Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

vevericka80
22. apr 2009

ahojte...janulienka aj ja som mala taky vytok, akjo bielko 🙂 🙂
jespera ako sa citis? Oddychujes?

mimusa4
22. apr 2009

ket som nemala, nebolo čo mraziť

mirus25
22. apr 2009

a chcem sa opýtať.vieš si ešte spomenúť na príznaky po prvom a druhom vklade ? boli nejaké rozdiely ? a aké si mala príznaky teraz keď sa to tentokrát podarilo.

jespera
22. apr 2009

Ahoj Vevericka,
snazim sa oddychovat - v pohode - sem tam citim nejake vpichy podbrusku, a zda sa mi ze som aj nejako viacej unavena - spim poobede ako deti v skolke, ale to mozno aj lenivostou, nemusi to byt tymi hormonmi.. 😀
A ty ako - chodis do prace - ci si doma. Ako sa mas ty?

mimusa4
22. apr 2009

pri 1ivf ma bolelo dosť brucho, ale nebolo ohss, to som absolv. v starej nem., mala som asi len 8 vajok, to nepamätám presne, ale vkladali dve, nič neostalo na ket, mala som gonal..
pri 2ivf ma brucho skoro vôbec nebolelo, až som si myslela, že zle reagujem, mala som puregon, ale to už bolo v splne, bolo 8 vajok, prežili 3, tie vložili, na ket neostalo..ujali sa dve ale jedno bolo menšie takže to zmizlo, jedno sa pekne drží 😵 a po tomto vklade ako aj po prvom boleli cici aj vajka, takže to ťažko posúdiť, aby som videla rozdiel ako už tehu..to už len krv poprípade testy odhalia..

mirus25
22. apr 2009

aha. neviem nejde mi do hlavy. či je normálne že sa aj mne zväčšili cici, sú aj také teplé, pobolievajú vajká, ešte občas aj podbruško. teraz už začínam mať výtok ako pri ovulke. beriem ešte utroš, ale jednoducho vidno rozdiel medzi utoršom a ovulkovským výtokom. veľa jem. kombinujem také veci, že až rozum stojí. a pribrala som 4 kg, ale inokedy keď som pribrala tak sa skôr lepilo na zadok a stehná, teraz sa mi zdá že na brucho.
to je že to nemám zatiaľ s čím porovnať lebo ešte som na také nebola. vieš test bol negatívny. manžel mi vysvetľuje že všetky tie príznaky môžu byť od hormónov. tak teraz už fakt neviem. už mi z toho šibe.

mirus25
22. apr 2009

zato som už myslela že sa skúsim opýtať niektorej z vás, ktorým sa to predtým nepodarilo, a teraz ste tehulky. čo keď mi budete vedieť niečo na to povedať.

jespera
22. apr 2009

Mirus - pripomen mi trosku - kedy si mala prenos...

vevericka80
22. apr 2009

ja od dnes chodim do prace, ale som sa velmi unavilaledva som dosla domov, musela som si potom trochu lahnut, vylozit si nohy....inac nad ranom som nevedela spat, lebo ma bolely krize a pichalo v podbrusku, to pichanie trvalo aj cez den

mirus25
22. apr 2009

pred sviatkami vo štvrtok t.j. 9.4.

vevericka80
22. apr 2009

mirus ten negativny test este nemusi byt pravdiivy, len si pekne pockaj na krv

mimusa4
22. apr 2009

áno cici sú plnšie a citlivé a tiež aj teplé, aj to podbruško..všetko tak ako píšeš..jasne že aj hormóny veeeeľa robia svoje, čiže ak čakáme na výsledky tak či si tehu abo nie aj tak to všetko prebieha..už záleží len na hcg ako ideme na krv..a ty si kedy bola na krv? alebo ešte len ideš? neviem fakt 😅

jespera
22. apr 2009

Ja som zo zaciatku - vahala ci ist na pn, ale teraz nelutujem. Mozno fakt z tych hormonov sme take otapene. A presne ako hovoris - ja som bola dnes na prechadzku so psom - a citila som to tam dole uz kvalitne, neviem preco - je to tym ze tam bol ten odber - este to tam nieje zahojene, alebo kvoli comu nas to tam este stale boli.. Snaz sa oddychovat aspon teraz - ked si doma..

mirus25
22. apr 2009

na krv idem v piatok. podľa výpočtu to už bude 16-sty deň. skôr mi nevychádza. aj dnes išiel manžel na nočnú, a majú hroznú nočnú, veľa roboty. ráno bude uťahaný jak kôň a nerada tak chodím s ním autom. vieš čert nikdy nespi. tak už len čakať na tú krv. asi mi fakt iné neostáva.

mimusa4
22. apr 2009

berte tak že vaječníky viac vyprodukujú vajíčka, čiže sú samozrejme zväčšené, nie je to pre nich normálne

vevericka80
22. apr 2009

snazim sa oddychovat, aj v praci sa snazim cim menej chodit, ale ucit sa neda po sediacky 🙂

jespera
22. apr 2009

Vevericka - a tebe kolko vlozili - kolko zmrazili - ak to nie je tajomstvo - ak nechces nemusis odpovedat 😉

mimusa4
22. apr 2009

tak len si pekne počkaj na krv, ja keď som šla na krv tak sa ma sestrička pýtala či som si robila test, tak som povedala že áno, a sama povedala, že mala takú čo mala test negatívny, už nechcela ísť ani na krv, tak len volala, že nepríde a sestrička povedala, aby prišla, nech nezmätkuje...a bola tehu

vevericka80
22. apr 2009

vlozili 2 a zmrazili 3

ixi
autor
22. apr 2009

ahojte kocky

vevericka80
22. apr 2009

ahoj ixinka 🙂

mirus25
22. apr 2009

aj mne sestrička spomínala takú babu. a že jedna aj dostala mrchu tak nešla na krv, a po 2 mesiacoch jej nejak zistili že je tehotná. a potom aj uvažovala že aj tá mrcha čo mala aj potom už nebola taká ako zvykla byť inokedy.

ja viem že je to veľké prianie, aby sa to podarilo. a nie som z tých žeby sa im darili veci hneď na prvý krát. už som sa s tým inač vyrovnala že teraz sa to nepodarilo. možno najbližšie.

ixi
autor
22. apr 2009

mirus uz vydrz na krv a budes vediet naisto ja som mla test negativny a krv bola hcg 46 😎

mimusa4
22. apr 2009

hlavne sa nevzdávať a veriť, že raz to vyjde určite 🙂

ixi
autor
22. apr 2009

vevericka 😵 😵 😵
baby ta mna boli ten zub dufam ze do piatku mi ten herpes zmizne a pojde zub von

mirus25
22. apr 2009

ahoj ixi. 🙂
chuďatko moje, bolí zlý zúbok. 😠

ixi
autor
22. apr 2009

dufam ze uz do piatku dajak vydrzim ☹

mimusa4
22. apr 2009

ja mám panický strach zo zubárov

vevericka80
22. apr 2009

ixi tak to ti fakt nezavidim ☹ to je najhorisa bolest

ixi
autor
22. apr 2009

ja a zubar nejde dohromady 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre