Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
20. okt 2009

ako sa mas? amimisek v brusku poslucha?

ixi
autor
20. okt 2009

ja vypijem caj a idem kus von lebo sa tu osalim 😅

lenuliatko
20. okt 2009

Dobré ránko kočky 🙂
Ixi, došiel mailík?
Kukulik, tebe som posielala pred chvíľou. Dosť blbne post v poslednom čase a maily chodia aj tri dni, ak vôbec 🙄
Mňa akosi prestáva bolieť bruško. Je mi jasné, že to bolo hlavne kôli OPU ale bola som spokojnejšia 😅 Už to vidím, jak sa budem sledovať, či niečo pichá, či nie... 😀

ixi
autor
20. okt 2009

leni ano dosiel dakujem len sa mi to neda otvorit ale to mne tam daco blbne 😠 leni ti si tehu uz teraz tak klud 😎

ixi
autor
20. okt 2009

leni a ty si teraz domka ci ako?

lenuliatko
20. okt 2009

Joj Ixi, keby som o tom aspoň sama seba vedela presvedčiť 😀 Musíme veriť do posledného dychu 😉 😀

ixi
autor
20. okt 2009

tak len sa presvec 😀 😀 😀

lenuliatko
20. okt 2009

Hej, som doma, ale dnes by som už trošku vypadla, aspoň poštu pozrieť do kanclu, resp. skôr vybrať žlté oznámenia z pošty 😝

ixi
autor
20. okt 2009

zlte? nechapem 😅

lenuliatko
20. okt 2009

A musím ísť susedovie psy vyvenčiť, šli ráno na ukrajinu a nechali kľúče. Včera bol aj môj otec a prišiel po siedmych hodinách, tak asi ani ich skoro čakať nemusím 😅

lenuliatko
20. okt 2009

No, tie žlté oznámenia, že doporučená zásielka je uložená na pošte 😉

ixi
autor
20. okt 2009

ja idem dnes macke pichnut atb 😀

lenuliatko
20. okt 2009

Ja som so svojou minulý týždeň behala. Strašne sa škrabala, až si vykusovala srsť. Vraj ťažká alergia na niečo, dvakrát jej čosi pichli a malo pomôcť, ale stále sa škrabe, takže sa ešte zrejme vrátime 🙄 A tvojej je čo?

ixi
autor
20. okt 2009

ja nemam macicku ale janikova teta ma 3 pesov a6 maciciek a je chora ci co vcera mi volala ci nepridem pichat chodim vzdy ked su chorucky raz sme zachranili kocura sice ma amputovanu nozku ale je zivy a zdravi dakto nanho nastavil taku velku pascu ako na potkany a on tam bol chiteny 2 dni

ixi
autor
20. okt 2009

no idem sa skulturnit a idem kus von 😀 😀 😀 😀

ixi
autor
20. okt 2009

papapapa 😀 😀 😀 😀 😀

lenuliatko
20. okt 2009

No, tomu sa už povie zverinec 😕 Hlavne, že sa stará a má ich rada. Pá Ixi.

ixi
autor
20. okt 2009

no zacalo poprsat tak som sa vratila 😎

ixi
autor
20. okt 2009

baby robila som test lebo som ssamozrejme neodolala a negat ☹

ixi
autor
20. okt 2009

uvidime...........................

irsina83
20. okt 2009

ixi asi je moc skoro, mne meskali 3 dni a mala som negat a presne o tyzden pozit... nestracaj nadej dokym nemas ms...

lyndus
20. okt 2009

ixinka jasne ze kaslem, ja len ze co povedala moja polovicka zakonita 🙂 juj mojko, ranny moc treba a este je skoro, nie? kolky den si?

lyndus
20. okt 2009

a malycky kope jak o zivot, miesstami az podskocim, jak to zaboli... a potom ma par dni, ze sa len tak prevaluje 🙂 buduci tyzden idem na velky utz ku dankovcikovi, tak som zvedava 🙂

lenuliatko
20. okt 2009

Ixi, takže ten tvoj víletík bol rovno do lekárne??? 😎 Zrazu stála v ceste a testy na teba kričali, kúúúp ma 😀 Jasné, že je skoro, treba počkať aspoň 10.-11. deň po... Ale chápem ťa, ja už by som teraz testovala 😅 Ixi, skôr než za dva dni ani neskúšaj, jasné? 😉

lenuliatko
20. okt 2009

Lyndus, neviem čo by som dala, za také kopančeky 😵 Teraz je drobček LEN tvoj, tak si ho užívaj 😉

ixi
autor
20. okt 2009

sak prave ta lekaren sa mi neuhla a ja som neodolala 😀 😀 😀 ak nepocitam den vkladu dak som 7 den po ket 😎 ale ja niesom z toho smutna a to je dobre lebo co ma byt nech aj bude 🙂

ixi
autor
20. okt 2009

co dnes varite? ja zapekany karfiol ja by som to mohla jest stale 😀 😀 😀

lenuliatko
20. okt 2009

Ixi, test by ti ešte neukázal, ani keby si dvojčatá čakala 😉 A dokonca ani z ranného moču. Ešte koľko testov máš? Schovaj a testuj až v piatok.

lenuliatko
20. okt 2009

Ja dojedám lasagne a robí sa polievočka.

lenuliatko
20. okt 2009

A Zajačik je kde, zalezená, ani nos z postele nevystrčí 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre