Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lenuliatko
29. okt 2009

Dobrý plán máš 😉 Hlavne, že je s čím testovať a už len nech palička tmavne a bude dobre 😵

zajacik...
29. okt 2009

No ved jasne, ani ja nebudem zavreta stale doma, cerstvy vzduch je cerstvy vzduch a taka prechadzka urcite len prospeje 😉 A s tym uradovanim, mne by sa niekedy hodilo pracovat vecer, niekedy sa mi cez den nechce. Ale proste musim rano nacupitat do prace a odsediet tam 8 hodim ci sa mi paci alebo nie... ale nestazujem sa, som rada ze vobec pracu mam, co by ini za to dali keby mali robotu...

lenuliatko
29. okt 2009

Presne tak, buďme radi, že máme čo robiť. Idem mojka, zverinec pýta jesť, tak im idem dať, kým zožerú mňa. Možno sa ešte ukážem a keby nie, tak silno na teba myslím a zajtra prajem krásne viditeľné paličky 😉

zajacik...
29. okt 2009

Tak ahoj a dakujem 🙂

zajacik...
30. okt 2009

Dobre ranko. Chcem sa vsetkym podakovat co mi poradili mamatest 🙂

kukulik30
30. okt 2009

ahoj zajko...krasa krasa krasa...z celeho srdiecka blahozelam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , vcera som sa sem vobec nedostala, narocny den za nami...tak som zapla aspon teraz net, kym som este doma, ale uz o chvilku idem budit maleho a sup do prace

kukulik30
30. okt 2009

a mamatest je naj ...ja to vzdy hovorim 🙂 😉 🙂

kukulik30
30. okt 2009

lenka, konecne som nasla, ako si dopadla na krvicke, tak to mas krasne cisielko...dnes uz bude paradna hodnota, tomu verim 😵 😵 😵 😵 😵 😵

joj, babulky, ani nevuete , ako mam z vas radost 🤐 🤐 🤐 🤐 posielam cmuky vsetkym 😀

zajacik...
30. okt 2009

Kukulik dakujeeem 🙂 🙂 🙂 Aj ja ti posielam cmuk 😵

mimusa4
30. okt 2009

no krása dievčatá..a je to taaaam aj s palicamiii..takže predsa na každú dôjde, teším sa s vami jáááááj 😀 😵 😵

katy2
30. okt 2009

ahojte 🙂
zajko 😵 😵 😵 😵 co som vravela, mamatest je mamatest 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 uz to tehu neodtajis 😀 😀 😀 tesim sa strasne s tebou, s vami..... 🙂

steva
30. okt 2009

zajacik krasne//,velmi sa tesime 😵

lyndus
30. okt 2009

ahojte babulky 🙂
zajko, nadherna dialnica, ukazkova, si jasna tehula 😀 😀 😀 tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, cmuqi 😀 😀 😀
ranajockyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
My sme doma z utz, Dankovcik bol zlaty, riadne nam toho nasho chlapiska vyobracal, maly je krasny, len sa zas nechcel ukazat, zaboril xichtik do maternice a bolo, tvrdohlavy od mala 😀 😀 😀 takze fotocku zas nemame ☹ co uz... ma secko co ma mat, len je o 3 tyzden vacsi, cos ma dost prekvapilo, vazi 1604-1838g, predpokladana vaha pri porode 3750g, tak som zvedava... len ten TP podla velkosti 20. 12. 2009 sa mi vobec nepaci hehe 😀 😀 😀

katy2
30. okt 2009

lyndus, ahojky, ani nasa hanka sa nam v 30tt nechcela ukazat... stale si drzala rucicky cez tvaricku... mohol dankovcik robit co chcel, ani ju to nehlo.... 😀
takze malinky rastie ako z vody... no co, na Vianoce budete styria 😉 dostanete nadheryn vianocny darcek pod stromcek.... hlavne nech je malinky v poriadku.... uz sa ti to teda riadne krati.... 😵

zuzana.dry
30. okt 2009

Ahojte, no vidim, ze su tu same pozitivne spravicky...ved uz bolo nacase!!! 😉
Gratulujem novym tehulkam 🙂
Deny, nevsimaj si ziadne normy na priberanie babatka...len pekne koj a nestresuj sa...nas maly tiez pribera rozdielne...teraz zasa pribral za posledny tyzden dost vela...to su tie vahove sprinty...ci ako sa to vola...som na tom podobne...s malym cele dni sama...obcas idem k rodicom...len tam mam sancu si trocha oddychnut...cez den vela toho nenaspim a noci su lepsie a horsie...maly asi 3x hore...a potom tazsie zaspava...musim ho celeho zabalit aj s rucickami...lebo ked nimi rozhadzuje, tak sa zobudi...a len mrnci a bol by cely cas na dide...a na to nemam v noci energiu...ale ked sa rano zobudime a on sa na mna krasne zacne usmievat, tak vsetko je prec a ja mam zase enrgie na cely den...je to nadhera...aj ked obcas padam z noh 😒
Zdravim vsetky ostatne... 🙂

petronelka77
30. okt 2009

Dobre ranko,
zajacik, velmi sa tesiiim s tebou, nech ciarocky len silneju...si proste tehulka 😉 .
Lyndus, aj ja som bola vcera u Dankovcika a ani nas maly sa nechcel ukazat, nech s nim robil Dankovcik co chcel, mal rucicky pred tvarou a aj nozicky, hotovy akrobat 🙂 . Sme vyvojovo dopredu, termin vychadza na zaciatok januara 😉 ...tentokrat ani foto nemam, esteze som bola v 27tt na komercnom, tam mame aj DVD 😉 .
Maly sa asi nebude rad asi fotit, cely tatino 😉 .

jespera
30. okt 2009

Ahoojte,
Lyndus super - takze vianoce, pamatam si dobre ze si planovala na troch kralov ? Ja som strasne zvedava na vahu mojej slecny - v utorok idem na prietoky, dufam ze mi to tam povedia...
Zdravim vsetky Splniecka 🙂

zajacik...
30. okt 2009

Babulky dakujem ze sa tesite so mnou, ja tomu nejakonemozem uverit, je to ako nadherny sen 😵 😵 😵
Zdravim vsetky mamicky s babatkami, tehulky s bruskami, vsetky snazilky, no proste vsetky SPLNiecka 😵

zajacik...
30. okt 2009

Lyndus no Vidis aky je Jakubko zlaty, hadam by si nenechal ujst najkrajsie sviatky v rooku 😵
Lyndus, Petronelka, som rada ze UZV dobre dopadol 🙂

lyndus
30. okt 2009

katy 🙂 budeme len traja, ale aj tak super, nejak zacat musime .-) ja by som radsej novorocniatko 🙂)) hlavne nech je v poriadku, to je najdolezitejsie teraz 🙂
petronelka nas sice nemal rucicky ani nozicky, len si zaboril xichtik a neukazal sa ani za svet 🙂 ale zlaty je, take liciska ma ze az 🙂)) mno nam tiez robil teraz prietoky Dankovcik a vyzera byt secko oki 🙂 maly je pekne dolu hlavickou, uz by tak mohol ostat 🙂

lyndus
30. okt 2009

zajacik 😉 😀

lenuliatko
30. okt 2009

Zajačik, nááááádhera 😵 😵 😵 Júúúj, viem ako sa tešíš, krásne palice. je to jasné, si tehula a zajačikovia sa majú dobre 😉
Aj ja som testovala, stále to tmavne, už sú palice skoro rovnaké. Idem vás dočítať.
Ahojte splniečka 🙂

vevericka80
30. okt 2009

ahojte splniecka....som velmi rada, ze tu citam take dobre spravy 🙂 , hned mam lepsiu naladu 😉
gratulujem vsetkym co nasli //

gisel22
30. okt 2009

Ahojte, velmi dobre sa citaju tieto pozitivne spravicky, dodavaju mi energiu v tomto niekedy neznesitelnom cakani na vysledok. Zajacik, ta ciara je krasna 🙂 , lenuliatko cakam, ze dnesne hodnoty budu minimalne raz take ako minule 😉 Velmi sa s vami tesim, pretoze viem, / vsetky z nas/ ako tuzobne tuzime mat konecne pozitivny vysledok a tesit sa z babatka. 🙂
Drzim prsteky vsetkym snazilkam, tehulkam a mamickam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenuliatko
30. okt 2009

Deny, tak drobec je hanblivec? 😀 On sa vám chce ukázať až naživo, nech je prekvapko 😉
Kukulik, aj ja dúfam, že bude pekné číslo 🙂
Ako ste sa tu pekne zišli vy tri spolubojovníčky, ste len nejakých 25tt vopred, ale nevadí 😉 Čochvíľa rodíte kočky.

lenuliatko
30. okt 2009

Gisel, že budeš nasledovať 😉

gisel22
30. okt 2009

Dufam lenuliatko, velmi po tom tuzim, ale co ma byt, bude. 🙂 🙂 🙂 Teraz mam radost aspon z vas 😉

lyndus
30. okt 2009

leni, ani nie hamblivec, jak tvrdohlavec hehehe 🙂 pindika ukazoval jak na povel, len xichtik nie 😀 😀 😀
nebojaj, tych 25TT zbehne jak nist a budete na tom rovnako 😀

katy2
30. okt 2009

lyndus, az teraz pozeram, co som napisala, ze styria 😀 😀 jasne, ze som ymslela, za traja 😀 😀 😀 to uz asi ta moja tuzba po surodnecovi hanicky sa prejavila 😉

lyndus
30. okt 2009

katy ved jasne, mile to bolo, snad aj my budeme coskoro 4 🙂 najneskor do 2 rokov 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre