Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
18. sep 2009

no moj drahi sa ma spyta ci mam vsetkych pokope on na take veci neveri 😒

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

ja neviem, či by som sa dala na tú vešticu, moja svokra bola u nejakej veštici za mlada a všetko sa jej splnilo, čo predpovedla. ja sa strašne bojím o manžela aj keď niekedy ma riadne štve a je riadny beťár, ale neviem si prestaviť keby mi niečo zlé o ňom povedla nechem to tu písať lebo mi až husia koža naskakuje brŕ 😕 😅

ixi
autor
18. sep 2009

dakedy sa mozme dohodnut a ak by si bola taka ochotna bolo by super ak by sme sli spolu 😉

ixi
autor
18. sep 2009

lily ta ty si pesimista 😉 sak zi pre seba pre radost nemysli stale len to zle tak povies vestici nech ti o manzelovi nehovori

lenuliatko
18. sep 2009

Ixi, no dúúúfam. Keď som bola druhýkrát, tak mi už hovorila, že vidí dieťa v kartách (ona okrem vykladania kariet má aj dar "vidí") , lenže potom povedala, že tak 2010,2011 to vidí. Som skoro odpadla, lenže povedla, že aj skôr. Neviem, či tým myslela otehotnenie, alebo už pôrod. No a naposledy, zas prvú vec, čo mi povedala, že vídí dieťa a že na jeseň môžem otehotnieť. Dokonca vraj s trochou pomoci (IVF?)
A neplatí sa veľa, brala tak 200,-Sk, dáš jej 7 € a hotovo. Ak nebude mať pre teba zlé správy, čo verím, že nie, uvidíš, ako strašne ťa to nabije energiou. Lebo ako sa nedarí, postupne upadáme a upadáme na duchu, depky a pod. a zrazu je tu reálna nádej, viš, že už to nie je ďaleko a zas máš chuť to skúšať.

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

ixi to je taká depka nejaká čudesná vsugerovaná 😕 🙄 z mojej hmotnosti že som slon aslony deti nerodia ale sloníčatá 🙄

ixi
autor
18. sep 2009

no takze ide sa ja rada chodim ku vestcom uz som bola u 3 ale tu nikoho dobreho nepoznam

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

všetci naokolo mi vravia, že ešte nie také bacuľky mali deti a boli tehu a že aj mne sa to určite podarí, ale ... ale ...

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

no ja idem mala by som a učiť zajtra idem do školy 🙂

ixi
autor
18. sep 2009

lily nie si ziaden slon ja mam tiez nadvahu a co teraz zabijem sa ked som taka 😀 😀 😀 😀 kazdy sme dajaky tak skus tu delenu stravu je to jednoduche jes co chces a chudnes mozem zacat stebou ak ti to pomoze a prestan s tym slonom a kolko ti kazal zhodit doki?

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

- 10% z váhy ☹ ... aj cvičím no teraz má nejaké zaseknuté v krížoch tak ma bolia, že až 😒

lenuliatko
18. sep 2009

Ixi, kedykoľvek 😉 A ja som tam svojho tiež neťahala, ani marcelka to najprv manželovi nechcela povedať, presne pre túto reakciu. Každý nech si urobí vlastný názor.
Lilly, ty so sebou niečo rob, lebo sa zblázniš. Nemyslím s váhou, ale so psychikou. Ako chceš ísť na IUI ak si to vopred vzdala, ak tomu nedáš ani šancu. Ty sama to v sebe musíš zlomiť, proste aj nasilu sa tváriť, že to pôjde, že váha nevadí a postupne tomu aj tvoje telo aj rozum uveria! Proste si zakáž akékoľvek myšlienky na váhu, predstavuj si len tehu bruško, kopančeky, malé, keď sa narodí... Dá sa to, nenariekaj stále nad váhou, snívaj o bábätku, aj tu s nami, nepíš o výčitkách, ale o plánoch, ako sa na malé tešíš, ako mu budeš kupovať výbavičku. Oklam svoje podvedomie a premeň to na realitu...

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

no ja idem majte sa tu krásne zajtra sa zastavím ak tu budete ozvem sa 😉

ďakujem vám všetkým krásne za povzbudivé slovká a prajem ešte krásny večer pappa 😉

lenuliatko
18. sep 2009

čau Lilly 🙂 Pozitívnemu mysleniu zdar!

ixi
autor
18. sep 2009

uz sa tesim len aby sme mali dajake spolocne volno objednat sa tam a ideme 😉

ixi
autor
18. sep 2009

ja mam stredu stvrtok volno 😉

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

lenu ja tomu chcem uvieriť , že aj napriek váhe mí tao pôjde a výde verím v to, ja nariekam z dôvodu manželovho pohľadu vieš on je ten ktorý ma depkuje, že schudni a schudni a pôjdeme k dokymu ved tak ti povedal, doky schudnite a potom to môžem riešiť, takže na mojej odvahe a mojeom sne to nič pozitívne nepridáva, takže moja psychika = 0 bodov a vieš ked to nevýde budem len ja na vine, že som neschudlaa takto to dopadlo 😢 😢 😢 😢

ixi
autor
18. sep 2009

a keby muz ti dajako pomohol? buzerovat vie kazdy 😠

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

lenuliatko tu s vami veľmi rada budem písať o plánoch a mojich snoch, pretože len to ma drží pri živote, lenže manžel povedal, že ak sa má splniť násš sen tak mám preto urobiť niečo a nie čakať na zázrak, lenže ja na zázraky verím a viem, že sa dejú a sny sa plnia, preto verím v boha ktrý mi dáva odvahu a silu ísť ďalej 😉

lenuliatko
18. sep 2009

Tak niečo vymysli, napr. niektorú sobotu by sme mohli, alebo hoc aj cez týždeň poobede, len tam sa mi skôr niečo vyskytne. K nej sa síce treba objednať, ale niekedy stačí zo dňa na deň, niekedy o dva dni a tak. V sobotu len do dvanástej robí, v nedeľu vôbec, tak neviem, či by si stíhala. Ale nie je problém, dohodneme sa.

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

muž mi nepomôže, ☹ schudni to jedine ma v hlave !!! a ešte jedno chem už bábabtko tak s tým niečo rob 😖

ixi
autor
18. sep 2009

tak popozetam ako mam napisane sluzby a zajtra i dam vediet a daktoru sobotu by sme mohli 😀

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

no idem ja preč nebudem vás deprimovať , preáčte mi 😔

ixi
autor
18. sep 2009

lily nedeprimujes ved mi ti chceme pomoct 😀 kasli na to co si mysli manzel alebo ktokolvek......ty si dvolezita musis zacat sama od sbe ty si dvolezita v tvojom zivote

ixi
autor
18. sep 2009

leni pozerala som spoje ako chodia v sobotu a tak okolo 8.45 som v michalovciach 😎 😎 😎

lenuliatko
18. sep 2009

Lilly, tu ťažko radiť. Nesmieš sa mužom nechať tak ovplyvňovať. Zrejme aj keď si ťa bral si bola bacuľka, tak čo teraz vymýšľa. Ale takto nič nedosiahneš, fakt si len škodíš. A čo keby si sa pokúsila schudnúť, 2-3 kilá nemôže byť až taký problém, nech aspoň vidí, že sa snažíš, že ti na tom záleží. Potom by ti to nemal tak vytýkať. A je to aj silná motivácia pre teba, ak tak veľmi chceš dieťa, obetuješ tomu dosť. A ak sa aj napriek veľkej snahe nedarí schudnúť, nie je problém v štítnej žľaze?
Ixi, aj streda, štvrtok by mohli byť a kedy hneď budúci týždeň, či neskôr?

lenuliatko
18. sep 2009

Ixi, zajtra? 😀

ixi
autor
18. sep 2009

no zajtra makam ☹ ale streda stvrtok buduci tyzden a chystam sa aj do splnu tak by to bolo supis 😀

lenuliatko
18. sep 2009

Dobre Ixi, uvidíme bud. týždeň, čo bude a dohodneme sa 😉

ixi
autor
18. sep 2009

joj ty moj poklad 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre