Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
18. sep 2009

vitam zdeju..konecne po dlhom case nejaka nova tvar 😵 😵 😵

zajko, dalidka, takze vy uz zacinate nasu jesennu put za babom 🙂 super, ja budem v tesnom zavese za vami, na tyzden by mala dojst mrska a tym padom ideme do KE 😉 dufam, ze aspon jedno stretko sa nam podari v cakarni 😀

kukulik30
18. sep 2009

ooo, a zabudla som, aj na jajicu, ta sa chysta na ket ako ja, to sa na bude prelinat cakanie na vysledocek 😉

cavik
18. sep 2009

Pekný deň

aj ja, aj ja....dnes začínam rachovať 😀 😀 😀 ...je prvý deň ms, tak na ten 18. si zrejme pôjdem po prvú včeličku...ak ma moja práva ničím neprekvapí 😠

kukulík....tak sa možno stretneme...my na UTZ, zajačik, dalidka, jajica na krvičke na HCG 😉 🙂
aj náš Miško už mal nádchu zo škôlky, našťastie ho to prešlo cez tento predĺžený víkend, v pondelok nebol v škôlke. A Samko si už zvykol ? Miško pekne spinká aj papká, len tie ranné príchody sú voľajaké smutné ☹ ☹.

mimusa....aké meno máte vybraté pre chlapčeka ?

cavik
18. sep 2009

moja PRÁCA som chcela napísať, nie moja "práva" 😅 😅

kukulik30
18. sep 2009

cavik, fajn , mne to vychadza , ze by sme mali ist stvrtok , piatok na uzv...no uvidime 😉 tesim sa na pripadne stretko...ty mna spoznas urcite, tak sa nehanbi prihovorit 😀 oki?

a co sa tyka skolky..no Samko pekne ide, aj rano sa tesi, ale ako pridem do satne, tak zacne spekulovat, fnukat ale nakoniec pekne vojde do triedy za ucitelkou...ale fnuka aj pocas dna a ked neplace , tak je vraj certik-bertik- to vravela ucitelka, a kedze svoje dieta pozna, tak si viem predstavit, ma teraz take divne obdobie,vzdorovite obdobie, uraza sa a zlosti a okrem toho je strasne zivy, ked sa rozsali, neda sa zastavit 😀 a problem je s jedenim, musia ho dsokrmovat, lebo nechce jest, troska spapa a uz nechce, ale spinka pekne...ale s jedlom su problemy aj doma 😖 uz neviem, ako na neho ☹ nechce zeleninu, ovocie, maso....akurat polievky, ako tak zje, ciste rozteky a buchticky makove a celozrnne pecivo, ale ciste...maximalne so sunkou a syrom..aj to ho treba stopkat ako husicku 😅 ..a pritom, ked bol malicky, jedol skoro vsetko

jajica
18. sep 2009

dakujem lyndus, ale silno 😉

kukulik30
18. sep 2009

cavik a kedy nastupujes do prace? je to tak zle?..budes mat problem sa uvolnit z robotky? 😕

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

Katynka ďakujem 🙂 si zlatá
Lynduš on ma super metabolizmus a tak, on ani nikdy nepriberie,

a viete, on vraví, vždy len o mojej hmotnosti preto lebo to doky povedal a dokyho mám počúvať 😔 má pravdu

na bábo nechcem teraz myslieť aj ked plačem keď som sama a bolí ma to, teraz mám v hlave školu/y.
a na IUI sa bojím ísť preto lebo sa bojím, že nevýde a bude to len moja a moja vina, že nám to nevyšlo lebo je tu tá moja hmotnosť. hlavne sa nejako musím dať do pohody, špinenie zosilnelo takže za 2-4 dni je tu mrcha teda dúfam,
ste zlate veľmi že ma povzbudzujete, nezvládla by som to bez vás

kukulik30
18. sep 2009

lilla...ale moja, co to za smutne myslienky a hlavne sa neobvinuj.... uz nikdy..a hlavne uz doopredu nemysli na zly vysledok, lebo psychika je velky pan a castokrat si to privolame sami 😒 ....netrap sa , ze sa ti nepodarilo zhodit, ked si v takom strese, ako pises, ani sa necudujem, nadvaha ide ruka v ruke so stresom, cim viac sa budes na to zameriavat , tym to bude horsie...daj sa do pohodky, co najskor a sup k dr 🙂 ved mas krasny ciel pred sebou 😵

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

kuku ďakujem za slovká 😉 ako sa má Samulík?

ixi
autor
18. sep 2009

liluska ahoj prosimta hlavne bud kludne nikto nieje dokonali a vsetci nemozme byt stihli ja by som mala tiez schudnut ale ved to poznas 😀 😀 😀 ked mas byt tehu tak budes aj ked budes mat 200 kg ja viem ze schudnut nieje take lahke ako sa povie a doki nech si vravi co chce ved ty si platis tak co neboj hlavu hore 😉 😉 😉
kukulik ahoj samko je sikovnik 😵 😵 😵

kukulik30
18. sep 2009

Samko je chory, uz tyzden sopli, a nie a nie to prejst, este v pondelok ideme na kontrolu , aj vysledky vyteru z hrdla by mali byt, tak som zvedava, dufam, ze uz to bude ok, lebo neviem, ako to vykryjeme, ak bude musiet byt doma 😖

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

ixinka vďaka si zlatá 🙂

tuším pozbieram všetku silu a odvahu a do konca roka zájdem k dokymu, aj ked lieky mám schvalene na 3 mesiace od Septemra tuším 😒

v škole budeme mať aj aerobic tak nejaký ten pohyb bude 🙂

ixi
autor
18. sep 2009

kukulik aj ja cakam mrsu tak sa pridam k tebe 😀

ixi
autor
18. sep 2009

lillyanka vobec sa netrap skus delenu stravu ja som to jeden cas papkala a za 3 tyzdne 8 kg dole 😀

kukulik30
18. sep 2009

ixi a kedy na tyzden?

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

kuku tak nech je skoro zdravučky 🙂

ixi
autor
18. sep 2009

a to ti normalne doki povedal ze mas schudnut? 😕

ixi
autor
18. sep 2009

no vies ja som ju mala dostat dnes ale dufam a ako sa aj poznam tak planujem ist do splnu streda,stvrtok 😵

kukulik30
18. sep 2009

ja vas obdivujem, ze vydrzite papat podla nejakych pravidiel, v tom som slaba... 😅 ...ja som strasny papkac a uz sa zacina aj lepit 😝 od poslednej stimulky som pribrala 3 kila 🙄
ja zvladam akurat nejest po 6tej, aj to s velkym sebazaprenim

ixi
autor
18. sep 2009

kukulik pri oddelenej strave papas vsetko len to oddelujes 😉 ale vidis ani mne sa nechce 😀 😀 😀

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

ixi povedal, že mám schudnú 10% z váhy a potom to môžme riešiť a manželík sa toho chytil 😅 ☹

kukulik30
18. sep 2009

ja mam dostat utorok, stredu, takze urcite stvrtok piatok pojdem do Splnu 😉

ixi
autor
18. sep 2009

kukulik ty mozes aj 10 pribrat 🙂

ixi
autor
18. sep 2009

tak dufam ze nam vinde ten stvrtok 🤐 😵 😵 🤐

kukulik30
18. sep 2009

ale nie, som ako huspenina, to ked som oblecena, tak nevidno, ale inak 😀 MM sa smeje, ako sa nabalujem

ixi
autor
18. sep 2009

ved ty si taka kocka 😵 😵 😵 budes o chvilu tehu tak to bude ok 😀

kukulik30
18. sep 2009

hej , vtedy mozem priberat do bludu 😀 ...ja som aj tak po porode schudla az pod vahu, kym so dojcila, ale potom to rychlo dobehla, ked som skoncila, lebo vsetko nezdrave , co som si ododpierala kvoli mliecku, som potom pchala do seba ako blazon 😀 😀 😀

ixi
autor
18. sep 2009

tak vidis teraz budeme uspesne ketovat a vybavena vec 😀 😀 😀

ixi
autor
18. sep 2009

mi mame teraz kermes tak pcham turecky med 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre