Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
7. aug 2009

😀 😀 ............. 😀 ........... 😀 😀 ............... 😀 😀 😀 ....... 😀 😀 😀 ...... 😀..... 😀........ 😀
😀... 😀........😀.. 😀......... 😀... 😀............. 😀 😨.................... 😀........... 😀... 😀....... 😀.. 😀
😀.. 😀....... 😀 .... 😀....... 😀.. 😀.............. 😀........................ 😀........... 😀. 😀........ 😀.... 😀
😀 😀......... 😀 .... 😀 ...... 😀 😀................ 😀........................ 😀........... 😀 😀......... 😀..... 😀
😀.............. 😀 😀 😀....... 😀..................... 😀 😀 😀.............. 😀........... 😀.............. 😀 😀 😀
😀 😀......... 😀..... 😀....... 😀 😀................ 😀........................ 😀........... 😀 😀......... 😀..... 😀
😀... 😀...... 😀..... 😀....... 😀... 😀............. 😀........................ 😀........... 😀... 😀...... 😀..... 😀
😀.. 😀....... 😀..... 😀....... 😀.. 😀.............. 😀........................ 😀........... 😀..... 😀.... 😀..... 😀
😀 😀......... 😀..... 😀....... 😀 😀................ 😀 😀 😀.............. 😀........... 😀...... 😀... 😀..... 😀

melisska
7. aug 2009

vidim ze sa tu bavkam sama

lyndus
7. aug 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuj meliska to mi je vazne vazne luto ☹
Katy, nechcem ta strasit, ale pokial viem, tak po sekcii doktor odporuca pockat 2 roky do dalsieho tehotenstva, lebo hrozi ruptura maternice... a Hredzi skor ako rok po porode dalsie transfer nespravi 😒

melisska
7. aug 2009

Ahoj Lynduska 🙂 aj mne 😔

taella
7. aug 2009

melisska a máš to už aj potvrdené z krvy alebo si si iba test robila ?

tak mi od nového roka pracujeme na súrodencovi pre detičky a keď sa nezadarí , tak potom v septembri skúsime KET , mali by sme mať ešte 6 mrazážikov .

taella
7. aug 2009

mrazážikov ? 😅 to znie ako mrzáčikov 😀 už tiež neviem čo píšem 😀 😀 😀

kukulik30
7. aug 2009

pekne ranko 🙂

melisska, ty tajnostkarka 😕 ...ale je mi velmi luto 😔 😔 😢 ...neverim ☹ ....nabuduce uz ketujeme spolu 🙂

deny3
7. aug 2009

to nemyslíš vážne Meliska, je mi to ľúto ☹ ale pokiaľ nemáš potvrdenú krv, tak ... 🤐
ale herečka si dobrá 🙂 ostali ešte nejaké bambulky ?

tallka chceš ďalšie dvojičky ? 😀

lyndus ja tiež plánujem hneď ďalšie tehotenstvo a zatiaľ to u mňa vyzerá na sekciu. Ale idem dnes na poradňu, opýtam sa lekárky, lebo doteraz mi vždy aj so setričkou radili hneď po pôrode skúšať.

melisska
7. aug 2009

ze herecka 😎 urobila som test a na krv mam ist 12.8. ale nejdem 😒 som nasrataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😠 prepacte 😔 a tajnostkarka, lebo mi je uz blbé dva roky pisat a stale nic ☹ ostalo nam 5 mrzacikov ☹ a vlozili mi 3 a zase nic. ja na to nemam

melisska
7. aug 2009

taellka dobre 😉 😀

melisska
7. aug 2009

boli ma srdieckoooooooooooo ☹ ☹ ☹ ale uz dost nema to vyznam 😀

melisska
7. aug 2009

taellka ved vies ze ja citim ked som tehu 😔 😝 a este som mala ja crevnu chripku 😝

vevericka80
7. aug 2009

melisska je mi to velmi luto ☹ ☹

deny3
7. aug 2009

ja ani neviem Meliska, čo k tomu povedať, človek je smutný a zároveň nasratý. Spoznala som jednu kočku, obtrie sa o chlapa a je tehotná. Jedno dievčatko už má, ani jej poriadne nenavarí, teraz je opäť tehotná, fajčí jednu za druhou, keď jej poviem, že by nemala, nech myslí na to malé, tak povie, veď aj pri malej fajčila a je v poriadku, no proste nasralo ma to, lebo viem ako sa mne nedarilo, ako tu každá z vás bojuje,a taká hlupaňa sprostá sa tak chová 😠 😠 😠

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

Melisska je mi to ľúto ☹ 😔 ale inak ti držím palce nech vám to najbližie výde 😉 držím silno palčeky 🙂

Ahojte ostatné Splniečka 🙂 ako sa máte?

mimusa4
7. aug 2009

ahojte..
melisska je mi ľúto že testy vedia aj klamať 😠 len sa pekne večer pomodlíme za teba aj s tebou, tak nevzdávaj ju?

melisska
7. aug 2009

deny mas pravdu, ale v živote je to tak 😔
lily dakujem, ale u mna je cim dalej tym mensia nadej 😔
mimuska dobre 😉

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

Melisska prosím nevdávaj to 🙂 som si aj vážne s tebou poplakala, pretože aj ja sa boím ,že nám to nevýde lUI , lebo ja som ešte k tomu guľka ☹ ale tebe to výde uvidíš na 1000%

mimusa4
7. aug 2009

veď preto.. 🙂

mimusa4
7. aug 2009

na posilnenie

tttttttttttttttttttttttttttttttt
tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ttttttt
tttttttttt 😵 ttttttttttttttt
tttttttttt 😵 ttttttttttttt
tttttttttt 😵 ttttttttttttt
tttttttttt 😵 ttttttttt
tttttttttt 😵 ttttttt
tttttttttt 😵 tttttttt
tttttttttt 😵 ttttttt
tttttttttt 😀 tttttttt
tttttttttttttttttttttt

zajacik...
7. aug 2009

Ahojte babulky, mne dnes prisla mrcha a neni mi dobre... 😝
Melisska ☹ ☹ ☹
Taellka tak vy planujete este surodencov? No mne by teda dvojky v pohode stacili, ale vidim ze tebe sa mamickovstvo velmi paci, ked si to chces zopakovat 😵
Lilly treba mysliet pozitivne a nie dopredu sa trapit ze to nevyjde, ajked na druhej strane pri IUI nie je velka sanca, no ale clovek nikdy nevie, su tu aj mamicky co otehulkovali po IUI. A co sa tyka toho ze vam navrhol IUI, to preto ze manzel ma dobre spermie. Tvoje protilatky sa pri IUI obidu, lebo sa spermie vstreknu priamo do maternice. A ze nemas ovulaciu, tak na to budes stimulovat pred IUI, aby sa vytvorili vajka 🙂

mimusa4
7. aug 2009

dnes ise dafy na vklad nie?
tak rada by som počula už pozitívne správy..

dalida
7. aug 2009

Melisska, 😔 boli ma srdiecko, ale neboj...., ty budes urcite tehula. 😉 Citala som vela pribehov zien ktore nie a nie otehotniet. Prve IVF neuspesne, 2x tak isto..... 5x uspesne. 🙂 Bojovali, nevzdavali sa a maju svoj vytuzeny sen... v podobe maleho drobca. 😵
Kukulicek, mam na teba otazocku. Kolko si platila kompletne za lieky. Predpisal ti ich hned po decapeptyle? Manzelovi meskaju peniazky... a neviem, ci budem mat dost z toho co mam doma. ☹

taella
7. aug 2009

ešte jedny dvojičky by som brala 😉 však už viem čo by ma čakalo , len by som sa bála predčasného pôrodu , to by som už nechcela zažiť ☹

lilly v pohode aj ja som guľka a poriadna a podarilo sa IVF na prvýkrát 😉

jankita tu už veľmi nechodí , ale jej vyšlo IUI na druhý krát a má doma chlapčekov dvojičky a tiež nebola supermodelka ( dúfam , že nevadí Jankita 😉 )

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

hahamhamhamham mimuska4 😉

zajko ale to už bude druhé IUI preto sa bojím, vidíš aj sama hovoríš, že pri IUI nie je veľká šanca 😢 preto sa toho bojím, a Hredzi vravel, že som pri sebe tak uvidí, čo z toho bude, strašne sa bojím, že kvôli mojej váhe to nevýde.
Myslíš, že kvôli tomu nám to odporučil, že ma drahý dobrý spg?
Ja som už asi aj 40dc asi koncom mesiaca niekedy okolo 20.8 asi zájdem na vyvolávačku, alebo neviem kedy, zájdem k Hredzimu keĎ tam mám byť 2-3 dc 😅, teda ak takto mám tam byť.

Taellka vy ste mali IVF ak áno, prečo vám ho odporučili?

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

Taellinka ja sa toho bojím, Veď ty maj poznáš tu z koníka osobne sme sa nestretli, ale ja som tvojho manželíka stretla aj osobne - teda naši manželíkovia sa poznajú 😀 ak ma spoznáš tak mi napíš IP

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

taelllinka ja sa prene toho bojím, že s moju váhou to nezvládnem

dafy
7. aug 2009

Meliska to nemyslis vazne 🙄 🙄 neva dalsie uz vyjde pekne sa s nami o to podelis kedy pojdes na dalsie KET a my ti vsetky budeme tak silno drzat palceky ze to vyjde na sto percent .ten maly drobec ta natahuje urcite bude medzi poslednymi embryjkami 😀

inac nviete?hredzimu sa uz plati menej za ET?ja len preto ze teraz menej pytal ako v marci ked som bola 😕

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

dafynka, dobre že si tu 🙂, prajem ti aby ti to vyšlo, veľmi silno držím palce.
to ideš zajtra či dnes na vklad? 😕

dafy
7. aug 2009

taella deturence krasne 🙂 🙂 zlatucke na spapanie a segra ja ta zeriem tak ta sa mi paci.ze co budu robit o rok 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre