Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dafy
2. jan 2010

ahojte splniecka vsetko dobre do noveho roka novym mamickam,tehulkam a pravdaze aj buducim tehulkam 😀
zajacik tak predsa to vyslo super som stastna za maleho zajka 😵

zajacik...
2. jan 2010

Dafy dakujem a ja som stastna ze si prisla medzi nas 🙂 Ako sa mas? Este mate mraziaciky? Alebo neuvazujes aj nad Brnom? Strasne by som ti priala aby si este mala babatko 😵

petronelka77
2. jan 2010

Ahojte, tak som pridala zopar fotiek nasho Davidka (odchod z porodnice 26.12. a fotku zo svojej postielky). 😉
Pekny zbytok vikendu.

zajacik...
2. jan 2010

Petronelka Davidko je nadherny 😵 😵 😵

vevericka80
2. jan 2010

jeeej Petronelka Davidko je krasny, na spapanie 😵 😵

rebeka33
2. jan 2010

Ahojte, všetko naj a splnenie tajný- 😵 netajných prianí pre každú. Veľa zdravých detičiek.
Petronelka je prekrásny.
Ja ešte stále čakám na mrchu už 51. deň po ete. Viem ,že ste písali ,že je to O.k. . Ja sa len chcem opýtať, kedy otvárajú v splne. mám tam zájsť po prvej mrche. Nemáte skúsenosti,je lepšie zájsť hneď po et, alebo aspoň 1 mrchu neskôr??? ďakujem.

dafy
2. jan 2010

zajacik ja uz mam len 2 bublinky takze asi tak nevidim tam nejaku sancu 😖 a ani sa nejak nechystam na to ,ale nikdy nehovor nikdy 😉
Brno je dost daleko a tam tiez treba peniazky a urcite nie malo 😠

leto79
3. jan 2010

Ahojte baby,
prosím vas neviete ako robia v splne? Uz od pondelka alebo az dalsi tyzden?

ixi
autor
3. jan 2010

ahojte babulky v tomto roku vam prajem krasne gulate bruska plne babuliek 😀 😀 😀 a vsetky detickam vela zdravicka 😵

rebeka33
3. jan 2010

dafy neviem presné čísla, ale vraj soft stojí skoro to isté čo tu preplatené ivf.

vevericka80
3. jan 2010

leto79....tina tu pisala pred vianocami, ze v SPLNe zacinaju 7.januara

leto79
3. jan 2010

ahoj vevericka, diky za odpoved, aj ked ma velmi neoptesila, levo dnes som dostala mrchu a teda 7. januara budem 5. DC 😠 😠 😠 😠 Ale este tam skusim zavolat.

vevericka80
3. jan 2010

leto...kludne skus zavolat, mozno to zmenili a zacnu skor

matulka7
4. jan 2010

Ahojte dievčatá,...

na 62. deň po ET došla mrcha, ale prišla nevhod, na vianoce, ked v splne mali dovolenku, čakám teraz na ďalšiu mrchu, ktorá by mala prísť 22. januára a chystám sa na 1. KET. Potrebovala by som poradiť, lebo som už aj zabudla,.... tie záležitosti na zvýšenie šancí a prípravu sliznice maternice - čilli, korenie, vitamínky,čajíky, .... anopyrín atď,.... tie ktoré ste už absolbovali, alebo máte naštudované lepšie ako ja, aby som to náhodou nepoplietla, chcem sa lepšie pripraviť ako predtým, za rady, ochotu a pomoc ďakujem vopred,...

Pozdravujem všetky maminky, čakateľky, snažilky, stimulantky - držte sa 🙂 🙂 🙂

weronika131
4. jan 2010

som po prvom neuspesnom IVF a caka ma druhe, neviete nahodou aku ma SPLN percentualnu uspesnost????

vevericka80
4. jan 2010

weronika kedy sa chystas na 2.IVF?

weronika131
4. jan 2010

vevericka
no vlozenie som mala 11.12 a 26.12 som si spravila teh. test-neg., Men.som dostala 29.12 a na konzultacie ideme po dovolenke 8.1, takze uvidime, co mi povie lekar, ale chcela by som zacat okamzite ak to bude mozne.....

vevericka80
4. jan 2010

weronika este k tej genetike....nas poslal Hredzak, manzel mal totiz velmi zly spermiogram

weronika131
4. jan 2010

vevericka
ufff........tak to je fajn, dufam, ze nas neposle, totiz to chcem poponahlat

mima263
4. jan 2010

ahoj matulka, aj ja čakám na 22. január. Ja na sliznicu odporúčam alchemilkový čaj 2 x denne a femigard - sú to macerované bylinky, dostať to v lekárni, čo je hneď pri SPLNE. No a nejakú kyselinu listovú.
Chilli som nebrala, bála som sa, že ma z toho bude páliť žalúdok.

mima263
4. jan 2010

weronika, úspešnosť by zaujímala aj mňa ...
Po ET musíš počkať ešte jeden cyklus a až potom môže začať nová stimulácia.

vevericka80
4. jan 2010

weronika...pred 2.IVF uz neboli ziadne vysetrenia...bez vsetkeho nam vystavil ziadost do poistovne
to si mala KET aleboET?

matulka7
4. jan 2010

Ahoj Mima. ďakujem pekne, vyzerá to tak, že sa stretneme a budeme opäť spolubojovnice, ty ideš tiež na KET?

weronika131
4. jan 2010

vevericka
tak to dufam, ze aspon niektore vysetrenia vynecham, ale problem je ten, ze nemam zmrazene ani jedno embryo

weronika131
4. jan 2010

mima
vlastne ja som dostala men. na 18 den po vlozeni

mima263
4. jan 2010

áno na KET- veru budeme spolubojovnice. Aj ja som mala úrodu neskutočnú 😅

mima263
4. jan 2010

weronika, takže ešte jednu mršku a môžeš pokračovať. Keď vypíšeš a pošleš žiadosť hneď teraz, tak sa to urýchli

weronika131
4. jan 2010

mima
rada by som, ale este ju nemam........s lekarom sa stretneme az v piatok

mima263
4. jan 2010

weronika ja som na ňu po Et čakala až 78 dní. Teraz ľutujem, asi som si mala dať pichnúť vyvolávačku

weronika131
4. jan 2010

mima
tak to mam aspon v niecom stastie.....
no ak by neprisla, isla by som urcite na vyvolavacku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre