Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

vevericka80
22. sep 2009

cavik......to je ale muzikant 😅

vevericka80
22. sep 2009

zajacik dobru noc a krasne sny 😉

zdeja
22. sep 2009

vevericka moja ..pises ze si sa vrhla do prace aby si na to nemyslela...na toto sa neda nemysliet 😉
holky aj vy ste mali taky dobry pocit pred tym...u mna vobec nepripada do uvahy ze sa to nepodari...neviem asi mi sibe ale hovorim si ze ja pozitivne myslenie vela zmoze

cavik
22. sep 2009

pozerám, že na tej stránke vpravo je ešte raz miško ako robí stojku ....má také červené tričko 😉

cavik
22. sep 2009

zdeja....áno, mali sme taký pocit....aspoň teda ja 😉
ja ssi stále spomeniem na deň, keď mi vkladal dr. embryjka a pýtala som sa ho, aké sú...on povedal iba: " sú také, ako majú byť" ( žiadne počty buniek, nič) a mne toto úplne stačilo a už pri ležaní na lehátku som vedela, že to vyjde, aj keby som domov išla pešo ( čakala som na manžela, kedy príde po mňa na aute ) 🙂

vevericka80
22. sep 2009

zdeja....mas pravdu, neda sa na to nemysliet, ale zas nie je to take intenzivne, lebo mam kopec inych starosti

zdeja
22. sep 2009

neviem som v pohode a tesim sa ...moj manzilek vravi ze to bude ok.....tak dufajme
v piatok si dame s babenkou co bola dnes na odber este zmrzlinku a potooom len gaucing 😀 a cakanie

vevericka80
22. sep 2009

zdeja...mas pravdu, treba pozitivne mysliet...dufam,ze sa vam to podari....tak ja idem pred telku...majte sa krasne

jespera
22. sep 2009

Ahojte,
Zdeja super som rada ze to bolo tak ako sme ti to opisovali, a to pozitivne myslenie len pekne pestuj aj nadalej.
Inac aj mne automaticky robili icsi - a pritom spermie ok, a vajok 12 - myslim ze to nezalezi na pocte...
Zdravim ta Vevericka - dlho som ta tu nevidela, ako sa mas?

zdeja
22. sep 2009

jespera...myslela som ze odoberu viacej ale aj to je super na to ze ja som ovulku uz rok nemala 🙄 a podla mna u nas to pojde len icsi....mame malo spermii a su lenive.... 😖
ale vsetko bude okkk
este raz diky

kukulik30
22. sep 2009

zdeja, blahozelam, tak odber uz mas za sebou, teraz uz len po vklade pockat, ako sa zahryzkaju 😵 😵 😵verim, ze poriadne 🙂

kukulik30
22. sep 2009

tak dobru noc, lebo zajtra skoro vstavame, aby sme boli v Splne uz skoro rano 😀 papa

jajica
23. sep 2009

Dobré ránko SPLňačky, po odchode mm do práce už nemôžem spať - tak si vás tu čítam. Zajačik už vieeeem, ktorá si to bola 😉 /taká dlhovlasá kočka/ a sedela si hned prvá pri dverách - jasnééé. Ináč mne vybrali 20 vajok, oplodnili 6, vložili 2 a teraz sa bojím či tie zvyšné budú po rozmrazení použitelné 😒 /verím , že áno/, aj ked doki tvrdil, že sú kvalitné 🙂

katy2
23. sep 2009

Dobre ranko 🙂
vy ste to tu vcera riadne roztocili.... Vtedy vas je tu kopec, ked tu ja nie som.... Ked ja uz nemozem tolko vysedavat pri nete.... Mam iny program.... 😵
stimulantiek vas je neurekom.... to bude babatiek 😵 😵 😵
zdeja, gratulujem k urodicke... na piatok prajem vela stastia a drzim palce.... 😵
ja sa chystam na KET po velkej noci 😉 uz teraz sa tesim.... normalne mi to tehu chyba....
hanicka je uzasne babo, chceme jej dopriat surodenca... mame este 2 pokusy KET, na daslie IVF uz nejdeme.... manzel tvrdi, ze je komu davat peniaze.... my by sme to uz museli hradit v plnej vyske.... ☹
vsetkym prajem krasny dnicek a pohodu.... normalne to s vami prezivam. Ja som pred rokom uz finisovala s vcelickami, dnes bola posledna... zajtra bude rok od choragonu a 26.9. bol odber a zacal sa zivot nasej bambulky 😵 😵 😵 😵 je to neuveritelne.... zazrak, ktory mi prave spinka v postielke....
prajem to kazdej jednej z vas.... 😵 😵 😵

tinucha
23. sep 2009

Ahojte babule. 😀
Tak ako sa v SPLNe darí. Straaašne dávno som tu nebola a vidím tu nové snažilky, tak vám všetkým držím palce. Pozerám, že aj Katy už túži po druhom bábätku. 🙂 My tiež, ale ja som ešte od pôrodu ani nemala mrchu. Tiež máme ešte troch mrazáčikov a určite ich tam nenecháme. Keby bolo na nás, tak po nich ideme ešte tento rok. Len neviem ako je to, keď stále kojím. Môžem brať pritom hormóny? Asi nie, že?

mimusa4
23. sep 2009

dobré ráno..ej ale sa to pekne rozbieha, sa mé stimulky sa chystajú, niketo o chvíľu aj na vklad ide tak držím vám sííííílno paluchy aj prsty, všetko čo sa dáááá...
tak papajte moje...

tttttttttttttttttttttttttt
😀 😀 😀 😀 😀 😀ttt
😀 😀 😀 😀 😀 😀ttt
ttttttttt 😵 😵 tttttttttttttttttttttttttt
ttttttttt 😵 😵 ttttttttttttttt 😵 😵ttttttt
ttttttttt 😵 😵 ttttttttttttttt 😵 😵 ttttttttttttt
ttttttttt 😵 😵 ttttttttt 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ttttt
ttttttttt 😵 😵 tttttttttttttt 😵 😵 tttttttttt
ttttttttt 😵 😵 tttttttttttttt 😵 😵 ttttttttt
ttttttttt 😵 😵 tttttttttttttt 😵 😵 tttt
ttttttttt 😵 😵 tttttttttttttt 😵 😵 tttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt......................a pojesť do posledného...!!!!! 😉

ixi
autor
23. sep 2009

mimuska papam vyrusiky 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀

ixi
autor
23. sep 2009

tinucha ahoooooooooojjjjjjjjjjjjj filipko krsne rastie 😵 😵 😵
katy ako sa mi mas ja ta tu nikdy nezastihnem 😎
kukulik drzkam palce isto uz mas spln zasebou 😉 a moja mrcha leniva nikde 😀 😀 😀

ixi
autor
23. sep 2009

ja som mala v noci rozhovor s wc bolo mi tak zle v robote sme mali na obed knedlik kapustu a dajak mi to nesadlo 🙄

taella
23. sep 2009

no len či to bol ten knedlík čo nesadol ? 😵 😉

lyndus
23. sep 2009

ahojte babulky, jooooooooooooooooooj ale vas je stimulantiek, to bude tehuliek a babatiek 😀 😀 😀
katy, tinucha, rozpravali ste sa uz o druhom pokuse aj v SPLNE? Lebo kamoska, co chodi tiez do SPLNu ked chcela ist druhy krat, sestricka aj doki mi povedali, ze skor ako rok po porode jej dalsi transfer neurobia, tak musela cakat 😒 ale oplatilo sa 😀 cakaju druhe babatko 🙂
Tinucha, ona malu kojila do roka, potom zacala brat Parlodel na znizenie prolaktinu, lebo ho mala vzdy vysoky a kvoly tomu nemohla otehotniet, teda aj kvoly tomu... takze malu musela odstavit po roku, kedze chceli druhe 🙂 mala sa narodila v marci a hned na aprilovu MS rok potom isla do SPLNU pre druhe 🙂 Akurat mi vtedy hovorila, ze sestricka bola podarena, ze vraj: ste si dosli pre braceka, co??? A vyslo jej to, cakaju chlapceka 😀 ja som si u nej uz vsetko vyzistila, nech viem co a ako s dalsim 😀
zdeji, blahozelam k odberu, tek pekne sup sup po babatko 😉
veru veru ixi, mrcha nikde, debaty s wc, mno neviem neviem... netestnes? 😉 😀

katy2
23. sep 2009

ixi, ahoj 🙂
lyndus, pytala som sa dr. kedy je mozny dalsi transfer. Povedal ze asi rok po porode. Ja som rodila 6.6., takze ked pojdem cez majovu ms na uzv, tak je to v pohode. a velka noc je v aprili, takze po velkej noci je to ok..... 😉 😵

lyndus
23. sep 2009

jo jo katy, ked to bolo myslena takto, tak to bolo určo v pohode 😉 😀 inac ta kamoska tiez ledva porodila a uz fnukala, ze chce byt celozivotne tehu hehehe, vraj jej to strasne chybalo... ked ja citim toho nasho betarika, jak ma buchnatikuje a kopancekuje kazdy den, celko to viem pochopit 😀 teraz je len moj, potom sa onho uz budem musiet delit 😀 😀 😀
veru veru Deny sa tu dlhsie neukaza, ktovie ci Kubko uz nieje na svete 😀

tinucha
23. sep 2009

Lyndus, ďakujem za info, tiež sa mi marilo, že už ktosi písal, že až rok po pôrode, ale nebola som si istá. No čo, tak to skúsime na jar. 🙂

lyndus
23. sep 2009

Tinucha ved jasne, sak to je za necelych 5 mesiacov, to ubehne cobi dup 🙂

katy2
23. sep 2009

tinus, ahoj 🙂 takze idete po dalsieho surodensa - po sestricku pre Filipka... drzim palce.... zasa by to mohlo byt ako predtym, najprv ty, potom ja.... 😉

ixi
autor
23. sep 2009

bodaj by vam surodenci vysli tfuj tfuj 😵 😵 😵

katy2
23. sep 2009

ixi, no ahoj 🙂 konecne som ta stihla... ako ti je? uz lepsie? a inak? ako sa mas? a co noveho v trnavienke? 🙂

ixi
autor
23. sep 2009

katusik ahoooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
no je mi stale nejak divne boli ma zaludok z toho nocneho vykecavania 😝
mam sa celkom fajn tesila som sa ze dnes pojdem do splnu ale mrcha nikde ani este nespinim ako zvyknem pred ms tak cakam kedy sa jej milostivej uraci 😎
v trnave bolo super bol jarmok takze ok 😵

aty co mas nove? ako sa ma hanicka?

ixi
autor
23. sep 2009

katy a preco vlastne musite cvicit vojtovku? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre