Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
8. okt 2009

Cizana ja som lezala takych 20-25 minut po ET 🙂 Drahy si ma vtedy odfotil do mobilu, aj ked som bola na izbe po OPU, som si to minule pozerala a zaspominala 🙂 Veru ma to svoje caro, a hlavne ten vysledok stoji za to. Zase mozme byt radi, ved toto co my nezazije kazda zena 😀

lenuliatko
8. okt 2009

Veru Zajačik, predbehla, ale to nič koľko ktorá pichá, hlavne že budú vajíčka.
jasné Ixi, stojí to za to 🙂

juliett7
8. okt 2009

Dakujem, ste zlate. Som zvedava, ake to tam bude. Este si musime urobit genetiku a tak tam ist. Ostatne vysetrenia uz mame. Tak uvidime.

zajacik...
8. okt 2009

Lenuliatko ja ta predbehnem s vcelickami, ty ma predbehnes s vajickami 😵

ixi
autor
8. okt 2009

idem uz babulky majte sa papa zajtra

zajacik...
8. okt 2009

Juliett genetika nieje nutna, ale ak si ju urobite tak dobre. A uvidis ze sa ti v SPLNe bude pacit 😵 A toto forum je super, lebo tu ti povieme vsetko co potrebujes vediet 😉
Ixi ahoj 🙂

lenuliatko
8. okt 2009

Zajačik, nemyslím, že každá žena túži práve po takomto zážitku 😀 , ale pre nás to má svoje čaro a keď budeme stískať naše pokladíky, tak na to budeme s úsmevom spomínať. A na toto naše písanie, ako nás bieda dala dokopy 😉
Juliett, je dobré mať aj genetiku, ale v SPLNe nie je podmienkou ju mať. Kľudne môžte ísť aj teraz, veď len mesiac potrvá sledovanie HP, potom odoslanie žiadosti, čakanie na schválenie,ďalší mesiac a pol a za ten čas aj výsledky prídu.

lenuliatko
8. okt 2009

Ixi ahoj 🙂
zajačik, určite nechcem byť rekordmanka s vajíčkami, takých 10-15 bohate stačí. Si fandím, čo? 😅

zajacik...
8. okt 2009

Lenuliatko myslim ze tych 10-15 je uplne realne cislo, len si fandi dalej 🙂 A iank ked bude zajtra doki diktovat foliky, tak sa nezlakni keby ich diktoval malo, on nie vzdy diktuje vsetky, takze pohoda 🙂

lenuliatko
8. okt 2009

Hej ja viem, keď bude diktovať málo, určite sa spýtam, či to je všetko 😉

lenuliatko
8. okt 2009

Idem aj ja kočky moje moje zlaté, "ordinovať", nachystať veci na zajtra a zaľahnúť. Zajtra sa ozvem, ako som dopadla. Dobrú noc 🙂

zajacik...
8. okt 2009

Leni tak zajtra sa drz 🙂 Aj ja idem do Ordinacie 😎

juliett7
8. okt 2009

lenuliatko , takze to treba pisat ziadost? A kde na zdravotnej poistovni to schvaluju?

matulka7
8. okt 2009

Ahojte kočky,... poriadne stimulujte,aby ste mali úrodičku,...minimálne aspoň takú ako ja 🙂
Po odbere som sa cítila v pohode, ked som prišla domov citíla som vaječníky, dala som si panadol, a aj v noci som sa zobudila na miernu bolesť - dala som si panasol a bolo,... dnes v pohode v robote, len brucho nafúknuté - veľké,... nemotorná a tak, fatra nechutí,...
Dnes som volala do splnu, kedy bude vklad - tak z tých 40 vajíčok oplodnili 15 - predĺžená kultivácia - vklad bude v pondelok,... mám prísť na 11,30,... takže uvidíme ako bude,,...ˇVolala som na viackrát, ale doki nebol voľný a sestrička vždy len - jete slané?pijete fatru?zlatá a starostlivá,....
Gratulujem Deny k Jakubkovi
Zajtra na krvičke držím palcušky Zdeji, Cinzana
Lenuliatko, Ixi, Zajačik - bude dobre,.... uvidíte,...
Neviem čo ovplyvnilo takú úrodu - 40 vajíčok, možno, že vitamín E, zinok, kyselina listová, magneB6, anopyrín, chili papričky,.. ani neviem,,....
Prajem peknučký večer 🙂 🙂 🙂

matulka7
8. okt 2009

Juliett7 - doktor zo splnu ti všetky papiere dá a vysvetlí čo máš kedy robiť, a aj sestrička,....

zdeja
8. okt 2009

ahojte hviezdicky...drzte palceky zajtra sa ide na krv....je to 14 den po ET ...joooj bojim bojim bojim 😢

matulka7
8. okt 2009

Zdeji neboj,..... všetko dobre dopadne uvidíš - zajtra nám napíšeš pozitívne správy 🙂 🙂 🙂

zdeja
8. okt 2009

Julliet ...my sme platili 303eur za lieky a 450eur za zakrok...

zdeja
8. okt 2009

joooj bodaj by si mala pravdu, kamoska si urobila test a nebolo tam nic bola vtedy na ETako ja , rozhadzalo ma to ☹

cavik
8. okt 2009

ahoj dievky

no téééda, dnes ste toho popísali 😨 😨 ...to sa ani nepokúšam čítať...

čo máte nové ? kto bol dnes an UTZ ?

nejaký rešerš by ste mohli hodiť 😀 😀 😀

aaaa...teraz som si tuto nad mojou správou všimla.....deny....congratulation k Jakubkovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katy2
9. okt 2009

Dobre ranko 🙂
Drzim palce vsetkym dnes na krvicke 🤐 😵 😵 Nech je to pre vas ta najkrajsia sprava.... 😉 Myslim na vas....
My ideme s malou zasa na rehabku, tak tu dopoludnia nebudem.... Ale urcite budem cakat na vysledky s vami 🤐
pozdravujem aj ostatne stimulantky a cakatelky... 🙂

zajacik...
9. okt 2009

Katy ahoj, drzte sa na rehabke 😉
Joj babule uz krvicku urcite odovzdali, aj Lenuliatko ma uz hadam po UZV, tak som zvedava na dnesne spravicky, verim ze kazda tu pride len s tymi najlepsimi 😵

katy2
9. okt 2009

nakoniec na rehabku nejdeme, zrusila som ju... nechce sa mi behat po dazdi s kocikom a dazdnikom.... 😠 uz sme aj tak tento tyzden boli 2x.... pocvicime doma.... 🙂

cizana
9. okt 2009

Ahojte, tak som doma - krv odovzdaná!!!! 😕 Bola som vystresovaná ako malý zajac (zajačik prepáč 😉 ). Už ani nepamätám kedy som bola taká 😕. Sestrička mi ani nemohla odobrať krv. Obzerala som sa, či nespoznám Lenuliatko, Zdeju a Kiku, ale mám len malého tušáka 😅
Katy, urobila si dobre, že ste s Hankou nešli. Vonku je des...

dalida
9. okt 2009

Dobry den, splnieckovo. 🙂
Cizana, Zdejka drzim prsty 😵
Katy, dnes je fakt hrozne pocasie. Som v praci. Kazdy okolo mna chory... 😒 V kancli mame zimu... 😠 Teraz by som radsej bola doma aaaaaaaaaa spinkala. Som hrozne unavena.

zajacik...
9. okt 2009

Cinzana este raz drzim palce!!
Dalidka podla mna by si mala cim skor odist z prace, este sa ochories od ostatnych a vies ze babikam to neprospeje. Ja mam riadneho tusaka ze si tehulka, som o tom presvedcena 🤐

zajacik...
9. okt 2009

Cizana o kolkej budu vysledky, o jednej? Lebo dnes som tu len do druhej a potom pridem az v nedelu, tak by som to este rada stihla 😵

cizana
9. okt 2009

O 13,30 hod. Ideš na víkend preč?

lenuliatko
9. okt 2009

Ahojte, tak aj ja som doma. Je to celkom ok 🙂 Doki rýchlo diktoval ale narátala som okolo 15 čísel, veľkosť od 14-19mm, najviac bolo 15-16 milimetrových, endometrium A/B 8mm. Pichám ešte dnes a zajtra, v nedeľu pregnyl a v utorok odbéééér 😵 Som spokojná...
Aj ja som sa ráno obzerala, prišli sme trošku neskôr a myslím, že som zazrela len jednu kočku, čo len odovzdala krv, všetky ostatné ostávali na UZV. Takže, či to bola jedna z vás troch, alebo niekto iný neviem... nemáte foto baby 😉
Držím strašne silno palce na krvičku, aby boli dnes LEN pozitívne správy.

lyndus
9. okt 2009

cizana kludne volaj kolo jednej, aj mne kazala o pol druhej a ked som volala o jednej, tak mi to zdvihla nejaka laborantka, ja ze ci uz nehaodou nemaju vysledky, ona zavolala na sestricku a uz som len pocula ze hej hej uz idem a hned na to gratulujem, ste tehotna 😀 😀 😀 takze kludne NEVOLALI-VOLALI o jednej 😉
Dalidka pri tej tvojej unave si 100% tehulka, u mna to bol prvy priznak 🙂 nic ma nebolelo, len trochen brusko, ale od nejake 8 dna strasna unava 😉
lenuliatko, super, budu vajka 😀
deny vsetko naj k Jakubkovi, nech ste zdravucky 🙂
Ahojte seckyyyyyyyyyyyyyyyyy, strasne sa tesim na vikend 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre