Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

pimma
19. feb 2010

mery.. este mam malu nadej, tak verim 🙂
kukulik.. zajtra vela stastia 😵 😵
monika.. vitaj 😉

monikasun
19. feb 2010

ja idem v stredu na prvu kontrolu od zaciatku stimulky, tak sa mozno stretneme 🙂
inac prajem pekny vecer vsetkym SPLNieckam 😝

kukulik30
19. feb 2010

no dievky, budem ho potrebovat, lebo zatial nic nenasvedcuje tomu, ze by som tehulka bola 😅 absolutne ziadne priznaky..no uvidime, uz sa neviem dockat, dufam, ze zaspim od samej netrpezlivosti 😀

rebeka33
19. feb 2010

Ahojte splniečka, od rána ste toho ale popísali.
Lenulietko ďakujem za podporu. Snažím sa ovládať, ale ak ma niekto rozčuluje je to oveľa tažšie ako bez hormónov. čokoládu papám a tlstnem a tlstnem 😀 😀 😀 . A to že nakupuješ je podľa mňa fajn. Ja už roky pozerám čo by som kúpila keby som mala komu, a keď snáď budem tak nakúpim skôr ako ty. Jednoducho pozitívne myslíš. Robte si všetky tri radosť. 😵 😵 😵
kukulik ja koníka čítam roky a preto viem ako si vždy testovala, preto som to naozaj obdivovala ako si teraz vydržala.
zajtra ti budem držať palce veĽLLLLLLLLmi .
Merry mne sa zlomila tak horná dvojka, daj si to urobiť ešte pred vkladom ,lebo lokálku by ti nemali dávať pri oplodnení. Mne zubár nechcel nič dať prvé 3 mesiace.
monika vitaj. Pítaj sa ak budeme vedieť opovieme.
prajem pekný večer. 😎

steva
19. feb 2010

Kukulik zajtra ti prajem tolko stastia kolko sa len da. 😵 😵 😵

kukulik30
20. feb 2010

ahojte 😔 tak stastie sa mi opat vyhlo 😔 ....na teste /..ani naznak druhej 😢 ja tomu nerozumiem , kde je problem 😢

kukulik30
20. feb 2010

ja sa tych // snad nedockam ☹ ☹ ☹
rozmyslam , co dalej, ci si urobit nejake vysetrenia...ach neviem

kukulik30
20. feb 2010

asi urobime to imuno a hemato...pred poslednym IVF si chcem byt ista, ze vsetko je ok....to imuno sa robi aj manzelovi , ci iba mne...ako to prebieha, presne postup?

mima263
20. feb 2010

ahojte,
kukulik ... môj test vyzerá rovnako a to mám 12 dní po KET

kukulik30
20. feb 2010

mimka, to sme dopadli 😖 ☹ 😔 ...ja som taka sklamana, s tym som neratala 😖 ...uz mame poslednu sancu a tak zvazujem , co dalej...ale nic ma nenapada
mm este ani nevie, ze to nevyslo, siel do roboty...hmmm...asi mu zavolam

mima263
20. feb 2010

kukulik, KET má asi fakt o dosť nižšiu úspešnosť. Ale ďalší ET sa určite podarí. Treba si oddýchnuť, trochu vypnúť. Musím to urobiť aj ja, aj keď som zúfalá z toho, že sa blížim k 35-tke a bábo je stále vo hviezdach

kukulik30
20. feb 2010

☹ veru najhorsie je, ze tie roky tak rychlo letia ☹

lauritka
20. feb 2010

kukulicek 😢 nahodou som nakukla... je mi luto. bud silna, cmuck. 🤐 mima... aj ty... sme na tom rovnako...

ja uz budem zachvilu bezdetna na dochodku 🙂 este , ze mam aspon tie zvierata.

kukulik30
20. feb 2010

lauritka 🤐 ...to 2, IVF je fakt cudne precudne, nejako sa nam nezadarilo, tolko pokusov a nic..no je to na prd ☹
ale urcite vymyslim nejaky nahradny plan 🙂
a ty Lauri, nechces vyskusat este predsa len IVF? verim, ze na teba babika caka.... 🤐 urcite rozsirite svoju rodinku aj o malinkeho clena 😵

mima263
20. feb 2010

lauritka ja si myslím, že sa to nejako prelomí, že to pôjde, ešte máme nejaké roky v zálohe...

lauritka
20. feb 2010

kukulik mm zatial nechce 😒 on stale veri, ze sa podari prirodzene. ved mame na to predpoklady... je to na zlost 😠

mimka aj ja verim 😉 este nejake vajicka su 😅

kukulik30
20. feb 2010

lauri, ty fungujes paradne...ako hodinky,aj mm nie je na tom zle.... bol by v tom cert, keby to tebe nevyslo 😵

lauritka
20. feb 2010

kukulik kuk album, klikni na aktualny graf.. 🙂 mam uplne najcudesnejsi cyklus vobec.. nechapem..

som v LF po mrche 😅 riadna haluz.

katy2
20. feb 2010

kukulik 😔 verim, ze do tretice vsetko najlepsie 😉 urcite este bude mat samko surodenca.... drz sa....
mima 😔 je mi to luto....
pimma, ako dnes? testovala si? drz sa....
pozdravujem vsetky....
normalne mam z toho mojho KETka strach... a my uz inu moznost nemame..... strasne by sme chceli pre hanku surodenca 😔

kukulik30
20. feb 2010

lauri...fiha 😕 😕 😕 tak to teda naozaj je najcudesnejsi graf..u teba nie som na take zvyknuta a mozno bude ten posledny 😵 a testy negativne....teeeeeeeeeeeeda..som zvedava, ako to skonci 😵

lauritka
20. feb 2010

aaaale testovala som dnes pepinom..a ked schol tak pekna druha ciarka a potom uz nic, aj vam to tak robi ? 😒

uz len slaby duch ostal. 😠

katy2
20. feb 2010

lari, teba ti dusiky nejako poriadne motaju... ja nechapem, odkial sa tam beru..... 😖

lauritka
20. feb 2010

blbe testy katy 😝

marcelka82
20. feb 2010

Dobré ránko. Prosím vás nevešajte hlavy. Najdôležitejšia je krv. Žiadny test nie je 100%. Takže špeci pre vás tehu vírusiky:
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marcelka82
20. feb 2010

Dúfam, že nerobím chyby. Ak áno, prepáčte. Už by mi trebalo ísť na očné, ale po tom počasí sa mi nechce a nevydržím dlho sedieť. Dokonca mi už bolo povedané, že chodím ako kačka. Nám je najlepšie iba ležať. Tak zle vidím. Ale už budem musieť pôjsť. Aby som svoju maličkú dobre videla. 😀

zajacik...
20. feb 2010

Babulky je mi to luto ze ste si nenasli na teste // ☹ ☹ ☹
Kukulik napriek tomu ti zelam vsetko najlepsie k meninam, aby si tie dalsie meniny oslavovala uz s bruskom alebo s malou babikou v naruci 😉
Ahojte vsetky SPLNiecka 😵

dalida
20. feb 2010

Kukulik, Mimka 😔 Je mi to luto. Myslim na Vas.
Kukulicek, vsetko najlepsie k meninkam. Prajem, aby si do roka a do dna mala v naruci krasnu babiku 🙂
Mne je dnes fakt hrozne... Nalada na prd... uz som si aj poplakala... aj manzela vyhresila... asi to robia tie hormony... 😒 Idem si lahnut, boli ma hlava.
Zajacik, Marcelka zdravim vas.
Lauritka, tesim sa, ze si sa "zatulala" k nam. Sem tam si citam vasu temu a sledujem aj tv.grafiky. Ja som v zivote take krasne nemala 😒 Myslim, ze ak sa na testiku objavuje // cosi sa predsa len v tv.telicku deje, len sa to asi nie a nie poriadne uchytit 😒 Velmi ti drzim palce 🙂

pimma
20. feb 2010

baby, ani mne to bohuzial nevyslo ☹
mima, kukulik.. to mi je luto ☹

pimma
20. feb 2010

kedy mozem ist najskor na ket? mam este 9 mrazacikov..

katy2
20. feb 2010

pimma 😔 na KET sa da ist po 2.ms..... ale 2.ms po IVF pride tak za 60-70 dni.....
ale este pockaj na krv..... drz sa a vela sily....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre