Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lenuliatko
27. okt 2009

Katy a berie kohokoľvek? Keby som aj ja šla do KE, keď je taký odborník. A koľko sa uňho platí?

lenuliatko
27. okt 2009

Lyndus, tak to hej, tak by to mohlo fungovať, že na vlastné riziko. Ale ak je žena po sekcii, tak je myslím aj odôvodnené radšej počkať, nech sa maternica poriadne zacelí.
A ako dlho vopred sa k nemu treba objednávať?

lyndus
27. okt 2009

leni musis sa k nemu objednat, ma dost natresk, ale vezme kohokolvek...ked donesies papierik od svojho gyndosa, plati sa ovela menej... za tu NT diagnostiku tusim 7€ s papierikom, za morfologicky UTZ 12€, ale to si uz nepamatam presne a za UTZ v 30TT 10€, vsetko s papierikom, ked dojdes...ak nemas papierik, platis o hodne viac, ale staci, ked ti tam tvoj gyndos napise ze prosi o ich odborne vysetrenie...moj mi to tam tak napisal zakazdym a stacilo...ja som bola na vsetky povinne UTZ k nemu, setko ti super popisu, ukazu a manzel to moze sledovat spolu s tebou na velkej obrazovke, je to super 😀 😀 😀

katy2
27. okt 2009

leni kohokolvek, len sa treba v predstihu u neho objednat... ked mas vymenny listok od gyn, je to lacnejsie... v 20tt stoji 23 eur 7 eur foto.... v 12 tt nepamatam ani v 30tt.... oplati sa... je fakt dobry, chodia za nim zeny z celeho slovenska... odporucam objednat sa osobne u jeho sestricky , ked pojdes z posledneho uzv v SPLNe.... telefonicky to niekedy hapruje, lebo vola vela ludi....
ja som u neho bola aj kvoli tomu, ze nam vysli tripple testy pozitivne na downa, posielali ma na amniocentezu, ktoru som odnmietla. On pozrel malu a uistil ma, ze je VSETKO v poriadku... a bolo....
aj steva ma s nim perfektne skusenosti... aj mnohe ine.... 🙂

lyndus
27. okt 2009

mno minimalbne 3 tyzdne az mesiac dopredu... a este som zabudla, ked chces obrazok, plati sa 7€

lenuliatko
27. okt 2009

Tie ceny nie sú až také hrozné. Myslím, že sa k nemu aspoň raz-dvakrát vyberieme, už aspoň pre ten zážitok 😵

lyndus
27. okt 2009

tak jak pisala Katy, v 20TT je to 23€, ale ostatne su tak, ako som napisala .-) A fakt je skvely, aj ty ostatny doktori, ktori s nim spolupracuju 🙂

lenuliatko
27. okt 2009

Ďakujem vám, ešte je veľmi skoro riešiť takéto veci, ešte nemám ani z krvi potvrdené tehu 😅 Ale ak bude všetko ok, tak sa tam isto objednáme.

lenuliatko
27. okt 2009

v 20tt je ten morfologický UZV? V tom čase je pekne vidieť bábo, to by sme si užili 🙂

deny3
27. okt 2009

zajko super 🙂 🙂 😉 😉
na 8.deň som tiež mala iba ducha, vid. album, a boli to spočiatku dvojky. 🤐

zajacik...
27. okt 2009

babulky teda vy pisete ze ja nestiham citat 🙂
Katy ten pozdrav od Hanicky bol uzasnyyyyyy 😵
Idem dat fotku do albumu, ale najprv zistim ako sa vytvara album 😎

lenuliatko
27. okt 2009

Zajačik, mala si písať s nami 😉 Či si ešte rozdýchavala // 🙂 Album nie je problém vytvoriť, som zvedavá na testík.

feja22
27. okt 2009

Leni presne tak. Bolesť vyrážala až pod kľučnú kosť a mamla som pocit akoby ma niekto dusil. Prešlo to a v miernejšej podobe to cítim znovu. Asi aj to dávkovanie ostane, prípadne to postupne znížia. To neviem. Mne len moja gyn. hovorila o parlodeli, že postupne po štvrtinkách ho budeme vysadzovať.
Ďakujem Katy. Budem ho potrebovať. V rodine máme pár neduhov.

lenuliatko
27. okt 2009

Feja a parlodel ti kto predpísal, tvoja gyn? Ja beriem anopyrin a ešte si musím zistiť, kedy sa ten vysadzuje, ale asi až okolo 12tt. A na neduhy nemysli, bábo bude zdravé 😉

lyndus
27. okt 2009

feja mne sestricka v SPLNe kazala vysadit Parlodel hned, ako sa potvrdilo Tehu z krvicky, takze podla mna mozes kludne vysadit 🙂 Ideme my papat, nejako sme vyhladli 😀

lenuliatko
27. okt 2009

zajačik super 😵 Fotka je síce dosť malá ale niečo tam vidno, naživo vidíš určite viac. Zajtra bude testík ešte krajší 😵 Inak, moje paličky sú najkrajšie, keď je test ešte vlhký, pekné ružové, keď vyschne, nie sú také výrazné. Ale hlavne, že tmavnú...
A som rada, že si dodržala sľub a budeme tehuliť spolu 😵

zajacik...
27. okt 2009

Tak testik je v albume, snad tam nieco vidite aj vy... 😅

lenuliatko
27. okt 2009

Dobrú chuť lyndus

feja22
27. okt 2009

Babky pokiaľ ja napíšem jednu správu, vy ste už na druhej strane. Pomooooooooooooc

lenuliatko
27. okt 2009

feja, to chce prax 😀

feja22
27. okt 2009

Parlodel beriem už roky. Nemám veľmi vysoký, skôr kolísavý a toho sa trošku boja, by sa nezbláznil a narobil šarapatu.

zajacik...
27. okt 2009

No dala som tam inu fotku, hadam je vacsia. A idem to este skusit odfotit, ci sa mi nepodari lepsia foto.

lenuliatko
27. okt 2009

Jáj, to je na prolaktín, som si ho pomýlila s prednisonom. Už chápem. Tak ten už asi fakt nepotrebuješ 😉

feja22
27. okt 2009

prolaktín ,aby sa nezbláznil, ale vy ste v obraze, jedno slovko hore, dolu

katy2
27. okt 2009

zajko, ahoj 🙂 ten testik je nadherny.... 😵 😵 😵 strasne sa tesim s vami babulky 🙂
feja, zasa pokusam, nedas si tt k menu? nech povzbudis aj ostatne babenky? 😉

lenuliatko
27. okt 2009

Zajačik, vidím tienik. Neviem, čím fotíš, ale daj si väčšie rozlíšenie, nech je celková foto väčšia.

katy2
27. okt 2009

ja som testy scanovala 🙂

zajacik...
27. okt 2009

Fotim fotakom, pri scanovani mi to velmi osvetlilo...

Skuste este pozriet tu: http://forum.rodinka.sk/download/file.php?id=26...

katy2
27. okt 2009

ja vas opustam, idem zarobit malej obedik, potom sa najem ja, potom mala mliecko a pojdeme von do zahradky... kym neprsi 🙂
majte sa krasne a opatrujte bambulky 😵 😵 😵

feja22
27. okt 2009

Zajačik, nenápadné, ale predsa. Katy veľmi rada, ale ešte vyčkám na UTZ. Stále som opatrná, možno až priveľmi, ale to som ja.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre