Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deny3
17. aug 2009

díky zajko, s tvojou pomocou som skoro génius 😀 ja na takéto veci nemám nervy, neviem či by som to našla v PC, ani neviem čo všetko sa dá robiť.

zajacik...
17. aug 2009

Deny ja len taku malu, aj ked velmi dolezitu poznamku - ze keby si to nahodou s tymi fotkami skusala, tak pred akymikolvek upravami fotky si vzdy urob najprv jej kopiu a tu upravuj. Lebo akukolvek foto ked poupravujes alebo ju nejak pokazis tak uz sa k povodnej nedostanes 🤐

kukulik30
17. aug 2009

deny krasnu vybavicku mas nachystanu 😵 😵 😵

zajacik...
17. aug 2009

Deny tak presda sa to podarilo? Krasne vecicky, a tie hnede nohavice s mackom Pu nemaju chybu, uzasne 🙂 Aj ta supravicka so zajacikom 😵

lyndus
17. aug 2009

jeeeeeeeeeej Deny ake pekne vecicky...tie zelene bodynka su nadherne, kde si ich kupovala?

zuzana.dry
17. aug 2009

Ahoj Deny, my mame presne tento kociar ako vy...este aj tu istu farbu 🙂 Kde ste ho kupovali? Ja uz mam tiez vacsinou nakupene...uz mi treba len nejake detaily...Dnes uz si chcem aj nabalit tasku do porodnice...clovek nikdy nevie 😉

deny3
17. aug 2009

díky za pochvalu vecičiek 🙂 🙂 🙂

lyndus tie bodyčka sú z Kauflandu ! dokonca aj modrá čiapočka s uškami. Náhodou som listovala leták a objavila bodyčka, 4 ks za 6,99€, čo sa mi zdá dobrá cena. Hneď som nabehla a omačkala. Mali aj modré a ružové, a minulý týždeň mali ich ešte na L VIII . Mňa to ešte stále neprešlo, ešte stále verím, že sa nejak podarí aj druhé bábo, tak keby to bolo náhodou dievčatko, tak využijem zelené 🙂

zuzana mali sme najprv vyhliadnutý iný kočík v inej predajni, ale ešte sme chceli pozrieť ponuku v Tégely / v Barci /, bol tam skvelý predavač, ostala som prekvapená, s takým prístupom som sa teda ešte nestretla, ten chalan o tých bábetkovských vecičkách vie viacej ako ja ! V iných obchodoch sú milé dievčinky, ale ešte ani kočík nám nevedela predviesť, poskladať. Najprv som chcela zelený, ale na druhý deň keď sme už došli, že kupujeme, tak nejak sa mi tá zelená zdala fádna a ten sivý taký elegantný 😀 . Dobre sme vybrali 😀 aspoň sa nemusíme trápiť dopasovať deku, fusak, k tej sivej sa hodí hocičo pestré. A bol v akcii za 529€. Kúpili sme tam aj postielku a matrac, tiež dobrá cena, už som to premakala na nete 😀
Čítam aj tému októbrovky a tam už majú niektoré kočky zbalenú tašku teraz ! Ešte mi treba nakúiť nejaké veci, hlavne niečo teplejšie, lebo ja ani neviem, ako obliesť bábo do zimy, tak aj fusak, deku. A veci do pôrodnice ešte nemám, resp. tam toho až tak veľa netreba, kúpila som akurát balík vatových vložiek, sieťované gaťky, podložky pod seba, pre malého ešte času dosť, veď tam stačia plienky, vlhčené utierky, nejakú plienku a veci na odchod.

deny3
17. aug 2009

zuzana manžel je zvedavý za koľko ste kúpilli kočík vy, dúfa, že nie lacnejšie 😀

zajko tie nohavice objavila mama, sú z vnútra teplé, akurát na zimu, tak som zobrala veľ. 62. To som využila výpredaj v CA, inak sú tie veci nenormálne drahé.

Tie veci som nakúpila behom týždňa, mala som takú nejakú nakupovaciu mániu. Ženy pozor na to, schovať PC a peňaženku 😀

taella
17. aug 2009

nastávajúce mamičky - predávam jedno vajíčko aj polohavateľné detské lehátka
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

zajacik...
17. aug 2009

Taellka mas IP 😉

taella
17. aug 2009

kedže sa chybička vloudila , tak lehátka ešte raz :
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

petronelka77
18. aug 2009

Dobre ranko, posielam ranajky 🙂 .

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 🙂 🙂

lyndus
18. aug 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Peti ty co nespis 😀
bre ranecko seckym 😀
ranajky c. 2 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

kukulik30
18. aug 2009

dobre ranko...mnam dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, uz som si dala 😀

petronelka77
18. aug 2009

Lyndus, ja strasim kazde rano uz okolo pol 6, idem na wecko a potom uz ani za nic zaspat 😉 .
Kedy ides k Dankovcikovi? Ako sa citis?

lyndus
18. aug 2009

Kukulicek lem si daj 😀 😀 😀
Peti, ja by som zas rano spalaaaaaaaaaaaaaa 🙂 ale manzel ide rano do prace, tak ho vyprevadzam a potom uz tiez nezaspim 😀 konecne sa citim fajn, zjedla by som secko, co vidim hehehe
K Dankovcikovi idem buduci stvrtok o jednej, uz sa neviem dockat 🙂 zajtra idem do poradne, tak dufam, ze bude secko oki 🙂 Male je nejake lenive, asi buva, nechce sa mu moc hemzit 🙂 ale sem tam sa pomrvi 🙂 a ty ako?

zuzana.dry
18. aug 2009

Ahoj Deny, kociar sme kupovali presne tam, ako vy...aj za tu istu sumu...bola najlepsia na celom SK...takze sa nemusite bat...vsade je min.o 2000 drahsi...tiez sme isli po zeleny s kruhmi...velmi sa mi pacil...ale na predajni bol velmi svetly...a zmenili sme nazor...tento je elegantnejsi v kazdom pripade... 😉

zajacik...
18. aug 2009

Aj ja si dam oneskorene ranajky 😵 😵 😵
Zuzi, Deny, tak to je riadna nahoda s tym kocikom, ze este aj zeleny ste obe chceli 😀

mimusa4
18. aug 2009

ahojte..chystám desiatu 🙂

ttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tt
tttttttttt 😵 😵 ttttttttttttt
tttttttttt 😵 😵 tttttttttttt
tttttttttt 😵 😵 ttttttttt
tttttttttt 😵 😵 ttttttttt
tttttttttt 😵 😵 ttttttt
tttttttttt 😵 😵 ttttt
tttttttttt 😵 😵 ttttt
tttttttttt 😵 😵 tttt
tttttttttt 😵 😵 tttt
tttttttttt 😵 😵 ttttt
tttttttttttttttttttttt

zuz ešte kuščiček a už budeš bez bruch 😵
deny peknééééé vecičky

a zdravím všetkyyyy

zuzana.dry
18. aug 2009

No to je teda riadna nahoda...ale naozaj je tam mily predavac a vo vsetko poradi...
Mimusa, uz sa mi to krati...a aj dostavam taky mierny strach...stale myslim na to, ze co ked to uz pride...ake to cele bude...drzte palceky 😉

lyndus
18. aug 2009

zuzi nebojaj, urcite to vsetko dobre dopadne 🙂 celkom by som brala uz tie tvoje tyzdne, ja som taka, ze mat to radsej secko cim skor za sebou 😀

deny3
18. aug 2009

ahojte 🙂
ja tiež ráno vstávam skoro, o pol šiestej, robím raňajky miláčikovi a vyprevadím ho do práce, a potom podľa nálady, dnes som si ľahla a spala takmer do teraz,nejak fajne sa spalo.

Zuzana to je fakt náhoda s tým kočíkom, boli sme tam v stredu minulý týždeň, zistili čo a ako, potom som večer urobila prieskum na nete a zistila som, že tá cena je fakt najlepšia, takže v štvrtok sme išli nakupovať. Možno keby na tej zelenej neboli tie sivé kruhy, no neviem. Ale ktovie koľko stoja tie veci v Maďarsku, lebo majiteľ je Maďar, aj matrac čo sme kúpili je maďarský. Ale nechcelo sa mi ísť do Miškolca.
a nemaj strach z pôrodu, nejak musí vyjsť von 🙂 mne je momentálne pôrod úplne jedno ako, ale bojím sa toho, čo bude potom, či to zvládnem, všetko už bude iné. A neviem ako vydržím v pôrodnici 5 dní, dúfam, že to nebude viac, chystám sa na Rastislavku a tam nie sú povolené návštevy.

zuzana.dry
18. aug 2009

Ja ani nie...uz by som chcela sice maleho drzat v naruci...ale tehotenstvo som si viac-menej uzivala...je to krasne obdobie... 😉...asi tym, ze som nemala nejake vaznejsie problemy...o 3 tyzdne sa nam teda uplne zmeni zivot...je to neuveritelne... 🙂

mimusa4
18. aug 2009

zuz však ja keď stále pozriem na tvoje tt tak tiež tak bojííím..
lyndus vtedy som aj ja tlačila tt a teraz by som ich zastavila, ale bruch zavadzia..

zuzana.dry
18. aug 2009

Deny, v Madarsku je v tegeli ta ista ceny...a teraz sa tam zmenilo DPH...takze sa tam uz neoplati ist kupovat...
Na Rastislavke su zakazane navstevy? Preco? Ja idem rodit na SNP...

mimusa4
18. aug 2009

ja som bola min. t. v miskolci, ale už sa neoplatí, mala som aspoň výlet..

deny3
18. aug 2009

ako dobre, že sme nešli, ja nejak už blbo znášam to cestovanie, stačí, keď ideme k svokrovcom do Hutky.
na Rastislavke sú po tri na izbe, tak na izbu návštevu nepustia, iba na chodbe, takže ani bábo neukážeš. V nadštandarde sú návštevy, ale nechcem byť sama na izbe. U mňa vyhrala táto nemocnica, pred rokom som tam bola na laparoskopii a dalo sa, moja lekárka tam robí, a navyše zo Železníkov sa inde trepať nebudem.
a tehotenstvo je krásne pre mňa až teraz, keď malý kopká, to je fakt úžasný pocit, aj keď to brucho ....

petronelka77
18. aug 2009

Ahojte, tak posielam este aj skory obed 🙂 .
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Lyndus, ja idem tiez buduci stvrtok, ale az navecer. Moje batole 😉 sa uz hemzi viac, najskor malicko, teraz hlavne rano a vecer, niekedy vidim, ako sa mi brusko nadvihuje 😉 ...je to uzasny pocit. Uz sa citim lepsie a jem, co mi pride do rany 😉 .

Pekny den vsetkym 🙂

dafy
18. aug 2009

ahoj splniecka 🙂 vidim ze si uzivate tehulkovanie 😉
ja som si ho pri Emmke neuzila vobec aj veci co mi poposielala svokra z Ameriky mi boli na prd kedze cele tehu som bola len v pyzame 😀

lyndus tak co brusko rastie?? 🙂

zajacik...
18. aug 2009

Tehulky ste zalte ze nas tu takto pekne prikrmujete 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre