Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
20. okt 2009

aaaaaahojte 🙂

marcelkaaaaaaaaaa...bobek je naaaadherny, to bude riadny plavec 😀 a neboj sa , vsetko bude v poriadku, budes mat to najspokojnejsie babatko 😵 😵 😵

lyndus..uz som volala dnes sestricke, na krv nejdem, uz je to definitivne, lieciky som uz vysadila v sobotu, ked bol test neg. nech mrska pride co najskor.stale spinim, takze sa to stale rozbieha, ale ocakavam dnes v noci, alebo zajtra...uz to citim v nohach/ mna bolia nohy, mam taky PMS/ 😀 este som si to overila dnesnym testom 😀 ked uz testujem , tak do konca... a bol neg,takze nie je o com 😒

ale ja uz sa taaaaaaaaak tesim na dalsi pokus, ze az 😵 😵 😵

zajko, ako ? oddychujes dufam 😉

ixi..ta ty co si šišina...ako ja 😀 v 7. den testovat...kto to kedy videl a este ani nie z ranneho mocu...ale chaaapem, viem sa vzit do tvojej koze 😀 tak uz si si to vyskusala na necisto a o par dni uz budu // 😵

lenka...neboj...budu bolesti ....budu, nebudu...nebudu....kazdy to ma inak 😉 len vydrzkaj a ani ti nebudem pisat, aby si sa nesledovala, lebo viem, ze sa to neda 😀 vsak? naordinuj si viac prechadzok , ak sa da , aby si troska prepla na ine myslienky ...a pekne cakaj...verim, ze uz konecne sa ta smola prelomi 😵 😵 😵

velmi vam to prajem a co matulka, netestovala si? tak ak nie, tak to ta obdivujem, ja taku vydrz nemam 😝

mirus, feja...a co ostatne cakatelky, nemam prehlad, ked nepisete..ako sa mate? asi musim skontrolovat tabulku ako teraz nasledujete na krvicku 🙂

katy...pozdravujem ta aj malu Hanku 🤐 cmuk

marcelka82
20. okt 2009

kukulik ďakujem. Dnes spom naposledy plakala ráno. Tak dúfam, že sa moje nálady normalizujú. 😵

ixi
autor
20. okt 2009

ahoj marcelik co robkas 😉

marcelka82
20. okt 2009

volám so sestrou cez skype a odpisujem, keď niekto napíše. 😀

kukulik30
20. okt 2009

marcelka...urcite to bude dobre 😵 ako inak 😵

ixi
autor
20. okt 2009

kukulik no vidis neodolala som 😀 😀 😀

kukulik30
20. okt 2009

ty šišina 😀

marcelka82
20. okt 2009

no dúfam. Tie nálady som už vôbec neovládala a nezvládala.

kukulik30
20. okt 2009

no co ti mam na to povedat 😀 😀 😀 take pokusenie su tie testy 😀

marcelka82
20. okt 2009

no a ja testy tak skoro tiež neodporúčam.

kukulik30
20. okt 2009

marcelka je fajn, ze si to spomenula dr 😉 a uvidis, ako zaberie magne...ale trosku by to malo upokojit, nie?

ixi
autor
20. okt 2009

a zabijem sa ked som pekna 😀 😀 😀 😀
marcelik ver ze bude uz len dobre 🙂

kukulik30
20. okt 2009

veru veru je to skoro..ale ked oni taaaak upenlivo volalju...otestuj ...otestuj ...otestuj ...no a odolaj im potom 😀

ixi
autor
20. okt 2009

kukulik a co ti povedala sestricka

ixi
autor
20. okt 2009

a to som nechcela testovat.... 😀 😀 😀

kukulik30
20. okt 2009

no bola sklamana, ze ona verila, ze jedna Livinka to vydrzala....ale dufa, ze nabuduce uz bude isto Livinka 😵 no zlatucka bola.... 🙂

ixi
autor
20. okt 2009

este ze ju mame 😎 😎 😎

kukulik30
20. okt 2009

joooooooj ano ...poklad nas 🤐

ixi
autor
20. okt 2009

a ja stale spinim tak to moc dobre tiez nevyzera....

marcelka82
20. okt 2009

babuľky, ale keď ich nemáte doma tak vás až tak nelákajú.

A zdá sa mi, že ma to magne naozaj troška upokojilo. Asi budem aj lepšie spať.

kukulik Ty máš zajtra krvičku. Ideš?

kukulik30
20. okt 2009

ixi...este vydrzkaj, potom otestuj a ...budu // 😵

kukulik30
20. okt 2009

marcelik...nie nejdem 🙂 uz by to bolo zbytocne...dnes som volala sestricke, nech ma necaka

marcelka82
20. okt 2009

kukulik definitívne nič? Už aj prišla ms? 😨

marcelka82
20. okt 2009

Ja som jej tiež volala a nikto mi nedvíhal. Ja som im ešte nestihla oznámiť, že na Ketko teraz isto nejdem.

kukulik30
20. okt 2009

marcelka...ked nemam doma, tak ver tomu, ze som schopna obehnut aj cele mesto, len aby som nejake nasla..mam jediny ciel pred ocami...a to su testy testy testy..... 😀 😀 😀

ixi
autor
20. okt 2009

uvidime ci daco vycikam 😀 😀

marcelka82
20. okt 2009

joj. Ja neviem. Mňa to až tak nelákalo.

marcelka82
20. okt 2009

ixi určite áno. // čiarky 😀

kukulik30
20. okt 2009

marcela , uz spinim druhy den, takze sa rozbieha....mne ju vzdy drzia lieciky, a ked som mala uz v 11. den neg test, tak som vedela,ze je zbytocne pchat do seba hormony...a hned ako som vysadila, uz aj mrska sa ohlasila spinenim...chcem co najskor do daslieho cyklu, pekne posnazilkovat s mm, ved co ak...nahodou, ze? 😀 a sup znova na ket, aby som to stihla este pred Vianocami 😵

marcelka82
20. okt 2009

ale prosím Ťa už neponáhľaj. Nič na tom nezmeníš či už deň skôr či neskôr.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre