Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
10. okt 2009

kukulik zostanu stebou vsetky tri a budes aj testikovat?

kukulik30
10. okt 2009

ixi, nestraste ma...to by bol zazrak,keby trojciatka..... ale ja som skromna, mne bude stacit aj jedno , len nech je vsetko ok a nech ostane pod srdieckom na celych 9 mesiacov 🤐

ixi
autor
10. okt 2009

kukulik ved uvidis o chvilu ci ne trojky 😉

katy2
10. okt 2009

ja sa s vami lucim, ideme kupat nas pokladik..... 😵

kukulik30
10. okt 2009

joj, baby len aby 🙂 🙂 🙂 dufam, ze nebudem sklamana...
a ty si mala tiez 3, ale bol to ET, vsak...tak to je vyssia sanca..ale ja verim aj mrazacikom, ved aj Samko bol na zaciatku snehuliacik 😀

ixi, testikovat najskor 10 den po KEt ..alebo neskor, ale rada by som sa pripravila na vysledok aspon troska, nech nebudem sokovana, ak by to nahodou nevyslo..takze v den krvi urcite testnem

kukulik30
10. okt 2009

katy ,prijemne clapkanie...nas to caka zajtra 😵

ixi
autor
10. okt 2009

ahoj katy 😵
kukulik neboj nebudes sklamana ver babulkam aj verim ze moje sa rozmrazia 😵

ixi
autor
10. okt 2009

kukulik stale sa este plati 90 evri? 😀

kukulik30
10. okt 2009

jasne verime verime 😵 🤐 zajtra poobede uz sa aj tvoji snehuliacikovia zacnu prebudzat 😵

ixi
autor
10. okt 2009

verim ze ano babulky moje mrnavucke a sup potom do bruska 😀

ixi
autor
10. okt 2009

idem sa osprist a bubat zajtra stavam do prace a po nocnej som nebubala 😝

kukulik30
10. okt 2009

tak papa a dobre sa vyspinkaj 😉 nech si rano svieza 🙂

kukulik30
10. okt 2009

hej a plati sa 90 😉

ixi
autor
10. okt 2009

aj ty kukulik a pozdrav samuska 😎

kukulik30
10. okt 2009

dik odovzdam 🙂

matulka7
11. okt 2009

Ahojte, prajem dobrý deň,....
Je mi ľúto všetkých tých posledných negatívnych správ,...začínam byť z toho smutná,.... ☹ ☹ ☹
Zajtra mám prenos o 11,30,.. chcela som sa spýtať,... prenos prebieha v tej miestnosti kde sa chodí na UTZ?koľko sa asi približne leží???Ja som brala vitanímy - E, zinok, kyslinu listovú, magneB6, a aj anopyrín- neviete mi povedať,.. možem ich aj naďalej brať?zaujíma ma hlavne anopyrín,...
Kukulik, Dalika - držím palce,..... 🙂 🙂 🙂
všetkým prajem peknú nedeľu,....

kukulik30
11. okt 2009

ahoj matulka 🙂

ano v tej miestnosti ako uzv 😉 a lezi sa 20 min...manzel moze ist k tebe 😵 na zajtra ti drzim palceky 🤐

a co sa tyka liekov, tak ja anopyrin papam prave tera po transfere, dufam, ze to nie je problem...davam si pol tablety 100mg .. dufam, ze tym nic nepodrbkam 😅

a dalidka ako sa ma, dlho sa neozvala 😕

matulka7
11. okt 2009

Kukulik dajukem za info,....a podporu,....

kukulik30
11. okt 2009

Chilli a anopyrin.... cesta k vytuzenym // ??? 🙂 Po viacerých skúsenostiach u dlhodobých neúspešných snažiliek práve po tejto kombinácii sa dostavili veľmi dobré výsledky v úspešnosti. Je to kombinácia anopyrinu a chilli... CHILLI...môže sa užívať samostatne aj vtedy keď nie ste práve v procese ivf alebo ket... dobré skúsenosti máme práve s „kajanským korením“ .. je to čisté pomleté chilli v kapsulách dobrá alternatíva náhrady chilli omáčky...je to čisto prírodný produkt kúpiť si ho môžete napr. TU -Kajanske korenie dávkovanie: pred začiatkom stimulácie (IVF -KET): ...stačí 2-3 týždne pred záleží od vás...možete začať aj skôr....1-2*tabl. denne... treba jesť(zapiť vodou) celé kapsule počas jedla !! pretože budete(môžete) pociťovať pálenie v žalúdku počas stimulácie: najlepšie je 2*denne ak to Váš žalúdok zvláda;).. ak nie stačí 1*denne po et: 1*denne postačí po potrvdrení // : postupne vysadiť...napr. dať si už len každý 2-3den alebo vysadiť úplne (chilli prekrvuje maternicu) takže sa vysadí kôli prípadnému špineniu ANOPYRIN...používa sa na riedenie krvi, zabezpečuje lepší prísun živín k embriu, prišlo sa na to že priaznivo pôsobí na alergiu na partnerove spermie dávkovanie: pri IVF.... sa začína užívať až PO ODBERE oocytov !!!! ..100mg 1*denne až do 10tt tie ktoré máte problém so zrážanlivosťou krvi opatrne alebo vôbec!! pri KET....postačí preventívne 1-2 týždne pred et ….pretože účinok anopyrinu nastáva okamžite

lulockka
11. okt 2009

Ahojte.Dnes je riadne upršaný deň skvelí na leňošenie. 🙂 V piatok som bola v splne na kontrolný ultrazvuk.Esrtimax mám brať trikrát na deň a 16 mám v klad o 10:30.Už sa neviem dočkať kedy budem mať babuľky v brušku. 🙂

feja22
11. okt 2009

melisska dakujem za odpoved. pytala som sa na spln, pretoze ma hredzi hneva svojim mlcanim. mam za sebou 1xIVF, vlozili mi tri gulicky, ale ani neviem, ake silne. vôbec sa nevyjadril a mrazacikov nemam.
kukulik drzim palce, som prekvapena, kolko roznych receptov poznate na pre zdarny vysledok. vsimla som si, ze vascinou pisete v case, kedy ja nemozem, ale tesim sa z pozityvnych sprav, ktore citam. sprijemnuju mi dlhe chvile, ked som sama.

prosim vas neviete mi povedat, ci hredzi vlozi len jednotkove - dvojkove em., alebo aj slabsie, ktore velku sancu nemaju??????????????????????

dakujem za odpovede 🙂

matulka7
11. okt 2009

Kukulik - vďaka za vyčerpávajúce info o chilli a anopyríne,... 😲 😲 😲
Lulickka - veru, upršaný a deprimujúci deň,.... ja mám vklad zajtra - estrimax som začala brať dnes,.... veru tešme sa, ja som doteraz prekypovala takou energiou a dobrou náladou, že sestrička zo splnu si zo mňa robila srandičky,... ale teraz - od včera mám nejakú zlú a podráždenú náladu,.. neviemprečo,.. pripisujem to pačasiu,.. 🙂 🙂 🙂

feja22
11. okt 2009

ahoj lulocka a matulka! drzim palce, aby to vyslo. idete 1x?

matulka7
11. okt 2009

Ahoj Feja - za idem 1 x, ale kukulik nie,... ona máš už doma jedného Samka,... 🙂 🙂 🙂

feja22
11. okt 2009

super, to jej v dobrom zavidim. ja si casto hovorim: boze aspon jedno......
budem na teba mysliet. skusala si aj IUI?

ixi
autor
11. okt 2009

matulka ja mam tiez zajtra vklad ale o 10.30 🙂

matulka7
11. okt 2009

Feja - IUI sme neskúšali, mm má oligoasthenoteratospermiu, takže by to nemalo zmysel
Ixi - držím palce,....... možno sa stretneme

ixi
autor
11. okt 2009

aj ja tebe 🙂

luly3
11. okt 2009

ixi držím palečky moja 😉

lulockka
11. okt 2009

Aj ja vám všetkým držím prsty aby boli potom len samé dobré správy.Ja mám pred sebou prvý KET mám 11 zmrzliniek len dúfam že sa dobre budú rozmrazovať.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre