Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
7. aug 2009

😀 😀 😀 sak ja viem, ale musime sa zasmiat, neeeee 😀

kukulik30
7. aug 2009

a uz mi konecne odpovedz, co som sa ta pytala 😀

dafy
7. aug 2009

kukulik nie on chcel mi dat 2 ale ja som chcela 3 tak mi dal podpisat ze na vlastnu zodpovednost 😀 😀 😀 a nechapem otazku ja ci beriem vitaminy a chili alebo ze ty beries?? 😀

lyndus
7. aug 2009

😀 😀 😀
mno je fakt, ze by mu trochen ludskeho pristupu nezaskodilo, ale asik iny nebude a asi ani nieje za to plateny...bohuzial 😀
dafynka, krasne babatka zelame 😉

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

no takže sa tu rozrastáme dafy ani nevieš ako ti to veľmi prajem 🙂

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

trochu trošinku, máte pravdu s tým prístupom 🙂

dafy
7. aug 2009

hredzi vravel ze vajka boli pekne a kvalitne tak som rada 😎

mimusa4
7. aug 2009

a čo bude kolo toho on ...však vieme načo tam ideme..

dafy
7. aug 2009

kukulik ty si bola naposledy na ET napis mi prosim do IP kolko si mu platila

mimusa4
7. aug 2009

no dafy tak máš to isté 😵

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

tak keď Hredzi vravel, tak to je potom pravda a za 14 dní nám oznámiš , že si tehuliattko a máš // paličiská na teste a bobáčika/bobáčikov v brušku 🙂

dafy
7. aug 2009

mimusa tebe kolko vkladal??mozno si to pisala len som to prehliadla asi

mimusa4
7. aug 2009

mne 3, ale s tým že jedno je slabé, neoplatí sa mraziť

dafy
7. aug 2009

inac tentokrat som dost citila taku palavu a miernu bolest pri vklade mozno to bolo aj tym ze som mala mocovy mechur uz na prasknutie 😀 😀 😀

dafy
7. aug 2009

lilianka keby ti tak Panbozko z ust rozpraval 😉

mimusa4
7. aug 2009

len najlepšie na tom bolo že deň pred vkladom sme sa bavili o tom s mm že 3 si nedáme, a ako to povedal hredzi, tak sme sa na seba kukli, ale súhlasili sme po tom čo povedal dr.

dafy
7. aug 2009

mimusa ja som mm ani nepustila k slovu 😀 😀 povedala som ze 3 a hotovo 😉 inac aj sestricka bola toho nazoru ze si mam dat 3 🙂

dafy
7. aug 2009

kde ste vsetky???

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

veď tu máme priateľky ktoré nas podržia a vy ste a aj ty ste ma povzbudili, tak teraz ja teba, Boh je s nami, Boh dáva tým ktorý o to prosia 😉

kukulik30
7. aug 2009

dafy, len tak sa pytam, ci papas kyselinu alebosi davas nejake ine vitaminy...ja som pred ET papala chilly papricky, anopyrin a kyselinu, ked som nezabudla 😀

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

a ty si kde? 😕 len sa pekne šetri

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

Aj ja vám hovorím: Proste a dostanete! Hľadajte a nájdete! Klopte a otvoria vám! Lebo každý, kto prosí, dostane, a kto hľadá, nájde, a kto klope, tomu otvoria. Ak niekoho z vás ako otca poprosí syn o rybu, vari mu dá namiesto ryby hada? Alebo ak pýta vajce, podá mu škorpióna? Keď teda vy, hoci ste zlí, viete dávať dobré dary svojim deťom, o čo skôr dá nebeský Otec Ducha Svätého tým, čo ho prosia!" (Lk 11, 9-13). 🙂

vevericka80
7. aug 2009

ahojte 🙂
ja vam chcem len popriat krasny vikend 🙂 o chvilu odchadzam na par dni k rodicom, aspon sa od vsetkeho odreagujem 🙂 🙂

vevericka80
7. aug 2009

dafy drzim ti palceky, nech sa poriadne zahryznu 🙂

dafy
7. aug 2009

kukulik ja len ze tak si sformulovala otazku jak keby sebe si ju davala vid pozri spät 😀

vies co?teraz som sa rozhodla ze to necham tak a nebudem sa dopovat nicim akurat mam doma acidum folicum 7ks tak si ich asi dam ale nic ine.

kukulik a tebe predpisal acidum?lebo mne nie ale zas pamätam ze pri Emmke som ho brala vtedy mi to predpisal 😕

dafy
7. aug 2009

malo byt jak keby si ju davala sebe 😅

kukulik30
7. aug 2009

nie nepredpisal, ja som si kupila len taky v lekarni, acidum nie a ked som otehotnela pri Samkovi, tak acidum som si pytala mojho gynekologa...on asi nepredpisuje ine lieky okrem tych , co dostavame bezne/ hormony/, ci ano? 😕

dafy, tak to som sa s tou otazkou asi poplietla, ale pytala som sa teba, ci beries? 😀

pozri, ja som papala a prd z toho, teda nie celkom prd, lebo tehu som asi bola, ale iba kratucko, kedze hcg uz klesalo...teraz nebudem brat asi nic 😅 ked sa ma chytit, tak sa chyti 🙂

dafy
7. aug 2009

asi mi sibe ved som tam napisala ze sebe uz asi zle vidim prepacte 😝

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

och prepáčte nechala som s uniesť ☹

veve tak pekný víkendík 🙂

kukulik30
7. aug 2009

lilliy, krasne to bolo 😵 vzdy, ked v kostole je citanie a prave toto, tak ma napadne babatko 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre