Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
23. okt 2009

Fejaaaaaaa, kde siiiiiiiiiiiiiiiiii?????????

lenuliatko
23. okt 2009

No, neviem, neviem, či sa neurazili, že si ich nespomenula 😀 A tvoje zajačiky majú veľkú výhodu, tie hlodáčiky, tie sa prehryzú jedna radosť 😀

lyndus
23. okt 2009

presneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee som chcela napisat, ze kde ste nechali nase lenuliatka a zajacikov 🙂)) ale lenuliatko ma predbehla 😀

zajacik...
23. okt 2009

Leni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si ma rozosmiala 😀 😀 😀 😀 😀

lenuliatko
23. okt 2009

Feja, my čakáme na pozitívnu správu ako na spasenie, tak nás nenapínaj 😅

zajacik...
23. okt 2009

Vyzera to tak ze zapiseme aj dalsiu stranu, ked tu nik iny nepride 🙄

lenuliatko
23. okt 2009

Hm, tak to vyzerá... Dúfam, že to neznamená nič zlé.

zajacik...
23. okt 2009

Lyndus bola som kuk do tvojho albumu a tam pises o Maťkovi...???

lulockka
23. okt 2009

Ahojte vidím že je tu veselo. 😀 Ja vám všetkým silno držím prsty aby vám to vyšlo a aby ste sa tešili krásnym dvom čiarkám.Budete testovať a kedy asi.Mne to manžel zakázal ale ako sa poznám tak to nevydržím 🙂

zajacik...
23. okt 2009

Lulockka ja planujem testovat buduci stvrtok - 10.den po ET 🙂 (ale zatial este nemam doma testy, aby zbytocne nelakali) 😵

lenuliatko
23. okt 2009

Lulockka ahoj, čo nám praješ, aj sebe praj 😉 Ja to vidím tak, že testovať začnem čoskoro, výsledok to aj tak nezmení a bude jasnejšie, možno... A ty kedy začneš? Príznaky...?

zajacik...
23. okt 2009

Vyzera to tak ze Feja tak skoro nepride... ☹

zajacik...
23. okt 2009

Lulocka v pase mas napisane ze sa tesis na vysledok, tak to musi byt len pozitivne, lebo na negativny by si sa netesila, nie? 😵 😵 😵

lenuliatko
23. okt 2009

Hm, tak to vyzerá 😒

lenuliatko
23. okt 2009

Už ste všetky zmizli?

zajacik...
23. okt 2009

Ja som tu, len som bola kuk do inej temy...

lyndus
23. okt 2009

zajacik, uz som opravila... ked som to pisala, bavili sme sa s kamoskou o jej malom a on sa vola Maťko, tak som to nejako poplietla 😅 mno kde je ta nasa feja?

zajacik...
23. okt 2009

A napr. v teme Helios su same tehulky, same tt, tt, tt, tt.... to je teda super motivacia, ked sa im tak dari. Bodaj by sa aj v SPLNe tak darilo...

lulockka
23. okt 2009

Verím že budu výsledky len pozitívne.Mňa brucho boli od prvého dňa už preto si myslím že s toho nič nebude ale stale verím.Príznaky nemám žiadne

zajacik...
23. okt 2009

Lulockka ved bolenie bruska je dobre znamenie 🙂 🙂 🙂

lenuliatko
23. okt 2009

V téme helios si dali baby dokonca 1tt, došla mrcha a začala stimulka, tak načo čakať, tt budú už len pribúdať 😀

lulockka
23. okt 2009

Ale načo si robiť zbytočne ilúzie 😖

zajacik...
23. okt 2009

Leni tak dajme aj my, to sme v nejakom 3tt 😀 (ale ja len srandujem, zatial tam tt nebudem davat, az po krvicke) 😵

zajacik...
23. okt 2009

No dobre babulky, zatial sa s vami lucim, idem si trosku lahnut aleb pozriet telku a potom sa tu este zastavim. Zatial ahojte 🙂

lenuliatko
23. okt 2009

Veru, už sme 3tt 😵

lulockka
23. okt 2009

Tak tak až po krvičke budú skutočné a my ich tam budeme dávať s veľkou hrdosťou.

lenuliatko
23. okt 2009

Papá, ja idem zachvíľu na nákup.

lulockka
23. okt 2009

O týždeň v piatok sa môžem k vám pridať?

lenuliatko
23. okt 2009

No jasné, ideme všetky tri na krv a potom spoločne nastavíme 3tt 😵

lenuliatko
23. okt 2009

Teda, potom už budeme 4-5tt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre