Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
24. apr 2009

ahoooojjjjjjjjjjjjky 😵 😵 😵

zajacik...
24. apr 2009

Jespera este par dni vydrz, lebo ked bude testik negativny, tak ta to zbytocne vystresuje a vysledok bude stale neisty... Jedna babulka, co si s nou pisem na inom fore, tak ona isla na krvicku na 10. den po ET, tak este rano testla a bola len jedna ciarka, tak to velmi oplakala, a poobede bola krvicka pozitivna a dnes ma nadherne dvojciatka 😵

ixi
autor
24. apr 2009

ahoj zajacik

katy2
24. apr 2009

je to fakt, ze s tymi testami je to take vselijake.... krv je najistejsia... ale ked ta nasa tuzba vediet vysledok cim skor je silnejsia 😵

katy2
24. apr 2009

ahojte 🙂

kukulik30
24. apr 2009

taaaaaaak, baby oficialne sa zaradujem medzi stimulantky, ziadost je uz schvalena 😵 😵 😵 ..najprv som voalla ja, ale sestricka ju nenasla, ale o hodinu sa prehrabavala a nasla ju v inej kopke, tak mi zavolala, ze uz je tam...takze medzi 18-22dc mam prist na decapeptyl, predtym ale zavolat, ci tam bude dr. 🙂 super sa tak tesim 😵

kukulik30
24. apr 2009

a taella, ty mas tiez pekny kociarik, aka to je znacka? 😉

ixi
autor
24. apr 2009

taelka ma presne ten co aj ty v albume 😎 😎 😀 😀 😀

ixi
autor
24. apr 2009

kukulik inak blahozelam 😵 😵 😵

katy2
24. apr 2009

kukulik, blahozelam a drzim palce 😵 😵 😵 😵

kukulik30
24. apr 2009

ixi, to je ten?...ani som si nevsimla 😕 😅 😀 fiha..super
ja sa chystam so splnu 5, 6,7. maj..niektori z tych dni, tak sa snad s niekym stretnem 😉

zajacik...
24. apr 2009

Ahojte 🙂
Kukulik tak ides na veeeeec!!! 😵 😵 😵

cavik
24. apr 2009

Pekný deň

kukulik...aj mne vtedy vychádza 18.-22. deň....od pondelka do piatku 🙂 🙂 .....ale keďže sme vtedy opäť na týždeň na chalupe, tak mám poriešené 😉 ....dilema, či ísť alebo neísť na IVF hneď je takmer poriešená 😉
....v júni oslavujeme nejaké okrúhliny a my máme takmer celú rodinu na Liptove, a oslava bude pravdepodobne tam, tak tu zase dlho nebudeme a potom už majú pomaly v SPLN-e odvču.....no...nijako mi to nevychádza na skôr ako na ten september 😉 😉 🙂 🙂

taelka...ja som Ťa ešte nevymákla kočíkovať, ale moja mamka hovorí, že už Ťa párkrát videla, že kočíkovala aj pani T. 🙂 🙂 ....hádam čoskoro uvidím malých krásnych chrústikov 🙂 🙂

tehotky....skoré aj neskoré....držte sa 😵 😵

zajacik...
24. apr 2009

Cavik no tak nakoniec ak sa rozhodnem pre dalsie IVF tak na to pojdeme mozno spolu rovnako 😀 Len este nemam ani odvahu ani chut na dalsie iVF, tak uvidime 😅

cavik
24. apr 2009

zajačik....vlastne ani ja....u mňa by sa odvaha aj našla, ale momentálne je chuti trochu menej, ako by sa patrilo 🙂

katy2
24. apr 2009

jej, cavik, vitaj 🙂
vidim, ze sa ti to posuva.... ale septembrove IVF byva uspesne 😉 🙂 😵

cavik
24. apr 2009

alebo.....keď už tak premýšľam 😵 😵 .....je to začarovaný kruh.....chuť nieje preto, lebo chýba odvaha 🙂 🙂 nechceš niečo robiť, keď je výsledok vo hviezdach a Ty niesi ochotná ( v tom dobrom zmysle slova ) vziať neúspech ako výzvu
.....keď budeš vnútorne presvedečená, že to vyjde ( a neúspech Ťa nezlomí ), tak do toho pôjdeš s chuťou 😉
.......fúúúúha, akú filozofickú úvahu som to teraz vypustila z úst ( pera ), asi sa idem rýchlo napiť, nech ma to prejde 😀 😀

cavik
24. apr 2009

katy...ahoj.....ja to tak trochu náročky odsúvam 🤐 🤐

zajacik...
24. apr 2009

Cavik ja nieze nemam odvahu na samotne IVF, to bolo v pohode, skor sa bojim vysledku, ze ak by to nevyslo, tak by som na tom bola asi velmi zle... A s tym suvisi aj moja nechut ist do toho 😖 Ale nejako bude 🙂
Katy a v SPLNe maju v auguste dovolenku? Ty si vtedy pisala ze ti decapeptyl pichal tvoj obvodak, nie? Ci sa mi to pletie? Lebo ja ak by som sa rozhodla pre IVF, tak rozhodne v septembri, aby som mala junovciatko, o ktorom snivam odjakziva 😵 A to by som na decapeptyl musela ist v auguste...

katy2
24. apr 2009

cavik, ale september byva priaznivy na uspesne IVF 😉

cavik
24. apr 2009

katy....no veď to je o dôvod viac 🙂 🙂 🙂

zajacik...
24. apr 2009

Cavik a dokedy mas schvalenu ziadost? Na 6 mesiacov? Si v Dovere?

zajacik...
24. apr 2009

Misko ma teraz niekedy narodeniny? Vsetko najlepsie k 2 rockom 😵

cavik
24. apr 2009

zajačik....veď tak som to v tej svojej eseji aj myslela......evidentne je filozofia moja slabá stránka, keď mi nik nerozumie 😢 😢 😢 😀 😀 😀 😀 😀 už sa mi to viackrát nestane 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ( ja mám inak takú super náladu teraz 🙂 🙂 )

kukulik30
24. apr 2009

cavik, zajko, tak nech to bude kedykolvek, nech je len uspesne 😵

cavik
24. apr 2009

Zajačik.....na lieky do júla....to si musím ísť vybrať a žiadosť je na rok....som vo VšZP

Miško mal 29.3. narodky 🙂 🙂

zajacik...
24. apr 2009

Aha uz som nasla v albume 29.3.2007, tak som posledny gratulant 😀 Mna pomylil ten udaj v pase, mohli tam dat ze 2 roky, 0 mesiacov a 3 tyzdne 😉 To by ma uz nepomylilo 😎

katy2
24. apr 2009

zajko, ano v auguste maju dovcu... ja som bola v splne tesne pred dovcou, pytala som si predpisat lieky a presviedcala som hredziho, ze dekac mi moze pichnut aj obvodak..... trvalo to dlho, ale nakoniec sa dal presvedcit a vypisal mi papier pre gyndosa... bol tam potrebny aj uzv, ci nemam cysty... a ten sa nedal urobit skor, lebo oni to sleduju az po ovu..... 🙂

cavik
24. apr 2009

Ďakujeme..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zajacik...
24. apr 2009

Cavik ved ja viem ze si to tak myslela, lenze kym si to pisala, tak som pisala ja to svoje, takze to tvoje este nebolo na monitore, chapes? Inak som ta pochopila velmi dobre, dufam ze aj ty mna 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre