Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
16. okt 2009

Ahojte moje babulky, veru sa veeeeeelmi sledjete 😀 Ja som nevitila vobec nic ani prsia, nic a bola som tehotna 😉 zacala som to citit az v siedmom tyzdni, proste istotne neskor, do krvi nic 😉 tak sa nebojte vsetko je tak ako ma byt 😉 ja viem sa mi pise, ale uz by som nechcela mat tie nervy ☹ takto je to lepsie, cakam na mrchu normalne, pride a ja som jej povedala, naco si prisla 😖 ved som ti povedala ze ta nechcem 😅 😀 a zase od znovu 😀 😀 😀

melisska
16. okt 2009

no jasne 😠 zase som tu sama 😀 😝

melisska
16. okt 2009

ahoj melisska, nie si sama 😀 ja som tu 😀

melisska
16. okt 2009

uz asi aj mne sibiribi 😀
zajtra ideme do Polska, difam ze si kupim pekny kabatik 🙂 a kapustu 🙂 no a potrebujem schudnut 8 kg a niejako sa mi nedari 😒

ixi
autor
16. okt 2009

ahoj meliska ja som tu 😎

melisska
16. okt 2009

aspon tyyyyyyyyy 🙂 😎 a kluuuuuuuuuuud

melisska
16. okt 2009

ixi sestricka ti predpisala klud, tak ju pocuuuuuuuuuuvj, tak a ko si ju pocuvla v den KETu 😉

melisska
16. okt 2009

kde si???? ☹

ixi
autor
16. okt 2009

tu som a naco tebe treba schudnut?

zajacik...
16. okt 2009

Melisska ahoooj 🙂

ixi
autor
16. okt 2009

ahoj zajacik 🙂

zajacik...
16. okt 2009

Lulockka neboj, to spinenie je prave z transferu, urcite to neznamena ze by babulky odisli, ves sa este chudatka nestihli ani uhniezdit, takze kvoli nim si urcite nespinila. Takze nebud smutna a bud rada ze mas v brusku 3 bambulky 😵 A ty si chcela aby ti vlozili 3 alebo ti to navrhol Hredzi?

zajacik...
16. okt 2009

Ixi a to tvoje spinenie moze byt aj uhniezdovanie, drzim palce 😉

melisska
16. okt 2009

zajacik ahoj, posielas bublinkam energiu??? 😕 nie ze zabudnes 😵
no ixi nato ze mam po dvoch rokoch umeleho o 8 kíl viacej a neobleciem vsetky moje vecicky aj kabatik musim kupit vacsi lebo ked si dam pulover som v nom ako hurka 😀

ixi
autor
16. okt 2009

tak dufam aj ja 🙂 ved co mi ine ostava 😀

ixi
autor
16. okt 2009

melisska ja som tiez riadne nabrala kvik kvik 😀 😀 😀

lenuliatko
16. okt 2009

Ahojte babule, už ma nebaví ležať 😀

kukulik30
16. okt 2009

kukuk 😀

melisska
16. okt 2009

leni ahoj konecne, nemusis lezat 😉 pod medzi naaaaaaaaaas 🙂
ixi aj ja kvik,kvi, najkrajsia som v posteli ked lezim po paplonom 😀 😀 😀 😀

zajacik...
16. okt 2009

Melisska hej myslim na nase bublinky, ze ako sa tam maju, mozno uz su dvojbunkove 😵 Joj srdiecka moje, nech ich uz mam v brusku. Strasne sa bojim pondelku ze ci to vydrzia, ale verim im a verim aj panu Bohu, ze by mi to neurobil, ze by nebolo co vlozit. Musim mysliet pozitivne 😵

melisska
16. okt 2009

no kukuliiiiiiiiiik uz si vymojkala samka? 🙂 🙂 🙂 aj aj by som ho vymojkala ☹ jaaaaaaaaaaaaj

zajacik...
16. okt 2009

Lenuliatko pamatam ze ja som sa po IVF bala aj pohnut, aby som nahodou bublinkam nieco neurobila 😀

lenuliatko
16. okt 2009

Ixi, to tvoje špinenie môže byť z estrimaxu. Včera som si čítala príbalový leták, hrôza... ale ide o to, že jeho cieľom je zvyšovať sliznicu maternice a keď je privysoká, tak asi môže dôjsť k špineniu, inak si to neviem vysvetliť.
A lulockka kľud, aj ja som našla pár hnedých fliačikov. Predsa sa len šprtal v krčku a ten je prekrvený a citlivý.
Ale veru, aj mňa napadlo, či babuliatka nemôžu vypadnúť von, len som nohy stískala 😀

melisska
16. okt 2009

zajacik no ja viem ze ti v pondelok vlozia tri 😀 😀 😀 ved teraz vsetkym vklada tri asi zbadal ze sa mu znizila uspesnost 😀 😀 😀 😀

melisska
16. okt 2009

leni noooooo... musis stiskat aj nieco ine nielen nohy 😀 😀 😀

zajacik...
16. okt 2009

Melisska ja by som bola strasne stastna keby vlozil hned aj tri, ale vies ze budem vdacna aj za jedno... 🙂 Ach preco ja mam tak malo vajok? Dokopy za dve IVFka len 8 kuskov, takto sa musim stresovat uz pred ETkom 🙄

ixi
autor
16. okt 2009

no teraz to spinenie ustalo bola som na wc tak dufam ze uz to ani nezacne 😵 😵 😵

melisska
16. okt 2009

joj zakacik a dve ti zmrazia predsa len pat vlozit nemoze 😉 🙂

a ja som mala tiez po ETe maly fliacik 😉

lenuliatko
16. okt 2009

Zajačik, mi hovor. Ja som ľahla a len špekulujem ako, na chrbte nie, lebo gravitácia by bublinky ťahala smerom ku krčku von, tak som sa prevaľovala zboku nabok a na brucho 😀 A teraz sedím a mám výčitky aby nevypadli 😀
Melisska ahoj, dlho sme sa tu nestretli 😉 Snažilkujete poctivo? Určite ti to takto "light" prospeje viac, než večné IVF a KETy. Treba si oddýchnuť a som si istá, že sa podarí 🙂

melisska
16. okt 2009

ixi nezacne 😉 🙂
zajacik uz ti to kolka pisem? ved ja som mala stale veeeela vajok a nic z toho, skoda 😔 takze ty mas akurat preto, lebo su kvalitne 😉 a nic nieje zbytocne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre