Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

vevericka80
4. jan 2010

weronika...zatial si mozes vybavit ziadost...ja som sa s doktorom ani nestretla, lebo ked som dosla do SPLNu, tak tam nebol...dohodla som sa so sestrickou, ze ju da doktorovi vypisat a ja si uz po nu hocikedy skocim

weronika131
4. jan 2010

vevericka
skusala som sa dovolat, ale maju dovolenku do 7.1, takze si budem musiet pockat

vevericka80
4. jan 2010

ano maju teraz dovolenku...inac aj ja som bola po ETe po vyvolavacku, lebo som chcela stihnut KET este pred ich letnou dovolenkou 🙂

weronika131
4. jan 2010

vevericka,
no mne to nevyslo, lebo ja som si robila baby test sama doma 26.12...........dovtedy som dufaLA, ze je vsetko OK

zajacik...
4. jan 2010

Weronika vitaj medzi SPLNieckami 🙂 Mrzi ma to neuspesne IVF, aj my sme tak mali a tiez nebola ziadna zmrzlinka... A prva mrcha po IVF mi tiez prisla normalne, ale ta druha zvykne prist az o take 2 mesiace, to ti zatial schvalia ziadost a telo sa da dokopy po tych hormonoch... ja osobne by som na vyvolavacku nesla, zase dalsie hormony 😒

weronika131
4. jan 2010

zajacik
netusila som, ze druha moze meskat....myslela som, ze teraz je uz vsetko von a vrati sa to do normalu

vevericka80
4. jan 2010

ahoj zajacik...ako sa dnes mate s malym uajkom? 😉 😎
inac ja som zvedava ci sa manzelov spg zlepsi, totiz som mu nasadila macu

zajacik...
4. jan 2010

Weronika praveze ta druha meska, ja som tiez nechapala preco, dokonca som sa uz tesila ci niesom tehu, ked tak dlho nechodila, ale viac babeniek tu z fora pisalo ze ta druha im prisla tak neskoro, tak aby si neostala prekvapena ked si mrcha bude davat nacas...
Vevericka ahoj, mame sa zo zajkom dobre 🙂 Strasne vam vsetkym snazilkam prajem aby ste boli cim skor tehulky 🙂 🙂 🙂

zajacik...
4. jan 2010

Weronika a 1.IVF bolo tiez v SPLNe?

vevericka80
4. jan 2010

lyndus sa uz davno neozvala...uz asi je dalsie babo na svete 😵 😵 😵

weronika131
4. jan 2010

zajacik
takze ty ako, ides na druhe kolo
Inak dufam, ze budem patrit medzi tie stastnejsie a dovolim jej mestak tak max. 2tyzdne 😀 , kedy sa to tak dalo ovplyvnit, vsak?

zajacik...
4. jan 2010

Weronika druhe kolo mame za sebou, uspesne 😵 😵 😵

weronika131
4. jan 2010

zajacik
tak teraz si nevies ani predstavit, ako si ma potesila...............veeeeeeeeelmi
Ja sa spolieham, ze nam to na druhy pokus vyjde.......mala si nieco inak, predlzena kultivacia, alebo viac hormonou??

zajacik...
4. jan 2010

Weronika 2.IVF vraj byva uspesnejsie 🙂 Pri 1.IVF som si pichala Puregon po 225 jednotiek, mala som len 3 vajka a po ICSI nam ostali len 2 a vklad bol 2 dni po odbere. Teraz pri 2.IVF mi zvysil davku na 300 jednotiek, mala som 5 vajok, tiez ICSI, vklad bol 4.den po odbere, vlozili 2 embryjka a neostalo ziadne. Takze nebola to celkom PK, ale skoro 🙂

weronika131
4. jan 2010

zajacik
ja som brala Brawelle, potom Pregnyl, brawelle som si pichala 14dni, po 3ampulky, mala som len 4vajka, oplodnili 3 a vlozili mi 3, takze nic zmrazene a kultivovali 72hod.

zajacik...
4. jan 2010

Ale hlavny rozdiel vnimam medzi mojimi pocitmi, kym pri 1.IVF som bola takmer naisto presvedcena ze to vyjde a strasne som sa tesila, po ET som sa snazila co najviac lezat, bala som sa aj pohnut len aby som bublinkam neublizila, tak naopak do 2.IVF sa mi vobec nechcelo, vlastne ani neviem ako to cele prebehlo, normalne si viac pamatam z toho 1.IVF nez z toho druheho. Nejako som sa na to nesustredovala a ani som tomu nedavala take nadeje, po vklade som tolko nelezala, normalne som fungovala ako predtym... no ale dolezite je ze sa to podarilo, ani teraz sa mi to este nechce verit 😵 Drzim palce vsetkym snazilkam aby ste sa cim skor dockali 🙂 🙂 🙂

zajacik...
4. jan 2010

O Brawelle som este nepocula, v ktorom CAR si bola?

weronika131
4. jan 2010

zajacik
tak to som robila aj ja.....po vlozeni som isla k svokre, kde som len lezala......bala som sa pohnut, dokonca aj ist na WC

weronika131
4. jan 2010

zajacik
v SPLNe

zajacik...
4. jan 2010

Netreba po ET tolko lezat, jasne ze ani sa nejako namahat, ale normalny pohyb neuskodi 🙂

vevericka80
4. jan 2010

no ja velke lezanie neplanujem, maximalne 1-2 dni po ET

weronika131
4. jan 2010

zajacik
to vies, bala som sa aj ja, ale manzel, ten to prehanal, lietal okolo mna a nic mi nedovolil, bal sa, ze by som sa rozbila

weronika131
4. jan 2010

zajacik
takze ty si chodila do SPLNu a nebrala si brawelle???
Pravdepodobne to delia podla problemov
Zatial vam dakujem, ale uz musim ist nieco navarit, manzel pride z prace

vevericka80
4. jan 2010

ani ja som este o brawelle nepocula a tiez chodim do splnu 🙂

weronika131
4. jan 2010

vevericka
no mala som si to pichat 10dni, no nakoniec som musela 14, je to vo forme prasku, kt. sa rozmiesa v roztoku

zajacik...
4. jan 2010

Weronika babulky tu co viem stimulovali Puregonom, Gonalom alebo Menopurom, o Brawelle som nikdy nepocula, tak preto som sa pytala v ktorom CAR si bola. Ale mozno je to nejaka novinka 🙂

vevericka80
4. jan 2010

ja som napr. stimulovala Menopurom a to je tiez v prasku , ktory sa riedi

weronika131
4. jan 2010

zajacik
tak to neviem, ale brala som to ja, aj moja znama, ktora bola na IVF mesiac predomnou, len sme mali odlisne davkovanie.......

weronika131
4. jan 2010

vevericka....
pravdepodobne predpisuje zenam odlisne v zavislosti od problemu........alebo poistovne, neviem ja mam VsZP

vevericka80
4. jan 2010

to je mozne...ale ta nechcem zdrziavat od varenia 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre