Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
10. aug 2009

ahojte na teste dnes poobede / ☹ strasne ma boli hlava nic z toho vzsadyujem lieky a kaslem na to 😠 tento rok sa nam vobec nedari a zrejme nepojdem ani v septembri na KET je to zbytocne 😔 uvidim co na rok, alebo ja uz neviem co asi naozaj ostaneme bez deticiek ☹ ☹ ☹
lynduska este nepredavaju brusnice 😉 a mlieko pomohlo
lily aspon sa ospravedlnil 🙂
posielam vam vsetkým pusinku 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😵

deny3
10. aug 2009

no týždne pribúdajú, spočiatku sa to strašne vlieklo, ale teraz už začínam mať strach, ani nie z pôrodu, na ten nejak nemyslím, ale trochu sa bojím, ako to zvládnem, že to bude iné ako doteraz. Ale potom zaženiem hlúpe myšlienky a teším sa, tiež si stále predstavujem ako mi dajú v nemocnici malého prvý krát, tak to budem revať jak najatá 😀 zvláštne, ja som nikdy nemala vzťah k deťom, ale až keď som spoznala môjho muža, tak som začala chcieť mať jeho malú kópiu, akosi som stále v podvedomí tušila, že budem mať syna.
vecičky som objednala z Čiech, sú to poľské výrobky, ale úžasné, najprv som kúpila len tak na skúšku a veci krásne, pekné farby, bavlna, tak teraz som sa rozšupla viac. A veľmi si pochvaľujem, že dobierka nad 40€ zdarma a do týždňa.

deny3
10. aug 2009

meliska 😢 tá hlava ťa bolí asi z toho napätia, z tých nervov, ET, KET . A bez detičiek ostaneš, len ak budeš chcieť ostať, sú aj iné možnosti, ale to chce silnú povahu. Ja keď som po dvoch neúspešných IUI začala riešiť túto tému, najprv sme obaja pripustili adopciu, ale po hlbšom úvážení, sme to zamietli, buď vlastné alebo žiadne. Ale ešte uvidíš, daj si pauzu, bude dobre, uvidíš 🙂 😉

lillyanka.lillyankov
10. aug 2009

Meli - hlávku hore, nevzdávaj to prosím 🙂 a ako vraví Deny, bude dobre uvidíš 😵 Posielam cmuk na povzbudenie 🤐

Deny daj mi do IP stránku odkiaľ si objednávala ďakujem 🤐

Ja sa tiež bojím, ale musím to zvládnuť, vytrvať a bojovať, lebo inak sa z toho zbláznim

lillyanka.lillyankov
10. aug 2009

Meli va lbumčeky máš detičky to sú čie? Su veľmi zlatunké 😉

dalida
10. aug 2009

Melisska, ☹ , ale ja verim, ze krvicka nas vsetky este prekvapi 😉

lillyanka.lillyankov
10. aug 2009

Dali veru tak, Meliss buď silná 😉

melisska
10. aug 2009

dalidka nejdem na krv, uz neberiem ani lieky 😉 😔
lily to su deticky nasich dobrych priatelov, ktori mi to od srdca praju 😵

lillyanka.lillyankov
10. aug 2009

Tak vidíš a tu na MK máš druhú polovičku priateliek ktorésa k nim pridávajú a zo srdca ti to tiež prajú 😵 😵 😵

mima263
10. aug 2009

melisska, som z toho smutná, aj by som nadávala, len tu sa to nepatrí. 🙄 🙄 🙄
Prajem Ti veľa šťastia do ďalšieho pokusu. Ja veríííííííííím, že raz sa to podarí

kukulik30
10. aug 2009

cafce 🙂
melisska..preco sa takto trapis???hmmm?...si vravela, ze nebudes testovat 😔 ...

mima263
10. aug 2009

kukulik no vieš, asi to človeku nedá.
Som zvedavá koľko to nabudúce vydržím ja. Bolo by super vydržať aspoň do 12 dňa. Ale to by ma zrejme na tých 12 dní museli uspať
Už máš mršku?

lillyanka.lillyankov
10. aug 2009

Mimka ahoj 🙂, vy ste ako na tom?

mima263
10. aug 2009

ahoj lilyanka ja som práve po neúspšnosnom IVF - 3.8. som bola na krv

mima263
10. aug 2009

neúspešnom - škriatok už úraduje

kukulik30
10. aug 2009

mima, veru ja mam co rozpravat o testovani 😀 a moja mrska stale v nedohladne ☹

lyndus, super , ze uz si mozes dozicit poriadneho jedla 😀 ale nabuduce pozor na jabka , iba v malom mnozstve papat😉

dalidka, ide to rychlo...dekac je uz tu..fiha....no a mne sa zda, ze uzv nebol, ani krv..ale na 100% si nie som ista 😅 ...dalidka nabuduce sa kludne pridaj na stretko, nebolo by od veci, keby sme sa niekde stretli aj viacere, len keby sme nebyvali tak od ruky 😉 zeby v Splne???tam je to najrealnejsie 🙂

lilly, Samko pocuva ako kedy..ale inak je zlatunky 🙂 prajem vam kazdej jenej takeho zlatusika 😵 a som rada, ze manzel sa umudril, hadam to tak aj zostane 😉

zajko ..neboj stihas, pockas na mna a stimulovat budeme spolu..ja na KET, ty na ET

Katy..blahozelam Hanke, uz je Bozie dieta 😵 😵 😵

Deny a neboj sa, oni na krste neleju na hlavicku vela, je to skor symbolicke pokvapkanie 😉 zvladnete to aj v zime 🙂

lillyanka.lillyankov
10. aug 2009

Mimka to ma mrzí ☹ ale neboj sa nabudúce sa vám to určite podarí 🙂

melisska
10. aug 2009

nemozem spat niejako mi je do placu, mm uz spi, stale ked zaspavam myslim na nase deticky ako sa s nimi na luke hram a santime 😢 asi to idem urobit aj teraz lebo nezaspim, dobru nocku ☹

dievcata ja viem ze ma chcete podrzat a dakujem vam, ale ked budete tuzit po dietatku 13 rokov, urobite preto vsetko a nic, potom klobuk dole, lebo ja uz naozaj nevladzem ☹ ☹ ☹ ja neviem ako vam to este napisat, neverim tomu

kukulik30
10. aug 2009

melisska, tak my budeme verit aj za teba 🤐

melisska
10. aug 2009

uz len asi vy moja dobru nocku, dam si nejaku tabletku ze zaspim, zajtra ma caka tazky den

dafy
10. aug 2009

ahojte zienky 😀
ja som dnes od rana bola u svokry 😎

meliska nestracaj nadej

kukulik30
10. aug 2009

idem aj ja hajat, lebo uz ma zacina boliet hlava z toho pocitaca 😖 papa

lillyanka.lillyankov
10. aug 2009

Melisska 😢 😔 , buď silná viem je to ťažké, verím, že sa vám to podarí, poplačkaj si bude ti trošku lepšie, stále máš tu nás, viem, že som tu pri vás krátko, ale skúsim sa pomodliť za všetky ktore po tom túžime 😢 🤐

lillyanka.lillyankov
10. aug 2009

tým som chcela povedať,že aj keď som tu krátko pri vás a nepoznáme sa / nepoznám vás, chcela by som aby sme boli silmé a navzájom sa tu povzbudili, aj ked pri niektorých príspevkoch si tu riadne aj ja poplačem 😢 😢 😢

zajacik...
11. aug 2009

Melisska mojko viem ze ti je hrozne aj ta plne chapem ze uz tomu neveris... ale ja verim ze sa svojho zazraku dockate... teraz si poplackaj, posmut si, ale vedz ze zas vyjde slniecko a kazda bolest raz preboli 🤐

Dalidka mna napadlo ze ta baba co bola vcera v SPLNe na dekac tak bola aj na UZV. Ale neviem ci bola aj na krv...

Lilly tak to som rada ze sa manzel umudril, len sa mi nezda ten rychly obrat o 360° 😕 Tak nech vam to vydrzi v dobrom co najdalej, nech ta uz neuraza, lebo hoci sa aj potom ospravedlnil a ty mu odpustis, tak urcite na to co urobil nezabudnes, proste uz sa to neda vratit spat...

Tina dufam ze ti Anka Kopacova pomoze, aby si sa aj ty dockala babatka po tom dlhom boji 😵

Vsetkym krasny dnik 🙂

zajacik...
11. aug 2009

Deny a nedas nejake vecicky do albumu, nech sa pokochame aj my? Ja strasne rada obzeram babatkovske vecicky, ked budem tehulka tak asi vykupim vsetky obchody 😀 😀 😀

piskota80
11. aug 2009

Ahojte bambuľlky,
vidím, že ste toho včera opäť veľa popíslali.
Melisska, veľmi ma to mrzí, len sa prosím nevzdávaj, ver tomu, že bábo na teba čaká. Viem, že je to veľmi ťažké, keď na neho tak dlho čakáš, ale .... všetko je vo hviezdach,my len musíme počkať, kedy sa hviezdy rozhodnú a doprajú nám krásne bábenko 😵 Drž sa...
Prem Vám krásny deň

kukulik30
11. aug 2009

ahojte..dnes to nevyzera na slnecny dnik, preto si ho urobme peknym inak 😵

lyndus
11. aug 2009

ahojte babulky...
melisska moja, nevzdavaj to prosim, musi to byt strasne tazke, ale... chod pekne na krvicku moja...
mno ja pevne verim, ze september bude pekne plodny a pribudne tu kopec novych tehuliek, ved od nasich // s jesperou a petronelkou tu dalsia nepribudla 😕 ☹ musite to rychlo napravit babulky 😀 😉
my budeme mat s mangelom tento tyzden vyrosie svadby, tak mu chcem nejake dobre vinko kupit, on je taky vinar 🙂 asik pojdem na nakupy 😀

katy2
11. aug 2009

ahojte,
melisska, je mi to strasne luto.... ale napriek vsetkemu nestracaj nadej... tazko sa to vysvetluje, ale treba verit, napriek vsetkemu, treba uverit aj ked sa to zda nemozne.... Zazraky sa deju... Verim tomu.... a vyskusala som to na vlastnej kozi, a to nielen v suvislosti s tuzbou po dietati... Mohla by som pisat romany, ako Pan kona..... Napriek vsetkej nasej beznadeji.... Bud silna... Velmi sa modlim za teba, aby si nasla znova silu, vnutorny pokoj a novu odvahu ist dalej.... Drz sa....
Pozdravujem vsetky splnacky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre