Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
2. nov 2009

Zuzliiiiik 😵 😵 😵 😵
Mimusa co tam po cislach, hlavne ze mas Mirka v naruci 😵

zajacik...
2. nov 2009

Deny dakujem 😉 Ty si mala ake hcg?

dalida
2. nov 2009

Zajacik, pripajam sa ku gratulaciam 😵 Drzim palce 😵 Nech vsetko dopadne tak ako ma... 😵 🤐 😀

zajacik...
2. nov 2009

Dalidka dakujem a zelam ti nech nas cim skor nasledujes... a so stastnym koncom... drzkaj sa, myslim na teba!!!

kkatty
2. nov 2009

Ahojte, tehulky 😵 veľmi sa s vami teším a gratulujem... Len sa držte a nech je všetko OK! 😉

dalida
2. nov 2009

Zajacik, dakujem. Dufam, ze Boh vyslisi tvoje prianie a co najskor ma posle "do vlaku" k vam. 🙂

zajacik...
2. nov 2009

Dalidka 🙂

zajacik...
2. nov 2009

Kkatty veru len nech je vsetko OK, to je najdolezitejsie 🙂 A krasne ti to ubieha, mam pocit ze len teraz si tam mala 10tt a uz mas 14tt 😅

kkatty
2. nov 2009

zajacik...no, veru ja mne to dosť rýchlo beží... zajtra začínam 15.tt 🙂

kkatty
2. nov 2009

A samozrejme aj všetkým čakateľkám a snažilkám držím prsty 😉

cizana
2. nov 2009

Ahojte,
zajačik - blahoželááááám! Teším sa s Tebou a držím palce do úspešného konca! 🙂 🙂 🙂
Úprimne vám závidím - tak by som sa chcela k vám pridať............ale bohužiaľ moje embryjka to vzdali ☹ 😢 😢

lenuliatko
2. nov 2009

Aké veselé čítanie tu je 😉 Ja som taká zmordovaná, že by som najradšej zaľahla a spalaaaa 😔 Pol dňa som zabila v meste, dosť som sa prešla, bambuľky prevetrala, ponatriasala, vymrzla... Ešte mám doučko zachvíľu a potom fajront, zaleziem s čajom do postele 😵
Cavik nechj sa príde pochváliť, kedy má OPU...
Mimka a ty kedy vklad, o týždeň?

lenuliatko
2. nov 2009

Cizana ahoj, nebuď smutná. Možno sa zadarí aj samo a keď nie, tak tie ďalšie embryjká budú tie pravé 😉 Neviem, čo je za dobré obdobie, ale aj v snažilkách (grafyBT) baby tehotnejú jedna za druhou, tak sa treba posnažiť 🙂

zuzulik
2. nov 2009

jeeej tu sa to zacalo otehulkovavat 😀 vsetkym novym tehulkam gratulujem a prajem vela zdravicka a aby ste to dotiahli do uspesneho konca 😵

cizana
2. nov 2009

lenuliatko, ďakukem za povzbudenie, ale dnes nejako nezaberá. Nie som dobre nastavená...-je mi hrozne smutno!!!Cítim sa tak sama a prázdno...Manžel veľa pracuje a to radí aj mne, ale ja sa neviem veľmi sústrediť - nemám chuť, som bez motivácie...

zajacik...
2. nov 2009

Zuzuli, Cizana, dakujem 😵
Cizana viem ze dnes by ta ziadne slova neutesili, urcite citis pocit krivdy ze preco to nevyslo aj tebe... nehovoriac o tom ked sa to tu teraz znovu rozbehlo s pozitivnymi spravickami, pre teba a vsetky neuspesne babulky to musi byt ako sol na rany... 😔 ... strasne vam vsetkym prajem aby ste sa aj vy mohli tesit tak ako sa my tesime teraz. Ja verim ze na kazdu raz dojde cas... 😉

cizana
2. nov 2009

zajcik, teš sa a vychutnávaj si to!!! Konečne plodné obdobie- rozbehli ste to - ale je to aj nádej pre ďalšie čakateľky ...Zostávaš doma na PN?

mima263
2. nov 2009

ahojte,
zajačik krása - blahoželám 😉
cizana úplne Ťa chápem, ja som na tom podobne už od júla. Ale čo sa dá robiť, musíme fungovať ďalej...

zajacik...
2. nov 2009

Mima dakujem 🙂
Cizana zatial som na PN, uvidime ako bude dalej, chcela by som ist naspat do prace, ale este uvidim, aspon zo zaciatku je asi lepsie byt doma, a hlavne ked je vonku taka zima a kadejake choroby 😒 Tento a buduci tyzden som doma urcite a potom uvidim...

cizana
2. nov 2009

mima, manžel sa zlostí, keď zistí, že čítam MK,že si to stále pripomínam(neúspech), ale ja si nedám povedať...Aspoň trochu rozptýlenia....a potešenia, že sa to dá!!!

melisska
2. nov 2009

zajaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiik blahozelam ku krasnym zajacikom v brusku 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj aj som si ista ze su to dvojky 😉 no musime vydrzat kym sa to potvrdi 😀 😵 😵 😵

lenuliatko
2. nov 2009

Cizana, chápem ža. Aj mňa prepadávali také obdobia. Treba to dostať von, vyplakať sa, ponadávať na celý nespravodlivý svet a zas bude dobre, príde nová chuť bojovať. Nerob nič nasilu, anis a nasilu nesnaž byť v pohode, nechaj to voľne bežať a ten pokoj zas príde postupne sám...

cizana
2. nov 2009

zajacik, radšej zostaň doma- aspoň do vianoc...a lenuliatko zostáva alebo zarezáva v práci?

lenuliatko
2. nov 2009

Cizana, ja tak striedavo, väčšinou som doma, ale keď treba, tak toľko vybehnem, ako napr. dnes 😝

cizana
2. nov 2009

No dnes je aj "kosno", tak sa chráňte aj svoje bambuľky 😉

lenuliatko
2. nov 2009

Veru, dnes bola hnusná zima, aj keď slniečko svietilo. Ale čo by sme chceli v novembri? Už sa teším na jar a leto 😵 Aj kôli teplu, aj preto že príde bábo. Ja mám zimu rada tak do 3. kráľov, potom už nech je rýchlo jar 😀

cizana
2. nov 2009

Máš pred sebou krásne a šťastné obdobie- uvidíš, že všetko zbehne rýchlo. Ani sa nenazdáš a máš malú/ého v náručí. Ja sa teším a zároveň sa zamestnávam naším domčekom, ktorý pomaly rastie. Aspoň z niečoho...

kukulik30
2. nov 2009

ahojte splniecka 😵

zajacik..tak oficialne B 😵 L 😵 A 😵 H 😵 O 😵 Z 😵 E 😵 L 😵 A 😵 M 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 A KRASNE TEHULKOVANIE 🙂

kukulik30
2. nov 2009

my sme mali cestovny vikend, takze kym vas zase precitam..aj jaaaaaaaaaj 😀 ale je tu vesela nalada a to je fajn, to sa bude aj dobre citat 🙂

tina1
2. nov 2009

ahoj lenuliatko a zajačik, z celého srdiečka Vám blahoželám. Dúfam, že Vás budem nasledovať, je to asi štastné obdobie na plodnosť. Ja idem 16.11. po včeličku decapeptylu a potom hor sa do stimulky. Výsledok vychádza tak zhruba na Vianoce, tak si prajem, aby boli šťastné. 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre