Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lenuliatko
8. okt 2009

Zajačik mne to s tou chorobou vrámci možností celkom dobre vyšlo. na predoperačnom som bola v piatok, chorá som začala byť v nedeľu večer,a le hlavne v pondelok keď som sa vrátila zo SPLNu, to mi vyskočila horúčka. Takže doki nevie, že som chorá. Už mi je podstatne lepšie, len hrdlo ešte bolí ale aj to prejde. Zajtra na kontrole mi bude zas o trochu lepšie a do pondelka som rybička 😎 Chorá by som do narkózy ísť nemohla 😒

katy2
8. okt 2009

zajko, dakujeme 😉
hanka teraz spinka a mala by cvicit vojtovku, len nemam silu ju zobudit, lebo je potom mrzuta....

lenuliatko
8. okt 2009

Ahoj katy, ďakujeme 😉
Zajačik, veru, ty len IVF, ale tu to skončí ok? Bude aj bábo teraz aj súrodenec alebo aj viac neskôr, dobrý plán, nie? 😉

lenuliatko
8. okt 2009

No kde ste zmizli? 😕

ixi
autor
8. okt 2009

ja som tu vypadol mi pc 😠

ixi
autor
8. okt 2009

katy ahoj len ju nechaj spinuskat potom budete cvicit 😵

katy2
8. okt 2009

ixi, prave sme docvicili... zobudila sa sama.... uz zasa spinka.... 😉

ixi
autor
8. okt 2009

moja zlata dufam ze jej to pomaha 🙂

cizana
8. okt 2009

Ahojte! Dnes trocha stresujem - a to u mňa vyzerá tak, že pracujem... Tak od rána som v jednom kole- varenie, pranie, žehlenie, takže som sa k PC dostala len teraz.
Zajačik, aj ja mám len IVF, žiadne mrazáčiky, ale aj zato málo vajíčok som vďačná... 🙂 Hredzi sa vyjadril, že "aspoň niečo sme vydolovali". Ja som mala dosť silnú dávku Menopur 5 práškov naraz - ku koncu som z toho bola riadne rozladená - a hovorila som si, že už žiadne IVF.

zajacik...
8. okt 2009

Cizana ved aj ja presne tak isto, bola som vdacna aj za tie 3 vajka, lebo som sa bala ze pri OPU nebude ani jedno, ked mi pri poslednej kontrole povedal ze budeme radi ak budu tri. Som zvedava ako to bude teraz, ked mi zvysil davku. Inak pri 1.IVF som si aj ja povedala ze uz nikdy viac... 😀

zajacik...
8. okt 2009

Lenuliatko dobry plan si teraz vymyslela pre mna, to beriem, ze pri tomto IVF bude aj babo aj surodenec, xixi, len uvidime aka bude realita 🙂 😅 😎

cizana
8. okt 2009

Keď som si chodila dávať pichať na gyndu menopur, stretla som tam aj svoju obvodnú lekárku a ona mi ukázala na jednu pani, ktorá tam sedela (vyzerala, že je v 9. mesiaci tehotenstva) a vravela mi, že aj tá pani vravela po 2. IVf, že už nikdy viac a otehotnela do pol roka prirodzene. Božie zázraky sa stávajú, však Katy?

jajka27
8. okt 2009

Ahojte všetky Splňáčky....stálice Zajacik,Kukulik,Ixi,Katy,Lyndus,ale aj nové......veľmi dlho som tu nebola,takže ani neviem,čo je nové.Držím palce všetkým stimulantkám,čakateľkám na výsledky,budúcim mamičkám aj už mamičkám.
Pripájam sa ku všetkým KETáčkam,včera 7.10.som ho tiež absolvovala.....celú tú prípravu sprevádzali okolnosti,ktoré ma dosť potrápili,3 dni pred posledným usg som ochorela,mala som teploty 39 a hneď som nešťastná volala sestričke,čo s tým,tak mi povedala,nech kľudne beriem antibiotiká,že to stihnem.Večer pred KET som začala cítiť nejaké svrbenie a hneď som tušila,že to bude asi odozva na antibiotickú liečbu.A tak aj bolo...po KET som utekala k svojej gyn.a vysvetlila,čo je vo veci,tak mi potvrdila,že je to mykóza ako vyšitá a dala mi vaginal.tablety.Antibiotík som sa už nabrala neuveriteľne veľa a nikdy sa mi toto nestalo,akurát teraz muselo ako zákon schválnosti.Som z toho dosť znechutená ☹

juliett7
8. okt 2009

Ahojte, ja som tu nova. Dnes nas androlog odporucil do SPLNU, pretoze manzel ma nizky pocet a aj pohyblivost spermii. Tak by som chcela vediet, ako to tam chodi

ixi
autor
8. okt 2009

ahoj jajka kde si sa tulala neboj vsetko dobre dopadne nestresuj tym si len uskodis 😉
juliett pekne u nas vytaj a co by si chcela vediet kludne sa pytaj na pohovor treba prist do 3dc kedy ti sestricka zobere krv pojdete s manzelom ku doktorovi a potom ti spravi usg bude ti robit hormonal.profil

ixi
autor
8. okt 2009

nezabudni si zobrat vysledky vysetreni ktore vam uz robili laparku alebo spermiogram.... 😎

juliett7
8. okt 2009

aha a hormonalny profil mi urobia tam, hej?

juliett7
8. okt 2009

a ty si uz co vsetko absolvovala?

lenuliatko
8. okt 2009

Juliett, Ixi ti už čosi vysvetlila, takže keď dostaneš mršku 2.-3. DC môžeš ísť na prvú návštevu, sestrička ti vezme krv, doki urobí UZV. Povedia ti, kedy prísť zas. Hormonálny profil sa robí 3x počas cyklu + zakaždým UZV a počas jednej tejto návštevy urobia manželovi SPG, to je jedno kedy, aj pri prvej návšteve. Na základe výsledkov vám povedia, čo môžte robiť ďalej. Keďže máte zlý SPG, počítaj s tým, že vám navrne IVF. Ale to už predbieham. Nezabudni si na každý UZV doniesť vlastný prezervatív, doki ťa na to upozorní. Prvý ultrazvuk sa robí ešte počas mršky, nepríjemné, ale všetky sme si tým prešli, dá sa. No a jasné, ak máte nejaké vyšetrenia za sebou, dnes výsledky. Tam ťa budú priebežne o všetkom informovať, čo sa bude diať ďalej. Doktor nie je veľmi zhovorčivý, taký svojský, ale zvykneš si. zato sestrička je poklad.

lenuliatko
8. okt 2009

Jajka, držím palce, nech KET vyjde 🙂 KET je v drvivej väčšine oproti ETu, hlavne aby výsledok bol najkrajší

zajacik...
8. okt 2009

Jajka vies ako sa hovori - zly zaciatok, dobry koniec, tak dufam ze ten dobry koniec si na teba pocka 😵

zajacik...
8. okt 2009

Juliet ahoj a vitaj medzi nami SPLNieckami 😵 Baby ti povedali co a ako, tak sa nebudem opakovat. Pytaj s aa my ti odpovieme 😉 A inak v SPLNe je super 😵

zajacik...
8. okt 2009

Jajka aj Kukulik mala vcera KET, nestretli ste sa?

deny3
8. okt 2009

ahojte 🙂
ja len tak narýchlo, neviem či vôbec niekedy dočítam.
Dnes po 23 dňoch strávených v nemocnici sme sa vrátili domov, 2.10. sa narodil náš najväčší poklad Jakubko, 48 cm a 2510 g.

zajacik...
8. okt 2009

Deny GRATULUJEEEEEEEEMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Jakubkovi prajem vela zdravicka 😵

lenuliatko
8. okt 2009

zajačik vaječníky ťa nepichajú? Mňa hrozne. Včera viedol pravý, dnes ľavý. A nejak nemám pocit, že sa mi zväčšuje brucho, ako niekomu. Dúfam, že tam nejaký folikul bude 😅

jajica
8. okt 2009

Ahojte splniečka, jéééééééééééj deny gratulujem 😵 😵 😵 😵

zajacik...
8. okt 2009

My sme si aj mysleli ze uz si porodila, ked si sa tak dlho neozyvala, ale ja som si myslela ze sa Jakubko narodil skor. Nevedela som ze si bola tak dlho v nemocnici... dufam ze ste v poriadku 🙂 A dakujeme ze si prisla medzi nas 😵

zajacik...
8. okt 2009

Lenuliatko ja vajecniky citim len velmi mierne, skoro vobec, akurat dnes ma trochu popichaval lavy. Ale inak pohoda a brusko sa mi zda ze sa mi trochu zvacsilo. O kolkej pichas? Ja okolo 19,45 😀

ixi
autor
8. okt 2009

jeeeeeeeeeeeeeee deny gratulujem super tfuj tfuj nech ste zdravucky 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre