Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
19. okt 2009

nie zavidelo ale zaviselo 🙂

ixi
autor
19. okt 2009

kazdopadne sme zufale a podrazdene a hnevame sa ...ale uspech je asi dakde vissie

ixi
autor
19. okt 2009

babulky prajem nam tu len same tehu 😉

kukulik30
19. okt 2009

uf..uz som to precitala 😀 ...sak vas museli prsty boliet, ako ste tukali do klavesnice 😀

ixi, ako hlavka, uz neboli?

cizana
19. okt 2009

SPLNiečka ahojte! Práve som si vás dočítala a zdieľam váš názor. Viete, že aj ja som bola veľmi sklamaná z neúspechu o to viac, že nemám mrazáčiky a pokus už iba jeden.... Rozmýšľala som zmeniť centrum, ale neviem, či je to vhodné pri poslednom pokuse (Hredzi ma už pozná, vie ako reagujem na lieky...).
Je to všetko o peniazoch a nie o ľuďoch - to si nedám vyhovoriť, že Hredzimu na nás záleží. Ak áno, robil by maximum a aspoň podal informácie pre ukľudnenie a pokoj...
Dalidka, je mi to ľúto!!! Viem, že sa s tým musíš vyrovnať sama a chvíľku to potrvá, ale máš nádej - tá umiera posledná! Aspoň Ti povedali, čo sa stalo? Prečo? Kde bola chyba?
Čakateľky na krvičku, prineste pozitívne správy, aby to tu nebolo také čierne!

kukulik30
19. okt 2009

ked uz tu spominate vystrenia, tak my me tiez absolvovali u dr Bobaka, ale to len manzel ..a bolo to davno 😕 ...ale tarz normalne rozmyslam, ze by som sal este raz, to imuno a hemato....a hemato tiez len v KE, ze? a treba sa objednat....hmmm?

leni, mozes mi prosim ta preposlat na mail tu ziadanku na imuno?

kukulik30
19. okt 2009

dnes mi volala mamka, ze co...ako sa citim, tak som ju zase sklamala...vravim, no asi nic, spinim, takze smola 😔 ..bola viac sklamana ako ja...ale vravim jej, mam este mrazacikov 8, tak snad jeden z nich zabojuje, nie? aspon tak a ukludnujem..

melisska
19. okt 2009

ahojte,
dalidka 🤐
ixi preco sa rozculujes, mozno si tym nieco pokaziiiiiiiiiiiiiiiis, snaz sa ukludnit 😉 🙂
kukulik ahoj 😔
zajacik, no tak som sa pomylila, ale iba o jedno 😵 drzim palceky 😉
katy ja som vedela ze ste sikulky obidve 😵
lynduska ahoj 😵
pozdravujem aj ostatne zlostne splniecka

kukulik30
19. okt 2009

a zabudla som pochvalit malu Hanku, ze je taka sikulka 😵 , uz ju budes maminka musiet riadne strazit 😀

kukulik30
19. okt 2009

melisska caaaaaaaaaaau 😵

feja22
19. okt 2009

Katy viem, že to myslíš dobre a praješ nám, veď napokon sama máš toho za sebou až-až, ale predsa len nie som presvedčená o 100% snahe dokiho.
Raz som pozerala diskusnú reláciu o neľudskosti IVF a pod. Zúčastnili sa jej lekári a kňazi. Všetci mali typické názory,ktoré si viete domyslieť.
Podstatou pre mňa bola myšlienka jedného kňaza, ktorý všetkým "vytrel zrak".
A to: " ako si my všetci dovoľujeme posudzovať ženu túžiacu po dieťadi, ako sa opovažujeme súdiť ich konanie, keď ani jeden z nás nie ženou a nie je ženou čakajúcou na to najprirodzenejšie, na materstvo. Ako môžme súdiť niekoho, komu dal Boh poslanie byť matkou, dal jej mat. cit, lásku...... a vieme si my predstaviť aké zúfalstvo táto obdarená žena prežíva, keď nemôže byť naplnené jej poslanie.....a pokračovalo.
A poviem Vám, že po jeho vstupe bol každý bez slov. Aj moderátor mal,čo robiť, lebo mu istým spôsobom zrušil debatu.

kukulik30
19. okt 2009

feja, krasne ....a myslim, ze ten knaz vyjadril celu podstatu nasej tuzby 🤐

ixi
autor
19. okt 2009

presne tak

mimusa4
19. okt 2009

ahojte..
katy ako to robíš, že stíhaš byť aj tu aj pri malej? a ešte máš aj prehľad ako to tu ide al. opačne 😖 ja vôbec neviem ako ktorá pokračuje, koľko mali vložené bulinky, kedy krvička, a tak neviem ako vás mám dievčatá povzbudiť..len tak, že myslím na vás stále a držím palce 😵

melisska
19. okt 2009

kukulik ahooooooooooj nam prave rozbili celu kuchynu 😝 no ale zachvilu bude krajsia, tak to niejako vydrziim 😠 aj tu otrasnu vrtacku 😠

marcelka82
19. okt 2009

Ahojte.

dalidka, je mi to veľmi ľúto. ☹ ☹ ☹

ixi
autor
19. okt 2009

ahoj marcelik ako si to zvladla v praci?melisska prerabas kuchynu?

marcelka82
19. okt 2009

Ahoj. Celkom dobre. Len sa nám vyhrážali. Ale kľudnejšie než doma. Tam poviem len, pozor nato kto čo povie, lebo ma týždeň budete obchádzať a každý si fakt dáva pozor. Len niekto si všimol, že tehotenské hormóny robia svoje. 😎

marcelka82
19. okt 2009

A Ty ako mojka?

ixi
autor
19. okt 2009

ja ani sama neviem uz je toho namna dost...

sobka
19. okt 2009

Ahojte splniečka 🙂
Dalidka,ja sama nemám dosť síl pochopiť čo sa to s nami deje, je mi to strááášne ľúto, neviem čo povedať, ale verím, že na buduce to vyjde na 100%, možno ti daju nejaké liečiky na prevenciu...hm ☹
kukulik, možno fakt motyka vystrelí!!!Ja čítam aj iné fora a tam jedna kočka krvácala a aj tak sla na krv a je tehula no a krvacala asi mesiac, aj v nemocnici na pohotovosti bola, lebo si myslela, že jej odišli ...to je sila co?
Marcelka, kolegine už vedia, že cakate babtko? Tak nech ťa šetria, či?
Ixi, vaše názory su na mieste o tom aký je kde prístup a čo sa všetko môže urobiť...su lekári, čo študovali z poslania a su takí, čo rodičia ich dotoho dotlačili, pretože sú v tom peniaze...ja takých vyštudovaných poznám a vedzte, že im pod nože by som nešla, ani keby mi išlo o prežitie a myslím, že aj v gynekologii sa nájdu takí odborníci☹
Na fóre KET v gynfive už dalsia tento týžden má pozitívny test aj krv, mám niečo k tomu dodať? Je to náhoda, alebo su tam vsetky pacientky zdravé? no, je to na zamyslenie.... 🤐

ixi
autor
19. okt 2009

sobka ty si uz tiez kolko krat bola a stale nic...

sobka
19. okt 2009

hej, ale teraz som si nasadila liečbu sama, hm

ixi
autor
19. okt 2009

hej a aku? 😕

cavik
19. okt 2009

Pekný večer dievčatá

ale ste sa tu riadne rozčúlili....pravdupovediac, ani sa mi veľmi nechce písať do takejto negatívnej témy....a, našťastie, na to ani nemám moc času 😉 ....ale musím súhlasiť s Katy....pozrite sa dobre, čo znamená CAR a ako sa leiči neplodnosť....lieči sa pomocou IVF a IUI a to, že tam ideš je Tvoje valstné rozhodnutie po tom, že vieš, že máš všetky vyšetrenia za sebou....mňa moja dr. poslala aj na hemat., aj mi urobila výtery, aj mi urobila HP....snažila sa nájsť príčiny neúspechu, pretože je tu od toho ona.....a tieto vyšetrenia nerobia ani v Helisoe, ani Reprofite, ani v Gyncare a ani nikde inde 😖

dalidka.....je mi to ľúto, hlavu hore, nabudúce to dopadne dobre

zajko.....veľa šťastia do boja, nech to o dva týždne dobre dopadne

idem sa venovať dieťaťu....niečomu zmysuplnému 🙂 🙂

ahojte

ixi
autor
19. okt 2009

cavik ked mas akemu...

sobka
19. okt 2009

Vieš, rozmýšlam nad tým, že tu na fore sme len tie babenky, dlhodobo neuspešné, kočkám, ktorým to vyšlo cak cak, tu asi nemaju dovod sa s nami radiť, ale myslím, že je to vec povahy, či su zvedavé...aj ja som len rok očumovala zbežne MK a až na 2IVF som sa k vam pripojila, chcela som to s vami zdielať, lebo už sama som pocítila čo sme prežili, tieto rady a povzbudivé slová nám pomáhaju pretriasať sa a ísť dalej do boja...asi sme menej zdravé...iným kočkám možno stacilo nastaviť len spravne cyklus alebo dopomoct spermijkam k vajičku...ale co ked aj vajícka aj spermijky su krásne? To už je potom veda 😒 Baby, už žiadne negatívne slová, o.k? Aj táto nálada nám neprospieva, musíme myslieť pozitívne a tešiť sa z každeho nového rána, vnuknime si pocit a myšlienku, že odteraz to bude uspesne na 100%, oki? 🙂 🙂 🙂 🙂

melisska
19. okt 2009

ixi ano robime kuchynku 😉 a prec tie pochmurne myslienky, ved kazda sa mozeme rozhodnut pre CAR ktory chceme, nikto nas do toho dievcata nenuti, robime to z vlastnej vole a Dr. je taky, ale odbornik, ja som tiez nestatstna a po katke som z vas najstarsia, tak verte starsim mazackam 😉 dievcata zalezi na nas, nasich mm, nasej psychike-ktora robi s otehotnenim zazraky(aj ked su vynimky), vsak mame vela kammaratok, ktore nemohli otehotniet a ked to uz vzdali, prislo to same, tak je to pravda, ked pan bozko da aj motyka vystreli 😉 a prosim vas nehnevajte sa na Dr. podla mna si robi svoju pracu dobre aj ked nerozprava vela, zase nemoze by s nami vsetkymi empaticky-ved by ho to polozilo 😀 uznajte, a j tym vysetreniam - nemala som zidne a otehotnela som aj po umelom a teraz pred 3.IVF som mala mnoho naozaj vysetrenu, a brala som mnoho liekov-vitaminov aj injekcie od marca do augusta 😝 kym mi to neslo krkom von 😝 a nepomohlo to akurat ma to bolelo, obmedzovalo a po mesiaci aj rozculovalo, ale k otehotneniu mi to vobec nepomohlo,skor som bola tehotna bez nich 😉 kazda mame svoje deticky, ktore v ten pravy cas ku nam pridu, verte mi, rozculovanie vobec nepomaha, skor naopak, ja viem aj ja som bola veeeeeelmi nahnevana a bezmocna ked sa mi to vsetko stalo, ale zivot je krasny a stale mame preco zit 🙂 a vsetko ostatne pride, ja tomu verim 😵 no ...ale som sa rozpisala, prepacte, nechcela som byt drza, ved vas mam velmi rada 😵

ixi
autor
19. okt 2009

ja sa idem venovat drahemu spravim asi lepsie konecne prisiel lebo som tu cely den sama

ixi
autor
19. okt 2009

ja viem ze doki je odbornik ja mu to neberem a suhlasim......... 😉 ale daktore veci by mohli byt krajsie 😎 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre