Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
26. okt 2009

mozno hej treba verit ja si dam teraz pavzu a potom uvidime 🙂

ixi
autor
26. okt 2009

dalidka keby si vedela ako ti rozumiem

ixi
autor
26. okt 2009

dalidka a mas dajake zmrzky?

dalida
26. okt 2009

Ixinka, ved prave preto tu pisem, lebo viem, ze nikto mi nebude rozumiet tak ako vy.

dalida
26. okt 2009

Ixinka, ano 5.

ixi
autor
26. okt 2009

tak to skusis a isto ti to vynde ja uz nemam 😔

dalida
26. okt 2009

Neviem, ci do toho ist hned teraz alebo pockat... Neviem, ci ich budu rozmrazovat vsetky alebo len dve alebo tri... Nic neviem... Zaujimalo by ma to, lebo mam v umysle poziadat dokiho, aby mi vlozil tri zmrzlinky alebo dve s asistovanym hatchingom.
Bojim sa sklamania. 😔

ixi
autor
26. okt 2009

kazdy sa boji...podla mna rozmrazia 3 ak nebude viacej treba tak tie 2 ti este zostanu 😉

dalida
26. okt 2009

Ixinka, si o tri roky mladsia od mojej osobky. Ja mam za sebou 2. IVF a... ☹ Ani ja by som nemala peniazky hned na tretie IVF. My sme s manzelikom rozhodnuti skusit tuto moznost (KET) a ak to nevyjde tak 3 - 4 roky pauzicka. Zacneme pracovat a zarabat peniazky na vlastny domcek a.............. mozno motyka vystreli.

ixi
autor
26. okt 2009

hej som mladsia ja viem ale to nic nemeni natom ze sa nedari ☹ zajtra odchadzam ku rodicom aspon na tyzden potrebujem vypnut

dalida
26. okt 2009

Ixi, prepac nemyslela som to tak s tym vekom... Nezalezi na tom kolko mas rokov ak tuzis po babatku. A Hredziho som navstivila 1x pred dva a pol rokom, cize vela od teba neutekam (vekom)... Ixinka, velmi ti prajem, aby si bola co najskor maminka.

ixi
autor
26. okt 2009

ja som to nezobrala vzlom 😵 aj ja to prajem tebe zlatusik raz nam to snad vyst musi 😎

dalida
26. okt 2009

Tak to pis, ze nam to vyjde 😵

ixi
autor
26. okt 2009

tak to si pisem 😀

dalida
26. okt 2009

Ahaaaaa, dnes robim same preklepy 😀

dalida
26. okt 2009

Moja mysel je rychlejsia, ako ruky... A to mam statnu skusku zo strojopisu 😅

kukulik30
26. okt 2009

ahojte...ach tak zase su tu smutne spravy..matulka, ixinka ☹ ☹ ☹ tak ma to mrzi 😔

este ze aspon lenka nam tu priniesla slniecko 😵 😵 😵 to nam dava nadej ist dalej..aspon teda mne, ked si niekto najde // na testiku...ej to ma vie veru potesit 🙂

kukulik30
26. okt 2009

a lulocka ako?
a feja, nejak nemozem najst 😕

kukulik30
26. okt 2009

☹ takze negativne aj oni 😢

no mirus, lenka / u teba uz je to jasne/ 😵 😵 😵 , teraz uz hadam prelomite smolu, a zajko sa hned prida 😵

feja22
26. okt 2009

Ahojte, už som späť. Trvalo to dlhšie ako som predpokladala.
Som pozitívna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ešte to vstrebávam.
Bola som vždy pripojená. Ani neviete, ako mi psychicky pomohlo to, ako si píšete, čo so mnou. A ja som Vás tak nechala.........
Ale nešlo to skôr. Ďakujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dalida
26. okt 2009

Fejka, 😵 🤐 😎 🙂 😀

kukulik30
26. okt 2009

jeeeeeeeeej, feja...no konecne....sme sa nevedeli dockat a ty nepises a nepises 😵 😵 😵 blahozeláááááááááám z celeho srdiecka 🤐 🤐 🤐 cmuk

kukulik30
26. okt 2009

ja uz som sa zlakla, ze aj ty negativna...uz toho bolo vela 😖 ...ale nastastie sa to uz snad obratilo 😵

kika79
26. okt 2009

Ahojte,
leni, feji taaaaaaaaaaaaak vam to veeeeeeeeeelmi prajem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 super, napokon sak uz konecne niekto premeni splňacku smolu 🙂
ixinka, matulka myslim na vas siiiiiilno 🙂 raz to musi vyjst, ja taktiez dufam a verim, ze to bude coskoro 😉

zajacik...
26. okt 2009

Ahojte babulky 🙂
Ixi, Matulka 😔 😔 😔 😔
Feja keby si nebola tgehulka, tak ti dam jednu po zadku, takto nas natahovat, ale kedze si tehulka, tak po zadku ti nedam a velmi BLAHOZELAM!!!! 😵 😵 😵

zajacik...
26. okt 2009

Babulky uz mam doma testiky, velmi ma to zvadza testovat uz zajtra (8.den po ET), ale asi strach bude vacsi a necham to na stredu alebo stvrtok. Bojiiiim. Brusko vobec necitim, len vajecniky citim stale, take su nejake napnute alebo co... 😨

feja22
26. okt 2009

Z celého srdca ďakujem. Ja som taká - nijaká. Mám zmiešané pocity. Som asi jediná bezpríznaková s poz. výsledkom. Ešte sa obávam veľmi vyskakovať od radosti, to asi príde až to malé uvidím.

zajacik...
26. okt 2009

Feja a nezmenis si udaje v pase, nech ti tam svietia tt? 😵

zajacik...
26. okt 2009

Piskotka som rada ze si sa ukazala, ajked mi je velmi luto ze tu nechodis castejsie a ze si tak zavalena pracou. Nechces ju zmenit, hmm?

feja22
26. okt 2009

V akom pase? Veľmi sa tu neorientujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre