Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

petronelka77
19. apr 2009

Ahojte, v stredu idem na KET, 1-e ET neuspesne, resp. bola som tehotna, ale HCG kleslo.
Takze teraz skusam opat stastie.
Kedy vlastne rozmrazuju babatka? Ma ist na 12-tu v stredu. Rozmrazuju ich aj den predtym alebo ako je to presne?
Uzivam estrimax a duphaston, estrimax je na rast sliznice maternice a duphaston?
Dakujem, krasnu nedelu 🙂

taella
19. apr 2009

kukulik už včera sme krstili 😉 ale to boli už iba dodatočné obrady , nakoľko pokrstený vodou boli eštev v nemocnici v deň keď sa narodili 🙂
a pridala som aj fotky z krstu 😉

jajka27
19. apr 2009

Pekný slnečný deň prajem všetkých Splniečkam 🙂 🙂 🙂
petronelka....držím Ti prsty,aby KET bolo úspešné 😉 kedy Ti kleslo HCG,bola si viackrát na krv?Duphaston je vlastne progesterón,kt.pomáha udržiavať plod.
taella....malí sú zlatučkí 🙂 😉

kukulik30
19. apr 2009

aha taella, tak som to doplietla 😅 hej tie fotky som videla, kraaaaaaaaaaaaaaaaaaasne 😵

ixi
autor
19. apr 2009

petronelka ty uzivas dufaston pred ket?

ixi
autor
19. apr 2009

taelka krasne fotecky 😵 😵 😵 😵

dolcevitta
19. apr 2009

Ahojte baby 😉
Petronelka,ja idem na KET vo stvrtok,aj ja by som chcela vediet kedy sa rozmrazuju?
a kolko ich mas? A na kolky den cyklu mas vklad?
Peknu nedelu kazdemu 😵

ixi
autor
19. apr 2009

v splne s a rozmrazuju den vopred 😎

dolcevitta
19. apr 2009

Ja chodim do gyncare,tak neviem ....
aj ja uzivam estrimax a dufaston
ixi,je cudne ze dufaston beriem pred KET?

mirus25
19. apr 2009

ahoj všetkým. 🙂
Tu to žije. 😀 V plnej paráde sa tu každí chystá na KET, stimulku. To je paráda. Vizerá to tak, že fakt to tretie pokračovanie tejto témy bude plodné. 😀 To je super. Už sa veľmi teším ako si tu všetci budeme dávať rady a vytešovať z našich anjelikov. 😉
Taellka blahoželám ku krstinám. Na fotkách ste zlatí. 🙂
Jajka vieš si ešte spomenúť ako u teba prebiehali tie 2 týždne po vložení embryok ? myslím tie bolesti ako pri mrche ako dlho trvalo a kedy vlastne začalo, a aj to krvácanie, či to bolo len vtedy v noci či potom to pokračovalo. veľmi by si mi pomohla. lebo už neviem čo si mám myslieť.
ja som dnes 11-sty deň po prenose, od osmeho dňa ma boli brucho ako pred mrchou. a už by som bola rada keby to skončilo lebo to dosť boli. mňa aj za dávneho obdobia pred mrchou bolelo brucho len jeden deň a mala som čo robiť aby som to vydržala. ale teraz je to už dosť dlho a idem sa z toho zblázniť.

ixi
autor
19. apr 2009

no ja berem estrimax a potom mi este prida utrogestan 😕
mirus to su tehu priznaky 😵 😵 🤐

dolcevitta
19. apr 2009

ixi a kedy mas KET?
A kedy pridavas utros?

petronelka77
19. apr 2009

Ahojte,
ixi beriem 3x1 duphaston aj estrimax.
Dolcevitta, este mam 4 mrazenych, tak si dam teraz 2, je to 19-y den cyklu.A ty?
Jajka, bola som 2 x na krv, 1-y krat HCG okolo 20, druhy krat okolo 1, takze bohuzial.
Moza sa stat, ked je PK, ze embryjka nepreziju alebo aka je pravdepodobnost, ze budu ok?
Mirus, drzim palce 😉
dakujem
🙂

dolcevitta
19. apr 2009

petronalka ja na 20 DC.
Ja beriem tabletky rovnako ako ty,nechodis nahodou k Hermanovy 🙂

mirus25
19. apr 2009

vďaka baby. 😉
ixi bodaj by si mala pravdu. v utorok si chcem urobiť test. budem 13-sty deň. lebo už sa idem zblázniť že čo sa vlastne deje. či sme v tom či nie. či si už s čistým srdcom môžem hladkať bruško alebo nie. 🙂

petronelka77
19. apr 2009

Ahoj Dolcevita, ano chodim k Hermanovi 🙂 a ty kedy ides?

dolcevitta
19. apr 2009

ajoj 😉
Ja idem vo stvrtok o 10.40 🙂

dolcevitta
19. apr 2009

Teraz padam 😀 majte sa 😎

jajka27
19. apr 2009

ahoj mirus...dávno si tu nebola,myslela som už na Teba,na krv ideš 29.4.? 😉 Ja som mala tiež také bolesti a bola som zúfalá,lebo podľa tých bolestí som mrchu "čakala" každú chvíľu.Brucho ma bolelo intentízne celý deň aj noc a tie bolesti som začala mať už asi tri dni po ET.To krvácanie,keď sa to vôbec dá nazvať krvácaním bolo iba vtedy v noci o 2,30 h. a ráno už nič.Tie mrchovské bolesti mám hocikedy ešte aj teraz,ale už len občas.Aj zajacik mi vtedy hovorila,že sú to tehu príznaky,ja som akosi tomu neverila a bolo to tak.Takže prajem,aby to tak naozaj bolo a bude to fajn.

mirus25
19. apr 2009

ahoj jajka. som rada že si mi odpísala. ja už som tiež na to myslela, že preto máme tie bolesti lebo sa to tam v maternici mení. a určite aj rastie, naťahuje sa. minule tu písala aj deny (myslím) že aj ju pobolieva bruško. a pritom podľa výpočtov je už cca v treťom mesiaci.
a na krv idem už tento týždeň vo štvrtok alebo v piatok 23-24.apríla.

jajka27
19. apr 2009

Tak nech Ti ten týždeň rýchlo zbehne a prinesie so sebou iba tie najlepšie a najkrajšie správičky 😉 🙂 Ja idem 27.4.na utz,tiež sa bojím ako to dopadne,dúfam,že to tie moje embrijká nevzdajú alebo nevzdali.Všetci z rodiny sa smejú,že to musí výjsť,lebo na manželove narodky som bola na ET a na moje idem na utz,takže verím,že budú mať pravdu.
ozaj...zajacik sa strašne dávno neozvala a aj dafy☹

deny3
19. apr 2009

no tie bolesti v podbrušku mám stále, ale nie je to až také intenzívne ako pri krámoch, asi naozaj rastie maternica.
a kľud po ET, ja ešte v ten deň som mala krv na gaťkách, už som revala, že nič z toho a nakoniec 🙂
škoda, že tie bolesti sú rovnaké ako pri krámoch, neostáva nič iné, iba testovať.

mirus25
19. apr 2009

ja už len pevne verím , že keď sa to aj tebe podarilo, a dúfam že aj mne, že to dotiahneme do konca. že nebudú žiadne problémy a tak. a ozaj zato že to u vás bol ET na manželové narodky tak to je ešte silnejší zážitok. Ja tiež ten týždeň v sobotu idem na otcove narodky. bude mať 50 rokov. tak aj to by mohol byť silný dôvod na to, aby to vyšlo. tak ozaj uvidíme. nechcem to prehnať s tou radosťou kým to nebudem mať ozaj potvrdené.

mirus25
19. apr 2009

ahoj deny. no vy ste už krásny veľký. 😉 nakukla som do albumu. to je krásne. aj ja chcem. 😀 😀 😀
a máš pravdu, človek neviem na čom je. ale aj tie testy sú niekedy zavádzajúce. buď ukážu že niesi v tom a nakoniec krv ukáže že áno. alebo už som počula že to bolo aj naopak.
tak aj keď si urobím test, nejako mu nebudem na 100% dôverovať. ozaj uverím až keď mi to potvrdí alebo vyvráti test z krvi.
a deny, ty sa nám drž. 😉 a podávaj ďalej skúsenosti a pocity, aby aj my sme potom vedeli čo je normálne a čo nie. 🙂

deny3
19. apr 2009

len škoda, že ešte nevidieť pindíka alebo pindulku, ja sa neviem dočkať.
stále sa bojím, aby sa niečo nestalo, dočítala som sa tu všelijaké veci, ale potom si poviem, že v októbri kočikujem
asi 2-3 dni po ET som objavila túto stránku, veľmi mi to pomohlo. Prvý test som si robia na 8 deň a bol tam taký duch, a to som kupovala tie najlacnejšie, dve v jednom balení. A skúsenosti nemám, stále niečo hľadám na nete, asi najlepšie je sa spoliehať na vlastný inštinkt.
každej z vás držím palce, nech vám to všetkým vyjde, hneď najbližší pokus, viem, že to stojí veěa nervov.

mirus25
19. apr 2009

ten pindík alebo pindulka ešte príde. neboj. 🙂
musíš len na seba dávať pozor, nezaťažovať sa veľmi a byť v pohode. a hlavne myslieť pozitívne. to je základ. a potom to aj pôjde ľahšie. uvidiš.
napr nám aj to veľmi pomohlo že si napísala že v 2-3 mesiaci ešte stále pobolieva bruško. veľakrát aj také drobnosti pomôžu. 😀 a aj keď nájdeš niečo zaujímavé na nete, tak daj vedieť. budeme všetky rady.

jajka27
19. apr 2009

mirus ja som testovala v ten deň,keď som išla na krv...nemôžem povedať,že som mala pocit,že neverím tým //ale aj,keď mi sestrička povedala,že som tehotná,tak som tomu už vôbec neverila,stále mi znela v ušiach tá správa od sestričky a aj teraz mám niekedy pocit,že sa mi sníva....síce sa z toho teším,ale viac sa obávam,čo ďalej,preto sa bojím vychutnávať si ten pocit,aby sa niečo nestalo,takže je to zložité a stále plné nervov ☹
deny...aký je potom postup po prvom utz?

mirus25
19. apr 2009

určite si najprv treba zvyknúť na tú myšlienku že čakáš bábo. je iné keď po tom túžiš ako keď už je fakt v tebe. po čase si na to zvykneš neboj. a ten čas poletí. už teraz ideš na prvý utz, a pritom už budeš mesiac tehotná. tak to je super. a ani sa nenazdáš a príde čas keď začneš cítiť pohyby. to bude radosti. 😀
keď si spomenieš tak to bolo aj na začiatku manželstva. ja keď som sa vydávala nechcelo sa mi veriť, že už som vydatá. a že musím bývať a žiť s niekym iným ako s rodinou. ale po čase to prešlo. a už som si to vedela iba vychutnávať.

mirus25
19. apr 2009

vieš na začiatku si lámať hlavu ako zaplatím nájom, že musím nakúpiť potraviny, aby som mohla manželíkovi navariť. kúpiť hoci len tie prostriedky na upratovanie. predtým som si nad tým doma nemusela až tak lámať hlavu. a prešiel tým každý z nás. teraz je to už rutina.
tak to bude aj s tehotenstvom. uvidíš. teraz hovorím ako nejaka skúsená. ale ja si to tak predstavujem. možno sa aj mýlim. kto vie. potom uvidím. 😀

mirus25
19. apr 2009

a to ani nehovorím čo všetko dokážem pojesť. ani sa mi veriť nechce. mám veľkú chuť na štiplavé. asi 2 dni po sebe som jedla feferóny. aj včera som pokombinovala také veci že mi až rozum zastal. najprv som zjedla kuraciu polievku. potom hneď za tým chlieb s maslom šunkou a tatárskou. a popritom som pojedala vyprážaný rezeň s nakladanou cviklou z veľkej noci. dobré nie ? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre