Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
28. sep 2009

Kukulik tak sa stretneme na dalsej kontrole 🙂 Ty teraz ides na prvu cez MS? Ci vlastne toto je uz ta druha, ze? Kedy ti vychadza KETko? Skoda ze tu nemame taku tabulku ako robila vlani Katy, to sme mali dobry prehlad, teraz sa mi to cele miesa 😒

kukulik30
28. sep 2009

nie idem na druhu a na tyzden v stredu uz bude transfer predpokladam, takze uz jedine na krvicku a potom na kontrolu v tehu 😀 si verim, ze? 😅

zajacik...
28. sep 2009

Jasne, treba verit 😉

zajacik...
28. sep 2009

Kukulik toto je KET v ramci 2.IVF? Ci uz 3.IVF?

zajacik...
28. sep 2009

Uz som nasla podla albumu ze je to po 2.IVF.

kukulik30
28. sep 2009

tak tak 😀 spravne 🙂

zdeja
28. sep 2009

ahojta babenky 🙂 4 den po ET za nami vsetko ok 😅

kukulik30
28. sep 2009

zdeja, no vidis, ako ti to krasne ubieha 😉

zdeja
28. sep 2009

heeeej , ale dnes je neaky blby ozon - som podrazdena , naladova, citlivka- zeby tie hormony????
asi mi troska sibeeee 😝

kukulik30
28. sep 2009

jasne , ze hormony...esteze sa mame na co vyhovorit 😀 😀 😀

zdeja
28. sep 2009

ved hejj 😀 hlavne ze tam dole je vsetko ok hlava je momentalne nepodstatna 😀

dalida
28. sep 2009

Kukulik, potrebovala by som vediet tvoj nazor a skusenost... Mam sa uz podstatne lepsie ako pred dvomi dnami. Radikalny ustup nastal vcera vecer. Prekonala som aj zvysene teploty..., ale teraz sa uz citim celkom fajn... Chcel ti nas Hredzi urobit transfer, ak vedel, ze mas nabeh na OHSS? Skontroloval ta predtym, ako sa rozhodol, co s tebou?
Bambulky, vsetky vas zdravim a drzim palce. Zajcik, drzakaj sa. 😉 Prepacte, ze tak neprispievam, ale teraz sa snazim oddychovat, vela vela pit - rekord bol cca 6l a pripravovat sa na transfer, ak mi ho doki odporuca. 😉

dalida
28. sep 2009

Jeej, kukulicek, ty si mi uz odpisala, ze ti transfer urobil. 😉

kukulik30
28. sep 2009

dalidka, pri 1.IVF som sa stazovala na bolesti, ale bez kontrolovania mi transfer urobil, ale doporucil pri zhorseni ist na pohotovost...a teraz tiez urobil, bez toho , aby pozrel, ale tentokrat som ani nemukla, ze ma nieco boli...

kukulik30
28. sep 2009

aha, ja som si myslela, ze si si nevsimla, tak odpisujem este raz, aby si nemusela hladat 😀 no tak uz vies 🙂

zajacik...
28. sep 2009

Dalidka aj ty sa drzkaj, nech je vsetko OK 🙂

ixi
autor
28. sep 2009

ahojte kocky je fajt super ked sa tak stretneme v splne 😵 😵 😵 ja som musela cakat 2 hodiny na vlak kt.potom este meskal hodinu tak som prisla domov o druhej dnes sa darilo 😀 😀 😀 😀 tolko nenormalne ludi ze az v tom splne ze sme cakali az tam ako bere sestricka krv 😎 leni hej ja som odisla ale ja som bola uz hodinu tam kym si prisla 😀 😀 😀 😀 no a v utorok ko 😉 idete dakto?

ixi
autor
28. sep 2009

kukulik prajem samuskovi nech sa vyzdravie 😎 😎

ixi
autor
28. sep 2009

dalidak zajko myslim na vas 😎 😎

ixi
autor
28. sep 2009

chyba mi tu melisecka moja zlata 😵 aj marcelka s tomkou by mohli castejsie napisat 😵

zajacik...
28. sep 2009

Ixi aj ja myslim na teba a aj na vsetky SPLNiecka ktore musime teraz na jesen otehulkovat aby sme v lete mohli pekne priviest na svet nase male babiky 😵

ixi
autor
28. sep 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐

matulka7
28. sep 2009

Ahojte, pekný večer prajem,... Kukulik - aj ja idem v stredu 30.9. - možno sa tam uvidíme,... 🙂 🙂 🙂
Všetkým držím palcušky,....
Lenuliatko - tá príhoda so silonkami - nemá to chybu,.... hihihi, ale aj také veci sa stávajú, a ked si na to spomenieš o pár rokov,... to bude,...

kukulik30
28. sep 2009

matulka, oki, aspon niekto, tak mi daj znamenie, ked ma spoznas 😀 ..my chodime vzdy velmi skoro, kedze cestujeme, vacsinou sme prvi 😉

a som velmi rada, ze tu vladne taka prijemna predtehulkovska nalada 😵 😵 😵

taella
28. sep 2009

dalida , ja som po odbere bola aj na pohotovosti a mala som I. stupeň hyperstimuláku a keď som to ukázala pred vkladom dokymu , tak iba povedal , že môže to byť aj horšie 😉

sobka
28. sep 2009

Ahojte, tak kukulik a matulka , podla vsetkeho ste zatial na rade prvé vy 🙂 Tak silno držím palusky a verím, že vas budeme nasledovat s pozitívnymi testíkmi... 😵 ..tak tak...splnacky, vsetkým držím palceky a myslím na vas, tento silvester už budeme oslavovat s džusikom.. 😲
Zajko, neboj, valicok bude tolko, kolko ich má byť...hm, ja som mala 10 a 6 sa oplodnilo a no a zatial bez výsledkov, takže brala by som aj 3, ak by sme to vedeli dopredu predvídať, či postacia na to, aby v nasom brušku ostali...no, verím, že budu krásne..držím palce. Sladke sníčky.

deny32
28. sep 2009

Matulka, Lenuliatko, ak by ste mali problem s tym neststnym chladnickovym Pregnylom, tak mam este zbytok v chladnicke. Mam este 2 ampl. roztok a jednu prasok... ak Vam da pichnut si ľ ampl ako mne, tak Vam bude stacit kupit len jedno.. aelbo moyno este niektora babula ma, co uz nepotrebuje. Ak udete potrebovat, kludne mi napiste do IP, som v KE, nie je problem to doniest 😀

Drzim Vam vsetkym velmi palce !!!

zajacik...
29. sep 2009

Sobka ten Silvester s dzusikom by som brala 🙂 A veru stacia v pohode aj 3 vajka, len aby z nich bolo babatko 😵

katy2
29. sep 2009

ahojte 🙂
dnes je rok, co mi vkladali bambulky do bruska.... 😵 😵 😵
drzim palce vsetkym 😉

lyndus
29. sep 2009

ahojte babulky moje silnoooooooooooooooooooo seckym drzim paluchy, nech sa zadari ako ma a na vienoce secky veselo tehulkujeme... aj ked ja si uz viem zivo predstavit ako budem doma sediet s prekrizenymi nohami a hulakat na maleho, nech sa neopovazi pytat sa na svet skor ako po novo roku hehehehehe seci ma strasia, ze skoncim v porodke na sam stedry vecer, leboz e chlapci zvyknu prist na svet skor... mno uvidime 🙂
lenuliatko, tie silonky...sila...ale narehotala som sa jak taky kon... ze caja v deravych silonkach, mno rehot neskutocny 😀
jespi, Petronelka, vy ste taky isto rocnik priblizne ako ja, chcela som sa opytat, nemali ste problem s vysledkami krvi na rubeolu? lebo som citala, ze od 1982 povinne v 12. rokoch ockuju proti rubeole secky holky, aby nemali problemy v tehu... mne kvoly tomu brali kontrolne odbery a volam sestricke o vysledky a ze vraj je to rovnake, doki Vas posle na infekcne... ta lobogo, nikam nepojdem, este tam chytnem nejaku salmonelu abo zltacku, nic ine mi k stastiu viac netreba... neviem, ci je debilny labak, alebo sestricka, ale nevedia do vysledkov napisat, ze je to z ockovania, nie aktovna infekcia? to nemaju lepsiu robotu jak stresovat tehule? 😠 tak najblizsie do poradne vezmem kartu, tam mam zaznam o ockovani, ale na ziadne infekcne teda nejsem 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre