Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

cavik
20. sep 2009

Pekný deň dievčatá

čo to tu máme za chmúrne myšlienky 🙂
marcelka...veľmi Ti prajem, aby sa všetko na dobré obrátilo 🙂....možno Ťa manžel ešte skutočne miluje, len nevie ako sa ku tomu všetkému postaviť, zrazu dieťa "len tak"...možno sa len málo rozprávate a nedávaš mu šancu, aj Ty máš určite strach čo bude, človek je z tehotenských hormónov nervóznejší...alebo do toho teda vôbec nevidím 😒....každopádne, ako som písala, dúfam, že bude dobre a bábetko sa narodí usmievavej maminke 🙂 🙂 🙂

lili...ja som prvýkrát otehotnela keď som pribrala 🙂....a to som nebola predtým žiadna vychrtlina, čo musí pribrať, ale hormóny urobili svoje....teraz mám o 10 kg viac ako pri prvých pokusoch a o 4 viac ako pri otehotnení, je načim chudnúť 😀 😅.....ale len preto, aby som lepšie cítila, ....mám kamarátku doooooobrú guľku bambuľku a nemala minimálny problém s otehotnením

kukulik....ja mám skôr stresovú robotu....myslím, že s kontrolami by nemal byť problém, len s nejakou PN alebo dovolenkou po prenose, mne ešte aj pri podozrení na mimomaternicové tehotenstvo volali do nemocnice, či skutočne nemôžem prísť na poradu 😠 ....som piškótkina kolegyňa 😉 🙂

marcelka82
20. sep 2009

Ahojte. Ďakujem vám. Naše manželstvo neklape už dlhšie. Takže to nie je tehotenskými hormónmi. Ale ja s drobčekom zvládneme všetko. Ak je povahou ako si myslím, čo určite je, tak v máji rodíme. 😀 😀 😀

cavik
20. sep 2009

chceš mať býka ? 🙂 🙂

kukulik30
20. sep 2009

cavik, hej hej ..pamatam, ze ste kolegyne 🙂 , tak snad nebudu robit az take problemy, ked inak sa neda 😒

cavik
20. sep 2009

kuku....len oni nevedia,že chcem tehotnieť 😒 ....volali ma a vlastne som musela nastúpiť, pretože by ma už nevolali a to, či by som do konca Miškovho 3. roku otehotnela je vo hviezdach ☹ ....je to začarovaný kruh, pretože práca mi v tehotnení vôôôôôbec nepomôže a už špekulujem všeljako....do toho ešte možno aj to školenie v BA.....ach jáj, prečo ja nemám šancu prirodzene otehotnieť 😒

kukulik30
20. sep 2009

😒 ...hmmm..cavik....o co jednoduchsie by bolo, keby sme nemali takyto problem, ze?

lillyanka.lillyankov
20. sep 2009

bambuľky SPLNiečka držte sa mi tu majte sa nazatiaľ krásne, prajem krásnu slnečnú nedeľu 🙂

a ďakujem všetkým za povzbudenia a rady cmuk 🤐

kukulik30
20. sep 2009

papa Lily, peknu nedelu aj tebe 🙂

marcelka82
20. sep 2009

cavik to už ja nič na znamení nezmením. To je už dané. Či chem to alebo ono.

jespera
20. sep 2009

Alchemilku - aj ja som pila v kuse pol roka 2 denne - pred ivf....neublizilo mi to.

cavik
20. sep 2009

marcelka....ale máš to tak na rozhraní, že to môže ešte byť aj Blíženec 😉
moja sestra mala termín 17. a neter sa narodila 27.5. a už je to typický Blíženec 😉 🙂

cavik
20. sep 2009

kuku....ale u Teba ešte stále môže prísť zázrak 🙂 🙂

kukulik30
20. sep 2009

cavik...aaaaale , no co ja viem, pochybujem 😀 ..ale verit tomu je prijemne 😵 ked nie teraz , tak mozno do 40tky 😀

marcelka82
20. sep 2009

Uvidíme veď termín pôrodu sa ešte mnohokrát zmení a nakoniec sa drobček aj tak narodí, keď mu tam bude na nevydržanie. Takže čo už.

lenuliatko
20. sep 2009

Prepáč Marcelka, si mi ešte odpísala a už ma nebolo. Nevedela som, že je to až také zlé. Ale možno je to takto lepšie, ako by si ho ešte stále milovala, čakala od neho podporu a práve preto by si sa trápila, že to od neho nedostávaš. Teraz si viac-menej zmierená so situáciou, veľa od neho už asi nečakáš, už môže len prekvapiť. Nikdy nevieš, čo prinesie budúcnosť, možno ho dieťatko zmení, možno opäť ožija láska a nakoniec môžte byť spokojná, šťastná rodinka. Buď štastná kôli tomu maličkému, veľa oddychuj, netráp sa kôli manželovi, čas všetko ukáže. Ty si silná žienka, teba len tak niečo nezloží. A máš tu aj nás, vždy sa je komu vyrozprávať.
Ahojte babulky, prajem ešte krásnu nedeľu 🙂

tomka12
20. sep 2009

Ahojte 😉
Marcelka, si tehotna, tak sa tes z toho, aj ked to mas tazke s manzelom...cas vsetko vyriesi
Lenuliatko ahoj, ja som dostala prvy krat na 8DC a druhy krat 10DC...ale u kazdeho je to ine...Neboj nic, vsetko je presne tak, ako ma byt 😉

ixi
autor
20. sep 2009

ahojte 😀 😀 😀 😀
lenuliatko ja som dostala az na 13 dc 😉
marcelka vela vela sily ti prajem ine nemam pravo rozoberat 🙂

ixi
autor
20. sep 2009

ja som dnes 35 dc a ked cakam tu sprostu bestiju tak sa dakde tula 😀 😀 😀

tomka12
20. sep 2009

Ahoj Ixi, takze ked dostanes tu "sprostu bestiu", tak ides nato???

ixi
autor
20. sep 2009

no ano 😵 😵 😵

tomka12
20. sep 2009

super ixi a kolko mas este zmrazene?

ixi
autor
20. sep 2009

mam uz len 3

tomka12
20. sep 2009

tak to ti asi vsetky 3 vlozi 😀

zdeja
20. sep 2009

ahojte dievcata.....

steva
21. sep 2009

Ahojte Splniecka.
Marcelka je mi velmi luto co prezivas,prave teraz ked by si sa mala citit najstastnejsou na svete.velmi ti prajem aby sa vsetko dalo do poriadku a malinky drobcek sa narodil dvom navzajom sa milujucim rodicom. 😵
Vsetkym splnieckam drzime palce a sme stale s vami.

zajacik...
21. sep 2009

Ahojte SPLNiecka, ale ste tu toho popisali, a hlavne ake pochmurne a smutne - Lilly, Marcelka... ☹ ... obe sa drzkajte, myslim na vas 😉
Lenuliatko si ma sokla s tym nedostatkom Puiregonu, ja som dnes bola v tej lekarni pri splne ale vybrala som len decapeptyl, ostatne som nechcela, ale musela som im tam nechat recept a do konca mesiaca si to mam prist vyzdvihnut, ale nic mi nespomenuli ze Puregon nemaju, tak som zvedava. A inak mne prisla MS 10.den po dekaci. Tak nech sa cim skor uraci aj tej tvojej 😀

zajacik...
21. sep 2009

No a ja som dnes bola v SPLNe, bola som tam skoro 3 hodiny!!! a bolo tam nenormalne vela ludi. Ked som sa po hodine a pol dostala na rad, a to som tam prisla na 7,30, tak mi doki neurobil UZV, iba mi oznamil ze nema od poistovne schvaleny vykon, ze prislo len schvalenie liekov, tak ze mi teraz nemoze urobit UZV ani predpisat dekac, lebo ze sa nemoze spoliehat na to ze to schvalili, ked to nema na papieri. Som myslela ze schytam infarkt. Tak som mu povedala ze okamzite idem volat do poistovne, ze ci mu mozem dat potom dokiho z poistovne k telefonu. Do poistovne som sa nastastie dovolala, tak to rychlo odmailovali do SPLNu, medzitym vsak Hredzi isiel na operacku robit OPU, tak som musela cakat, ale nastastie to dobre skoncilo a uz mam dekac v sebe. No ale tie stresy!!! Toto 2.IVF sa od zaciatku cele nejako kasle, tak snad aspon ten vysledok nech stoji za to 😵
Dalidka inak dnes si asi v SPLNe nebola, ze? Alebo som ta podla fotky nespoznala 😕

mimusa4
21. sep 2009

ahojte idem variť ale chcem len napísať, že zajkooo tak možno práve tým že sa niečo komplikuje bude výsledok ako sa patrí ...pamätáš aká som bola nervná ja keď mal ísť mm na služobku? fuuu myslela som že ma urve vtedy..a včera som bola na KO v nemke tak asi 1-2týž. a bude nás o jedného viac, teraz máme cca 3,20kg..

a ešte posielam pokiaľ mám: hamujteee

tttttttttttttttttttttttt
😀 😀 😀 😀 😀 😀
tttttttt 😀 ttttttttt
tttttttt 😀 tttttttt
tttttttt 😀 tttttt
tttttttt 😀 ttttt
tttttttt 😀 tttt
tttttttt 😀 tttt
tttttttttttttttttt

mimusa4
21. sep 2009

potom vás dočítam idem k šporáku

zajacik...
21. sep 2009

Mimusa dakujem za virusiky... a presne si to pamatam ked tvoj mm mal ist prec a nevedeli set ci to stihnete... ako to rychlo ubehlo, drzkajte sa, drobec uz ma krasnu vahu 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre