Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

rebeka33
12. nov 2009

Lenuliatko , bože držím všetky palčeky na rukách aj nohách. Strašne musíš ležať. Keď som sa rozkrvácala ja najprv som sa len mala šetriť , ale skončila som v nemocnici a oni povedali , že musím úplne ležať a to z nohami hore. Nedovolili mi ani zdvihnúť sa cez brucho, len sa prevaliť na bok a tak zdvihnúť. Doki v nemocnici je kamarátka, a povedala že tak ako sa leží v nemocke doma nebudem. Mne to síce nevyšlo ,ale moja mamka tak preležala 7 mesiacov a zachránila brata. tak Lež a ani sa nehni. Nech ťa všetci obskakujú . Max na záchod. Budem na teba veeeeeeľmi mysieť a modliť sa. Drž sa. Všetko bude OK. 😵 😵 😵
Ostatným splniečka pekný večer.

ixi
autor
12. nov 2009

ahoj leto ako mas? lenocka to zvladne 😉

ixi
autor
12. nov 2009

zajacik rebeka ahojte 😵

leto79
12. nov 2009

ahojte...
no zatial sa mam fajn, aj ked mam za sebou dva dni paradnych nevolnosti a zvracania, velmi tazko som znasala lieky, ale uz dobre 😉 No a este riesim zahnisany zubny vacok, co zas nie je nic prijemne, ale dufam ze zajtra vyberu drenaz a bude to OK

katy2
12. nov 2009

lenka, strasne ti drzim palce. Lez a ani sa nehyb... vydrz... myslim na teba a tvoje babuliatka....

katy2
13. nov 2009

Dobre ranko 🙂
Leni, myslim na teba.... a drzim palce....

zajacik...
13. nov 2009

Dobre ranko 😉
Aj ja na Lenku stale myslim, verim ze vsetko bude OK. Ja zatial vsetky zeny, co poznam, co krvacali pocas tehu, tak maju zdrave babiky, tak pevne verim ze to bude aj nasa Lenuliatko 😵

steva
13. nov 2009

ahojte.
Leni aj ja ti strasne drzim palce.ked bude treba chod radsej do nemocnice.ja ked som prvykrat krvacala,poslali ma domov a o tri dni som zacala zas a tak som povedala doktorovi ze nech si ma tam radsej nechaju.

rebeka33
13. nov 2009

Ahojte. Lenuliatko dúfam ,že všetko je OK. držím palce. 🙂 🙂 🙂 . Nakuknem večer po robote. Všetkým pekný deň.

lyndus
13. nov 2009

juuuj leni, strasne silno drzim palceky, drzkajte sa secia traja, smuq

dalida
13. nov 2009

Lenuliatko, drzim ti palceky. 🤐 😵 Myslim na teba a posielam vela pozitivnej energie...

petronelka77
13. nov 2009

Leni, drzim siiiilno palce, vela oddychuj....

mimusa4
13. nov 2009

ahojte..
lenul..drž sa dobre si urobila, že si doma, v nemocke by si sa stresovala viac z diania okolo teba, videla som na vlstné oči ako to bolo s dievčatami tam..ale ak by náhodou bolo zase zle tak radšej choď, čo dúfam, že nebude, myslíme na teba a veríme, že bude všetko ok..drž-te sa..

ej dievčence 32tt?? hmmm..užívajte si kráti sa to jedna radosť 😀
a čo majú menšie tt ako 5-6-7tt, človek si myslí, že je tehu a musí sa báť ešte viac ako pretým hmmm..alebo to som mala len ja taký pocit? hlavne sa opatrujte aj s bublinkami 😵

zajacik...
13. nov 2009

Mimusa nemala si len ty taky pocit 🤐

juliett7
13. nov 2009

Lenka, silno drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo

kukulik30
13. nov 2009

ahojte... 😕 oj Lenuska, co to citam...hematom mala aj moja naj kamoska a uz ma na svete dve zazrakz, prelezala v nemocke sice skoro cele tehu, ale to aj kvoli inym komplikaciam, ale stalo to za to....verim, ze urobis pre mimi vsetko, tak dodrzuj maximalny kludovy reyim, ale ved to ti ai nemusime opakovat, to je jasne, pre babatka vsetko..a ak by sa ti nieco nezdalo, sup do nemocky, predsa len dohlad je dohlad a hned mozu nasadit dalsiu adekvatnu liecnu, keby nieco 😉 ..tak sa moja opatruj a myslim na Vas 😵 🤐

pozdravujeme aj ostatne Splniecka 🙂 🤐

lenuliatko
13. nov 2009

Ahojte, vy ste pokladíky, že na nás tak myslíte. Veľmi si to vážim, ďakujem. 🙂 Dnes je to lepšie, klop, klop, klop. Nekrvácam ani nešpiním. Stále ležím, tak verím, že sa už nič neprihodí. Včera som dosť chodila, až som cítila, že nevládzem, aj Marcelku som stretla, tak sme kecali a keď som prišla domov, krv... Naraz sa to zo mňa vylialo a veru dosť. Ešte som trochu špinila, ale od rána je čisto. Stále ma ale pobolieva brucho, ale je mi aj zle, tak verím, že drobce sa majú dobre. Do nemocnice som ísť nechcela, mala som príležitosť vidieť, ako tam "liečia" podobné prípady. 2x denne duphaston a kvapky a vybavené. Raz tam bola kočka, krvácala, urobili je na začiatku UZV a potom tam týždeň ležala, krvácala tak, že z nej kusy vychádzali a odmietli jej urobiť UZV, či ešte vôbec má zmysel tam ležať, dokonca ani HCG nekontrolovali. Takže ďakujem. Lieky mám, ležať môžem aj doma, dokonca vždy keď sa mi čosi nebude pozdávať môžem ísť k dokine na sono, urobí len cez brucho, či sú tam dutinky. Stále rozmýšľam, kedy a ako tam ten hematóm vznikol, v utorok na UZV Hredzák nespomínal nič. Tak si idem ľahnúť a držte sa aj vy všetky 🙂

leto79
13. nov 2009

ahoj leni,
no super, ze je to lepsie.... Tak len pekne lez dalej, oddychuj a uvidis, vsetko bude OK. Zo, ze uz nekrvacas ani nespinis je dobre znamenie...

zajacik...
13. nov 2009

Joj Lenuliatko potesila si ma takymito dobrymi spravickami, tak len vela lezkat, lezkat, lezkat 😵

kukulik30
13. nov 2009

leni, no chvala Panu Bohu, ze to krvacanie/spinenie ustalo 🙂

dalida
13. nov 2009

Lenuliatko, mam velku radost. 😵 Drzkajte sa. 😉 Aj som myslela na to, aka si aktivna... na mna az prilis... A ako to opisujes... Ja som pri druhom tehotenstve tiez bola cely den na nohach... bolo to na vsetkych sv. - teda presne pred rokom... citila som sa fajn a potom...
Nechcela som ist lazkat kym som neskotrolovala konika a velmi si ma potesila. Setri sa, prosim. Posielam vela vela pozitivnej energie a bambulkam odkazujem, aby sa maminky drzkali az do porodu 😵

kkatty
13. nov 2009

Lenuliatko... tak sa len držte. Ja som presne v 7tt začala silno krvácať a hneď ma nechali v nemocke, bez všetkého. Veci mi musel doniesť mm... Ale mne veľmi pomohli. Tiež som mala hematóm. Hneď ma napichali nejakými injekciami, nasadili lieky a po piatich dňoch ma prepustili s tým, že doma len ležať. Špinila som ešte s prestávkami, ale keď sa stratil hematóm, problémy pominuli.
Obe babky sa starali, striedali sa vo varení a manžel len prenášal obedáre... 😝 Všetko bolo na ňom, ale držal sa statočne 😉
Treba skutočne oddychovať 😉 a myslieť na pekné veci...

rebeka33
13. nov 2009

Lenulik, super, že to ustalo, ale teraz sa nechaj už len obskakovať. Všetkým prajem pekný večer.

tomka12
13. nov 2009

Lenuliatko, drz sa, silno drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo.

ixi
autor
14. nov 2009

ahojte splniecka 😵 😵 😵 lenusik super ze sa mate lepsie myslim na vas silno silno a babikam posielam cmuk nech sa maju najlepsie na svete v tvojom brusku 😵

kika79
14. nov 2009

Dreeeeeee ránko,

nikoho nikde ☹ konečne som sa dostala aj k vám babuľky 🙂 dlho som tu nebola ☹
Všetkým držím palce,siiiiiilno 😅
Lenuliatko, myslím na vás, verím, že to bude ok 😵
mm urobil raňajky a ja som už troška poupratovala, ale ozaj len troška 😉
všetkým prajem pekný dník,novým tehuľkám všetko naj a čakateľkam veľa zdaru a len tie naj výsledky
my máme chrípkové prázdniny a v pondelok je voľno, konečne si vydýchnem a dám dokopy, čakám na mršku a idem znova do boja 🙂ja to len tak nenechám, musím vás dobehnúť 🙂

kika79
14. nov 2009

ixinka čauko, si ma predbehla 😝 😀

ixi
autor
14. nov 2009

ahoj kikuska 😀 😀 😀 😀 prajem velky uspech v dalsom boji 😉 😵 😵 😵 😵 mna caka teraz preventivka a hormoniky 😎

zajacik...
14. nov 2009

Vsetkym peknu sobotu 😵
Leni myslim na vas... 🙂
Kika drzim palce nech mrska pride co najskor 😉

kukulik30
14. nov 2009

ahojte 🙂
lenka ako? verim, ze vsetko ok 😉 🙂
kika, tak budeme na tom skoro na rovnako, lebo ja tiez cakam mrsku a ide sa na vec, len moja ma este asi 7 dni cas, kym dojde 🙂 ale nemusela by chodit 😀

pekny vikendik, sice hmlisty,ale akurat stvoreny na papuckovu kulturu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre