Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zdeja
13. jan 2010

ixinka ved to je len super....

ixi
autor
13. jan 2010

zdeja 😉

zdeja
13. jan 2010

ixi a ty ako teraz ...riesite nieco?.....ja uz zacinat papat bobky pred ketkom

ixi
autor
13. jan 2010

ked sa dari tak sa dari dnes som sla ku kamoske a tak som zletela na schodoch ja hruska koleno mam jak melon rano neviem ci sa aj postavim 😠

ixi
autor
13. jan 2010

zdejaco nariesim ked stale spinim a pokial to neprejde nemozem sa pohnut ale ako to mam riesit?

deny3
13. jan 2010

ixi, tak ty nevieš chodiť 😀 kým sa vydáš, kolienko sa zahojí 😉 no to špinenie, nemáš nejakú infekciu ? to ti už asi vyšetrovali, ale aj podľa mňa to nie je normálne, žena by nemala mať výtok, iba ak pri ovulácii 😉

ixi
autor
13. jan 2010

ani podla mna to nieje normalne ale co mam robit

zdeja
13. jan 2010

ixi.....neskusala si neake caje ??? menej mozno niekedy viac pomoze 😕 ako neake cipky ci lieky

ixi
autor
13. jan 2010

ale skusala a kolko ja neviem a horsie ze ani lekari.... 😒

zdeja
13. jan 2010

a sedave kupele?

ixi
autor
13. jan 2010

a co mi to pomoze?

zdeja
13. jan 2010

a co ak ano???jedna znama si robila take kupele .... neake bylinky ....a pomohlo jej, ale mas pravdu je to individualne...sorry, blbne mi net

ixi
autor
13. jan 2010

aj mne blbne ☹ 😠 ja viem ze mozu aj kupele pomoct ja som to myslela tak ze z akych biliniek blbo som sa vyjadrila

zdeja
13. jan 2010

ok majte sa ....dosie lmoj MISTR 😉 idem sa mu venovat...pekny vecer

katy2
14. jan 2010

Ahojte 🙂
ixi, to mi je luto, ze ta este stale trapi to spinenie.... ☹
Vsetkym drzim palce 😵

steva
14. jan 2010

Ahojte Splniecka.
Ixi aj my ti uz velmi prajeme tento rok dve krasne //,aj vsetkym snazilkam.
Ako sa mate Katy?Hanka v noci dobre spinka?my nie velmi,prve tri hodiny dobre a potom kazdu hodinu sa Kubko budi.
Pozdravujeme vsetky Splniecka. 😵

petronelka77
14. jan 2010

Ahojte 🙂 .
Ixi, dakujem velmi pekne za vycerpavajucu odpoved. Tie bolesti su hlavne vecer. Davam mu feniklovy cajik, vtedy je to lepsie. Skusame masaze s pupikom, hladkame, cvicime. Tak snad sa polepsi.
Tebe velmi prajem, aby Ti zistili pricinu spinenia a za chvilu sa tesila z maleho pokladiku 🙂 .
Ostatnym prajem krasny den 🙂 .

katy2
14. jan 2010

steva, ahoj, my spinkame celu noc... Priblizne od 20,30 do 5,00-5,30. Obcas sa Hanicka zobudi s hladom o 4,00, ale to len vtedy, ked sa vecer menej napapa.... Je to proste super, nemozem si to vynachvalit. A po rannom mliecku este pospinka hodinku-dve....

ixi
autor
14. jan 2010

babulky mate take nadherne deticky 😵 😵 😵 😵 aj ja si uz chcem drzat svoj poklad v naruci ☹

dalida
14. jan 2010

Ixik, aj ja uz chcem drzakat to svoje. ☹ Nechcem tu vnasat negativne emocie..., ale dokonca aj jedna bambulka, ktora nemohla otehotniet viac ako tri roky otehotnela prirodzene... a... Prajem je vsetko dobre..., hlavne zdravicko, ale vies ako ma sem tam zapicha pri srdiecku??? P.s. S takymito pocitmi sa viem vyspovedat len tu na konovi... a... svojmu muzickovi.

dalida
14. jan 2010

A este nieco.... Zajtra idem do Splnu 😉 Pre mna je uz uspech to, ze nas Hredzi ma k sebe zoberie priebezne aj bez tych vysledkov z hemato... Dam mu ich dodatocne, a ak by sa vyskytol vazny problem..., tak by sme prerusili cyklus. Nasa sestricka sa za mna prihovorila a asi aj on zvazil, ze mat dlhu prestavku nie je vhodne...

zajacik...
14. jan 2010

Ixi aj ja ti prajem aby sa cim skor zistila pricina tvojho spinenia a aby sa to dalo do poriadku, aby si mohla tehulkovat 🙂
Dalidka kludne tu vnasaj aj negativne emocie, ved konik je aj ista forma terapie, ked ti je smutno, kludne sa tu vyrozpravaj, vsetky sme si presli nekonecnym snazilkovanim takze ta vieme pochopit lebo sme sa citili rovnako pri pomysleni ze preco este stale nemame babatko prave my ... zajtra drzim palce do SPLNu nech je to zaciatok niecoho velmi krasneho 😵 😵 😵
Zdravim vsetky SPLNiecka 🙂

ixi
autor
14. jan 2010

ahojte dalidka drzkam palce nech uz je to teraz to prave 😉 zajacik dakujem 😵 ja ti prajem nech sa ti narodi zdravucky ruzovucky zajacik 😀 😀 😀

rebeka33
14. jan 2010

dalilka, zajtra držím palce v splne. Písala som ti ,že aj mňa zobral a výsledok som mu povedala až po kete. Dúfam ,že ich bedeš mať O.K.
Ixi ja tiež trpím nevysvetliteľnými výtokmi. Niekedy sú riedšie a niekedy úplne husté. Niekedy sa mi do nich chytia aj kvasinky. Mám to roky. Mne povedali ,že niektorým ženám sa tak prejavuje cylkus. Brala som viac krát čipky (rôzne), ale po dobratí sa to vrátilo. Radili mi sedavé kúpele v repíku a pitie rebríčka alebo ženských čajov. Nie som dobrá vzorka, nerobila som to poriadne. Som lajdák. Ale dosť to pomáhalo. Alebo skús zmeniť gyndoša, nie že by bol zlý , ale niekedy niekoho napadne niečo skvelé. Skúsim porozmyšlať,či ma niečo nenapadne. 😀
Všetkým splniečka dobrú noc.
Ps. moja mrcha ešte stále nikde. horor.

dalida
15. jan 2010

Dobry den, splnieckovo.
Zajacik, rebeka, ixi ... dakujem za mile slova a pochopenie 😉 Dnes som bola v splne... zacinam s estrimaxom... potom pride kontrolne USG... ved to pozante 😉 Neuverite, ake som zazila prekvapenie, ked som medzi pacientmi nasla manzelovu sesternicu... 😅 Popriala som je vsetko dobre..., no citila som z nej tak trosku ostych a jej manzelik na mna ani nepozrel... 😝 Citila som sa dost neisto... nevedla som o com by som sa s nou mala bavit... pytala som sa na jej syna (tusim ma 12 rokov), na mamku... no akosi to viazlo. Chapem jej pocity a aj pocity jej manzela...

dalida
15. jan 2010

Rebeka, prajem ti, aby ti uz taaaaaa mrska nabehla. Pojdes ketikovat?
A co Kukulik? Uz si zasla na UTZ??? Akosi stracam prehlad kto co vsetko absolvuje 😝

astrid55
15. jan 2010

caute baby,

takze aj dalida ides na KET? super, tak uz nas je celkom dost. Inak to poznam ten neprijemny pocit, ked stretnes v splne niekoho znameho. Aj mne sa to stalo a bolo to rovnake, konverzacia viazla, ale asi je to prirodzene, spociatku je to kazdemu trochu trapne, ale ako tam clovek chodi castejsie, uz mu to ani nepride nejake divne. Kazdy sa casom nad to povznesie.

Inak dnes som bola za akupunturistkou, zatial len na konzultaciu. Neviem, ci si ma robit nadeje, ale vyjadrila sa, ze vela zenam pomohla otehotniet prirodzene, ale udajne sa zvysuje sanca aj pri ivf, ked sa predtym chodi na akupunturu. Zatial o tom vela neviem, ale budem priebezne informovat, je dobre mat dalsiu nadej, ze snad by aj toto mohlo pomoct.

dalida
15. jan 2010

Astrid, takze ketikujeme spolocne 🙂 Ohladom stretavania znamych si to nazvala vystizne... trapny pocit... mna to celkom nepreslo ani po viac ako dvoch rokoch stravenych v splne...
Co to, co to s tou akupunkturou??? Urcite nas priebezne informuj... Som zvedavaaa 😉

katy2
15. jan 2010

Ahojte 🙂
Dalidka 😵 😵 😵 Gratulujem k estrimaxu... pekne chystaj perinku 😵 😵 drzim palce 🙂
A aj vsetkym ostatnym drzim palce... nech to vase ketikovanie-etikovanie prinesie urodu 😉
ja sa pridam coskoro 😉

dalida
15. jan 2010

Katy, dakujem 🙂 Aj tebe budeme drzkat palce, ked sa do toho pustis 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre