Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zdeja
28. jan 2010

dalidka ahoj....my sme platili 90 e za KET... je to cerstve 🙂 bol teraz v utorok

dalida
28. jan 2010

Zdejka, dakujem za info 😉

astrid55
28. jan 2010

caute baby,

zdravim vsetky tehulky, snazilky a trpezlive cakatelky...listovala som v inych forach, konktretne vo fore gyncare tu v KE a baby tam pisu o nejakom lepidle pri ET a KET. Viete o tom nieco? Dava to aj Hredzi v Splne? Konkretne ma zaujal prispevok jednej baby, ktora isla na KET, priplatila si "lepidlo", teraz ma dvojicky. Uvitam akekolvek info.

zdeja
28. jan 2010

astrid ahoj ...tiez som o tom pocula ale nic o tom neviem...ako sa inac citis??mas este neakych mrazacikov?

astrid55
28. jan 2010

ahoj zdeja,

mam este 5. Necitim vobec ale vobec nic. Po prvom ET som trochu citili akoby prichadzajucu MS a sem tam ma pichlo, ale teraz nic. Akoby sa vobec nic nedialo. Lezala som necelych 48 hodin, dnes som uz bola v praci. A co ty? Ake mas pocity? Inak s tym lepidlom by ma to fakt zaujimalo, nikdy to Hredzi nespominal

zdeja
28. jan 2010

no ja uz mrazacik nemam, mala som 5....2 sli dnu pri ET a 2 pri KETku. hredzi mi lepidlo nespominal a ani som na to nemyslela ...neako rychlo to bezi a zrazu lezis hore nohami....ja trosku citim krize.....aj rano som mala klobasku a potom rozok s medom 😀 divneee teraz neviem ci je to tabletami alebo ..... to by bolo skoro...ja polihujem a som marod, robim na smeny v dost hlucnom prostredi takze kaslem na pracu...aj tak firma konci

astrid55
28. jan 2010

zdeja,

to je dobre, ze poctivo odpocivas, aspon si potom nebudes moct povedat, ze si pre to neurobila vsetko. Ja sa vypytujem na to lepidlo, lebo sa asi tak trochu podvedome pripravujem, ze ked to nevyjde, tak zase skusim vsetko. Dost ma povzbudzuje citanie pribehov snaziliek z konika, ze ked uz naozaj stracali nadej a vyskusali vsetko, vascinou to malo stastny koniec. Tak dufam, ze sa nam to podari. Budem Ta informovat ci sa nejake priznaky objavia 🙂 , aj ty mna prosim. Drzim Ti palce !!!!

zdeja
28. jan 2010

jasne ze ta budem informovat... ved cely den vegetim s notbookom v posteli... a nechcela si aspon prvych 5 dni ostat doma? sestricka mi vravela ze tie su take najj...ale aj dodala ze je to individualne. o tom lepidle sa povyzvedaj aj ja som zvedava.. budes testovat?

silvia.v
28. jan 2010

Ahojte slniečka, práve som si Vás prečítala.
Zdeja, ty si to tak perfektne popísala že hore nohami a tak že som sa s chuťou nasmiala. tak si to presne popísala, že presnejšie to nejde.
Držím Vám palce Zdeja a Astrid, nech Vám to všetko dobre dopadne. Ja sa pripravujm 9.2. Tak že mám to za pár.

zdeja
28. jan 2010

ahoj silviiiii a ako inac to tam je ???? 😀 gate dole, nozky hore a dookola ani sa necudujem ze hredzi je niekedy jak lekvar 😀 no my by sme uz 9.2 mali vediet vysledok - pozitivny .... 🙂 ako inac... jojoooooj neze to prerieknem 🤐 ....beries neake vitaminky?

silvia.v
28. jan 2010

Tak Zdeja musím uznať že si veselá kôpka. Si plná dobrej nálady. Ešte sa stále na tom smejem. Tak toto je fakt bomba.
Tak ja si dávam okrem estrimaxu aj Andreafol a dva druhy vitamínu. Zajtra začínam s Utrogetanom.
Ty si ako na tom?

zdeja
28. jan 2010

estrimax... utros.. a papam kyselinu listovu a E400 ....som uz z toho taha nafuknuta ako slon... a to som chcela zacat chudnut po IVF ale akosi to neriesim pokial sme mali na plane este ket 😉

silvia.v
28. jan 2010

a čo je E 400? to je vitamín?

zdeja
28. jan 2010

ano E 400 su vitaminy a mozu ich aj muzi so zlym sper....

silvia.v
28. jan 2010

a tá kys. listová je obsiahnutá v tabletách nejaký mix vitamínov alebo je to čisto len kys. listová?

zdeja
28. jan 2010

vies ja som mala uz asi 4 druhy kzs. listovej...v niektorej bol zvyseny obsah zeleza ale vacsina je to o tom istom....najviac mi sedi Acidofolan

silvia.v
28. jan 2010

Tak Zdejči, len nám všetkým držať palce!!! 😉

astrid55
29. jan 2010

zdeja ahoj,

urcite testnem, ale neviem ktory den.Ty? Asi skusim na 7dmy. Predtym som netestovala, pockala som na krv. Ale teraz sa uz neovladnem. Stale nic necitim. Tie krize a trosku tazko od zaludka, co si vcera citial moze kludne byt 🙂.

silvia.v
29. jan 2010

Ahojte splniečkovia,
Zdeja, ako sa máš dnes? A čo ty Astrid?

katy2
29. jan 2010

Ahojte 🙂
Drzim palce cakatelkam na // aj vsetkym stimulantkam 😵 😵 😵

astrid55
29. jan 2010

cau silvia.v,

9.2. to je o chvilu! Pripravujes sa nejako specialne? Ja som jedla vkuse chilli omacku (teda obcas som si ju dala na hrianku), pila som alchemilku, chodila na akupunturu, pila alloe vera a kazdy den vizualizovala, ze na jar uz budem s bruskom. Kedze vsak stale nic necitim, ani pich, ani such, mam dnes dajaku depku v sebe, ze to zas nevyjde. A cucim vkuse na net akoby tu mala byt odpoved, ci sa to podari alebo nie. No da sa na to baby nemysliet?
Kopec roboty mam, ale stale si najdem vyhovorku a surfujem: priznaky po KET, uspesny KET, kedy testovat po KET, tehotne po KET. No vyzera to, ze potrebujem pomoc 😀

dalida
29. jan 2010

Dobre popoludnie, splnieckovo. Hlasim, ze v brusku uz mame dve bublinky. 😉 Idem lazkat...

astrid55
29. jan 2010

dalida,

super 🙂

tak myslime aj na teba

marcelka82
29. jan 2010

Ahojte. Všetkým snažilkám a čakateľkám na tehu výsledok posielam tehu vírusiky: 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Chystám sa dnes večer opravovať tabuľky. Tak vás poprosím, aby ste mi všetky zmeny nahlásili do ip.

ixi
autor
29. jan 2010

dalidka drzim palce 😉 aj vsetkym cakatelkam 😵 😵
marcelik ahoj 🙂

silvia.v
29. jan 2010

Ahojte splniečkovia,
Astrid, tak klobúk dole, robíš maximum. Veľmi ti držím palce. Verím že ti to dobre dopadne. Čo sa týka tvojho čítania na nete ani ja nie som niekedy iná. Keď som bola v novembri prvý krát na IVF-ICSI tak som nebola iná. Stále ma to drží. Teraz sa chystám na ten KET tak čítam všetko o rozmrazení vajíčiek. A zas keď budm po KETe tak budem ako ty. Všade čo si čítať, príznaky a také. Presne ako by si bola ja. Myslím si že je len tou túžbou po dieťatku a ja to beriem že je to normálne. Kto to nežil tak ten nevie.
Astrid hlavu hore!!! Všetko dobre dopadne. Uvidíš. Načerpaj pozitívnej energie.

silvia.v
29. jan 2010

Marcelka, ďakujeme za tehu virusiky. Ja som si ich pár zobrala aby som sa po 9.2. nachytala takejto príjemnej infekcie. Zobrala som si len troška aby ostalo aj pre ostatné. Predsa si doprajeme.

zajacik...
29. jan 2010

Jeej Dalidka tak len pekne opatruj bublinky 🙂
Astrid, Zdeja, aj vam drzim palce!!! A Astrid ziadne depky, ja viem ze sa to lahko povie, ale nemusis mat ziadne priznaky... ja nemam doteraz ziadne 😀
Silvi aj tebe sa to krati...

Babulky tak aj ja vam posielam virusiky, poriadne chytajte nech ste vsetky do jednej tehulky, strasne vam to prajem 🙂
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

A pozdravujem ostatne SPLNiecka 🙂 🙂 🙂

Jaaj a este k tomu lepidlu, myslim ze Lenuliatko sa to Hredziho pytala, ale sa mi zda ze nejak jej to neodporucal, zevraj ak sa to ma podarit tak aj bez toho... ono to je asi asistovany hatching, ked narusia obal embryjka, aby sa lepsie uchytilo... alebo to nieje ono, uz si nepamatam, ale viem ze uz tu o tom debata bola. Keby prisla Lenuliatko tak by vam povedala, tak snad sa tu ukaze 🙂

zdeja
29. jan 2010

caute babenky....hlasim den v pohode, neako ma pobolievaju krize ale nic moc ...v brusku ma raz pichne potom zastekli neviem...uvidime
ludia ja by som len varila a vymyslam kombinacie ze azzzz 😀
astrid..ja som tiez pri IVF netestovala ale teraz si to doprajem 😅 ...a dakujem za tehu virusiky 😵

mravvcek
29. jan 2010

vsetkym babam,ktore cakaju na vysledok 🙂 drzim silno palceky,nech to vyjde a nech vam oci vypadnu pri dvoch ciarkach na testiku.myslim na vas a siiiiiiiiilno drzim paste.Nebojte,s pozitivnym myslenim to vyjde 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre