Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
19. apr 2009

dobru vsetkym..je dotancovane 😀

zajacik...
19. apr 2009

Ahojte SPLNiecka, prisla som vas pozdravit po par dnoch dovolenky...
Jajka, Kuspitka blahozelaam k tehulkovstvu 🙂
Tinuska je mi to velmi luto ze vam to znovu nevyslo... zelam vela sil...
A vitam tu na fore nove tvare 😉

steva
20. apr 2009

Ahojte a dobre ranko 😵 U nas krasne slnecne. 😎
Vitam tiez nove tvare.to bude tehuliek,nech sa to krasne rozbehne 😉
My sa mame v ramci moznosti dobre,uz vsetko robim pomaly.Snazim sa doma urobit vsetko co sa este da,aby som nemusela potom ked malinky bude uz s nami.len vsetko mi trva akosi dlhsie.
Prajem krasny den vsetkym 😵

katy2
20. apr 2009

Dobre ranko 🙂 Dnes bude opat krasny slnecny den 🙂
Vitam nove splnacky 😵 😵 😵 Vsetkym vam drzim palce 😵 😵 😵

Vidim, ze tu mam rovesnicky.... Aj ja mam uz 39 😉 A amnio som odmietla aj napriek zlym vysledkom AFP (tripple test)... Babo vyzera byt uplne v poriadku.... a aj tak by som si nan nedala siahnut, tak naco seba aj malu stresovat... a vystavovat riziku 😉

cavik
20. apr 2009

Dobré ránko

Keď tak pozerám túto poslednú stránku, zisťujem, že máme nejaké nové tehulky ? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Super, všetkým šťastným gratulujem 🙂 🙂 ( nemám šancu dočítať, tak to hádam nejako vydedukujem, čo je ešte nové 😉 )

Ja teda vyskúšam zavolať do toho SPLN-u 😉

jajka27
20. apr 2009

Krásne slnečné dobré ránko všetkým🙂
vevericka,jespera...dnes je váš veľký deň 😉

kukulik30
20. apr 2009

Ahojte 🙂 melisska sa mala tiez iopatat, ci mi nahodou neprisla ta ziadost, aj ked to by bolo asi dost skoro 😅 ale sak za opytanie nebiju, nie?

inak moja najlepsia kamoska, ktora chodila do Splnu, je tiez tehu na prvykrat po ET, caka dvojicky...len teraz lezi v nemocnici, lebo krvacala kvoli hematomu, ale uz sa konecne vstrebava a coskoro ju pustia domov 😵

mirus25
20. apr 2009

ahojky. 🙂
prajem všetkým krásny pondelkový deň. a zvlášť veveričke a jasperke, aby sa babulky poriadne zahryzkali. 😀
jajka, deny mňa to amnio pravdepodobne obíjde, ja mám 27 rokov. ale je fakt ťažké povedať či to je dobré alebo nie. keď je tu to riziko potratu tak by som nad tým asi silne rozmýšľala.

A naše tehulky. Chcela som sa už minule opýtať, či budete dávať odoberať pupočníkovú krv. Lebo počula som, že aj keď ľudia dávajú odoberať, že u nás na Slovensku s tým ešte nevedia pracovať, že to asi nemá ani význam. Tak len tak aký máte na to celé názor.

jajka27
20. apr 2009

kukulik..tak to je super,že SPLNu sa tak darí a stále pribúdajú nové tehuľky-) len tak ďalej 😀

steva
20. apr 2009

ahoj Mirush.My sme tiez velmi rozmyslali nad pupocnikovou krvou a stale niesom celkom rozhodnuta ,aj ked cas nas uz tlaci.vela som o tom citala a nejak ma to nepresvedcilo.stale sa pytam ze preco to nerobia v zahranici.vlastne robia,ale strasne malo.ja mam svagrinu v anglicku,ta o tom ani nikdy nepocula a moja byvala sefka v Taliansku rodila pred dvoma rokmi a som sa jej pytala ci si dali odobrat pupocnikovu krv,tak na mna pozerala ze na co.citala som ze najviac si to davaju v cechach a u nas.mali by to robit automaticky ked su presvedceni ze to tak pomaha.naozaj neviem co si o tom mysliet.
Vevericka a Jasperka vela stastia na dnes prajem 😵

cavik
20. apr 2009

Pekný deň

Stevi...my máme odobratú pupočníkovú krv.....a neviem, či s tým objavom neprišli vedci na SR, alebo spolu s ČR, preto to nieje ešte rozšírené....ale aj u nás sú mozgové kapacity 😉

mňa by na amnio poslali zrejme tiež, no čo už my máme robiť, staré rakety 🙂, ale oni robia amnio iba vtedy, ak je riziko poškodenia plodu väčšie ako je riziko potratu pri amnio a samozrejme, ak to mamička chce 🙂

od rána sa neviem do SPLN-u dovolať, skúsim neskôr, v žiadnej schránke nič z poisťovne doteraz nebolo 😠

jaanulienka
20. apr 2009

Ahojte zienky, tak ja uz som doma zo Splnu.

Cavik - dnes to tam vyzeralo dost perne. Ale ked uz to sestricka zodvihla tak jej to uz na druhej strane polozili. Mozno je to aj tvoj pripad.

steva
20. apr 2009

aha Cavik,tak to som nevedela ze s tym objavom prisli vedci u nas.Mozno aj my sa na to dame,uvidime.

kukulik30
20. apr 2009

jaanulienka a ako si dopadla?
pisala mi melisska, ze moja ziadost tam este nie je, ale sestricka vravela, ze uz isto kazdu chvilu pride, tak dufam, ze mala pravdu 🙂

cavik
20. apr 2009

kukulik....moja tam už je a že si mám prísť po injekcie medzi 18.-22. dňom 🙂 🙂 🙂 .....ale ja ešte nechcem, možno som sebec, a dávam prednosť nepodstatným veciam, ale pri oboch IVF som mala OHSS, tak si nechcem opäť odležať leto doma s obrovským nafúknutým bruchom, sú to možno moje posledné prázdniny, tak si ho s Miškom užijeme a ešte máme aj tie lístky na U2 na august.....ale možno to ešte prehodnotím 😉 , veď lístky sú na sedenie 🙂 🙂 a s Miškom mi pomôže mamka 🙂 🙂

dalida
20. apr 2009

Dobre popoludnie, dievcence. 😀 Cavik, ja pevne verim, ze nam transfer vyjde. Je to nas posledny poskus... Do 2. IVF by som sa tiez bala pustit kvoli OHSS. Bojim, bojim

cavik
20. apr 2009

Dalida.....ale máme to "šťastie", že už vieme, ako sa pri OHSS správať 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ......aj keď tento zážitok sme si aj mohli nechať újsť 😉 😀 😀 😀

katy2
20. apr 2009

cavik, drzim palce, aby ta tentokrat OHSS minul... ved kazda stimulka je ina...... a hlavne, nech to vyjde....
vam vsetkym..... 😵 😵 😵

mirus25
20. apr 2009

ahoj.
jaanulienka... tak len teraz pekne oddychuj. 😀
cavik...viem ťa pochopiť že sa bojíš. nechcem ťa teraz prehovárať, veď sa musíš rozhodnúť sama. ja mám polycystické vaječníky. keď som stimulovala veľmi som sa bála ako to celé dopadne, lebo ani ja by som nemala chuť byť hoci v nemocnici. vzhľadom k tomu mi lekár dával normálne,vysoké dávky menopuru, a ani raz mi nespomenul hyperstimulku. Potom pri odbere vajok zase sestrička povedala že hyperstimulka sa môže vystkytnúť u tých žien, ktoré mali viac ako 20 vajíčok. Takže aj tú podmienku som splnila. našťastie sa u mňa hyperstimulka neukázala. 🙂 ale podľa mňa najviac pomohlo to, že už pred stimulkou, počas celej stimulky a aj tie 2 týždne po ET som pila denne 3 fľaše Fatry.
nechcem to uľahčovať lebo si viem živo predstaviť aké muky človek pri tom zažíva keď je nafúknutý na prasknutie. ale zato si myslím, že to za to šťastie aké ťa po tom celom čaká, sa to oplatí. Tak ti držím palce k rozhodovaniu. 😉

vevericka80
20. apr 2009

ahojte vsetci 🙂 🙂
takze uz som po transfere, vlozil 2 fazulky a ostatne 3 zmrazili

katy2
20. apr 2009

vevericka, gratulujem k fazulkam.... opatrujte sa, setri sa.... drzim palce 😵 😵 😵

cavik
20. apr 2009

Mirus...ja nemám PCO, ale pri 1. IVF som mala 32 vajíčok....pri 2. som bola, pre zmenu 🙂 🙂 , tehotná, vajíčok bolo 15.......a keďže teraz plánujem ostať tiež tehotná a hneď s dvojičkami 🙂 🙂 🙂 , tak plánujem aj OHSS 😵 😵 😵 ......a tiež presne viem ako sa správať, ja som pri 2. IVF vedela nejako dopredu, že bude OHSS .....som veštica 😀 😀 😀

ixi
autor
20. apr 2009

ahojte splniecka 😀 😀 😀 😀

katy2
20. apr 2009

ixi, ahoj 🙂
aka si dnes vysmiata 😉

ixi
autor
20. apr 2009

tesim sa na transfer idem po dvojky 😀 😀 😀 😀

ixi
autor
20. apr 2009

katy musim bojovat zato co chcem 😉

katy2
20. apr 2009

to ti drzim palce 😵
ja mam tiez este v mrazaciky 2x trojky 😉 dufam, ze sa aj na nas este aspon raz usmeje stastie 😉 lebo dalsie IVF uz nepada do uvahy..... ☹

ixi
autor
20. apr 2009

ja mam este 9 nanucikov tak dufam ze bude aj na surodencov 😀 😀 😀

ixi
autor
20. apr 2009

hanicka uz bude v lete stebou tak ti to prajem 😵 😵 😵

katy2
20. apr 2009

kedy ides na uzv?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre