Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
21. feb 2010

monika, ahoj, ja som po OPU aj po KETkach bola na PN vzdy..... spravu o OPU alebo KET da Hredzi a vypisuje obvodny gyn..... vzdy som bola PN do krvi (neg) a poslednykrat az do materskej.... mala som rizikove tehu celych 9 mesiacov....

monikasun
21. feb 2010

ahoj katy, ďakujem za rychlu odpoveď...a prečo si bola na rizikovom?

katy2
21. feb 2010

Kvoli veku, som stara prvorodicka, potom to boli dvojicky, jedno to neskor vzdalo, bola som v nemocke s krvacanim.... a okrem ineho pracujem s detmi, otehu som na jesen, ked je najviac chripky... tak vsetko dokopy sposobilo, ze ma moj gyn nepustil do roboty... a ja som sa nehrabala... aj tak mi 16 tt byvalo velmi zle, tak si neviem predstavit akoby som oducila hod. keby som musela utekat....

monikasun
21. feb 2010

aha 😉 tak to bolo rozumné, teraz už chápem....takže je to individuálne...ale po OPU sa čaká na krv 2 týždne?

katy2
21. feb 2010

po OPU (odber vajicok) asi o 3 dni je ET (transfer)... na krv sa ide 14 dni po transfere (ET, KET)

monikasun
21. feb 2010

takže PN vypisuje obvodny gyn. presne na ten čas do krvi...spravne? Ďakujem za info 😉

katy2
21. feb 2010

je na tebe, kolko ho poprosis... niekto je doma na PN par dni po OPU a ET a potom ide do prace... je to vlastne na tebe.....

monikasun
21. feb 2010

No ja vlastne ešte len 3tí deň stimulujem, ale už rozmýšľam dopredu, aby som vedela "pripraviť" zamestnávateľa 😀 ja by som asi tiež najradšej ostala až do krvi...predsa len domaci kľud je domaci kľud 🙂 zatial pekný večer prajem 😉

lenuliatko
22. feb 2010

Ahojte babulky, kde sa flákate, nikde nikoho? 🙂
Krvička odovzdaná, tak verím, že snáď sa ešte nejaký zázrak udeje, aj keď vieme svoje... Dnes bolo asi zas hromadnejšie stretko v SPLNe.
Monika, kľudne si vezmi PN až do krvi, pre vlastný kľud, ale zas budeš mať priveľa času nad všetkým špekulovať, hľadať príznaky, stresovať, ale aj to k tomu patrí 🙂 Držím palce.
Zajačik, ty máš morfo dnes, či až o týždeň?
Marcelka, pekná výbavička, ak máš nejaký tip na obchod u nás, daj vedieť. Ja akurát KIK, Tesco, Popoluška dosť o ničom, Anjelik predražený, veľa tu toho nemáme. Ešte, že sa dá nakupovať cez internet.
Všetkým stimulantkám držím palčiská a komu to nevyšlo, úspešný ďalší pokus.

steva
22. feb 2010

ahojte 😵 😵
Kukulik 😢 😢
A este aby som nezabudla,aj ked neskoro,vsetko najlepsie k meninam,nech sa ti splni vsetko co si prajes 😵
Katy Hanke gratulujem k zubkom,my este ziadny nemame 😀
pozdravujem vsetkych 🙂

silvia.v
22. feb 2010

Ahojte, tak ja som krvičke a nevyšlo to. Neísala som tu 2 týždne mala som notebook v oprave. Kukulik, Pimma ako ste dopadli? Boli sme spoločne na KETko hore dole 1 deň. Zatial si čítam všetko spätne tak ešte som sa nedoracovala k tomu. Je tu niečo nové a hlavne pozitívne? 😵

vevericka80
22. feb 2010

ahojte zienky 🙂
dnes bolo v splne menej ludi ako minule 🙂
OPU budem mat vo stvrtok, tak rozmyslam nad PNkou, sice sa nedam vypisat do krvicky, ale aspon prve dni
silvia.v je mi to velmi luto, ale treba nadalej verit

mima263
22. feb 2010

ahojte,
silvia ja som dopadla rovnako.

silvia.v
22. feb 2010

Tak ja neviem čo sa to deje ale nádej nestrácam ale dávam si pauzu a pravdepodobne to skúsim v lete. Už mi aj mrcha dorazila.
A podarilo sa to vôbec niektorej? Mne to pripadá trošku zvláštne. 🤐

silvia.v
22. feb 2010

mima tak držím palce ďalej. Čo budeš ďalej robiť? Ideš do toho hneď? Ako si na tom?

mima263
22. feb 2010

silvia ak myslíš či sa niekomu podaril KET, tak áno dalide, len prednedávnom.
Ja už neverím, že sa to z toho čo máme zamrazené podarí. Takže keď budem mať ešte niekedy chuť brať mesiac v kuse hormóny pôjdem a aj to len preto, že mi svedomie nedovolí nechať mrazáčikov

silvia.v
22. feb 2010

Myslím, že ty si bolo ako ja v v rovnakom termíne 8.-9.2. Bolo nás aspoň za tri a neviem ako tie ostatné. No čo narobíme. Ja som bola na krv ešte v piatok ráno s tým že doki mi predpísal tablety aby som ich užívala počas tehotenstva. Inú možnosť vylučoval. no i tak. mala som vložené 3 embrya z toho dva slabšie ale jedno že vraj krásne. ☹ Tak zase v lete.

mima263
22. feb 2010

silvia aj ja som mala 3 embryjká, netuším akej kvality, to som sa ešte nikdy nedozvedela. A bol to môj tretí vklad

pimma
22. feb 2010

ahojte.. moja krv dnes bola tiez negativna, takze testy sa nemylili. nevadi, idem dalej a zacnem sa pripravovat na ket co najskor to bude mozne 🙂
silvia, mima.. skoda, asi sme to vsetky zle nacasovali, alebo co. nabuduce to musi byt pozitivne!! 😉

silvia.v
22. feb 2010

No ja keď nepočítam IVF-ICSI tak to bol môj prvý KET. Normálne som si myslela že aj posledný ale bohu žiaľ. Prakticky je plodnejšie obdobie leto tak to skúsim vtedy.
A máš ešte nejaké mrazáčiky? Tri KETka tak tiež si si svoje prežila. ☹

pimma
22. feb 2010

mima, myslis tretie ketko?

mima263
22. feb 2010

pimma- tak testy neklamali. Škoda. Teraz sa daj do laty. Dúfam, že Ti tá druhá ms dorazí čím skôr a môžeš ísť na KET
silvia- bol to druhý KET. Mám ešte 4 mrazáčiky

silvia.v
22. feb 2010

Tak pimma je mi to ľúto. Ty si asi bola tiež toho 8-9.2. Ako my a nevyšlo to. Zvláštne.Tak že ideš ďalej? A ako si na tom s mrchou? Ja už mrchujem. Ale do leta ešte mám čas.

ixi
autor
22. feb 2010

ahojte babulky je mi to luto ze to nevyslo....

vevericka80
22. feb 2010

ahoj ixi...teba som tu uz davno nevidela....ako zijes? 😉

ixi
autor
22. feb 2010

ahoj vevericka ako sa mas? vy tu vsetky tak snazilkujete a ja to nechavam zatial na osud 😀 ale stale spinim ja uz neviem minuly mesiac to bolo uz celkom fajn a teraz zasa katastrofa ale ty sa pochval 😵

silvia.v
22. feb 2010

Pima Mima, ja som začala testovať už po 8 dni a to každé ráno no a nič. Tak som na 11 šla na krv nech to mám za sebou. Keby tam bolo hcg tak by sa ukázalo i keď slabšie. Mala som 0 hcg. Tak asi sa ani neusadili. Nechcelo sa im. ☹

vevericka80
22. feb 2010

ja?...dnes som bola na kontrole v splne a vo stvrtok budem mat OPU....citim sa trochu cudne, bolia ma krize a stale sa mi chce cikat
ixi skusala si aj nejake prirodne lieky....napriklad ja pijem aloe vera berry a dost mi to pomohlo

pimma
22. feb 2010

silvia, ja som bola ne ET 8.2. ms este nedorazila, ale uz chcem, aby prisla, nech sa mi to krati rychlejsie. ja som sa tiez chcela opytat na hcg(ci tam bolo nejake nizke, alebo nic), ale som v tej rychlosti zabudla. vlastne uz je to jedno.

pimma
22. feb 2010

silvia, ja uz som si 2 dni poplakala( po kazdom neg.teste) dnes ma uz vysledok nezaskocil a chcem to brat tak ,ze ziadna tragedia sa nestala. len sa cudujem, ze dr. nam povedal, ze sa nemame bat, ze to vyjde. robi to tak vzdy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre