Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lenuliatko
10. nov 2009

Veverička, ďakujem 🙂 Bodaj by tu stále boli len dobré správy.

vevericka80
10. nov 2009

leni niet zac......mas pravdu....aj u nas doma by sa uz zisla nejaka dobra sprava 🙂
rebeka, gisel je mi to velmi luto

rebeka33
10. nov 2009

Ahojte. lenuliatko gratulujem k super správičke. Dvojky sú sen. Tak veľa zdravíčka a málo strasíku. 😀 😵 😵 . Baby, používa niekto chili a keď hej kde sa dá kúpiť, nech mám pocit ,že som pred KET-om urobila ešte niečo +.
takyna videla som ťa aj na téme z r. Brno. Bola si tam? myslím v Brne. Mne sa čím ďalej viec páči myšlienka softu. Nemáte niekto skúsenosť? Škoda, že to náš doki nerobí.

katy2
10. nov 2009

rebeka, takyna otehu v brne 😉

kukulik30
10. nov 2009

rebeka, ja papam chilly , papam ho uz dlho, original chilly papricky v tej malej flasticke...ja to milujem 😵 jem to ciste, s chlebikom, proste davam si to vsade, kde sa da 🙂
ale da sa kupit aj v kapsuliach 🙂 ak nemas rada stiplave 😉

piskota80
10. nov 2009

Bambuľky,
asi mi neuveríte, no opäť beriem antibiotiká na ureoplazmu 😀 😀 a to nie kvôli urei, ale na hrdlo, no v príbalovom letáku je uvedené, že je to tiež liek na chlamydie, mikoplazmu, ureoplazmu, helikobaktera ai... takže budem preliečená o 106 😵 😵 😵

kukulik30
10. nov 2009

piskotka, ja som tak mala sumammed , ked osm bola chora a tam bolo na letaciku , ze aj na ureo, tak som si vravel, ze aspon prelieci aj toto, ak nahodou je 😀 hlavne tie sirokospektralne atb su v podstate na kadeco, aj na take ako ureo, chlamidie a pod 😉

piskota80
10. nov 2009

kukulik, tieto lieky beriem 🙂

kukulik30
10. nov 2009

hej ? 😀 no tak budes uz isto zdrava, po takych davkach 😀

piskota80
10. nov 2009

a ty sa kedy chystáš na KET?

kukulik30
10. nov 2009

ja neviem, asi o 2 tyzdne zacnem stimulku, troska sa mi omeskala ovulka, tak sa mi aj cyklus natiahne 🙂

piskota80
10. nov 2009

tak to je super, verím že sa to podarí, dostala by si najkrajší darček pod vianočný stromček 😵 😵 😵 😵

juliett7
10. nov 2009

Ahojte, tak my sme boli dnes aj vcera v SPLne, vcera manzelovi odobali spermiogram a mne dnes robili sono aj bali krv. Kedze manzelova diagnoza sa potvrdila, jedina moznost otehotnenia sa javi IVF, tak si mam na buduci tyzden zavolat o moje vysledky krvi a ked budu v poiadku, ideme spisat ziadost a zacneme nas boj... Dufam, ze ho vyhrame

vevericka80
10. nov 2009

ahoj juliett7.....prajem vam uspesny koniec 🙂
rychlo to prejde....aj my sme tak zacinali koncom januara a koncom marca som uz stimulovala

juliett7
10. nov 2009

diky, ja sa uz neviem dockat. A uz mas nejake IVF za sebou?

vevericka80
10. nov 2009

ano mam za sebou 1.IVF a aj KET, bohuzial neuspesne....teraz mame pauzu a mozno v novom roku sa na to znovu dame

juliett7
10. nov 2009

tak drzim palce a ak sa smiem spytat, aky problem je u vas? U nas je problem s manzelovymi spermiami, ja som v poriadku

zajacik...
10. nov 2009

Juliet tak to sme sa dnes v SPLNe videli, my sme s Lenuliatkom sedeli hned pri dverach 🙂 Lenka aj vravela ze ci niesi ta nova baba z fora, ja som si nevedela spomenut, ale ona ta dobre odhadla 🙂 Vy ste sedeli tam pri tych sklenenych dverach 🙂

vevericka80
10. nov 2009

juliett u nas je tiez problem u manzela, posledna jeho diagnoza bola oligoastenoteratozoospermia...ja som uplne v poriadku

juliett7
10. nov 2009

Ahoj zajacik, no to som bola ja, boli sme tam vcera po 1. a dnes po 2krat .Vcera manzel odovzdal spermie a ja som bola dnes na sono a krv.

juliett7
10. nov 2009

A pozeram, ze ty si tehu zajacik? ako dlho vam trvalo otehotniet?

matulka7
10. nov 2009

Ahojte dievčatá,.... vítam nováčiky - nech sa vám darí,....
Lenuliatko - Gratulujem k dvojičkám,...... aj Zajačikovi k bábu,.....

zajacik...
10. nov 2009

Matulka dakujem 🙂

zajacik...
10. nov 2009

Juliet my sme otehotneli po vyse 4 rokoch, z toho v SPLNe po roku od prvej navstevy, toto bolo nase 2.IVF 🙂

zajacik...
10. nov 2009

Kukulik tak ty uz pomaly zacinas so stimulkou, tak vela stastia 😵 😵 😵

juliett7
10. nov 2009

no tak my sa snazime skoro 2 roky, dufam, ze to v SPLne vijde

taella
10. nov 2009

lenuliatko a zajačik gratulujem 😉

ani ja som nikdy nečakala , že budem mať dvojičky ani som si to nikdy nepredstavovala 😀

tremonti
10. nov 2009

prosim vas neviete mi poradit?vsade vidim ze si niektore dievcata meraju BT a udaje maju v nejakom grafe zo stranky fertility...,je to tam bezplatna registracia?je to vsetko anglicky a moc tomu nerozumiem,pls help

taella
10. nov 2009

tremonti registrácia je zadarmo a ako s tým pracovať máš tu :
http://merenibt.xf.cz/index2.html

taella
10. nov 2009

po ľavej strane máš Otevři vše a tam si najdi ikonku Ferfilityfriend , je tam všetko pekne rozpísané ako to funguje

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre