Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

silvia.v
24. feb 2010

Ahojte splniečka, želám Vám pekný dník. 😵
Nám vyšlo slniečko, tak sa trošku vytešujem na balkóne zo slnečného lúču ktorý mi tu svieti.
Dalidka, držím palce nech to všetko dobre dopadne. 😔
Pimma, aké si včera tablety zobrala?

ixi
autor
24. feb 2010

silvus ahoj ako?

silvia.v
24. feb 2010

ahoooj Ixi, ty moja dôvernica. Včera som tu nebola a čítam samé zlé správy.

ixi
autor
24. feb 2010

ja som az vecer cely den som bola v praci dnes mam nocnu a vobec sa mi nechce 😝

silvia.v
24. feb 2010

Tak to ti poviem ani mne by sa nechcelo.
Ako sa máš, je to už lepšie?

ixi
autor
24. feb 2010

skor sa mi zda ze ani nie ale co mam robit ked podla lekarov je to ok?

silvia.v
24. feb 2010

tak to je čudné. Ale len podľa nich. ☹ A neriešiš to ďalej?

silvia.v
24. feb 2010

Ixi moja, mám otázku. Keď mi nevišlo IVF a teraz to KET tak nemala by som ísť na nejaké vyšetrenie? Alebo je to ešte v norme?

zajacik...
24. feb 2010

Ahojte SPLNiecka 🙂
Dalidka stale na teba myslim 😔
Monikasun na babatko staci aj 7 vajicok, hlavne aby boli kvalitne a pekne sa oplodnili a zahryzkali v brusku. Mam kamosku ktora mala len 2 vajka a teraz su z toho krasne dvojicky 😵 Ja som mala teraz 5 vajok a jedno zabojovalo 🙂 Drzim palce!

vevericka80
24. feb 2010

dalidka je mi to velmi luto ☹

pimma
24. feb 2010

silvia... tabletky som myslela poslednu davku estrimax+duphaston rano este pred tym, ako som sa dozvedela,ze krv je negativna. a to bolo pondelok rano. este stale ms neprisla, ani ma brucho neboli. som tehu ? 🙂 len srandujem. silvi, ja tiez rozmyslam, kedze nam nevyslo 1.ivf, ze by som sa chcela dat podrobnejsie vysetrit, ci som ok, lebo ja som pred ivf bola len na preventivnej beznej prehliadke u gyndosa a to je vsetko.

silvia.v
24. feb 2010

Ahoj Pimma, ja tiež len výter a nič iné. Mám zrasty ale neviem či to je to čo robí nedobrotu. Asi nie keď som už bez vajcovodou. A potom len ták rv u Hredziho. No čo ja viem? 😔 ani neviem že čo mi to malo byť za vyšetrenie.

silvia.v
24. feb 2010

Pimma a teraz pozorne čítam že ty si mala estrimax a duphaston? Ja tiež estrimax ale utrogestan. Prečo je to iné? Ja len tak pre zvedavosť. 😉

dalida
25. feb 2010

Dnes ma po piatich dnoch prepustili domov 😔 Prisla som sama 😢 Moje babatko mi vybrali vcera predpoludnim ☹

steva
25. feb 2010

dalidka 😢 😢 😢 neviem co napisat,nemam slov,je mi to strasne luto 😢

monikasun
25. feb 2010

ahoj dalidka, velmi ma to mrzi ☹ velmi som ti drzala prsty a budem aj nadalej...

matulka7
25. feb 2010

Dalidka,... je mi to ľúto, držkaj sa,.... ani neviem čo na to povedať,.... dúfala som,.... 😢 😢 😢

kukulik30
25. feb 2010

ahojte..nahodou tu nahliadam a ... 😢 😢 😢 😔 😔 😔 pytam sa PRECO???!!! Dalidka 😢 ...tu su slova zbytocne...

silvia.v
25. feb 2010

Ahojte splniečka,
Dalidka, je mi to veľmi ľúto.... prajem ti veľa, veľa sily...... 😢 😢 😢

vevericka80
25. feb 2010

ahojte zienky
ja som dnes bola na OPU, mam 13 vajicok, vklad bude v pondelok.....inac dnes som bola sama, vcera vraj boli 3 zienky na OPU

katy2
25. feb 2010

dalidka 😔 😔 😔 nemam slov ale nosim ta v srdci... strasne na teba myslim a velmi sa za teba modlim.... slova su zbytocne.... 😔
vevericka gratulujem a drzim palce, aby sa pekne oplodnovali.... 😵

zajacik...
25. feb 2010

Dalidka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zajacik...
25. feb 2010

Vevericka dufam ze 13 bude pre teba stastne cislo 🙂 Ja som tiez mala OPU vo stvrtok a v pondelok bol ET 😵
Pimma, Silvia, ja som brala estrimax, utrogestan aj duphaston, a myslim ze vacsina co sme tu, teda ak nie vsetky 😨
Zdravim ostatne SPLNiecka 🙂

marcelka82
25. feb 2010

Ahojte.
dalidka 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

dalida
25. feb 2010

Vsetkym vam velmi pekne dakujem. Tuzba po babatku vo mne neuticha... cochvila to skusime znova... Len tak ako ste pisali vy o vytvarani protilatok proti embrijku... to mi hovoril aj moj lekar... vraj sa mam porozpravat s nasim Hredzim nech sa pozrieme aj na vylucenie imunologickej priciny... urcite mu zavolam a pokusim sa to s nim poriesit.
Vevericka, 13 je pekne cisielko 🙂 Transfer asi bude v pondelok, ze? Budem ti drzkat palce 🙂

silvia.v
25. feb 2010

Zajačik a duphaston si brala pred Ketom?

bonsai
25. feb 2010

Dalidka, je mi to ľúto, ale si silná osobnosť..a zvládneš aj tento neúspech..do ďalšieho boja želám veľa síl..ináč, mi po neúspešnom kete sme boli v Prahe na imunologické testy..vyšli ok..len potvrdili problém so spermijkami..ale napokon sa zadarilo prirodzene a teraz sa tešíme na našu princezničku..ešte raz veľa síl.. 🙂

monikasun
25. feb 2010

ahoj bonsai, citala som, ze chodis k MUDr. Muránskej...aká vlastne je? ja som sa k nej dala prepísať, ale zatiaľ som bola len na vyvolávačku pred hormonálnym profilom ... tak ma len povzbudila, ze najblizsie sa teda uvidíme v tehotenstve....ale este som u nej nemala ani preventívku, kedze tesne pred tým, ako som k nej prestúpila som mala preventívku u predoslej...Ďakujem za info...

cizana
25. feb 2010

ahojte, dlho som tu nebola, ale sledovala som dianie 😉
dalidka 😢 😢 😢
zajacik, lenuliatko 😉 😉 😉 - dávajte na seba(nielen) pozor!!!
inak, zmenila som centrum - už nie som SPLNáčka- zrada - som v GYNCARe. Zatiaľ len na vstupných vyšetreniach...

silvia.v
25. feb 2010

Ahoj Cizana, a ako sa ti pozdáva to nové centrum? Vidíš nejaký rozdiel? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre