Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
7. aug 2009

melisska asi tak, ja som na tom rovnako 😀 😀 😀

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

babuľky tak ja idewm majte sa krásne ešte pekný deň vám prajem, príjemný večer a krásny víkendík 🙂

... a dafy šetri sa a mysli pozitívne 😉

dalida
7. aug 2009

No, jeeejda, vy ste sa teda rozpisali... Kukulik, dakujem za odpoved. Uz som pocitala, ze naskrabkam cca 400 E, takze si nebudem musiet od nikoho nic pozicat a nikoho tym zatazovat. 😉 Mam tiez gonal. 😉 A manzel mi potvrdil, ze cca do buducej stredy by mu mali nabehnut peniazky na ucet. Ja idem k dokimu vo stvrtok, takze pohoda. 😉 Idem si vas dalej pocitat, nech mam prehlad.

melisska
7. aug 2009

dalidka tak ti siiiiiiilne drzim palce 😉 a super ze si naskriabala peniazky, vzdy je najlepsie mat svoje 😉 🙂
lyndus 😀 😀 😀
lily maj saaaaaaaaaaaaa 😉

melisska
7. aug 2009

kam ste zmizliiiiiiiiiiiiiii???????

dafy
7. aug 2009

meliska asi som sa kopla teraz citam papier co mi Dr.vytlacil a tam je napisane ze zisk oocytov 6ks a pod tym Fertilizacia-ICSI

co znamena presne ICSI ale vysvetlite mi to tak nie doktorsky aby som pochopila 😀 😀

dalida
7. aug 2009

Vy, babule babulovateee 😀 😀 😀 Dafy, tebe sa iste pozeral, tam kde ma... ty si tehula jak vysita. Najmenej dvojnasobna. 😀 😀 😀 Melisska, dakujem. Aj ja by som nebola rada, ak by som tym zatazovala rodinu (ak len tak rodicov). Akosi sa nechvalim tym, ze podstupujem IVF a ani nikto z rodiny, okrem mamy, to nevie. Vyhnem sa tak zbytocnym otazkam, lutovaniu...
Bambulky, bez skoly som mesiac a cosi..., ale velmi mi chyba. Rozhodla som sa nepokracovat v mgr.studiu, rozhodla som sa na rok skolu odlozit kvoli snazilkovaniu, tehotenstvu a babu, dufam, ze som urobila dobre. No vo februari supito podat prihlasku. 😀 Dufam, ze vtedy uz budem riadna tehulka. 😵

melisska
7. aug 2009

dafy tak predsa letná zlava 😀 😀 😀 😀

melisska
7. aug 2009

dalidka jasne ze si urobila dobre 😉 🙂

dalida
7. aug 2009
https://www.youtube.com/watch?v=cwfWrtP_bz8


Dafy, kuk na ten link. Je tam toho viacej, tak potom si este vyber z ponuky.

deny3
7. aug 2009

ženy čo toľko píšete? 🙂 prečítam neskôr.
My sme mali dnes poradňu, malý riadne vystrája, pred dvoma týždňami nohami dole, dnes hlavička dole, lekárka nevedela zmerať prietoky, lebo kopal a hral sa pupočníkovou šnúrou, evidentne sa predvádzal. Veľkosťou sedí termín pôrodu, tak som spokojná. Aj tak to vychádza na sekciu, ale je mi to jedno, nech je zdravý. Druhé bábo by odporúčala až po roku, tak neviem, to už budem mať 40, no uvidíme.
a idem prečítať, nech mám prehľad.

deny3
7. aug 2009

ani som nedočítala a nedá mi nereagovať.
lillyanka čo to máš za muža ? 😝 😝 😝 ešte nedospel ? pred hormónmi sa mi váha vyšplhala na 100 kíl, potom viac, ale ten môj nikdy necekol, že mám schudnúť, aj keď jeden "gynekológ", keď nevedel nájsť žiadnu príčinu neplodnosti, tak to zvalil na váhu. Jednoducho keď po bábetku túžite obaja, tak sa nemá čo pozerať na peniaze, a predovšetkým ti nesmie vyhadzovať na oči tvoju váhu a nejaké poznámky, že ty nezarábaš , tak to je sila. Asi by si mala zvážiť, či ti taký muž stojí za to, lebo nadváhu môžeš mať aj z neho, len ťa stresuje, ako máš potom otehotnieť? My sme tiež absolvovali 2x IUI, až potom IVF, ja som v podvedomí tušila, že to IUI je o ničom, ale čo už.

melisska
7. aug 2009

No co dievcatka niejako to uviazlo 😉 😀
dalidka aj ja som urobila kuk 😉

zuzana.dry
7. aug 2009

Ahojte, aj ja vas zdravim v tejto druznej debate...ja som bola dnes na monitor...vsetko v poriadku...moj porodnik ide teraz na 2 tyzdne na dovolenku, takze dufam, ze to este nejako potiahneme..od vcera uz len krivam, lebo mi maly tlaci na krize a bolest mi vybieha do lavej nohy....proste tehulky...teste sa na posledne tyzdne... 😉

melisska
7. aug 2009

yuyy tesime sa 😀 😀 😀 drzim paleky aby si mala lahuckyyyyyyyy porod 🙂

piskota80
7. aug 2009

ahojte,
dafy, gratulujem k bambuľkám. Ja osobne by som Ti odporúčala oddychovať, ja som bola osobne 3x na KET.Prvý krát som pri tom maľovala byt a umývala okna a nepodarilo sa, 2x som doma poctivo ležala a podarilo sa otehotnieť, aj keď s neúspešným koncom no a do tretice som vôbec neležala, tiež som si povedala, že ak to má vyjsť tak to vyjde, veď je kupa žien ktoré ani nevedia že sú tehotné a makajú tak prečo by mne normálna chôdza, pohyb mali ublížiť. Viem, že to možno nemá vplyv, ale my sme trošku iné prípady, my musíme bojovať aby sme mali bábo, preto ja určite na ďalší pokus budem oddychovať a z postele moja cesta bude viesť len do kuchyne sa najesť a na WC.

Katy, prajem Vám a Hanke zajtra krásny krst.
Teallka, malí sú prekásni 😵 😵 😵 😵 😵.
Melisska, je mi to veľmi ľúto 😔 😔 😔
Pekný večer

dafy
7. aug 2009

Meliska asi hej mas pravdu bude to letna zlava 😎 😎

dafy
7. aug 2009

piskotka mozno.ale kazdy sa riadi asi podla svojich skusenosti a mozno to boli len nahody nie?? 😒

dafy
7. aug 2009

takze sup sup kym je vypredaj a zlavy 😀 😀

melisska
7. aug 2009

doprcic ja som ho predstihla 😀 😀 😀

mima263
7. aug 2009

čafte nové žienky
ako ste sa rozpísali všetky
melisska ty si teda tajnostkárka, do kelu aj s takými výsledkami 😠 😠 😠
dafy pekne oddychuj, nech sa drobci držia ako malé klieštiky
Ja už od utorka parádne mrchujem.... s obrovskými kusmi sliznice, či čoho
A nálada je pod psa ☹

deny3
7. aug 2009

joj zuzana ani nehovor. Už teraz mám problémy vstať z postele, strašne bolia kríže. Aké meno ste vybrali pre drobca?

jaanulienka
8. aug 2009

Dobre ranko,

tak ja som sa dnes rano uistila ze Ket na nevyslo. Kedze ma nic neboli (prsia, krize a ani brucho) tak som si urobila test a bola tam ukazkova /. Ale to nevadi. Mozno poviete ze skoro ale podla mna to kazda musi citit. Verim tomu ze to tak ma byt a do roka sa nam to podari aj bez pomoci. Trochu lutujem ze sme na Ket nesli az v septembri no kvoli novej praci to neslo. Kedze manzel veril v tento zazrak viac ako ja tak ho to zoberie asi o trochu viac. No nic idem do sprchy a ku kadernicke lebo ideme na svadbu tak sa tesim aspon to zapijem.

melisska
8. aug 2009

mima ahoooooooooooj, no ked vysldky si nevyberame 🤐 ano je to potom mrcha mrchataaaa 😝

a dobre raaaaaaanko 😎

😵 ........... 😵 ...... 😵 ...... 😵 .................. 😵 .............. 😵 😵 ......... 😵 ...... 😵 .... 😵 ..... 😵 ..... 😵
😵 😵 ... 😵 😵 ..... 😵....... 😵................ 😵. 😵.......... 😵................. 😵....... 😵... 😵.......... 😵.. 😵
😵.... 😵.... 😵....... 😵....... 😵.............. 😵....... 😵..... 😵.................. 😵....... 😵. 😵............. 😵 😵
😵............ 😵........ 😵....... 😵............. 😵 😵 😵 😵... 😵.................. 😵....... 😵 😵................. 😵
😵............ 😵........ 😵....... 😵............. 😵.......... 😵... 😵.................. 😵....... 😵 .😵................ 😵
😵............ 😵........ 😵....... 😵............. 😵.......... 😵.... 😵................. 😵....... 😵... 😵.............. 😵
😵............ 😵........ 😵....... 😵 😵 😵... 😵.......... 😵........ 😵 😵......... 😵....... 😵.... 😵............. 😵

melisska
8. aug 2009

jani 😕 😕 😕 naozaj skoro aj na ten zaver ze nevyslo 😕 😕 😕

jaanulienka
8. aug 2009

Ahoj Mel,

no vies nadej umiera posledna ale aj tak. Drobec chce pockat kym nebude prerobena detska izba a kezde to teraz uz nestihneme tak radsej caka 😉 . Vybera si lepsi termin.

melisska
8. aug 2009

No , ale drobec moze v mamkinom brusku rast kym sa urobi izbicka 😀

jaanulienka
8. aug 2009

Ale keby bolo v brusku 😉 tak by nemohla pomahat manzelikovi s prerabkou 😉 a bola by z toho nervozna

melisska
8. aug 2009

nevymyslaj 😀 😀 😀

mima263
8. aug 2009

jaanulienka, pánečku, keď si dobre pamätám tak si bola na Ketku 4. - dnes je 8. - keby ti vyšiel pozitívny test, tak trhneš rekord. Počkaj ešte s takými závermi, ale fakt 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre