Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

takyna
27. nov 2009

Ahojte 🙂 , Kukulík velmi ti prajem nech konecne KETík vyjde, drzím palce 😵 😵 😵

kukulik30
27. nov 2009

taky, dakujem.... a tz ako sa mas?

pimma
27. nov 2009

ahojte. mam prve vysetrenie za sebou, bolo to velmi rychle.teraz mam tyzden cakat za vysledkami. ktory den cyklu sa ide na druhy odber a ultrazvuk?

vevericka80
27. nov 2009

ahojte
kukulik drzim ti palceky, aby ti ten KET vysiel 🙂
aj ja som dnes bola v SPLNe, bola tam uz iba sestricka...dohodla som sa s nou, ze buduci tyzden da doktorovi vypisat moju druhu ziadost a ja po nu len pridem ked budem mat cas 🙂 🙂
ja sa normalne tesim na to druhe IVF 🙂 🙂

vevericka80
27. nov 2009

pimma...neviem ti s tym odberom poradit, lebo ja som bola len na jednom...u nas je problem na manzelovej strane...ale mne sa zda, ze niekedy v strede cyklu sa ide na dalsi odber...to ti potom povie sestricka

zajacik...
27. nov 2009

Kukulik drzim palce!!! 🙂
Pimma na druhu kontrolu sa chodi tak v strede cyklu, a na tretiu ku koncu cyklu...

pimma
27. nov 2009

ahoj zajacik
🙂 vevericka, to ti robili len jeden odber a jeden ultrazvuk pred ivf? u nas je tiez problem na mm strane. neviem ci som dr dobrebre pochopila, lebo mm sa ho tiez pytal ci je toto jedine moje vysetrenie a on ze ano. ale na druhej strane mi hredzi hovoril, ze nabuduce si mam priniest svoj kondom, tak ja som uz z toho popletena, ci mi bude robit 3 vysetrenia, ci len jedno. uvidim, ked si zavolam o vysledky.
uz sa neviem dockat, kedze uz sa to zacalo konecne trochu hybat 🙂 jaj, aka som nedockava. este som zvedava, ci ma stihne tento cyklus povysetrovat, kedze vraj ma 2tyzdne dovolenku koncom roka. 😖

zajacik...
27. nov 2009

Pimma teraz ma napadlo ze ked mas o tyzden volat o vysledky, tak mozno ozaj ti budu robit len jeden UZV a jeden odber krvi (co uz vlastne robili) a ak sa preukaze ze "chyba" je na strane manzela, tak to zrejme bude stacit na schvalenie ziadosti. Pretoze my sme museli mat vsetky tri odbery aj UZV a az potom sme konzultobvali vysledky... A tym "nabuduce" ze si mas doniest kondom myslel asi uz samotne UZV pred IVF 🙂 Mne moj obvodny gyndos vzdy vravel ze na HP staci jeden odber v ramci cyklu...

katy2
27. nov 2009

pimma, jedno vysetrenie myslel hredzi jeden hormonalny profil a ten pozostava z troch uzv a troch odberov krvi. Bez toho ti nemoze urcit stimulacne injekcie a davkovanie. Vsetko zavisi od hladiny hormonov. U nas je jednoznacne problem u manzela a musela som absolvovat HP cely. Vyzaduju to aj poistovne k ziadosti o IVF....

vevericka80
28. nov 2009

podla mna tie vysetrenia zavisia aj od toho v ktorej poistovni si poistena....teraz som bola vybavovat 2.IVF a spolocna zdr. poistovna k tomu nevyzaduje uz ziadne vysetrenie

katy2
28. nov 2009

ja som v dovere a tiez pred 2.IVF som nemala vobec ziadne vysetrenia. Len sa vypisala ziadost.... Ale pred 1.IVF je HP potrebny.... a v kazdej poistovni....

zajacik...
28. nov 2009

A ja som v Dovere a pred 2.IVF som mala este vacsie papierovacky ako pred 1.IVF, co som si myslela ze uz tiez nebudu nic potrebovat a znovu som musela mat novy HP (3 odbery), nove vysetrenia na chlamydie... a ked uz som to vsetko mala tak mi potom odpisali ze to nepotrebuju 😠 No ale nestazujem sa, hlavne ze 2.IVF malo svoj vyznam, aspon zatial to tak vyzera 😵

deny32
28. nov 2009

My sme obaja v spolocnej a priniesla som lekarsku spravu, kde bola uvedena jasna pricina neplodnosti. Nerobil mi uz potom ziadne vysetrenia, ani HP a rovno sme podavali ziadost. Jedine manzel este siel na spermiogram. Je to asi individualne.

pimma
29. nov 2009

ja som vo vseobecnej, tak uvidim, no pokial si pamatam, tak 3 vysetrenia hredzak nespominal. stvrtok alebo piatok tam volam a dam vam vediet.
kolko sa u neho plati za spermiogram?

vevericka80
29. nov 2009

ahojte....ked sa dobre pamatam, tak 10 eur sa plati za spermiogram

pimma
29. nov 2009

vevericka , vdaka 🙂
kedy budes mat 2.IVF ?

tremonti
29. nov 2009

neviete ako je na tom poistovna union?

vevericka80
29. nov 2009

pimma, koncom tyzdna chcem podat ziadost, takze zaciatkom roka by som chcela ist na 2.IVF

zajacik...
29. nov 2009

Ahojte 🙂
Pimma my sme u Hredziho neplatili za SPG ani za HP 🙂 Ani neviem o niekom kto by za SPG platil 😨 (len vevericka napisala ze platila)

katy2
29. nov 2009

my sme za spg neplatili ani raz.... ani za nic okrem OPU a ostatne vedi suvisiace uz so samotnym IVF.... Neplati sa ani uzv, ani odber krvi, ani spg... nic....

pimma
29. nov 2009

tak super, aspon nieco sa neplati 🙂 ked uz ostatne veci su tak drahe

zajacik...
29. nov 2009

Lenuliatko ozvi sa ako sa mate s babulkami 😵

lenuliatko
29. nov 2009

Zajačik, to je ako telepatia 😀 práve som zapla koníka a ty ma tu vyvolávaš 😉 Neozývala som sa, nešiel mi dva dni net, konečne nám ho prerobili tak, že bude ísť tip-top, dúfam 😝 Včera sme boli na oslave a dnes nerobím nič... Máme sa fajn, drobci poslúchajú. Stále mi je ťažko na žalúdku, ale nesťažujem sa, je to jediný dôkaz, že sa majú fajn. Čítala som že máš knižku, téda 😵 Ja tú svoju neviem kedy uvidím. A čo ty, pohodové bezpríznakové tehotenstvo? Paráda 😉
Inak ani my sme nikdy za žiaden SPG neplatili.
Ahojte všetky splniečka 🙂

zajacik...
29. nov 2009

Lenuliatko teda ozaj telepatia, skoda ze ja som MK vtedy vypla, boli sme sa s drahym prejst... No ja zatial stale pohodovo, tak len dufam ze bude vsetko OK 🙂 Prvu poradnu mam 9.12., tak to uz hadam uvidim drobceka aj nazivo na UZV 😵 V piatok som bola na odbery, zajtra uz budu nejake vysledky, dufam ze dobre 😅

Zdravim vsetky snazilky, tehulky a mamicky aj ich drobcekov a zelam pekny prvy adventny vecer 😵 😵 😵

lyndus
30. nov 2009

Ahojte babulky, posuvam nas hore 🙂 a ranajockyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

zajacik...
30. nov 2009

Lyndus uz 35tt 🙂 🙂 🙂 Uz sa tesim na Jakubkaaa 🙂 🙂 🙂

lyndus
30. nov 2009

ahoj zajacik, veru veru, leti to, aj my sa uz velmi tesime 😀 😀 😀

deny3
30. nov 2009

ahojte 🙂
dnes ste nejak skúpe na slovo, pondelok robí svoje ?
no lyndus, nechcem strašiť, ale už to môže hocikedy prísť, možno bude Kubko vianočné bábo 🙂 😵 nechcela by si ?

lyndus
30. nov 2009

deny ani nie, radsej nech pekne pocka na troch kralov, nech je pekne terminove babatko 😀

juliett7
30. nov 2009

Pimma, ja som vo vseobecnej a robili mi tiez len jeden UTZ a jedno vysetrenie krvi. Manzel bol samozrejme na spermiogram, a hned ked som vedela vysledky sme podavali ziadost, v ktorej ako hlavnu pricunu Dr. uvádza neplodnosť manzela. Teraz uz len cakame, pokial pride suhlas z poistovne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre