Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mima263
9. dec 2009

vevericka možno sa mýlim, ale mne sa vidí, že nie je dobre, keď je príliš veľa vajíčok a zmrzliniek
Každopádne zatiaľ efekt nula bodov. No ale možno bude prekvapko.
Teraz mi napadlo, ako je to vlastne s 2. IVF v SPLNe. Robia sa nové vyšetrenia?
mm by chcel nový spg

vevericka80
9. dec 2009

nam nic nerobili...ale podla mna ked poziadate o novy spg, spravia ho

steva
10. dec 2009

Ahojte Splniecka.
Jeeej Kukulik,tak to budeme siiiilno drzat palce a z celeho srdca ti prajeme ten najkrajsi vianocny darcek.A Samkovi zdravicko.
Samozrejme prajeme vsetkym vytuzene babatka 😵
Pekny den

petronelka77
10. dec 2009

Kukulik, silno drzime palceky, vsetkych osem 🙂 , aj zmrzlinky maju uspesnost, si jasnym dokazom. Urcite su to bojovnickovia a poriadne zabojuju 😉 .

katy2
10. dec 2009

Ahojte 🙂
Jespera, gratulujem, ze ste uz doma s pokladikom 😵 Nech vam robi len radost.... 🙂
kukulik, drzim palce 😵
pozdravujem kazdu z vas 🙂

dalida
10. dec 2009

Dobre popoludnie, kocendy. 😉 Myslim na vas... a tesim sa z kazdeho uspechu. 🙂 Kukulicek, drzkam palceky. 😉 Katy, srdecne zdravim teba, este viac Hanicku... posielam pusinku... Rastie do krasy... 😀
Zajacik, ty tehulka jedna, 🙂 Ako ti krasne pribudaju tt.
Nepisem, lebo nemam casik... Praca ma nacisto pohltila... Sem tam ma chyti depka... potom to prejde... a chystam sa k Dr. Hulikovej na tie testiky s krvickou... a uvidime co dalej. 🙂 Vsetkym vam prajem krasnu predvianocnu atmosferu v kruhu ludi kt.lubite a najma sv. bambuliek, ci uz v brusku alebo v naruci... 🙂

rebeka33
10. dec 2009

Ahojte, splniečka. Dlhšie si vás len čítam, ale dnes musím. Kukulík veéééééééľmi ti držím palce, pre veľa z nás si bpla oporou, tak dúfam, že teraz z nimi budeš tehulkovať.
mima aj mne to vychádza až nakoniec decembra mrcha ,ale dúfam,že stihnem v januári ket-ko. ak budú pracovať. Neviete kedy po vianociach budú otvorený?

jespera
10. dec 2009

Ahojte,
Katy vdaka - je to neopisatelny pocit byt s Malou doma - ved vies..
Strasne vsetkym Vam drzim palce aby ste ho zazili co najskor ..

mima263
11. dec 2009

ahojte,
rebeka myslím, že po Vianociach nerobia, až po novom roku.
A to treba ísť na sono hneď a potom na ďalšiu kontrolu.

kukulik30
11. dec 2009

dobre ranko 🙂
jesperka, mam radost , ze uz si uzivate jedna druhu v klude domova 😵 😵 😵 tak sa drzkajte a pridaj nejake foto, nech vieme, aku krasavicu si na svet priviedla 😉 😵 🙂

rebeka, mimka ma pravdu, ja som bola v utorok a pytala som sa na dovolenku a sestricka este poriadne nevedela, kedy zacinaju a koncia ale vycsinou po minule roky este po novom roku mali dovolenku a zacinali okolo 7 . 1..neviem , ako im to teraz vyjde, no treba ratat, ze este nieco budu mat aj na zaciatku januara 😒 ktovie, ci az do 8. 1. to nebude, asi je lepsie si zavolat tesne pred Vianocami 😉

katy2
11. dec 2009

Dobre ranko 🙂
Kukulicek, opatruj fazulky.... 😵 😵 😵 Drzim palce 🙂
Vsetkym vam drzim palce, nech je zaciatok roka plodny a ja uz len nasadnem do tehu vlaku 😉

kukulik30
11. dec 2009

katy , dakujem, opatrujem, ako sa len da 😵

deny3
11. dec 2009

ahojte 🙂

kukulik držím palce nech je ten najkrajší vianočný darček 🙂 😵 🤐

katy pol roka 😨 to tak rýchlo letí. Už objednávaš miestenku na vláčik ? 😵 ja plánujem na jeseň 😵 ale nehnevala by som sa, keby to bolo o niečo skôr 🙂

zajacik...
11. dec 2009

Ahojte 🙂
Dalidka drzim palce nech vysledky krvicky su OK 🙂

steva
12. dec 2009

AHojte Splniecka 😵
Prajem krasny vykend 🙂

katy2
12. dec 2009

Ahojte 🙂
My mame nausnicky 😵 😵 😵 Dnes sme boli nastrelit. Teraz ma na 2tt nastrelovacie, ale aj v nich je kocka. Potom mozeme dat normalne. Jezisko prinesie 😉 uz sme kupili....
Pozdravujem vsetky. Vyzera, ze tato tema pomaly zapadne prachom....

vevericka80
12. dec 2009

Ahojte 😉
katy...super...tak Hanka je urcite nadherna s nasusnickami
kukulik ako sa mas?

kukulik30
12. dec 2009

pekny vikendik... 🙂 u nas konecne mrzne..juchu, nech je uz konec s tymi bacilmi a virusmi
katka..tak Hanujka bude aka paradnica 😵 a plackala velmi? ci zabudla rychlo na bolest?
veve, mam sa fajn, ani neviem, ze som bola na vklad, tak asi..neviem ci je to dobre alebo zle, no uvidime o 10 dni 😉

tina1
12. dec 2009

kukulik, len sa pekne držte a mysli pozitívne. Ja idem dnes o 21.00 hod. na Pregnyl a v pondelok na odber.

ixi
autor
12. dec 2009

ahojte splniecka ako sa mavate? velmi to tu dajak upada ☹
kukulik myslim na teba nech to vinde 😉
katy hanicka je paradnica 😀 😀
ahoj stevka zajko vevericka 😵

ixi
autor
12. dec 2009

tinusik silno drzkam palce 😎

kukulik30
12. dec 2009

tinuska, tak budem na teba mysliet, nech su dobre vajka 🙂 😵 drz sa a daj nam hned vediet
ixi...rada ta vidim, ja uz chodim na net pomenej, mam menej casu, takze aspon si co to precitam ale uz menej prispievam...ale myslim na vas stale 🙂

zajacik...
12. dec 2009

Katy jeej, to vam super vyslo ze uz skutocne nausnicky budu pod stromcek 🙂
Tinka drzim palce!
Kukulik myslim na teba, ja som to tiez tak vnimala teraz ze som ani nevedela kedy som to cele absolvovala.... tak nech mas rovnaky vysledok 😵
Ixi, Stevca, Vevericka aj ostatne SPLNiecka ahojte 🙂
Lenuliatko ozvite sa, dufam ze ste v poriadku, myslim na vas 😉

rebeka33
13. dec 2009

Ahojte, len nás trochu posuniem. Myslím na vás a držím palce.

vevericka80
13. dec 2009

ahojte....prajem vam prijemny vikend
tinus drzim ti palce
lenuliatko kde si?

kukulik30
13. dec 2009

peknu adventnu nedelu 😵
leni, co je s tebou, dlho si sa neozvala 😕
ja som tu pisala,ze nic necitim a od dnesnej noci to je otras 😒som sa budila na tie neprijemne tlaky ...mam take tlaky na menzes, az krize citim, totalne, akoby sa mala kazdu chvilu spustit..nechapem, tak skoro???

vevericka80
13. dec 2009

kukulik...podla mna to budu dobre priznaky 😉

kukulik30
13. dec 2009

veve, no ja neviem, zda sa mi to cudne 😒 ach jaj..uz keby bola aspon nedela buduci tyzden...

zajacik...
13. dec 2009

Kukulik a kolky den po KET si? Kedy ides testikovat? Drzim palce nech tie tlaky su dobrym znamenim 😉

kukulik30
13. dec 2009

zajko ja som 5. den po KET

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre