Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
31. okt 2009

Mima no brala by som 🙂
A canesten je na mykozu dobry, aj candibene mast alebo tabletky...

lenuliatko
31. okt 2009

Zajačik, ale veď si dutinku popozeráš 😉 UZV zdravý nie je, aj moja doki mi to veľakrát hovorila a snažila sa robiť len taký bleskový. Vznikajú pritom silné vibrácie, či čo, všetko sa to vnútri prehreje, dokonca akoby až plodová voda vrela. Nie z teploty, ale skôr z vibrácií. Nejdem vás strašiť, ja som len o sebe písala, že sa ponáhľať nebudem.
Mimka, tak sa mi zdá, že baby chodili o týždeň po kontrole na KET, ešte budeš brať lieky, nech rastie sliznica. Si nedočkavá, čo? 😉

lenuliatko
31. okt 2009

Zajačik a zabudla som. // sú dôležité, príznaky môžu byť raz silnejšie, raz slabšie, hlavne, že palička tmavne. Aj ja mám pocit, že ten môj OHSS je lepší, alebo som to trochu rozchodila a zvykla si 😅 Ale v podstate stále mi to dá dosť zabrať.
Inak, aj ja som dala do albumu posledný včerajší testík, už asi nemá zmysel testovať.

lenuliatko
31. okt 2009

A včera som si kúpila olej na mazanie bruška, tak hrdo som s ním kráčala k pokladni 😀 Tak sa od včera mažem 😎

mima263
31. okt 2009

baby prajem Vám krásny deň 🙂
By ste neverili aký mám dôvod, že chcem ten KET čím skôr.
Môj zamestnávateľ ešte nezačal vykurovať - sedím v totálnej kose. No a ohrievače stále vyhadzujú poistky.
Už chcem ísť rýchlo na PN-ku, lebo som aj nachladená, kýcham kašlem a tak.
Ešte perlička na záver - pracujem v štátnej správe

lenuliatko
31. okt 2009

Mimka, nezávidím 😒 Tak sa apoň poriadne obliekaj, nech neochorieš... A zamestnávateľ je vadný, či čo? Vykurovacia sezóna začala, von je kosa, tak je povinný sa postarať o teplo 😠

zajacik...
31. okt 2009

Lenuliatko dobre ze si o tom UZV napisala... A testik mas nadherny 😵 Inak este ked si pisala o tom oleji na brusko, ze si ho mazes, tak ja som zase pocula, ze nieje velmi dobre zo zaciatku hladkat brusko, ze to moze sposobovat potrat. Ale neviem co je na tom pravdy... ale tak radsej opatrne 😉

Mima tak to je sila s tou kosou... 😠

gisel22
31. okt 2009

Ahojte dievcata, tesim sa z vasis krasnych testikov 🙂 🙂 🙂
Dnes som rano vstala a zacinam sa citit na chorobu a teraz som si merala teplotu, tak ju mam zvysenu. Dnes som 5-ty den po ET a uz zacinam stracat trpezlivost, neviem co to so mnou je, zeby tie hormony v tele? Uz nej je aspon desiaty den, vsak to cakanie na vysledok je hrozny. 😠

gisel22
31. okt 2009

Inac zajacik, ja som ako som minule pisala, pocitovala, ze mi zacinala mykoza a canesten mast mi pomohla, uz je to v poho.

zajacik...
31. okt 2009

Gisel dobre ze mykoza je prec. A este chvilku vydrz, o par dni mozes testovat 🙂 Ja som mala tiez transfer v pondelok a testovala som dalsi utorok 🙂

gisel22
31. okt 2009

Zajacik, chcem sa ta opytat, ked si bola prvykrat na IVF, tak si mala ine priznaky ako teraz?

zajacik...
31. okt 2009

Prvykrat ma prve dni po ET trosku bolelo brusko a potom uz nic... ale verila som stale... teraz viac citim vajecniky a aj castejsie chodim cikat. A este nespavost - vecer vobec neviem zaspat, aj vyse hodiny len lezim a nic, aj dnes som zaspala az okolo polnoci, vcera o pol jednej v noci... ale hlavne aby babiky boli OK, alebo babika 😵

cmuk05
31. okt 2009

Ahoj zajačik gratulujem k //
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

taella
31. okt 2009

ahoj cmuk 😉

gisel22
31. okt 2009

Vies, zacinam sa prilis sledovat a to nie je dobre na psychiku. Mna vajecniky uz prestali boliet, ostalo mi zatial nafuknute brucho a mierne citlive bradavky. Uz sa zacinam vsetkeho bat. Prve dni som bola taka pokojna a teraz som strasne nervozna, ale asi nie som sama. 🙂 😉 😉
Ako je fajne tebe aj lenuliatku, ze uz viete na com ste. Silno vam drzim prsteky nech mate krasne tehotenstvo a o 9mesiacov zdrave a krasne babo 🙂 🙂 🙂

haannka
31. okt 2009

Ahojte babulky. Chcela by som sa k Vám pripojiť. 😉 Mám za sebou 3.IVF, 1.IVF u Dr.Her., dalšie dva IVF v Heliose Martin (z 2.IVF mám snyčeka 🙂 ). 3.IVF nám nevyšlo, nebol ani ET ☹ . Na 4.IVF už ako samoplátca by som chcela skúsiť SPLN, ked že som z okresu MI a do MT som cestovala 400km, každý druhý deň. Takže verím a dúfam, že naše vysnívané druhé bábo sa nám predsa podarí v SPLNE. Všetkým tehulkám blahoželááám. 😵

cmuk05
31. okt 2009

Ahoj Stevka 😀 😀 😀 😀 co ty tu?

zajacik...
31. okt 2009

Cmuk dakujem 🙂 To je krasne ako ste tu s Taellkou prisli naraz, ja som tu zacinala ked vy ste otehulkovali a uz mate ake velke babiky 😵

zajacik...
31. okt 2009

Haannka inak ako samoplatca tu na SK zaplatis za IVF poriadne... ak peniaze u vas niesu problem, tak je to OK. Ale je vela kociek co uz maju vycerpany limit tu na SK a chodia do Brna, tam ta ako samoplatcu vyjde IVF rovnako ako tu ked to mas preplatene poistovnou. A viem ze tam chodia aj babulky z vychodu, a su tam velmi spokojne, vraj aj uspesnost je vysoka. Tak ak si este nebola pozriet v tak skus v teme Slovenky v Reprofite Brno (alebo tak nejak sa to vola). No ale keby si bola predsa len rozhodnuta pre ten "nas" SPLN, tak zelam vela stastia, nech sa cim skor dockate aj surodenca 😵

deny32
31. okt 2009

Lenuliatko, to ze su to dvojicky zistil pri UZV v 6tt a presne, ako ste tu niektora pisala.. ci by velmi vadilo, kde budu dve 🙂 srdiecka videl v 8tt, ale to som uz bola aj u svojho lekara. Pohlavie zistil moj dr. asi v 18tt, teraz som zvedav, ci sa to potvrdi 🙂 nastastie som bez komplikacii, akurat som 2x spinila v prvom trimestri, ale vraj to nebolo nic vazne. SOm vedena na rizikovom, ale chodim dalej do prace. Jediny rozdiel je v tom, ze do poradne chodim cca kazde 2 tyzdne. Brusko je v pohode, nie je zatial velke... vraj mam mensie ako kolegyna, ktora caka jedno.... ale aj rast bruska je individualny a u kazdej to moze prebiehat inak 😉
Zajacik, drzim Ti na pondelok palce ... a taktiez vsetkym cakatelkam a snazilkam 😉

zajacik...
31. okt 2009

Deny dakujem 🙂 No tak ja teraz neviem, ja asi pojdem aj na ten UZV v 6tt, uz som uplne pomylena 😅 Ale zvedavost je silna 😵 Pozdravujem tvoje babiky v brusku 🙂

deny32
31. okt 2009

Zajacik, aj tak este nic neuvidis, isla by si zbytocne.. a aj v 6tt nevidiet skoro nic.. v 8tt je to ovela zaujimavejsie, dokonca mozes vidiet, ako bije srdiecko a cela babulka "podskakuje" 😵 😵 😵
Este ho (alebo ich) uvidis velakrat, teraz je velmi haklive obdobie, tak ich nechaj pekne zavrtavat sa 😉

takyna
31. okt 2009

Lenka , Zajacik gratulírujem 🙂 🙂 🙂 držím aj ostatným palce 🙂

lenuliatko
31. okt 2009

Ahojte, mne sa nič nechce, len vylihujem 😅 Tak som vás ešte prišla kuk a idem sa osprchovať a zaleziem do perín.
Takyna, aj tebe gratulujem, krásne HCG 😵 Ale nám tých 5tt pristane, čo? 😉
Zajačik, veď ja bruško nemasírujem silno, len rozotriem olej, dávam pozor 🙂
Deny, ďakujem za informácie, ešte chvíľu počkám, kým zistím, koľko ich tam je naozaj a potom si budem pýtať info stále, keď sa potvrdia dve 😉 Ja pôjdem na UZV po 9.11, v ten týždeň niekedy. A dáva doki aj fotku, potrebovala by som ju 😅
Hanka, vitaj medzi nami. Prajem ti, nech sa v SPLNe dopracujete k súrodencovi 😉

tomka12
31. okt 2009

Lenuliatko, mam z teba veeeeelku radost, gratulujem 😵 😵 A tie 5tt ti pri mene krasne svietia 😉
Zajacik, gratulujem aj tebe 😵 Len sa opatrujte dievcata 😉

zajacik...
31. okt 2009

Takyna, Tomka, dakujem 🙂
Deny no tak este uvidim co povie Hredzi ohladom toho UZV, ze kedy mam prist...
Lenuliatko, Takyna, aj ja uz chcem 5tt 😵 😵 😵

lenuliatko
1. nov 2009

Dobré ránko 🙂
Nikde nikto? 😕
Zajačik, čakám na testík, ak palička tmavne, kľudne si aj ty nastav 5tt 😉
Tomka ahoj, ďakujem ti krásne, veď sa z tých tt aj patrične teším 🙂 A čo ty a Brno? Čo máš nové, už sa niečo rozbieha? Onedlho budeš tehuľka tiež, vôbec o tom nepochybujem 😉

zajacik...
1. nov 2009

Lenuliatko dnes som netestovala, az zajtra 🙂 A tt si nastavim zajtra po krvicke 😉

lenuliatko
1. nov 2009

Tak sa teším, ako ti tam zajtra bude svietiž 5tt. práve som si študovala na tehotenstvo academy, čo sa v nás deje a ako naše drobce vyzerajú 😵

feja22
1. nov 2009

Pekný deň splniečkovu. Babky ja stále nič necítim. Dokonca aj to bruško, čo robilo šarapatku je v pohode. Som z toho trošku smutná. Neviem, či je to v poriadku a nornálne.
Zdravím nové babenky.
Čítam Vaše názory na UTZ. Mne Hredzi povedal, že mám prísť okolo 5. 10. a to je 6tt. Teraz neviem, či je to vhodné.
Prosím ak tam niekto ste - napíšte.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre