Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lulockka
26. okt 2009

Neboj ono sa to podarilo a ty sa o chviľočku dozvieš šťastnú novinu 🙂

lenuliatko
26. okt 2009

Zlatá naša sestrička 🙂 Počkaj Ixi, aby ťa ešte tie krásne embryjká neprekvapili 😉 Idem sa naobedovať a prídem nazad, počkáme s tebou na výsledok. Tfuj, tfuj

ixi
autor
26. okt 2009

luloocka tak tomu ja neverim ☹
piekla som lekvarove satocky a vsetok lekvar mi vytiekol...mne sa ale dari 😠

ixi
autor
26. okt 2009

lenocka si zlata ale ja viem co mi povie...

ixi
autor
26. okt 2009

leni kedy robkas dalsi testik 😎

ixi
autor
26. okt 2009

asi som tu sama 😔

lulockka
26. okt 2009

Nie nie si tu sama ja čakám s tebou na výsledok 😉

ixi
autor
26. okt 2009

ja sa nudim

ixi
autor
26. okt 2009

a ty zlatik kedy ides na krvicku?

lulockka
26. okt 2009

ja idem v piatok 😒

ixi
autor
26. okt 2009

ty si nerobila ten test dajako skoro?

lenuliatko
26. okt 2009

Dnes mala ísť aj matulka na krv nie?
Ja zas zajtra asi testnem, ešte mám dva.

lulockka
26. okt 2009

na 9 deň ale od kedy viem že bol neg.tak ma už vôbec nebolí brucho no zaujímavé A ty kedy budeš volať

ixi
autor
26. okt 2009

po jednej zavolam....matulka bola lebo som sa pytala sestricky ci bol este dakto a povedala ze hej este jedna tak si myslim ze bola...

lenuliatko
26. okt 2009

Asi ani ona nemá najlepšie správy, keď sa neozýva 😒 Ani feja sa už neozvala. Hrozné, ako to sklamanie človeka zvalcuje...

ixi
autor
26. okt 2009

veru leni to len ja sa tu stale motam ako prisavka......

lenuliatko
26. okt 2009

Ixi, tak som to nemyslela 😅 Je dobré, že si tu s nami, aspoň sa odreaguješ, chytíš zas nový dych a kľudne sa kedykoľvek môže zadariť prirodzene. S tou vešticou si si to ešte nerozmyslela? Boli sme tam tri o ktorých viem a už sme všetky tehu (jedna je z rodiny). A vlastne ty máš od troch nezávislých potvrdené tri detičky, takže dočkáš sa, možno si máš ešte trošku užiť život, si mladá, a potom príde ten pravý čas 😉

lulockka
26. okt 2009

Aspoň sa odreagujem ked tu prídem a viem že nie som sama ktorá sa trápi ale sú viacej párov ktoré bojuju o bábätko tak ako my

ixi
autor
26. okt 2009

negativne 😔 ☹ ☹ ☹ ☹

lulockka
26. okt 2009

Je mi to veľmi ľúto ☹ ☹ 😒

lenuliatko
26. okt 2009

Presne tak, vieme sa tu spolu tešiť, podporovať sa, ale keď sa nedarí, tak aspoň človek vidí, že v tom nie je sám, a zas načerpá silu do nového boja, keď vidí, že aj druhí bojujú.

lenuliatko
26. okt 2009

Už si aj volala? Mojka, je mi ľúto 😔 Drž sa a prajem ti, aby si veľmi skoro mala chuť bojovať zas. Budeš mať detičky, o tom vôbec nepochybuj.

dalida
26. okt 2009

Ixinka, 😢 ☹

feja22
26. okt 2009

Ahojte, je tam niekto?
Dievčatá potrebujem Vás.....................

feja22
26. okt 2009

Dievčence idem do lekárne a vrátim sa.
Ixinka mrzí ma to.
Lenuliatko blahoželám!!!!!!!!!!!!!! SUPER SPRÁVA

matulka7
26. okt 2009

Ahojte dievčatá,...
takže ako ixi aj ja dnes negatívne - potvrdili sa moje očakávania, .. no čo už,...
ixi - ano, dnes som bola v splne, sestrička mala pravdu, bola som skoro ráno - ešte nebola ani lekáreň otvorená, utekala som do roboty,....
nechodila som na koníka, doma sme robili prístrešok- nie ja ale manžel, tak som nevysedávala pred pc, aby som ho neznervózňovala ,.. možno aj plačom,.. takže tak,..
a ináč, lenuliatko - gratulujem ti zo srdca a prajem ti všetučko dobréééééééééééééé,...
my máme 12 zmrzliniek - takže pojdem na KET,... teraz by som mala dostať mrchu a na ďalšiu mrchu, tada asi o mesiac aj niečo môžem na KET?neviete koľko to približne bude stáť?
Feja ako dopadla?či ešte netestovala???
papa

ixi
autor
26. okt 2009

matulka ket stoji 90eur 😉

ixi
autor
26. okt 2009

matulik je mi to luto ☹ ☹ ☹

matulka7
26. okt 2009

Ixi - aj mne je ľúto,opäť budeme spolu bojovať, hm??? 🙂 🙂 🙂 a možno sa aj podarí prirodzene,..... nejakým, neviem akým zázrakom,... 😉 😉 😉

dalida
26. okt 2009

Bambulky, na mna opat prichadza velka tuzba po babatku. Ta tuzba je taka silna az to... boli. 😔 Preco som prave ja ta, ktora ma problem pocat... 😔 Viem, ze nie som jedina, ale...
Matlka, je mi to luto ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre