Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mery35
7. jan 2010

Pimma mne ziadost prisla tesne pred vianocami.Dnes som volala do SPLNu lekar ju este nema .Sestricka mi vravela aby som zavolala zajtra ,maju tam vraj nejake doporucenne listi.Skus si zavolat mozno to tam........

katy2
7. jan 2010

Ahojte 🙂
Leni, som rada, ze to nebolo nic vzne... To tvrdnutie bruska trapilo aj mna, tiez som brala Magne B6, opatrujte sa 😵
Vidim, ze sa to tu zacina stimulovat coskoro... Vsetkym drzim palce 🙂
Cmuk, ze sa obcas aj ukazes 🙂 Bambulky su nadherne... 😵 😵 😵

rebeka33
7. jan 2010

Ahojte baby, mrcha mi ešte stále nedošla,ale už špekulujem. Tak sa chcem opýtať, či ste šli na ket, hneď po tej tej prvej mrche po 60-70 dňoch, alebo je lepšie počkať ešte aspoň mesiac, nech sa telo trocha spamätá?
mery ja som prvýkrát ležala len 7 dní potom som mala neg test tak som sa vrátila do roboty a bola som tehu. na 2 ivf som ležala ako ochrnutá aj po kete a nič. Myslím,že je to o štastí,a ja už poležím možno 2-3 dni a normálne budem fungovať. Keď to má byť tak bude.
astrid odpísala som ti IP.
tehuľkám pekné a ničím nerušené tehuľkovanie. A my snažilky šup sa do nového snaženia. tento rok to už musí byť. 😀 😀 😀

marcelka82
7. jan 2010

Ahojte cmuk ďakujem.

Leni, nedaj sa. Čokoľvek sa Ti nezdá, radšej choď. Mňa tiež najprv lekár pri príjme presviedčal, že si strašne všetko pripúšťam. Kým som mu nepovedala čím som prešla. Potom pochopil a zmenil názor.Vtedy som pre nich už bola vysoko-riziková pacientka. Držím palce.

pimma
7. jan 2010

mery35 .., ked som tam volala dnes prvy krat, este ju nemali. sestricka mi povedala zavolat o 13.00 a uz je tam 🙂. tak asi aj tvoja tam uz bude 😉 .zajtra skoro rano tam idem na utz+injekciu a predpis. lekar zacina ordinovat az o 8.00?
takze jupi 🙂 🙂 zajtra zaciname 😵

pimma
7. jan 2010

mery35.. ides na 1. ivf? kedy ides na prvu injekciu?

silvia.v
7. jan 2010

Ahojte, chystám sa na KETko. Nemáte nejaké tipi čo užívať /vitamíny /alebo aké čaje piť pred tým ako začnem s ESTRIMAXom?
Ďakujem za každý tip.

mery35
7. jan 2010

Pimma teras mam mrchu takze na prvu iniekciu by som isla 18den tj..22januara.Je to moje 2.ivf.Beriete niektora chili vtabletach ?kedy ho treba zacat uzivat? mate s tym skusenosti? vopret dakujem 😉 😉 😉 😉

zajacik...
7. jan 2010

Cmuk dakujem za pozdrav, aj ja ta pozdravujem aj tvoje princeznicky, to ani neni pravda ako to leti, nenazdas sa a uz budu mat prvy rocik 🙂
Pimma jeej tak super ze uz zacinas 🙂
Lenuliatko mas pravdu, radsej byt za hysterku a chodit k dokimu zbytocne akoby si nesla a potom to lutovala. Tak sa len pekne opatrujte 🙂 K Dankovcikovi sa neviem dovolat, uz mam nervy 🙄 Asi tam zajtra pojdem osobne...
Silvia drzim palce na KET 🙂 Ja osobne som neuzivala nic specialne, okrem kyseliny listovej, ale babulky zvykli uzivat kajanske korenie, chilli a anopyrin 🙂
Marcelka tabulky nemaz, teraz sa to zacne so stimulantkami tak uvidis budu ti pisat co sa deje aktualne 🙂

Zdravim ostatne SPLNiecka 😵

zajacik...
7. jan 2010

Mery tak uz sa ti to krati 🙂

vevericka80
7. jan 2010

ahojte splniecka 😉
jej mery tak mi budeme asi naraz stimulovat 😵 aj ja sa chystam 22.januara (18.DC) do SPLNu...mne ziadost dosla domov na silvestra

vevericka80
7. jan 2010

lenuliatko....super, ze to nie je nic vazne

zajacik...
7. jan 2010

Snazilky chytajte:
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vevericka80
7. jan 2010

zajacik chytam 🙂...mnam, mnam 😵

katy2
7. jan 2010

My uz mame od vcera 7 meisacov 🙂 a par novych fotiek.... 😉

zajacik...
7. jan 2010

Katy to ale leti, 7 mesiacov 🙂 Hanka je krasny smejko 😵

zajacik...
7. jan 2010

Mimusa tiez pridala nove fotky 😵 😵 😵 Drobec je zlatucky 🙂

mimusa4
7. jan 2010

hehe len jednu 😉 ale mrkni na videjko čo je v 25ke

mimusa4
7. jan 2010

pardon zabudla som popriať všetkým PF 2010 o prianí asi hovoriť ani nemusím, to chce každá..držím palce 😵

zajacik tak ty sí sa ale rozšupla s tými tt 😀 aj lenul..chviľku tu nie som a čo to 😀 ale pekne pekne 😵

zajacik...
7. jan 2010

Mimusa v akej 25ke?

mimusa4
7. jan 2010

mladé snažilky a maminky 25r. ešte to je na tejto str., alebo v spol.term.

zajacik...
7. jan 2010

Mimusa uz som to pozrela, zlatucky je 😀 Ako mava rucickami a uz aj pekne komunikuje s tebou, posielam pusinku 🙂

mery35
7. jan 2010

Vevericka cau..... 🙂 🙂 🙂 🙂 uvidime sa v piatok 22? 🙂 🙂 🙂

lenuliatko
7. jan 2010

Až také nevinné to tvrdnutie nie je, dnes to pokračuje 🙄 Volala som dokine, zatiaľ fičím na megne B6 a keď to neprejde, zajtra mám zabehnúť, predpíše mi iné lieky, po ktorým okrem iného budem len spať. Ona slúži aj v nemocke a vravela mi, že tie isté tablety by som dostávala aj tam, lebo magnéziové infúzie tak skoro nedávajú.
Zajačik, len skúšaj, ja som sa v pondelok, utorok nedovolala vôbec, dnes na prvú šupu a sestrička vravela, že je tam bola celý december sama a nič nestíha. Ale ty to nemáš ďaleko, tak si urob vychádzku 😉
Pimma, o vidíš, žiadosť sa našla 🙂
Držte sa stimulantky, pôjde to už raz-dva.
Katy, Hanička je už veľká slečinka 😵
A Mimusa, malý je chutnučký 😵
Marcelka, dík, ale nemocnici sa chcem vyhýbať, kým to pôjde 😉 Oni tam držia pacientky, či treba, či nie. Ešte aj sestrička mi dala za pravdu, keď ma vyprevádzala, že ešte sa tam nachodím... 😅

steva
7. jan 2010

Ahojte Splniecka.
Katy Hanicka je krasna,tiez to u vas tak rychlo leti,ze?az mi je to luto.Jakubko uz od soboty lezie po styroch,velmi sa mu ale zatial nechce,len ked vidi nieco zaujimave a uz prisiel aj na to ,ze si vie sam sadnut a tak si vzdy sada na tie najnevhodnejsie miesta,ze treba davat vzdy pozor,aby ked strati rovnovahu,si nebuchol hlavicku.ale je to zlate,ako taky maly zajacik.
Mimusa aj vy ste krasne narastli,malinky je nadherny.
Lenuliatko,Zajacik vam to ale ubieha.Aj mne dost casto tvrdlo brucho.
Marcelka a ty si uz krasne daleko.
Pozdravujem vsetky Splniecka 😵

jaanulienka
7. jan 2010

Ahojte zienky,

davno som tu nebola a tak vam chcem popriat vsetko dobre do noveho roku a hlavne nech sa nam vsetkym vyplni velky sen o babatku.

mimusa4
7. jan 2010

jéj stevi tak tvoj je tiež krásny bambuliak 😀
a ďakujem všetkým..
lenul..aj mne tvrdlo brucho, ale až neskôr asi od 5mes. už neviem ako to bolo v tt..tak len si dávaj na seba pozor a papaj magnéčko, určite ho môžeš aj viac dr, ti aj povedal(a)..v tablete je to stále menej ako v infúzke..
dievčatá držte sa... 🙂

a zdravím vás všetky

mimusa4
7. jan 2010

katy aj tvoju som teraz kuk, juuuj ona je už taká veľká? ale peknučká je cmuky

zajacik...
7. jan 2010

Lenuliatko mne brusko zatial netvrdne, ja som celkovo bezpriznakova tehulka 😀 Len tento tyzden, teda len poslednych par dni ma sem-tam popichava vajecnik ako na zaciatku tehu, pripisujem to asi zvacsovaniu maternice 🙂
Stevi aj vam to teda rychlo letiiii 🙂 Tolko snivame o babatkach a ani sa nenazdame a budu z nich uz velke deticky 😉 Ale urcite kazdy vek ma svoje caro 😵
Jaanulienka este mate zmrzlinky? Alebo planujete dalsie IVF? Drzkam palceky! 🙂

marcelka82
7. jan 2010

Leni to máš pravdu. Kým to nie je nevyhnutné. Ja ju tiež radšej obchádzam. Držte sa.

Steva je to pravda. Už začína stres. Nákupy, výber pôrodnice atď.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre