Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dafy
4. aug 2009

lilyanka 😀 😀 😀 ok

lyndus
4. aug 2009

ahojte babulky, konecne sa mi podarilo sem dokvacit...

lyndus
4. aug 2009

sme boli v sobotu na navsteve u znamych, maju fantasticke jakubky na zahrade a ja teraz strasne som na kysle... zjedla som ich asi 10 a s riadnou chutou...a od soboty vecera idem zomriet... take krce v zaludku som nezazila, ani ked som mala helicobaktera, mno priderne daco...len nezim na gauci a nevladzem sa pohnut... sem tam je to lepsie, ale dnes od druhej je to hruza 😖 😖 😖 uplne jak keby mi zaludok rezali, sem tam ma aj brucho boli...drobcovi da to vobec nepaci, chudatko, sa mi tam riadne huzdi... jest mozem len chleba s lekvarom a Maces, ale dnes ma aj tak boli riadne ten zaludok, manzel ma nahana k dokine, ale podla mna mi aj tak teraz na to nic neda, kedze som tehu...a uz mi ani maalox nepomaha, ten sa v tehu moze na vela kyseliny... som myslela, ze som si len prekyslila zaludok a prejde to za par dni, len dufam, ze som si neuhnala nejaku gastritidu 😖 😖 😖

lyndus
4. aug 2009

mno asik si idem lahnut, majte sa zatial babulky moje...

zajacik...
4. aug 2009

Lyndus radsej nic nepodcenuj a k dokine chod, aspon nech ti urobi nejake vysetrenie, ze ci je vsetko ok. Drz sa a nech si cim skor v poriadku 😕

lillyanka.lillyankov
5. aug 2009

Ahojte zdravím všetky Splniečka 😵 ,

prajem vám pekný aj keď upršaný dník 🙂

kukulik30
5. aug 2009

🙂 🙂 ........🙂 🙂 ...... 🙂 🙂 ...... 🙂 🙂 ...... 🙂 🙂 🙂 ... 🙂 🙂 ........ 🙂 .......... 🙂 🙂.......🙂 🙂 ........
🙂 🙂 ....🙂 🙂 .... 🙂 🙂 ... 🙂 🙂 ... 🙂 ............🙂 🙂....🙂 🙂 ....... 🙂 🙂 🙂.... 🙂 🙂 ....
🙂 🙂....🙂 🙂......🙂 🙂........🙂 🙂....... 🙂 🙂........ 🙂 🙂 ....🙂 🙂.......🙂 🙂 🙂 .. 🙂 🙂.....
🙂 🙂.....🙂 🙂 .....🙂 🙂.... 🙂 🙂.....🙂............ 🙂 🙂. 🙂 🙂 🙂🙂.....🙂 🙂🙂 ...🙂 🙂......
🙂 🙂.........🙂 🙂........🙂 🙂....... 🙂 🙂.. 🙂 🙂 🙂.... 🙂 🙂 🙂 🙂.... 🙂 🙂....... 🙂 🙂........

kukulik30
5. aug 2009

jeeeeeeeej, neurobilo mi to tak ako som napisala ☹ ...malo to byt dobre rano 😀 ..mi to zlialo nejak tie pismenka

lillyanka.lillyankov
5. aug 2009

aj tak pekne 🙂

petronelka77
5. aug 2009

Dobre ranko 🙂 .
Dnes sa dobre spalo, konecne sa dalo, letny dazd rano milujem, hlavne, ked nemusim vstavat 😉 .
Posielam ranajocky 🙂

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀

melisska
5. aug 2009

dobre ranko 😀
kukulik trenuj 😉
lynduska daj sa co najskor do poriadku moja 😉
dnes je pocasie, normlne ma zamotalo 😕 ale uz je lepsie 🙂

vevericka80
5. aug 2009

dobre ranko splniecka 😉
jnulienka blahozelam k 2 bojovnikom 😉 , len pekne oddychuj, nestresuj
lyndus tak to nie je najprijemnejsie ☹ davaj na seba pozor 😉
dafy drzim ti palceky 😉

vevericka80
5. aug 2009

joooj a som zabudla piozdravit novu tvar v nasich radoch 😉
ahoj lillyanka 🙂

kukulik30
5. aug 2009

lyndus...ta co si si opila zaludok...teraz mas tam cuco s tych jablcok.... nech ti to co naskor prejde, ale ja by som asi sla k dr pre istotu, lebo tie krce netreba podcenovat, ako pise zajko 😒

kukulik30
5. aug 2009

u nas riadne leje 🙂

zajacik...
5. aug 2009

Pekny uprsany dnik 🙂
Kukulik preto ti zlialo tie pismenka dokopy, lebo si tam davala aj prazdne medzery, takze nabuduce namiesto kazdej medzery treba dat bodku 😵 Aj mne tak zlialo moj prvy vytvor srdiecko, ktory sa na srdiecko ale vobec nepodobal 😀

lyndus
5. aug 2009

ahojte babulky, dnes dokina ordinuje az poobede, tak tam skusim zavolat, ci nemaju dovolenku, poviem jej co a ako a uvidime... ach jaj, strasne daco 😖

dafy
5. aug 2009

ahojte splniecka tak uz som doma
som dost sklamana iba 6 vajok mam.ja to nechapem ved som napocitala12 ked diktoval sestricke.
ktovie kolko sa ich oplodni ☹ moze sa stat ze ani jedno? 🙄

kukulik30
5. aug 2009

...................😀 .........😀 .... 😀 ............😀 ............ 😀 ........😀...........
...................😀 .......😀 .......😀 ............😀 ............ 😀 ......😀 ............
.................. 😀 ....😀 ..........😀 ............😀 ............ 😀 ....😀 ..............
.................. 😀 ..😀 ............😀 ............😀 ............ 😀 ..😀 ................
.................. 😀 😀 ............. 😀 ........... 😀 ............ 😀 😀 ..................
.................. 😀 . 😀 ........... 😀 ........... 😀 ............ 😀 . 😀 ................
.................. 😀 ... 😀 ......... .😀 ..........😀 ..............😀 ... 😀 ..............
.................. 😀 ..... 😀 .......... 😀 ..... 😀 ............... 😀 ..... 😀 ............
.................. 😀 ....... 😀 .......... .😀..😀.................. 😀......... 😀..........

kukulik30
5. aug 2009

dafy, ked pocita, tak pocita folikuly a nie vsetky su zrele, cize potom ten pocet vajok je odlisny...aj tak je to fajn, stale si musis povedat, ze lepsie ako nic...hlavne , ze su kvalitne 😉

zajacik...
5. aug 2009

Dafy ono diktoval sice 12, ale to boli foliky a nie vo vsetkych muselo byt vajko... alebo boli este male foliky alebo naopak niektore uz mohli prasknut pred pdberom. Hlavne je teraz tych 6 vajok, drzim palce aby sa oplodnilo co najviac, a neboj sa ze by sa neoplodnilo ani jedno, urcite sa nejake oplodnia. Budu vam robit aj ICSI? Ja ked som mala 3 vajka, tiez som sa bala a modlila aby sa aspon jedno oplodnilo, a oplodnili sa dve, a to vsetky robili ICSI... takze sa ty nestresuj, ved na babatko ti staci jedno krasne embryjko 😵

Kukulik ty si sikovna ako aj avs Samko, pozerala som fotky 🙂 A ta kde je unaeny je uplne perfektna 🙂

kukulik30
5. aug 2009

zajko, no snazila som sa dnes naucit maleho vymalovavat ohranicene tvary+ucili sme sa rozlisovat farby...tak sme si vymysleli balony na zaciatok, a celkom dobre mu to slo 🙂 som bola az prekvapena 😵

vevericka80
5. aug 2009

kukulik Samko je sikulka 🙂 🙂

vevericka80
5. aug 2009

dafy, len klud...urcite su to tie najkvalitnejsie vajka 🙂

melisska
5. aug 2009

dafy budu silne 😉 🙂 oddychni si 🙂
jani 😉 🤐 😵
kukulik zlepsujes sa 😵

ixi
autor
5. aug 2009

..... 😀 😀 ........
... 😀 😀 😀 .....
...... 😀 😀........

ixi
autor
5. aug 2009

akoze skusam cavte 😀 😀 😀

ixi
autor
5. aug 2009

dafy drz sa vajka su isto kvalitne 😉

lillyanka.lillyankov
5. aug 2009

dafynka, neboj bude všetko dobre a uvidíš ešte budeš prekvapená koľko sa ich oplodní 🙂) držím palce a prajem z celého srdca nech sa to podarí aby si bola šťastná 😵

lillyanka.lillyankov
5. aug 2009

kukulík, samko je šikovný chlapček, tak nech sa mu aj naďalej darí 🙂

ahojte ostatné Splniečka 🙂 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre