Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

vevericka80
1. feb 2010

jeeej melisska....ako sa nam mas?....vdaka za info....dufam, ze to nie je nic vazne so zajacikom
pimma - plati sa v hotovosti

melisska
1. feb 2010

dakujem,dobre 😉

pimma
1. feb 2010

vevericka dakujem 🙂

astrid55
1. feb 2010

caute baby,

poculi ste nieco o SEMINAL PLASMA FLUSHING? Nasla som to vo fore pri babach, ktore podstupili 3 IVF, vraj to ma uspesnost 40%.

dalida
1. feb 2010

melisska, ahoj. tesim sa, ze ta tu vidim 🙂 a dakujeme za fajn spravicku 🙂 Pimka, plati sa cash a priamo dokimu 😉 Drzim palce 🙂

lenuliatko
1. feb 2010

Prišla som pozrieť, či sa Zajačik ozvala. Melisska, vďaka za info, tušila som to, keď sa tu neukázala celý deň. Hlavne, že sú v poriadku 🙂
Dobrú noc babulky.

deny3
2. feb 2010

dobré ránko 🙂

posúvam z tretej strany 🙂

silvia.v
2. feb 2010

Dobré ránko spniečka,
u nás krásne svieti slniečko tak želám peký slnečný dník 😵

marcelka82
2. feb 2010

Ahojte. Posielam vírusiky: 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zajacik som rada že ste v poriadku.

My sme včera mali trápenie. Dostala som horúčky a večer som mala už vyše 38. To bolo strachu o malú. Dnes som bola na antibiotiká. Tak sa dúfam už zlepší. No žiaľ peši. Absolútne som nevládala. Chodníky nie sú vôbec odpratané, cesty odpratané otrasne. No neviem načo platíme dane. 2x sa mi noha šmykla. A mala začala tlačiť dole. Som myslela, že už ani domov nedôjdem. Ale došla som. Teraz oddychujeme.

silvia.v
2. feb 2010

Ahoj Marcelka, ďakujeme za vírusiky, pár som si ich zobrala.
S tými cestami a chodníkmi je to strašné. Dokonca už aj strechy sú nebezpečné. Hrôza.
Len si pekne a v pokoji teraz oddychuj aby si sa uzdravila a maličké aby malo kľud a načerpala by si novej energie. 😵 😵 😵

marcelka82
2. feb 2010

Silvi ďakujeme.

A posúvam nás z 3-tej strany.

silvia.v
2. feb 2010

Splniečka, je tu niekto? 🙂

astrid55
2. feb 2010

ahooj silvia,

ja som tu

astrid55
2. feb 2010

ale uz len 10 minut, musim to citanie a surfovanie vyrazne obmedzit, inak ma vyhodia z prace 😀

silvia.v
2. feb 2010

😀 😀 😀

astrid55
2. feb 2010

stimulujes?

silvia.v
2. feb 2010

čítala som že testy stále negatívne.

pimma
2. feb 2010

mam otazku 🙂 znova 🙂 kto vam pichal pregnyl? chcem to dat pichnut manzelovi, ale mam strach,co to nepokasle. mozem si to pichnut aj sama, napr. do stehna?

astrid55
2. feb 2010

pimma,

ja som bola na pohotovosti. Normalne, je to OK. Oni s tym pocitaju. Ked chces mat istotu, ze to bude spravne pichnute. Nestoji to za ten stres.

astrid55
2. feb 2010

ok, baby , odchadzam, musim nieco robit uz. Pozdravujem a budte vesele. Sme krasne, takmer zdrave a skoro tehotne 😀

vevericka80
2. feb 2010

ahojte zienky 😉
pimma - ja som si menopur miesala a aj pichala sama do brucha.....prva sla tazsie, ale potom som si uz zvykla, nie je to nic strasne 🙂

silvia.v
2. feb 2010

A ja som bolo na pohotovosti a sestrička bola veľmi milá keď som jej povedala o čo ide. Dostala som to do zadku. 😠

vevericka80
2. feb 2010

joooj, zle som si to precitala....to je uz unava 🙂 ...pregnyl si chod dat pichnut na pohotovost...sestricka ti ho pichne do zadku 🙂

silvia.v
2. feb 2010

ale tiež sa to mieša, aspoň mám taký pocit. 😒

mery35
2. feb 2010

Caute splniecka 🙂 🙂 🙂 pimma daj si to radsej pichnut na pohotovosti je to istejsie.......vevericka ahoj 🙂 🙂 🙂 jasom si menopur davala pichat u svojej gynekologicky sama by som si to nepichla.....

vevericka80
2. feb 2010

ahoj mery.....no s tym menopurom to bola zabava 🙂 pri prvej inj som sa dobre zasmiala, 15 minut som naberala odvahu 😀

pimma
2. feb 2010

baby, nechce sa mi trepat na pohotovost pre jednu injekciu 🙂 hadam ma to nezabije, skusim muza navigovat
inak nevadi, ze o 19:30 som pichla posledny gonal a o 21.00 mam pichnut pregnyl? nie je to skoro?

vevericka80
2. feb 2010

pimma aj ja som tak pichala, sice mne pregnyl pichli na gynekologickej pohotovosti na rastislavke

pimma
2. feb 2010

a zajtra musim na seba davat pozor, aby mi tie foliky predcasne nepopraskali? alebo sa mozem pohybovat ako normalne?

pimma
2. feb 2010

vevericka, tak vdaka, potom je to ok
🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre