Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

sobka
25. okt 2009

Pekný vecer babulky...gratulujem lenuliatko, je to úžasná správa 😵 vsetkých cakateľkám držím palce na pozitívny výsledok 😉 mna to čaká 05.11 😒 tak uvidíme...dievcatá, hlavne tie, čo sme dlhodobo neúspešné, nepremýšlali ste ešte o PiGD? http://www.doktori.sk/index.php?go=medicinsky-o...
....je to dosť zaujímavé čítanie a v niektorých centrách sa to robí bežne...myslíte, že nám by sa to nezišlo? 😉

sobka
25. okt 2009
mima263
25. okt 2009

ahoj sobka, ale robí sa to vôbec v SPLNE?
Nepamätám si, že by niekto spomínal, že by mu to robili.
A stojí to kopec peňazí - ale to isto vieš

sobka
25. okt 2009

no, ale ked vezmeme, kolko dávame za iVFká, nebolo by to istejšie, ako stále dufať? skušať...hm, ja len tak zvažujem a neviem kolko to stojí... ☹

mima263
25. okt 2009

ahoj, ja neviem presné ceny, ale raz som videla niečo tu na MK, tak kukni, ale je to príspevok z r. 2008

Aj my si chceme dať urobiť PiGD. Zisťovala som ceny v BA a Martine. Robí sa to v Iscare ako už bolo povedané, takisto to robí GynFiv za 44000 Sk, v Heliose Martin je to najlacnejšie stojí to 15000 Kč a robia im to v Brne a takisto do Ferticentu to prídu urobiť z Brna, ale ak si dobre pamätám tam to bolo najdrahšie, až 40000Kč. V Iscare stojí PiGD 1-3 embryá 26500 Sk, 3 až 6 embryí 35000 Sk, každé ďalšie 2500 Sk. V Iscare ale neplatíš predĺženú kultiváciu ani ICSI ak platíš PiGD.

ixi
autor
26. okt 2009

dobre ranko kocky 😵 😵 😵 ja idem do splnu...

ixi
autor
26. okt 2009

no ja uz som poobliekana a mozem ist...vobec sa mi nechce....ved aj naco tam vlastne idem 😠 ale co uz zatial sa pekne majte a same dve// tfuj tfuj 😀 😀 😀

dalida
26. okt 2009

Jeeeej, Leni 😵 😵 😵 🤐 Tessiiiiiim sa. Drzim palce, aby babika prisla na svet v termine o 8 mesiacov. 😉

piskota80
26. okt 2009

ahojte,
aj ja sa Lenuliatko pripájam ku gratulácii 😉 😉 😉 😉
My momentálne poctivo papáme antibiotika na ureoplazmu a poviem vám, že je mi z tých liekov už poriadne zle.
Nehnevajte sa, že tu už tak často nechodím, ale akosi nestíham ani domácnosť, nie to ešte internet 😠 😠 😠 😠
v robote sa to už nedá vydržať 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

piskota80
26. okt 2009

prajem vám všetko dobré, nech je tu čo najviac úspešných stimulantiek, čakateliek a potom tehuliek 😵 😵 😵
majte sa, idem pracovať............ zase 😖

lyndus
26. okt 2009

ahojte kocendy...
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej lenuliatko, ake krasne spravicky, aspon budeme mat komu predat stafetu, ked sa tie nase drobuliatka vypytaju na svet 😀 super spravy, velmi sa tesim, nech je takych co najskor co najviac 😀 😀 😀

tremonti
26. okt 2009

ahojte splniečka🙂 leni gratulujem k// 🙂)))))))))))))))

steva
26. okt 2009

Ahojte splniecka.Aj my sa Lenuliatko pridavame k gratulacii a zelame krasne tehulkovanie. 😵

ixi
autor
26. okt 2009

no ja som doma 😖

katy2
26. okt 2009

ixi, myslim na teba....

ahojte vsetky 🙂

lulockka
26. okt 2009

Ahojte. ixi myslím na teba a silno držím prsty 😉

lenuliatko
26. okt 2009

Ahojte babulky. všetkým ďakujem za gratulácie, aj ja verím, že to dobre dopadne. Dnes bola palička na teste o čosi tmavšia 😵 Práve som sa vrátila z daňového a už som rozdýchavala prvé nevoľnosti 😝 . Mám pocit, že si tie začiatky spolu s hyperstimulákom "užijem" 😝
Sobka, to sú fakt pálky za PIGD. Nedávno si to tu na koníku dala jedna baba robiť, pri vklade vedela, že jej vkladajú dievčatko, aj sa chytilo a predsa potratila 😒 Určite vyberú tie najlepšie, ale príčina neúspechu môže byť fakt kdekoľvek. Ale treba skúsiť všetko. Nám keby nevyšiel ET, určite by som chcela potom asistovaný hatching.
Piskota, hlavne sa poriadne preliečte, nech môže prísť bábo. Verím, s akou radosťou papáte atb 😀
Ixi, viem, že ti nie je veselo, nerozprávala si sa so sestričkou, čo ďalej, ak by predsa len bola krv neg?
A zajačik je kde? Zalezená aj so zajačikmi v brlôžku 😀

lulockka
26. okt 2009

Lenuliatko len si to pekne užívaj a hlavne veľa odychuj 😉

lenuliatko
26. okt 2009

Ahoj Lulockka, veď si aj užívam 🙂 Len ma nebaví byť stále doma, trošku potrebujem vypadnúť. Vonku otrasné počasie, hmla, mrholí 😝 Ale bolí ma chodenie, brucho zduté, boľavé, tak či chcem, či nie, budem doma 😝
A čo ty, zajtra ešte skúsiš testnúť? Bodaj by to vyšlo. Tak to prajem všetkým...

lyndus
26. okt 2009

lenuliatko veru, ak budes na tom podobne ako ja tak si tie nevolnosti uzijes priam paradne, mne byva bluvno ete aj teraz 😖 ale co narobime, pretrpime, vydrzime a potom sa uz vobec nevyspime hehehe... ale tesime sa jak male deti, vcera sme pozerali Zelary na CT1, lebo u nas nebolo co pozerat a tam jedna porodila takeho maleho chrustika a mangel mi hovori ze aj my budeme mat za chvilku takeho 😀 😀 😀

lulockka
26. okt 2009

Zajtra ešte skúsim ale neverím tomu.Ved mi niečo hovor o tom počasí aj mne treba isť do mesta a tak sa mi nechce 😝

lenuliatko
26. okt 2009

Veru lyndus, vydržíme všetko 🙂 No a vy vážne máte čochvíľa Jakubka pri sebe, ale to zbehlo. Ja sa drobca tiež neviem dočkať 😵 A kde je ešte júl?

lenuliatko
26. okt 2009

A to včera bolo tak pekne, čo? Veru, mohlo ešte vydržať 😒

lulockka
26. okt 2009

no naozaj včera bolo nádherne celí deň som presedela na balkone a relaxovala som paráda 😀 😎

katy2
26. okt 2009

leni, strasne sa s tebou tesim... 😵
lyndus, uz to mas za par a potom sa fakt nevyspis, tak spi pokial mozes 😉
my sme hore s malou od 3,30 ☹ ona podriemkava cez den, ale len chvilocky... a co ja? 😠 ale patri to k tomu 😵 ten posun casu akosi nezvlada... a je strasne mrzuta, ale na zuby to nevyzera. sama nechce byt ani minutu..... a nechce nikoho len mna.... mama je mama...
lulocka, drzim palce... 🙂

lenuliatko
26. okt 2009

Katy, ďakujem 🙂 Vidím, že máš malú prísavníčku 😀 Vôbec sa jej nečudujem, že nechce byť sama, keď má teba.
Ja som tiež včera poobede presedela von na hojdače, asi aj naposledy.

lulockka
26. okt 2009

Naposledy tohto roku si chcela povedať 🙂 Katy ďakujem za podporu 😉

lenuliatko
26. okt 2009

Hej, hej, toho roku 😀

ixi
autor
26. okt 2009

ahojte sestricka povedala ze neveri ze niesom tehu lebo som mala vraj take nadherne embrya...tak ja uz to fakt nechapem..,.

ixi
autor
26. okt 2009

....mam si dat pavzu a snazit sa prirodzene.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre