Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
27. aug 2009

denu si viem zivo predstavit ten nakupny osial... fakt chcu sialene sumy za oblecko, ak dobre vyzera... my sme dostali kremovi fusak do autosedacky, tak aspon mame v com drobca zobret domov... ja mam tiez dost bodyciek, take neutralne skor, ale nieco teple este musim nakupit 🙂

lyndus
27. aug 2009

tak tak deny, september to isti 😀 😀 😀
zajko ja som ju zacala mat rada az v dospelosti, celkosa mi vydarila, najlepsi je ten sneh zapeceny navrchu 😀 😀 😀

deny3
27. aug 2009

aj ja také teplejšie, ale našťastie toho netreba veľa, je to vrchné ošatenie do kočííka. Dnes som sa vybrala do Optimy do DM nakúpiť drogériu,lebo mm kupóny a ona tam už nie je, mylsela som, že ma porazí, už som chcela prať detské veci. tak zajtra do mesta.

deny3
27. aug 2009

si hnusná lyndus, čo tu opisuješ nejakú žemlovku ? 😀 😀 😀

zajacik...
27. aug 2009

Lyndus zemlovka je cela dobra, ale aj mne ten sneh velmi chuti 😅
Deny no podla mna je lepsie ist naivne do toho, aspon je clovek stastnejsi 😵 A ked to nevyjde, tak to sice boli, ale kazda bolest raz preboli... Ale podla mna je to lepsie ako ist do toho s negativnymi pocitmi ze to nevyjde.. teda hovorim o 1.IVF. Ako sa budem citit pred 2.IVF este zatial netusim 😅 😎

deny3
27. aug 2009

a kedy ideš zajko, hneď v septembri ? ja by som bola na nervy, ešte stále plánujem aj druhé bábo, síce dúfam, že príde samo, ale keď nie, idem za Hredzákom a viem už teraz, že budem mať nervy. Aj pri prvom boli, ale až za pochodu som sa dozvedala, čo hrozí, najprv či to vyjde, potom potrat, potom tie blbé triple testy, potom predčasný pôrod, teraz len sledujem, či dostatočne kope a neviem ešte čo bude potom, šialenstvo, načo sme kupovali PC a net ?

kukulik30
27. aug 2009

Lyndus, blahozelaaaaaaam k chlapcekovi 😵 , takze pipik sa ukazal v plnej krase 😀 😀 😀

lyndus
27. aug 2009

kukulicek dakujem, veru v plnej parade, neodskriepitelny chlap 😀 😀 😀
Deny, DM-ko tam v Optime je, len asi o 3 obchody dalej, smerom ku mekacu na lavej strane...je ovela vacsie, ako predtym, asi si len zle pozerala 😉

steva
27. aug 2009

lyndus aj my gratulujeme 🙂
katy hanka je nadherna a ako krasne rastiete.aj nam to bezi velmi rychlo 😉

zajacik...
27. aug 2009

Deny ak mi schvalia ziadost (dnes som volala dr. do poistovne, este ju nemal) a vsetko pojde tak ako ma tak v druhej polke sept. decapeptyl a od oktobra stimulka aj IVF. A ja naopak neprezivam ziadne stresy ani nemam nervy, ja som kludas 😀 😀 😀

mimusa4
27. aug 2009

ahojte..tak ja som už všetko požehlila, už len pripraviť tašku, keby niečo, hoc sa mi ešte nechce..a ja som dnes robila slivkové gombóce a tvarohovú polevu..jáj ale som sa nažrala 😀 a tiež mám rada žemlovku, ale môj také moc nemusí, iba sem-tam, žeby som nepovedala..

lyndus nooo paráda budeme mať kamoša na pieskovisku 😀 gratulujeeeem 😀 🙂

deny ja som v optime v DM tiež kupovala drogérku, sebe aj malému..

katy dík ja som tiež na to myslela, že na toryskú, ale to už funguje? to je v tej vynovenej pohotovosti? a neposielajú potom ešte hore dole ak sa niečo vyskytne, ako napr. na krv tam a tam alebo neviem čo čakať..a na prechode si ma registrovala v stredu? len si telefonovala tak som sa neprihovorila a nechcela som ťa šťuchať na ceste, žeby nás neprešlo auto 😅

a zdravím aj ostatné ...čoskoro slnečnice 🙂

katy2
27. aug 2009

stevka, dakujeme 😉
aj jakubko je uz velky... ako dopadlo dnesne ockovanie? nas budu asi 9.9. ☹ v albume som si vsimla, ako krasne uz drzi hlavicku... u nas to este nehrozi.... musim ju hanke stale podopierat....

jespera
27. aug 2009

Ahojte :🙂)),
Lyndus blahozelam, super - tesim sa s tebou. Ja som tusila ze to bude chlapec - podla toho co si pisala...Vies aj rozmery a vahu?
Mas uz nejake veci - kupovala si nieco? Mna to uz pomaly ale isto laka, ale zatial iba studujem net - ako sa starat o to malicke, cela veda je okolo toho...hehe..
Pozdravujem vsetky babenky.

katy2
27. aug 2009

mimus, registrovala som nejaku tehulku 😉 to si bola ty? ja som sla od zubarky, takze nic moc....
ja som s tyryskou spokojna. akurat nas poslala na usg zaludka a obliciek do neonatologickeho centra na KVP, tak uz si nas tam zaznacili a chodime aj tam pravidelne... ale tam je to super. vsetky krvne testy nam robili tam, a dokonca tam mame aj akoby duplovanu poradnu.... ten dr. varady je super odbornik... som rada, ze nas tam nasa pediatricka poslala... inak na toryskej su dve pediatricky, nasa je v Po, St, Pia.... Takze tam chodime tieto dni. ale keby horelo mam na nu telefon a mozem volat kedykolvek. je velmi ustretova a mila... ked sme prisli z porodky v sobotu poobede, v nedelu rano uz bola u nas....

mimusa4
27. aug 2009

hej hej to som bola ja, riflové šaty.. 🙂
no teraz fakt rozmýšľam nad toryskou..hmmmm..a z ktorej strany sa tam ide? a napíšeš mi jej meno? mala by som to bližšie aspoň o niečo..

mimusa4
27. aug 2009

takže aj ona brala krvičku, dobre som dúfam čítala 😅

mimusa4
27. aug 2009

lyndus vieš čo ma akurát napadlo? že naši chlapci možno budú aj spolužiaci 😀 😀 😀 len základku nám tu zrušili, tak musíme vymyslieť niekam inam..ešte nie sú ani na svete a ja už o škole..hahaha 😀

deny3
27. aug 2009

lyndus, mimus 😀 ja som tehotná, ja nerozmýšľam 😀 ani ma nenapadlo ísť ďalej, ja len cez hračky do potravín
ale muž má zajtra dovolenku, tak ho stiahnem do mesta a možno ma aj pozve na obed 🙂

zajko, tie nervy ti neverím ! 🙂

katy ja nemám ani šajnu, v akom veku majú detičky už držať hlavičku, nechám to na malom, ako sa mu bude chcieť, myslím, že aj Hanka sa až sama rozhodne, keď sa jej bude chcieť. Veď aj niektoré chodia už na 10 mesiacov a niektoré na 15 mesiacov. Keď bude malý po mne, tak sa načakám 🙂

vevericka80
27. aug 2009

ahojte 🙂
lyndus gratulujem k chlapcekovy

petronelka77
27. aug 2009

Ahojte splnecka 🙂 .
Takze dnes sme boli na UTZ u Dankovcika a hadajte, kto sa u mna skryva 😉 ..budeme mat chlapceka 🙂 🙂 🙂.
Sme zdravi, chvalabohu, vsetko je v poriadku 🙂 .

petronelka77
28. aug 2009

A pridavam aj virusiky k dnesnym ranajkam 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

steva
28. aug 2009

Dobre ranko splniecka 😵
Katy dakujeme.ockovanie sme prezili,bola som v soku ked sestricka niesla dve injekcie,do kazdej nozicky dostal.po prvej len zafnukal,ale ked mu pichla uz druhu tak sa riadne rozplakal,ale ked som ho hned vzala na ruky tak sa ukludnil.nemal ani teploty a ani cervene to tam nema a tak je asi dobre.no ja som to prezivala viac ako Jakubko.Hlavicku si drzi dost dobre,neurologicka povedala ze je schopny pohybovo na 4 mesiace,ale velmi nerad je na brusku.uz sa aj krasne prevracia a vie sa hrat s hrackou,ale este mu ju treba dat do rucky.
Prajeme krasny den 😎

mimusa4
28. aug 2009

dobré ráno...
petronelka aj tebe gratulujemeeee..waw to bude ale chalanooov 😀

zajacik...
28. aug 2009

Petronellka tak u teba mi tip nevysiel, ale nevadiiii, gratulujem k chlapcekovi 🙂 🙂 🙂

Deny, tak ty mi neveris ze som kludas? Ok, mala som nervy pri cakani na vysledok, vlastne ked uz bola krvicka odovzdana a testiky boli negativne, tak to som stresovala... ale inak celkovo IVF hodnotim ako bezstresove obdobie 😀

No a idem si trosku pochrumkat ranajocky s virusikmi 😵

jespera
28. aug 2009

Peti ahoj, blahozelam. takze ja som sama s dievcatkom - nevadi..

katy2
28. aug 2009

ahojte 🙂
petronelka, gratulujem k chlapcekovi 😵 😵 😵
hanka je tu tusim jedna z mala dievcat..... 😉 teda, ak nam vyjde dalsi KET, tak mame sancu na chalana.... 🙂
stevka, aj my dostaneme 2 injekcie... teraz sa ockuje hexavakcinou do jednej nozicky a prevenar do druhej....
jakubko je sikovny.... hanka sa na brusku krasne drzi, hlavicku vysoko dviha, ale nemozeme ju davat na brusko kvoli torticollisu.... a inak hlavku neudrzi.... asi nie nadarmo cvicime vojtovku.... ale raz to vsetko dobehne....
pozdravujem ostatne babenky.... 🙂

katy2
28. aug 2009

aha, jespi, na teba som zabudla... takze predsa nejaka dalsia babika okrem nasej.... 😵

petronelka77
28. aug 2009

Dakujem Splniecka 🙂 .
MM si cely cas myslel, ze bude dievcatko,ale veeeelmi sa tesime zdravemu chlapciatku, uz len meno vymysiet 😉.
Vcerajsi UTZ bol nadherny, maly spinkal, tak ho lekar budil a ked ho zobudil, cely cas len zival 😉 . Bude spachtosko po tatinkovi 😉 .

lyndus
28. aug 2009

ahojte babulky, tak som sa sem konecne dopracovala, ten nas betarik ma dnes trapi od rana, po dlhej dobe som zas blinkala 😖
Peti blahozelam ku chlapcurikovi, tak to vyslo ze ET dievcatko a KET chlapci hehehe, manzel sa tesil neskutocne, este sme ani z ordinacie nevysli uz obtelefonovaval rodinu 😀 😀 😀 sa svokra vcera smiala, ze len tak ziari ze syn 🙂 len nech secko dotiahneme do stastneho konca a bude to super 😀
miery a vahu neviem, bola som rada ze je v poriadku, akurat viem ze tep srdiecka je 164 za minutu, ak si dobre pamatam a ze je stale o tyzden vacsi, ako mal byt, tak uvidime 😀

katy2
28. aug 2009

Dviham nas hore 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre