Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

monikasun
6. mar 2010

tak to ste mali celkom dlhu prestavku...ale urcite pre dobro veci a tentokrat to vyjde!!! 😉 Dufam, ze budes po dlhsom case dalsia "pozitivka", ktora prelomi tych niekolko poslednych neuspechov! 😉 Ale citala som, ze chodis do prace? ja by som sa chcela dat na PN, pre istotu...

vevericka80
6. mar 2010

KET sme mali v lete a po neuspechu som sa musela dat do kopy aj fyzicky aj psychicky....ano chodim do prace, ale prve dni som bola aj ja doma....vklad som mala v pondelok a vo stvrtok som sla do prace

monikasun
6. mar 2010

sice, ked mas v praci klud...ja by som mala tento mesiac frmol, lebo firma ocakava nejaku inspekciu, takze PN to isti 😀 zatial prajem pekny vecer a oddychuj 😉
pekny vecer aj ostatnym splnieckam 🙂

marcelka82
6. mar 2010

Ahojte.
ixi, tak ako som na začiatku tehotenstva mala veľké bruško, tak ho mám teraz malé. Malá si spravila miesto v krížoch. Tak ma aj viac pobolievajú. Čím je bližšie k pôrodu, tým viac cítim, že nemám tú správnu oporu. Začínam sa strašne báť. Doma sú hádky na každodennom poriadku a mne to uberá stále viac energie. Niekedy mám pocit, že skôr než porodím, skončím na psychiatrii. Cítim sa veľmi stratená. Už neviem ani čo to je úprimne sa usmievať. Vidno to už aj na mojich očiach. Ako dokážem zabezpečiť šťastie svojho dieťaťa, ak neviem zabezpečiť ani časť šťastia sebe?

rebeka33
7. mar 2010

Ahoj marcelka, až mi slzy vyhrkly. Možno by ti pomohlo byť trocha sama a oddýchnuť si pred príchodom bába. Neuvažovala si ísť do nemocky?Nie je to tam luxus, ale ja som si tam celkom oddýchla za 14 dní.Navaria ,upratajú a dajú pokoj. Viem aké to je keď sa nedá usmievať. Budem ti aspoň na diaľku posielať usmievavú energiu a keď sa teraz usmeješ tak to som bola ja. 😀 😀 😀 .Myslím na teba , Drž sa . Budeš mať vlastné dieťa a to je ten najväčší dar na svete. Ostatné zvládneš, lebo mi ženy sme proste úžasné. 😀 😀 😀 .
monika, veverička,strelka držím palce ,aby ste prelomili tunajšiu smolu ,konečne to musí vyjsť. 😵
pekný zbytok nedeľe.

vevericka80
7. mar 2010

ahojte 😉
monikasun - dobre robis...aspon si poriadne oddychnes 🙂
marcelka - je mi velmi luto, ze doma nemas klud.... ale o chvilocku budes mat pri sebe krasnu dcerku, ktora ta urobi tou najstastnejsou na svete...drz sa 😵 😵

pimma
7. mar 2010

marcelka, este par tyzdnov a budes najstastnejsia mamina na svete 🙂 🙂 uz aby to bolo 😉 drzim palce

pimma
7. mar 2010

mam otazku: dnes som 11DC ( 1. ms po ivf mi uz skoncila) ale este stale trochu spinim. moja BT sa stale drzi okolo 36,9-37 .stalo sa to aj vam po ivf-ku?

mima263
7. mar 2010

ahoj pimma, nepamätám si presne teploty po ET, len to, že boli chaosácke - aj 37 a skákali neskutočne.
Možno kukulik bude vedieť odpovedať

silvia.v
8. mar 2010

Želám pekný dník splniečka 😵 😵 😵 ,
čo tu dnes nikto nie je? 😒

kukulik30
8. mar 2010

ahojte 🙂 zienkam zelam vsetko dobre k MDZ hlavne krasne zdrave babatko kazdej 😵

pimma, ja som nemerala po IVF nikdy, takze netusim, ake teploty som mala...hmmm...neviem 😒 merias stale rano hned po zobudeni v rovnaku hodinu?....kazdy ma inu BT pred ovulkom, myslim vysoku, niekto ma predovulacne teploty vysoke, niekto velmi nizke..ak pises, ze si 11 dc, to moze znamenat, ze uz si po ovulke a tym padom mas pooovulacne teploty 😉

rebeka33
8. mar 2010

Všetko najlepšie k MDŽ. 😵 😵 😵

matulka7
8. mar 2010

Ahojte dievčatá,.... aj ja Vám želám všetko naj k MDŽ,....

Môj výsledok - dňa 22. 2. 2010 som mala vložené tri embryjká,.... dnes 14 dní po, výsledok negatívny HCG 0,05,.... 😢 😢 😢

Ja tiež už neviem čo ďalej,... robiť,... je to môj 1. KET,.. ale predsa,.. verila som,... 😔 😔 😔

Neviete poradiť? teraz vysadím estrimax a utrogestan, píde ms do koľkých dní približne? a kedy môžem na ďalší KET?

Ďakujem pekne,....

mima263
8. mar 2010

ahojte, matulka je mi ľúto, že aj ty prežívaš toto sklamanie. Mne ms prišla vždy po dvoch dňoch. Tak hádam ani ty nebudeš čakať dlhšie. Po tej ďalšej môžeš ísť na ďalší KET. Drž sa.

vevericka80
8. mar 2010

ahojte...matulka je mi to velmi luto ☹
zelam vam krasne MDZ

zajacik...
8. mar 2010

Matulka ☹ ☹ ☹
Marcelka nezavidim ti tvoje trapenie doma, dufam ze tvoja babika ti krasne rozziari tvoj zivot ako to najkrajsie slniecko 😵
Aj ja sa pripajam k MDZ 🙂

katy2
8. mar 2010

Marcelka, prajem vela sily....
matulka, je mi to luto.... ale hlavne sa nevzdavaj....
pozdravujem vsetky...

marcelka82
9. mar 2010

Ahojte. Ďakujem vám za podporu. Dnes sme mali ďalšiu poradňu. Všetko je v poriadku. Od štvrtka som práce schopná, aby som mohla vyčerpať 6 dní dovolenky. Dostala som už aj lístok na materskú. Bála som sa, že pod tým stresom to k materskej nedotiahneme. No moja malá je veľká bojovníčka. V piatok ideme na ultrazvuk. Tak som zvedavá, či sa potvrdí dievčatko a tiež aká je veľká a koľko cca váži. Tak dnešok začal veľmi pekne. Dúfam, že aj takto skončí.

A kedže tu ešte nikto nebol, posielam vírusiky:
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenuliatko
9. mar 2010

Ahojte babule 🙂 Juj, ale tu je pusto. Dúfam, že sa máte všetky dobre.
Matulka, je mi ľúto, že ani KET nevyšiel, treba skúšať, ono to príde...
Marcelka, som rada, že po smutných správach, si zas veselá 😉 Tvoja Alex bude tvojou najväčšou radosťou, vidíš, ona bojuje, musíš aj ty kôli nej...
My sa máme tiež fajn, v piatok bol síce poplach, lebo mi veľmi tvrdlo brucho, ale už je dobre. Rastieme a ja už mám +10kg 😅 Bambule v brušku vyvádzajú jedna radosť, je to nádhera, cítiť ich.
A stimulantky, činte sa, nech sa nám to tu krásne rozrastá 🙂

matulka7
9. mar 2010

Ahojte, všetkým ďakujem,..mima263, veverička, zajačik, katy2, lenuliatko,...

prechádzala som históriu - hľadala som číslo na imunologickú banku dr. bobaka,.. našla som a predstavte si,... listovaním som zistila že strelka 11 je tehu,.... super - blahoželám,.. a veverička ako?

chcem sa opýtať, ked ste boli u dr. bobáka, či by mi niekto nenapísal nejaký postup ako to tam prebieha, ďakujem,..

pekný večer,...

rebeka33
9. mar 2010

Ahoj matulka,
ja som bola minulý rok. Potrebuješ výmenný list od gynekológa, ideš s manželom . Od neho potrebujú "vzorku" a od teba vezmú krv. výsledky prídu za tri týždne. Nič neplatíte. Číslo som dávala do témy vyšetrenia, ktoré pomôžu pri otehotnení, alebo tak nejak. Asi 3 strana. Ak nenájdeš , pozriem ti do papierov. Majú aj dotazník , ktorý ti pomôžu vyplniť. Ak ešte niečo napíš. Viac ma nenapadlo.
Všetkým prajem krásne dni.

silvia.v
9. mar 2010

Dobrý večer splniečka,
lenuliatko tak k tým 10 kilečkám gratulujem, krásne len tak ďalej..... 😵 😵 😵
Matulka, rada by som ti pomohla ale nemám pojma ale lenuliatko sa mi zdá vie ale asi tu nie je. Zajtra ti dajú dievčatá určite vedieť keď si to prečítajú. A je mi veľmi ľúto že ti Ketík nevyšiel, držím palce ďalej 😉 😉 😉

zajacik...
9. mar 2010

Matulka o Bobakovi som pisala minule - str. 598, posledny prispevok.
Lenuliatko krasne priberate 🙂 My mame zatial +5-6 kg, no ale nas je o jedneho menej 🙂 Musi to byt nadherne ked babulky v brusku vyvadzaju, moj drobcek je taky kludnucky, ze ho citim len malokedy 😅

Zdravim vsetky SPLNiecka 😵

lenuliatko
10. mar 2010

Dobré ránko, ďakujem babule, dúfam, že tých "desiatok" už nebude veľa 😀 Našťastie mám pocit, že to ide len do bruška, ale koniec je ešte ďaleko...
Matulka, Rebeka ti to napísala presne. Zavolaj doktorovi a on ti krásne všetko vysvetlí aj po telefóne. Pošle ti na mail žiadanky, tie dáš potvrdiť u svojho gyn a dojdeš na dohodnutý čas. Keďže muž dáva spermie, je dobré naraz urobiť aj hĺbkový SPG, aj imuno. Ja som dokonca bola na krv ráno v Michalovciach, odniesla to do labáku, kde mi z toho nechali len krvnú plazmu a s tou som šla do KE, lebo inak by sme tam museli byť dosť skoro. Neviem, odkiaľ si, ale možno to tiež využiješ. U Bobáka s vami urobia vstupný pohovor o všetkých možných chorobách, čo sa v rodinách vyskytli, tak pospomínaj. To je všetko. Mne doktorka (doki vtedy neordinoval) ešte odporúčala vyšetrenie na chlamýdie a urea- a mykoplazmy, neviem, či to máš, ale to u svojho dokiho.
Zajačik, malý zajo je taký kľuďas? 😉 Neboj, on sa ešte ukáže. Ja mám tie kopance stereo, takže je skôr výnimka, ak je úplný pokoj 😅 Dokonca som si už dvakrát všimla, keď sa malým čkalo, to sú také pravidelné "bublinky" dosť rýchlo za sebou. Najviac si malé užívam večer, ľahneme, odkryjem bruško a sledujem, ako sa robia vypuklinky, alebo ich cítim hneď pod kožou 😵 Všetky to zažijete... 😉

cmuk05
10. mar 2010

Ahoj Lenuliatko.Pekne rastiete s dievčatkami.Aj ja som tolko pribrala ked som bola v 24 tt,a super fotka na tom ultrazvuku 😉

jajica
10. mar 2010

Ahojte Splniečka, hlásim sa asi po týždňovej odmlke, vo štvrtok som začala špiniť, ale moja fazuľka zabojovala a dnes nás pustili z nemocky domov s tým,že už by to malo byť v poriadku, tak nám držte palce 😉 😉 🙂

silvia.v
10. mar 2010

Ahojte splniečka,
Lenuliatko, také pekné zážitky nám tu musíš napísať častejšie, 😵 , a ešte jednu desiatku, veď su dve 😀 😀 😀
Jajica, gratulujem, želám šťastný koniec a maličké nech sa drží 😵 😵 😵 držím palce.

marcelka82
10. mar 2010

Ahojte.
Ďakujem lenuliatko. Som rada, že ste v poriadku. Už takto nestrašte. Pekne priberáte. Ja som pribrala všetkého 4kg. Ale ešte to môžeme dohnať.

pimma
10. mar 2010

matulka.. ☹ ale nevzdavaj to
jajica.. drzte sa
vevericka.. este netestujes? 🙂
BT som si uz par mesiacov merala, takze sa trochu vyznam. stale sa mi teplota drzi vysoko, je asi uplne rozhadzane po tych hormonoch. ovulku som urcite este nemala. schvalne som si po ms zacala merat BT, aby som videla, ci sa dostavam do normalneho cyklu, ale vidim ze nie. takze dalsia mrcha bude asi aj mne straaasne meskat 😖

vevericka80
10. mar 2010

ahojte splniecka
jajica chvala bohu, ze vam je fajn, drzte sa 😉
lenuliatko, zajacik to vam tak rychlo ubieha 🙂 to je urcite nadherny pocit, ked citite ich kopanceky 😵
pimma ja hlupana som dnes rano testla (9.den po ET) a test bol snehobiely...takze to asi nevyslo ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre