boli v SPLNe po žiadosť na naše 1.IVF (a verím, že aj posledné). Ak všetko pôjde ako má, cca uprostred septembra pichám dekáč a cca v polke októbra bude odber a transefer. Zrejme budem mať Puregon. Kto sa pridá? Zajačik, Cavik? Nemám veľmi prehľad, čo sa tu dialo, ale pozdravujem vás všetky. Inak, doki má dovolenku posledné dva augustové a prvý septembrový týždeň. A tu je čo nové? 🙂

zuzana.dry
31. júl 2009

Lenuliatko, tak som rada, ze sa pustate do dalsieho boja a drzim palceky 😉
Ja som dnes absolvovala poslednu poradnu a bola som prvy krat za porodnikom...urobil UTZ a o tyzden mam ist na monitor...Maly ma uz 2,2 kg...takze sa to kraaaaati 😉

lenuliatko
31. júl 2009

Zuzi, ďakujem, je to ešte dlhá cesta, ale začať niekde musí 😉
Veru, už sa vám to blíži míľovými krokmi 😵 Už máte pre drobca meno? Užívaj si ešte bruško, aj keď v tejto horúčave to asi nie je žiadna sláva, ale menila by som 😉

dalida
31. júl 2009

Dobre popoludnie, splnieckovo. 😵 Lenuliatko, budem ti drzkat palce. Uz ked zacnes pichat vcielky, ubehne to raz dva. Ani sa nenazdas a bambulky budes mat v brusku. 😉
Ja mam teraz problem. Zacala som troska spinit. ☹ Je to taky hnedasty vytok aj s bielym hlienom. ☹ Troska som o tom cosi pohladala na nete... Moze to byt sposobene aj nedostatkom progesteronu... Tak dufam, ze je to len to a nie nieco vaznejsie.

melisska
31. júl 2009

ahoj lenuliiiiiiiiiiiiiik 😵 tak budete spolu aj so zajacikom 😉 😎 budem siiiiiiilne drzat palceky 😎 tak preto si tu mesiac nebola 😉
zuzy naozaaaaaaaaaj zachvilku budes mamicka 😉 🙂
dalidka a preco bz to mal bzt problem? bola si niekde? 😕

dalida
31. júl 2009

Melisska, nie nebola som nikde. Momentalne som 9 DC, zacalo to vcera. Neviem co to je. S tymto skusenosti nemam. Sem tam ma pobolieva aj podbusko. Dufam, ze to coskoro prejde.

vevericka80
31. júl 2009

ahojte splniecka...hlasim sa vam po tyzdni dovolenky 🙂 🙂
bolo super, teplo, more, oddych 😉

deny3
1. aug 2009

dobré ránko 🙂 🙂 🙂

papáme:
ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt
ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt
ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt
ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt
ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt
ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt
ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt
ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttt

deny3
1. aug 2009

zuzana tebe sa to fakt veľmi kráti, malý má peknú váhu, vyzerá to, že to nebude 5 kilový valibuk. Joj, ja sa už teraz bojíííííííím, aj tešíííííím.

mimusa4
1. aug 2009

achojte..
deny ty čo nevieš spať? 😉
jeej lunuliatko zavítalo 🙂

a všetko popapať:

tttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀ttt
ttttttttttttttt 😀 😀 tttttttttttttttt
ttttttttttttttt 😀 😀 ttttttttttttttttttt
ttttttttttttttt 😀 😀 tttttttttttttttt
ttttttttttttttt 😀 😀 ttttttttttt
ttttttttttttttt 😀 😀 tttttttttt
ttttttttttttttt 😀 😀 ttttttttttt
ttttttttttttttt 😀 😀 ttttttttttt
ttttttttttttttt 😀 😀 tttttttttttttt
ttttttttttttttt 😀 😀 tttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

melisska
1. aug 2009

dalidka neboj to bude dobreeeeeeeee 😉 🙂
denz, mimuska kujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeme 😀 😵
vevericka jaaaaaaaaaaaaj trosku ti aj v dobrom vidiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀 pridaj niejake foto 😉 a ako babulky???? 🤐 😵
inaaaaaaaaaac dobre ranko 😎

vevericka80
1. aug 2009

dobre ranko 🙂
melisska...neviem ako je na tom fazulka, ale kazdy den mam pocit na mrchu...netestovala som, lebo nemam testy, takze asi az v pondelok testnem a v utorok idem na krv 🙂 ...teraz nervy chytam, lebo nemame vodu, u niekoho prasklo potrubie a vraj nie su doma.....a ja by som teraz potrebovala vsetko vyprat a aj nieco navarit 😒 hroza, des ☹

melisska
1. aug 2009

vevericka tak pod ku mne poprat a nechytaj nervy 😉

vevericka80
1. aug 2009

melisska si daleko 🙂

vevericka80
1. aug 2009

prave som pridala zopar fotiek 🙂

kukulik30
1. aug 2009

ahojte krasavice 😀

vevericka, vitaj doma, dufam, ze sa drobec raidne zahryzkal, to bude tutovka, ked si tak krasne oddychovala 😉 tie tobogany sa mi pacia najviac...tam by som sa vyblaznila 😀 😀 😀 ja nie som moc typ na chodenie na dovolenke, mne sa staci vyvalit na nafukovacku v mori a len lezat a lezat a lezat a jest a jest a jest a pit a pit a pit 😀 😀 😀 samozrejme nejaky vyletik sa da, ale nenarocny, napr plavba po mori...lebo chodenie v horucave neznasam 😝

melisska
1. aug 2009

ahoj kukuliiiiiiiiiiiiiik 😉 🙂 ja podobneeeeeeeeeeeeee 😀
jeeeeeeeeeej vevericka supeeeeeeeeeeeeer fotooooooooo 😵 😵 😵

melisska
1. aug 2009

kurňa kukulik kde si usla o hodinu ideme na grilovacku 😉

kukulik30
1. aug 2009

ja som isla so obyvacky, lebo ide Batman a ja zboznujem Georga Clooneyho, tak som sla kus poocumavat sumneho chlapa 😀 😀 😀

kukulik30
1. aug 2009

a ja sa chystam na zahradku, ale najprv musi mlady pan vstat a napapat sa, MM uz siel rovno z prace..mozno tiez nieco opecieme 😝 🙂

vevericka80
1. aug 2009

tie tobogany boli perfektne, ale ja som ich neskusala.....ja som skor vylihovala na plazi alebo na matraci vo vode 🙂
teraz som chcela kupit tehotenske testy, ale na okoli su vsetky lekarne zatvorene...tak to asi necham az na pondelok 🙂

vevericka80
1. aug 2009

tu plavbu na mori som si odpustila,lebo zaludok som si aj bez toho citila tak ako na mori 🙂 stacilo si vecer lahnut na postel a som hned mala pocit ze sa so mnou kolise 🙂

jespera
1. aug 2009

Ahojte,
Vevericka vitaj - ako bolo, oddychla si si? V utorok budem mysliet na teba...
Mne sa akurat vratil manzel po mesiaci - tak sa vytesujem, ale teraz spi..
Prajem vsetkym pekny vikend.

vevericka80
1. aug 2009

jespera...bolo super, len teraz zas zacinam mysliet na vysledok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre