Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lenuliatko
27. sep 2009

Zdeja, taká si netrpezlivá? 😀 Cavik bude spokojná, že má kto testovať. Ja nebudem skôr ako 10.deň po ET, ale niekto už má náznak čiarky 8. deň po. A ja sa pýtať na lieky nebudem, v podstate mi je to jedno, len ma zarazilo, že sme skoro rovnako staré, asi aj s rovnakým HP a aj tak máme rôzne lieky.
Cavik, tak sa drž v robote a nezabudni stále aspoň trochu informovať 😉

cavik
27. sep 2009

lenuliatko - budem vás informovať po nociach 🙂 🙂

ja by som testovala okolo 8. alebo 9. dňa po ET

lenuliatko
27. sep 2009

Pre mňa bude testovanie nočná mora. Ja sa fakt najviac bojím negatívnych testov. Už asi vydržím až ten 10. deň, chcem vidieť peknú paličku a nie vyťahovať očami duchov 😅 Ale kto vie, ako to bude naozaj, hlavne keď už mám dva testy doma 😀

cavik
27. sep 2009

vidíš....ešte testy mi chýbajú kúpiť 😀 😀 😀 😀 .....ale stačí až o 2 týždne, že ? 😀 😀

zdeja
27. sep 2009

lenuliatko...a nemam byt netrpezliva 😉 ? zvedava a netrpezliva joooooj moja polovicka testovat nechce tak ma este trocha brzdi ale neviem, neviem asi si hodime mincu 😀

lenuliatko
27. sep 2009

No neviem, neviem, či dva týždne nie sú neskoro 😀 Vieš, tie testy si musia doma zvyknúť, že majú ukazovať //, treba ich trošku spracovávať 😀

cavik
27. sep 2009

treba im dohovárať !
....ale ja som prirodzená autorita, myslím, že aj 2 dni im budú stačiť na zmanipulovanie 🙂

lenuliatko
27. sep 2009

Sranda, muži sú väčšinou tí, čo nechcú testovať, už viaceré tu písali, že testovali doslova potajomky. Zdeja, ale ja ťa chápem, len naozaj vydrž aspoň do 8.-9. dňa po, nech nie si sklamaná. Na peknú paličku sa pozerá lepšie než na ducha 😉

lenuliatko
27. sep 2009

Cavik, tak ti pošlem aj tie moje na preškolenie, hm? 😀 😀

zdeja
27. sep 2009

ahaaaa tak je toooo 😀 ja neviem ..teraz som nedockava, ale asi to necham tak az kym nepojdeme na usg a krv
ale bolo to super pocit ked mi po vlozeni poslali dnu manzela ....joooj na ten pohlad nezabudnem 😵

cavik
27. sep 2009

pošli, lenuliatko....len pošli, mrchy jedny 😀 😀 😀 ...však ja im dám .....ale tie Tvoje už iste vedia, ako sa správať a ako majiteľa potešiť 😀

lenuliatko
27. sep 2009

Zdeja 😵 , vertím, že to bolo pekné. A nemusíš čakať až na krv, kľudne testuj, len nie priskoro.

lenuliatko
27. sep 2009

No Cavik, ešte asi nevedia potvory, ale už ich spracuvávam 😀 Len nech na nich skúsi byť niečo iné ako dve palice 😠 😉

maca77
27. sep 2009

Leni, poslúchajú len keď oni chcú 🙄 😀 ... a keď chceš popestovať malé bábo, tak ti pošlem našu čerticu.... 😝

cavik
27. sep 2009

prídem a vlastnoručne ich zmastím !! 😀 😀 😀

zdeja
27. sep 2009

noo ok lenuliatko len musim neakym" sposobom" 😀 spracovat mojho Janka.....

lenuliatko
27. sep 2009

maca, verím, že občas sú to čertíci, ale menila by si ich? 😉 Tamarka je nádherné dievčatko, určite ti robia veľkú radosť. Neplánuješ aj ďalšie bábo? Či nateraz stačí? 🙂 A keby si bola bližšie, ver že pribehnem 😎

maca77
27. sep 2009

jasné, že robia radosť 😵 ... keď sa Tami narodila, tak som vravela že už dalšie nechcem .... ale teraz keď je už trošku väčšia, tak keby sa náhodou pritrafilo ďalšie, bola by som aj rada 😉

lenuliatko
27. sep 2009

cavik, ok, ak by sa nesprávali, ako majú, dám ti ich do parády 😀
Zdeja, ale on o tom nemusí vedieť 😎 🤐

lenuliatko
27. sep 2009

Héj, takže ešte uvažujete o ďalšom? Dúfam, že teda stihnem otehotnieť pred tebou, lebo asi by som to nerozdýchala 😀 Začínali sme spolu, aj Ivush už čaká druhé a ja furt nič... Sa predbiehate až hrôza 😀 Teraz som ja na rade, ok? 😀 😀 😀 Neboj, srandujem, už som si zvykla, že ma každý obieha aj cez plnú čiaru, čo už, zbláznim sa?

maca77
27. sep 2009

Leni, neboj, teraz si ty na rade 😉 to tretie mám už len takú "rezervu" keby náááááááhodou..... ale cielene za tým myslím že nepôjdeme 😀

kika79
27. sep 2009

Prajem krásne nedeľné popoludnie všetkým 😉 Ako tak čítam, tá fatra nechutí viacerým. bleeeeeeee 😒 ale nejako to pretrpím.
Zdeja, nestresuj 🙂 vydrž s tým testovaním, mňa to taktiež láka. Musíme to zvládnuť. 😵

lenuliatko
27. sep 2009

Ja som tiež tak plánovala, že dve detičky mať po sebe, aby neboli samé a potom keď vyrastú, tak že by sme brali ešte jedno, aby sme pri ňom omladli, jednoducho zažiť to celé ešte raz. Veď nič krajšie na svete aj tak nie je... Ja si zas myslím, že keby sa tá "náhoda" nepritrafila sama, tak za tým ešte cielene pôjdete 😉 Si mladá, času dosť. Tak držím palce, nech sa teda tá náhoda stane v tom najlepšom čase 😉

lenuliatko
27. sep 2009

Ahoj Kika, ale už ju nepiješ nie? Veru, liať do seba slanú vodu 😝
baby, viem, že vás svrbia ruky, ale vydržte 😀

lenuliatko
27. sep 2009

No, ale už naozaj miznem, von krásny deň a ja len do bedne čumím. Užite si ešte nedeľu 🙂

kukulik30
27. sep 2009

no ak mozem napisat k testovaniu, tak mna to chytilo po ET velmi skoro,testovala som uz 4 den po ET, a kedze som mala PK, tak tam aj tienik bol , ktory silnel...na 8 den som mala naozaj krasne//, ale potom sa nieco stalo a uz ciarky slabli, takze som z toho bola riadne vystresovala, tentokrat som sa rozhodla netestovat, jedine ak , tak v den odbeu krvi na HCG, aby som bola pripravena na pripadny neuspech 😒 ...po ET som minula strasne vela testov /asi 18 pruzkov/a poviem vam , tie stresy, ked som porovnavala..najprv sa tesila, ze to vyslo, potom prisli obrovske pochybnosti po slabnucich //a zaroven presvedcenie, ze bublinky to vzdali..hrozne, uz to nechcem zazit ☹

kukulik30
27. sep 2009

a zabudla som napisat, ze pri tom piti vody som samozrejme vela papala slane, chipsy,oriesky az mi z nich bolo zle..nikdy som nepojedla tolko chipsov , ako ten tyzden po odbere 😝 😀 a ja chipsy minimalne jedavam...toto bol u mna maximum

ixi
autor
27. sep 2009

lieky dava doki podla hormonalneho profilu 😉 ja som mala fostimon lebo som nemala ovulku 😉 pri dalsom ivf dava tie iste lieky podla toho co sme brali pri prvom 😎
leni zajtra ides do splnu?

ixi
autor
27. sep 2009

inak cavtttttttttttttttteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😎 😎 😎 😎
kukulik ani ja nebudem testovat 😎

ixi
autor
27. sep 2009

leni dufam ze sa zajtra stretneme 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre