Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

piskota80
18. nov 2009

tak tak, keďže sme s manželom mali "povinnú prestávku" tak sa teraz snažíme venovať jeden druhému čo najviac, a na bábo sa snažím nemyslieť, aj keď by som klamala, že nemyslím, som vždy sklamaná keď príde MS, ale aspoň že dorazí............

piskota80
18. nov 2009

no tak kde sa mi všetky stratili? ja už budem musieť ísť do práce...

piskota80
18. nov 2009

tak nič, idem sa dať do poriadku a ide sa pracovať, pekný dník všetkým. Pa

lenuliatko
18. nov 2009

Ahojte kočky 🙂 Máme sa fajn, všetko ok. veľa oddychujem, ale už som z toho hotovááá 😅 Do piatku alebo v pondelok pôjdem na kontrolu a ak je všetko ok, tak už by som aspoň na prechádzku vyšla, aspoň si na dvor sadnem. A to počasie 🙄 Veď tu už asi 3 týždne vkuse prší, je zamračené, hmly... Asi na hodinu za ten čas vyšlo slnko. Kde je nejaká krásna jeseň, šuchotavé lístie? Len blato a mláky a tma a depky z toho všetkého 😝
Vidím, že sa máte celkom fajn. Ďakujem, že ste na nás mysleli 🤐
Piškotka, verím, že si teraz pri tom vynahrádzaní snažilkovania aj niečo zamiesite 😉
Lyndus, museli ste mať pekný víkend 😉
Ixi, vy tiež poriadne snažilkujte, to bude sila, keď nevyšiel ET ani KETy a postaráte sa o bábo prirodzene 🙂
Dalidka, Matulka držím palce na KET.
Zajačik, ty máš ale poslušné bábo. Ani o sebe nedá vedieť. 🙂
Veru, Cavik by už mohla testovať a ani sa nedozvieme výsledok, keď nemá net 😒

lenuliatko
18. nov 2009

Rebeka, aj ja keby som bola v situácii, že chcem meniť centrum, Herman by to nebol. Veru, radšej Brno, alebo Helios, keď máš ešte hradený pokus. Jasné, že veľa cestovania, ale akosi sa tam viac darí. Občas si čítam Heliosácku tému a len žasnem, že z horko-ťažko vydolovaného 1 vajka, alebo ak ostane len jedno aj tak žena otehotnie. Tam nie je cieľom vyprodukovať kvantum vajíčok, ale zato sú asi kvalitnejšie. Držím palce na KET 🙂

zajacik...
18. nov 2009

Ahojte SPLNiecka 😵
Lenuliatko som rada ze sa mate dobre 🙂 Pozdravujem Lenuliatka 😵
Lyndus ako ti to pekne ubehlo, cochvila si na MD 🙂
Ixinka, Piskotka, Dalidka tesim sa ked sa budete vozit na tehu-vlaciku, drzkam vam palceky!!! 😵 Jedna babulka co je teraz v julovkach ma asi 1,5 rocne babo z IVF a teraz otehotnela prirodzene, a to vraj mala nepriechodne vajcovody 😅 Takze silno drzkam palceky nech sa rychlo stane zazrak aj u vas 🙂
Cavik drzkam palceky, ty si uz urcite testikovala 😉

lyndus
18. nov 2009

leni, super ze ste oki, len sa opatrujte 🙂
zajacik veru, neuveritelne to ubehlo, normalne by som mala chodit do prace uz len tento tyzden a buduci, ale moj doki je velmo zlaty chlap, tak to potom este natiahnem 2 tyzdne, aj ked posledny tyzden tu budem uz len tri dni 🙂 snad sa nist nepokazi 🙂 inac cez vikend sme uz prali, zehlili a chystali malemu vecicky, nech sa potom, nemusim plasit 🙂 uz len vyberiem, co do porodnice donesie mangel pre maleho na cestu domov, nachystat moju tasku a vybavene 🙂 teda este musime prichystat postielku malemu, ale to sa da kedykolvek, uz ju mame doma 🙂

marcelka82
18. nov 2009

Ahojte. Konečne mi ide aj pc aj net. V pondelok som bola na ďalšiu injekciu a pribrala som 1kg. Vyšla som taká šťastná. Teraz idem až v utorok, lebo mi budú robiť odbery. Vezmem to naraz. Tak dúfam, že všetko dobre.

lyndus
18. nov 2009

marcelka super, nic si z toho nerob, ze si zacala priberat az teraz... ja som sice nist neschodla, ale priberat som zacala az v nejakom 17TT a teraz mam uz 9kg navyse 😉

zajacik...
18. nov 2009

Jeej Marcelka tak super ze uz priberas aj ze ti uz ide PC 🙂 A krasne ti pribudaju tt, pomalicky uz budes v polovicke 🙂

petronelka77
18. nov 2009

Marceli, ja som do piateho mesiaca len chudla a momentaĺne mam navyse cca 10 kg, takze je to v poriadku.
Lyndus, neksutocne rychle nam tie tt ubiehaju 😉

kukulik30
18. nov 2009

ahojte splniecka, pozdravujem vas a silno na vas myslim 🤐 opatrujte sa 🙂

vevericka80
18. nov 2009

ahojte splniecka 🙂 pozdravujem kazdu z vas, tehulky, snazilky a aj nove tvare 🙂
lyndus, petronelka...fakt vam to rychlo ubehlo...o chvilu budete na materskej 🙂
lenuliatko drzkaj sa...opatruj lenuliatka 😵

mimusa4
18. nov 2009

ahojte,
*marcelka waw ty už 17tt? 😵
*zajacik lenuliatko držte sa a opatrujte svoje bublinky 😵 😵
*lyndus petronelka a tretia hmm. no neviem si na rýchlo spomenúť, ešte chviľku a bude hovoriť ako vám to brucho zavadzia 😀 a lyndus to zhodíš v pohode ja som sa dnes vážila a už som na svojej pôvodnej váhe, tak do leta budem čajorína 😅

dnes sme mali poradňu tak máme krásne 5kg dieťa, že bambuchaa 😀
pozdravujem aj ostatné či už poznám al. nie, držkajte sa všetky 🙂

zajacik...
18. nov 2009

Mimuska som rada ze sa Mirkovi tak dari a tak pekne pribera 🙂

mimusa4
18. nov 2009

zajaccik však ešte chviľku a budem gratuloať ja tebe k váhe tvojej..idem si zdriemnuť

deny3
18. nov 2009

pekný večer 🙂
tehulky na začiatku tehotenstva, ako beriete lieky, ja si to akosi nepamätám. Kamoška bola dnes na odber a zároveň dostala recepty na lieky, ale lekárka povedala tak a v lekárni inak. No nebola v splne ale na Rastislavke.

rebeka33
18. nov 2009

lenuliatko ,ďakujem za odpoveď. Ja som sa rozhodla isto pre Brno, hlavne kvôli tomu, že majú výbornú úspešnosť na softoch. Pekne ležkajte všetci a budeme čakať na dobré správy z USG.
deny3 ja som na začiatku brala tak isto ako počas čakania na krv .estrimax 3x1. dufaston 2x2 večer utrogestran 2čípky, ale mali by to určite urči ťlekáry v cenrtu kam chodí. Každé centrum má svoje predpisy a lieky. My asi poradíme len splnáčkam. 😒
Viac dobrej nálady a všetko čo si prajete. 😀 😀 😀

walle
18. nov 2009

ahojte babenky...bola som pri vás iba chvílku v minulosti...chodievam k hermimu...lenuliatko, neviem síce aké skúsenosti máš s Hermim...ukecaný to nie je, ale ako odborníkovi...to mu verím...a oveľa viac ako v Heliose...môžem to porovnať.mám výsledky vyšetrení od heliosu i hermana v priebehu dvoch troch mesiacov...to sa nedá porovnať. v Heliose sme boli v poriadku a herman mi zistil kopec problémov...švagrinu mám v Ziline...tiež z Heliosom má zlé skúsenosti...

ale ako hovorím, každá máme to svoje, tú svoju skúsenosť a Helioskám prajem aby im to vyšlo...

opatrujte sa 🙂

deny32
19. nov 2009

Walle, prepac, ale musim Ti oponovat... my sme mali s manzelom u Hermana hrozne vysledky obaja.. nakoniec sa neotvrdila ani jedna diagnoza a problem bol uplne inde. Maznelovi povedal, ze ma hrozny spermiogram a nie je mozne, aby prirodzene splodil dieta... niekolko dalsich spermiogramov mal manzel uplne v poriadku. Ja som podla neho mala jeden uz skoro nefunkny vajecnik a druhy v prechode... dalsi gynekolog mi potvrdil, ze sa mi vajicka bez problemov tvoria a nakoniec sa pri laparo zistilo, ze je u mna problem s nepriechodnymi vajcovodmi. Moju doveru teda uplne stratil!

petronelka77
19. nov 2009

kazdy ma ine skusenosti s Hermanom...ja som bola u neho s vysetreniami velmi spokojna a nasiel mi to, co ziadny gynekolog pred nim, teda ani Hredzak...a takisto manzel, u Hredzaka spermiogram vyborny, u Hermana katastrofalny, co sa potvrdilo pri viacerych vysetreniach aj inych lekarov.....
Ja na jeho odbornost nedam dopustit...

lyndus
19. nov 2009

Podla mna je to cisto subjektivne, ja som s Hredzakom maximalne spokojna a isto by som centrum nemenila, ale podla mna je to tym, ze sa mi podarilo otehu prakticky skoro hned a vobec sa necudujem babulkam, co boli na vkladoch viac krat a nedari sa, ze zvazuju ine centra, pripadne lekarov...

deny32
19. nov 2009

Lyndus, v tomto s tebou suhlasim..nam sa tiez hned zadarilo, takze tiez sa nemozem stazovat. Aj ked Hredzak by mohol viac rozpravat a byt trocha uvolnenejsi, aby sme si tam nepripadali ako kravy na JRD... dalsia, dalsia, ... ani Ti nestihne poriadne pozriet do tvare. Ale hlavne je, ze su babatka a o to hlavne ide 😉
Tehulky, prajem pohodove tehu 😵
Snazilky, velmi velmi Vam vsetkym drzim palce... 😵

kkatty
19. nov 2009

Ahojte všetky snažilky, čakataľky aj tehuľky... dvíham nás hore z hlbokého zabudnutia 😲
Držím prsty všetkým 😵

walle
19. nov 2009

deny...ale to hovorím, každá máme iné skúsenosti... asi by bolo dobré urobiť tabuľky pacientiek v KE!! 😀 povedala som iba svoj názor...a nech to vyjde každej v tom centre tam kde je a hneď na prvý krát...

vtedy to bude krásne...
opatrujte sa...

🙂 🙂

gisel22
19. nov 2009

Ahojte splniecka 🙂
Lenuliatko som velmi rada, ze babulky su v poriadku, len pekne oddychuj 😉
Zajacik, aj ty davaj pozor na bublinku, neboj, srdiecko bude bit ako zvon 😉
Rebeka, verim, ze tentokrat sa ti to podari, nesmieme stracat nadej 😉
Ja som na treti den od vysadenia liekov dostala mrchu a predvcerom som zase zacala krvacat, tak neviem, ale asi to bude z liekov, ktore som si zacala davat zo spodu, musim preliecit mykozu. A mozno to bude aj zo stresu, ktory som posledny tyzden prezila. U sestry mali lekari podozrenie na rakovinu krcka maternice, na zaklade vysledkov loop konizacie, ktoru jej robili v UK, ale nastastie to dopadlo dobre. Tu jej urobili riadnu konizaciu a chvalabohu je to dobre. To cakanie na vysledok, bolo milionkrat horsie ako moje cakanie na krvicku.

Silno drzim palce vsetkym snazilkam, tehulkam a mamickam 🙂 🙂 🙂
A len a len pozitivne vysledky z ET a KETikov 😉 😉 🙂 😀

lyndus
20. nov 2009

bre ranecko zelam babulky, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, je tu piatočeeeeeeeeeeeeeeeeeek hehe
dnes je strasna hmla, ani sa mi vstavat nestelo... bluvno mi je stale, uz to prestava byt zabavne hehe... ale nejako to tych par tyzdnov hadam vydrzim 🙂 dnes mam v praci kludny den, pohodicka, porobim co mam a o tretej padim dom 🙂 cez vikend mam v plane lengesit, co vy?

lenuliatko
20. nov 2009

Ahojte babule 🙂
Vidím, že téme hodnotenia centier tu pomaly ale isto bude tabu, lebo to nerobí dobrotu 😀 Walle, ja s Hermanom nemám vôbec žiadne skúsenosti, ale dosť som čítala témy rôznych centier, aby som si dokázala utvoriť názor. Netvrdím, že je ten najsprávnejší, ale žena keď sa, hlavne po neúspešných pokusoch, rozhodne zmeniť centrum, mala by si byť istá, že chce ísť práve tam, že doktorom bude veriť. Ja beriem každého názor, ale mám aj svoj. Podľa môjho skromného názoru na Slovensku jednoznačne vedie Helios a v Čechách Brno. To je všetko. Netvrdím, že Herman je zlý... A určite tu nechcem vyvolávať nezhody, keby som vedela, tak radšej ani nepípnem.
Zajačik, lenuliatka ďakujú za pozdrav a zdravia zajačika 😉 Ako sa máš?
Deny, s tými kravami si ma pobavila, ale výstižné 😀
Rebeka, kedy plánuješ ďalšie IVF?
Gisel, ďakujem. Teda ste si užili stresu. Chuderka sestra, našťastie to dobre dopadlo.
Lynduš, no ty si užívaš. A vraj pri dievčatách býva zle. Už to konečne tomu mladému vytmav, čo ťa toľko trápi 😉

lyndus
20. nov 2009

ale leni, kludne pis, sak kazdy ma ine skusenosti aj nazor, sak sa nenadarmo hovori ze kolko ludi, tolko chuti 😀 kamoska nabehne na IVF v Heliose od januara, tak uvidime, ako sa zadari, dufam, ze uspesne 🙂
Ja som tiez tak pocula, ze pri babach byva zle, ale moja znama blula so synom este aj na porodnej sale, tak neviem 😅 dufam, ze aspon tato faza ma minie 🙂
kedy mas ist na dalsi utz, zi cu lenuliatka oki doki?

lenuliatko
20. nov 2009

Lynduš, keď ja som to fakt len tak nevinne napísala a nakoniec to vyzerá, že tu štvem ľudí proti sebe 😅 Kamoške nech sa darí. A aby tu bolo zas trochu optimizmu tak napíšem, že dnes budú v SPLNe asi zas dve pozitívne krvičky. Ale nik z nás.
A Lynduš, myslím, že na pôrodnej sále často vracajú aj tie, ktoré tehu nevoľnosti ani nezažili 😒 To z bolestí a kontrakcií...
A na UZV idem dnes poobede, uvidíme...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre