Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

piskota80
25. aug 2009

vďaka za číslo 🙂

kukulik, tak to máš cobydup 🙂. Ako sa ti inak darí?

piskota80
25. aug 2009

volala som jej, ale asi majú tiež dovču - nikto to neberie 😕 😵

kukulik30
25. aug 2009

piskotka, dobre sa mi dari, uzivam si posledny tyzden volna, 2. septembra nastupujem do prace, budem si musiet zvykat zase ...ale dobre, tak to ma byt,samko ide do skolky, tak nam budem ten cas letiet poriadne rychlo 🙂

piskota80
25. aug 2009

tak ti nastúpiš do práce a pôjdeš hneď v septembri na ket? 😨 😨 A budeš môcť ostať doma na PN počas čakania na výsledky, alebo budeš chodiť do práce? Som z toho mimo 😕 😕 😕

piskota80
25. aug 2009

nie - tak ti, ale tak Ty? 😀 😀 😀

lyndus
25. aug 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeej kukulik, to maz vazne za par a budes tehulka 🙂
piskotka rychlo sa vyliec moja 🙂

cavik
25. aug 2009

moje dieťatko už spí skoro 3 hodiny 😅 😅 ....čo s ním budem robiť večer netuším, má vyvrtnutý členok, hral futbal, a teraz už 4 deň nechodí, len sa kĺže po riťke, alebo prinajlpešom chodí po kolienkach....má strach postaviť sa na nohu ☹ ☹ ☹ ...tak ani vonku vyvetrať ho a vybehať sa nedá ☹

piskota80
25. aug 2009

lyndus vďaka, tebe tie TT pribúdajú závratnou rýchlosťou, veď len prednedávnom si tam mala 8 tt a teraz 😕 😕 😕 tak super, v piatok budeme vedieť, či je fazuľka chlop alebo žienka 😵 😵

cavik, a neboli ste u lekára s maličkým, či netreba nejaké lieky alebo mastičky?

cavik
25. aug 2009

piškótka....boli sme na pohotovsti ešte v sobotu ráno, aj na RTG, dostal octanovú masť....má zábrany postaviť sa a ísť

lyndus
25. aug 2009

piskotka mno hadam uz vo stvrtok, vtedy sme objednany 😀 velmi som zvedava, obcas mam pocit ze ani nezaspim 😀 😀 😀

cavik
25. aug 2009

už sme hore

lúúúúčim sa s vami 🙂 🙂 🙂 🙂

piskota80
25. aug 2009

moje zlatko 😔 😔 😔 tak nech pekne oddychuje, futbal bude hrať neskôr.
Lyndus, už sa len 3x vyspíš a budeš to vedieť, ak ti to samozrejme bude chcieť bambuľka ukázať 😀 😀 ale držím palce, aby sa ukázalo v celej svojej kráse 😵 😵 😵

piskota80
25. aug 2009

len nás posúvam, lebo sme sa poriadne prepadli 😒

ixi
autor
25. aug 2009

ahojte splniecka ako ste sa tu dnes rozpisali 😉 cavik pozdrav miska nech sa mu nozka richlo zotavi 😎

kukulik30
25. aug 2009

piskotka, no vyzera to tak, ze aj , ked pojdem na ket a ked bude pozitivny vysledok, tak ostanem v robote, kedze budem mat ine zadelenie, ako predtym, nie uz rizikove, tak budem chciet potiahnut dlhsie, nech maju zo mna osoh, ked uz mi tak vychadzaju v ustrety 😵

ixi
autor
25. aug 2009

kukulik tak ty uz ides makat moja 😉 uz budes pracujuca 😉 a samulicek do skolky zlatusik 😎

kukulik30
25. aug 2009

ixi, noooo....po takj dobe si to ani neviem predstavit..ale celkom sa tesim 😵

ixi
autor
25. aug 2009

budes mat zmenu aj babusko skor pride 😎

kukulik30
25. aug 2009

no uvidime, ci mi to pozitivne prispeje 😵 snad hej 😉
a ty ako? kedy sa chystas?

ixi
autor
25. aug 2009

no ja neviem ak sa bude dat tak ked v septembri dostanem ms tak zacnem a ked mi to nevide tak az oktober 😎

ixi
autor
25. aug 2009

dobru nocku splnieckovo 😵 😵 😵

kukulik30
26. aug 2009

pekne ranko..slniecko nam krasne svieti 😵

mimusa4
26. aug 2009

raňajky s mimušou 😵

tttttttttttttttttttttttttt
t 😵 😵 😵 😵 😵 😵 t
tttttttttt 😵 tttttttt
tttttttttt 😵 ttttt
tttttttttt 😵 ttttt
tttttttttt 😵 tttttt
tttttttttt 😵 tttt
tttttttttt 😵 ttt
tttttttttt 😵 ttt
ttttttttttttttttttt

kukulik30
26. aug 2009

ahoooojte 🙂
mimuska, dik 😵 ham

mimusa4
26. aug 2009

a dnes som sa minula s katy pre zmenu ja 🙂 síce auto som odparkovala a potom som prešla peškom pri amfiku,
na prechode sme sa minuli, chcela som jej povedať, že ahoooj katy, ale telefonovala, tak som to nechala tak.. 🙂

lyndus
26. aug 2009

ahojte babulky, obediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik 😀 😀 😀

😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

dnes je krasny dnik, uz sa tesim von... inac dnes robim pecene zemiaky s bryndzovou natierkou a poobede sa chystam piect bryndzove pagaciky 😀 😀 😀 teraz mi strasne berie bryndza a pred tehu som ju neznasala 😀

mimusa4
26. aug 2009

lyndus nechaj otvorené okno a dôjdem podľa vône 😀 mňamky 😉

lyndus
26. aug 2009

jeeeeeeeeeeeeeej mimuska kludne dojdi, balkon otvoreny, tak snad zanuchacikujes 😀 😀 😀 juj uz sa strasne tesim na zajtra 😀 ani spat nebudem hehehe

zajacik...
26. aug 2009

Caute 😀

cavik
26. aug 2009

caute 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre